26 kwietnia 2015

Nowe rozdziały

Opiniownia
Wspomnienie szkoły i profesora B
A więc (nie zaczynać wypowiedzi od „a więc”!) to już koniec roku szkolnego, całej szkoły, siedzenia w ławce - teraz przyjdzie kolej na ławkę uniwersytecką. Trzy lata liceum zleciały niezwykle szybko i ani się obejrzałem, a stoję u progu pisania matury, że niby to egzamin dojrzałości, etc.
Bushido
Hobbystyczne / Literacki

Tak Wiele Dni
Rozdział VI - Pokątne sprawy
"Kpiący uśmiech goszczący na ustach młodego arystokraty zbladł nieco, pod wpływem jej słów i reakcji, jaką wywołały wśród towarzyszących mu Śmierciożerców. Hermiona szybkim spojrzeniem oceniła, że jest ich co najmniej pięcioro. Chciała przełknąć ślinę, ale zupełnie zaschło jej w ustach."
Dubhean
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Zawód
„O, nie, nie, nie, nie!”
Odruchowo zacisnęła kolana, podkurczając nogi, nie chcąc pozwolić mężczyźnie na kontynuowanie zabawy. Roześmiał się, na co zawtórowały mu głośnymi rykami zbierające się wokół lwy. Ponownie - tym razem stanowczo, wkładając więcej siły - rozdzielił nogi dziewczyny od siebie, torując sobie drogę do tego, z czym oboje tak ochoczo lubili szaleć. Męskie dłonie poczęły głaskać dosyć delikatnie, opieszałymi ruchami uda oraz kolana rozhisteryzowanej wojowniczki, chcąc uspokoić ją.
– No, księżniczko, czym będzie się to różnić od naszych tradycyjnych zabaw? – Hipnotyzując ją swoimi płonącymi złotem oczami, nie mając zamiaru zrywać kontaktu wzrokowego, złożył mokry pocałunek na usianym dreszczami udzie. – Przecież twoje szczęście i zaspokojenie jest tu najważniejsze.
Raylie
FanFiction / Xiaolin
Aurorzy
Rozdział 1
"Ginny i Draco wrócili do Ministerstwa Magii. Na pytanie Draco dlaczego siedzą w biurze i piszą raporty, Weasley poinformowała go, że bez analizy zwłok i miejsca zbrodni. Nic nie mogą robić. Jedynie to poszukać w rejestrze dziewczyn wyglądających podobnie jak zamordowana. Może ktoś z rodziny zgłaszał zaginięcie? Często sprawy te łączyły się ze sobą. Usiedli więc przy swoich biurkach i zaczęli przeglądać stare, rozwalające się księgi. W żadnej jednak nie znaleźli dziewczyny, którą widzieli.
Po dwóch godzinach siedzenia w gabinecie Ginny, wstała ze swojego fotela i ruszyła w kierunku wyjścia, miała okropną ochotę na szarlotkę i kawę.
- Wychodzę - rzuciła krótko w stronę blondyna i już jej nie było.
Blondyn skinął głową i odłożył jeden z raportów do teczki. Po czym także wstał i podszedł do okna. Sam nie wiedział dlaczego zamiast podziwiać panoramę Londynu nad Tamizą. On wpatrywał się w wysoką rudowłosą kobietę, która wsiadła do sportowego samochodu. Po chwili, kiedy auto zniknęło mu z oczu. Pokręcił zdegustowany swoim dziwnym zachowaniem i odszedł od szyby. Bezskutecznie próbował wyrzucić to zdarzenie z pamięci'
Antother
FanFiction / Harry Potter / Inne
Rozdział 6
"- Kocham cię. 
- Ja ciebie też, Ann. Śpij już.
Czuję jeszcze tylko jego ciało przytulone do mojego. Jego dłonie delikatnie leżące na moim boku. Czuję jego oddech na mojej szyi."
Mrs Odair
FanFiction / Gwiazdy i fani
Rozdział 3
"- Prezesie Miau, czy mógłbyś mi podać metr, leżący na blacie w kuchni? - zapytał, a kot z niechęcią zeskoczył z wygodnej poduchy i przyniósł w pysku potrzebny przedmiot. Czarownik zajął się wykańczaniem swojego dzieła, nad którym pracował całą noc. Po krótkiej chwili odsunął się trzy kroki do tyłu i popatrzył na suknie z podziwem. Miała niebieski kolor, brokatowe falbany i koronkę wokół dekoltu. 
- Jest idealna – powiedział rozmarzonym głosem. Kiedyś musi kazać założyć na siebie coś takiego Alecowi, indygo pasuje do jego oczu. To znaczy... Garnitur, nie suknie. Chociaż ta druga opcja wydawała się bardzo zabawna. Uśmiechnął się pod nosem.
- Jak ci się podoba? - zapytał swojego współlokatora.
Prezes Miau ziewną i popatrzył na niego swoimi czarnymi, wielkimi oczami.
- Mógłbyś przynajmniej udawać. Napracowałem się – burknął czarownik. Czyżby dał za mało brokatu? Będzie musiał to przemyśleć..."
Królewna Śnieżka
FanFiction / Dary Anioła
Chapter sixth.
Charlie i Liam przytaknęli na zgodę, po czym położyli tomisko na stole. Otworzyli je na pierwszej stronie, gdy wtem ktoś zaczął walić pięściami w drzwi wejściowe. Charlie instynktownie chwycił kij baseballowy, którym wcześniej posłużył się Liam, a ten drugi zatrzasnął księgę i mocno przycisnął do klatki piersiowej. Wszystko na ten moment kręciło się dookoła tego przedmiotu, więc całej trójce zależało na ochronie owej tajemniczej księgi.
Jakie informacje może ona zawierać, skoro jest dla wszystkich tak ważna?, przemknęło przez myśl Charlie’emu.
Julie Sheridan (Julss)
Fantastyka / Fantasy
Rozdział 7/7
dramione || Seven Times || tłumaczenie || wojenne || zakończone
"Siódmy raz, gdy Draco Malfoy dotknął Hermionę Granger, wydarzył się dokładnie dwa miesiące, dziewięć dni, dwanaście godzin i trzydzieści osiem minut po upadku Voldemorta."
kerriclifford240879 (przetłumaczyła: Rzan.)
FanFiction / Harry Potter / Inne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.