23 czerwca 2015

#1200-1205


Odmowy:
Elsa Egocentryczne - brak odnośnika do Katalogowo;
Mała Kicałka - brak odnośnika do Katalogowo.

Akademia Niezwykłości
Jesteś w trakcie wykonywania zwyczajnej czynności w zwyczajny szary dzień. Nie dzieje się nic ciekawego, właściwie to zaczynasz się już trochę nudzić. A przynajmniej do czasu, kiedy pojawia się portal, który wsysa cię, gdzieś mając twoją wolę lub niewolę, co kto woli, i wysyła cię do szurniętej dyrektorki o imieniu Gertrude. Daje ci ona klucze i plan lekcji, który wyrzucasz w najbliższym koszu na śmieci, kiedy tylko wyjdziesz z gabinetu. Tuż po ogarnięciu się z załamki, jak to długą drogę musisz przejść z gabinetu do swojej sypialni, spotykasz krwiożerczą galaretkę, która pojawia się co środę na stołówce, powstając z czystej nienawiści kucharki do uczniów. Kiedy już w końcu pokonasz galaretkę, co nie jest takie proste, jakby się to mogło wydawać, nareszcie udajesz się na zasłużony odpoczynek do pokoju. A to, że po drodze spotykasz uczniów Akademii Niezwykłości nie jest wcale ważne. W końcu to tylko nastolatki, którzy mają super moce. Nic nadzwyczajnego, naprawdę.
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe






Wilczym Tropem
Dziwne są drogi ludzi o sercach wilków...
Zwą nas różnie. Wilkołakami, Lykantropami, Dziećmi Luny, Niewolnikami Księżyca. Ukrywamy swą obecność, chowając się po lasach, jak tchórze, a gdy w naszym, małej, kanadyjskiej watahy, życiu pojawił się młody, charyzmatyczny alfa, było już tylko gorzej. Zapanowało prawo kłów i pięści, rządy najsilniejszych. Gdyby tego było mało, w pobliżu czają się na nas nowe zagrożenia - wroga wataha dowodzona przez brutalnego Colina, oraz łowcy wilkołaków, robiący się coraz bardziej bezczelni. Nie wiem, czy to przetrwamy. Jesteśmy osaczeni, a w przestrzeń wysyłamy tylko jedno słowo:
Pomocy.
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe



Reckless
Los Angeles, lata 80-te ubiegłego wieku. Liceum. Jackie to dziewczyna z milionem pomysłów na minutę , pierwszoklasistka z burzą różowych włosów. Łatwo zawiązuje znajomości. Neil to wyzbyty zasad trzecioklasista z własną grupą równie zbuntowanych przyjaciół. Na pierwszy rzut oka niemożliwe do połączenia charaktery. W końcu jednak spotykają się w najmniej spodziewanych okolicznościach. I nie. Nie będzie to szkolny korytarz.
Parlay, Perry
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe



Wonderland
 Niegdyś norka, teraz miasteczko.
Dzisiaj zguba, teraz odnowienie.
Czy Alice znów odnajdzie swoją Krainę?
Czy będzie nadal Alicją w Krainie Czarów?
 Gall Anonim
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / Fantasy 



#mojcrush 

@xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!
Curly Angel
STATUS: TRWAJĄCY
 FanFiction / Gwiazdy i fani



Alternatywne ego
Akcja opowiadania zaczyna się w wakacje przed 7. rokiem nauki Harry'ego Pottera, kiedy to rozgoryczony poszukuje sposobów, by móc odnaleźć swojego chrzestnego, który według plotek za Zasłoną Dusz powinien żyć. Chłopak postanawia go w takim wypadku odszukać, a w tym celu udaje się na Ulicę Śmiertelnego Nokturnu, gdzie odnajduje odpowiednie osoby.
Jednak nie na tym kończą się problemy Wybrańca. Voldemort wcale nie ma ochoty go oszczędzić, wykorzystując do tego ich więź. Wszystko przybiera na sile, gdy zostaje mu podane Mali Corporalis. Nic nie można zrobić.
I właśnie wtedy otrzymuje pomoc od ludzi, po których by się tego nie spodziewał, a którzy okażą się większym wsparciem niż przyjaciele.
Euforia
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.