16 kwietnia 2015

#1104-1113

Mimo urlopu... 


Odmowy:
Melancholia - brak kategorii bloga.

Inne:
Wesoły Kostek - doskonale wiesz, w której zakładce zgłaszać informacje o usunięciu bloga, więc proszę, żebyś się tego trzymała; podstrona "Zgłoś się" nie jest odpowiednim do tego miejscem.Severus Snape, ratowanie świata i pewna bardzo autorytarna hrabina O.
Fragment rozdziału 1: Pewnego bardzo deszczowego wieczora, punktualnie tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego, na progu głównego hallu Hogwartu pojawił się bardzo elegancki i bardzo nieoczekiwany przez Filcha gość. Woźny, przygotowany z wyprzedzeniem na zruganie nieznajomego przybysza od stóp do głów za tak późną wizytę, ruszył by otworzyć wrota, po czym prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu całkowicie stracił rezon. Przybysz wcale nie był rodzaju męskiego, był zaskakująco żeński i elegancki, a do tego roztaczał wokół siebie aurę kompletnej niezrugiwalności. Hrabina Oleńska złożyła wielki, czarny i mokry parasol, wręczyła go Filchowi, który w absolutnym zdumieniu machinalnie przycisnął przedmiot do piersi, i przekroczyła próg zamku, rozglądając się wokół z uprzejmym zaciekawieniem.
Oleńska
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Opowiadanie o córce Lorda Voldemorta i jej przygodach na piątym roku w Hogwarcie. Narcize musi walczyć ze wszystkimi przeciwnościami, a przede wszystkim z własnym szaleństwem.
Deadly Poison
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
W życiu człowieka są takie dni, które zmieniają wszystko. Nas, nasze dotychczasowe życie. Sprawiają, że zastanawiamy się kim jesteśmy. Są w stanie wywrócić do góry nogami nasz cały świat.
Zaczęło się pod koniec czerwca 1997 roku.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to pierwsze objawy choroby, tym bardziej klątwy, przecież bolała ją tylko głowa. Najpierw był to delikatny, pulsujący ból, parę razy na dzień, nic wielkiego. Szybko się to zmieniło i równie szybko postępowało.
Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szesnaście lat temu została przeklęta, a połowa jej duszy odebrana. I że jeśli jej nie odzyska, to niedługo umrze.
Jedyne, co musi zrobić, by przeżyć, to poślubić swojego wroga – Dracona Malfoya, który wraz z nią został przeklęty w 1981 roku.
Czy Ginny i Draco pogodzą małżeństwo i wojnę?
Czy Ginny odkryje dlaczego tak naprawdę została zaręczona z Draco?
Kim jest Gwendolyn Trelawney i dlaczego objawia się w snach wszystkim przeklętym?
Czy Draco zmieni strony? Przyłączy się do Gwardii Dumbledore'a i zostanie szpiegiem?
Czy w Hogwarcie Carrowów jest miejsce na miłość?
W.
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Zapraszam na psychologiczne opowiadanie z wątkiem yaoi, choć fabuła nie kręci się wokół samego wątku miłości.
Przestrzegam, że poza treściami erotycznymi, znajduje się dużo wulgaryzmów i młodzieżowy slang. Całość pisana z perspektywy osoby pierwszej, dla lepszego wczucia się w postacie.
Riwarz Riwarzewski
Psychologiczne
Czy jesteś gotów chwycić za różdżkę i wspólnie z pozostałymi uczniami Hogwartu kontynuować magiczną edukację? Przenieść się do roku 2022 i wraz z Nowym Pokoleniem stawiać czoła przeciwnościom losu, przeżywać niezliczoną ilość przygód i spędzić najlepszy czas w całym swoim życiu? Zakazany Las, Tiara Przydziału i przytulne dormitoria czekają właśnie na ciebie.
Blogi grupowe
Dla świata jestem już martwy, a dla Ciebie? Chcesz poznać moją historię, która doprowadziła mnie do momentu, gdy tylko jeden człowiek zdaje sobie sprawę z tego, kim jestem naprawdę? Kiedy ukochana kobieta już cię nie pamięta.
Chcesz poznać opowieść człowieka, który stracił wszystko i w zamian nic nie zyskał? Jedyną prawdę, na którą mnie stać. Wędrówkę na samo dno piekła.
Nazywam się Peter Pettigrew i oto moja historia.
Jaenelle
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Jednej nocy życie Jane Ridley obraca się do góry nogami. Dziewczyna posiada ogromną moc… tylko o niej nie wie. Czy spontaniczny wyjazd do Londynu był zaplanowany przez kogoś innego? Czy obcy ludzie wiedzą o niej więcej niż ona sama? Sny to potęga ludzkiego umysłu. Nie zapominaj o tym. 
Black Queen
Fantastyka / Fantasy
Czy kiedyś zastanawialiście się, jak wyglądałoby życie Harry'ego Pottera, gdyby nie tylko on przeżył Zaklęcie Uśmiercające? Gdyby ktoś wynalazł sposób, by zwalczyć śmierć? Jak by się potoczyły jego losy?
Harry Potter wraca do trzeciej klasy Hogwartu z pewną tajemnicą. Szybko dowiaduje się, że nie tylko on coś ukrywa. Jego kolega przypadkowo podsłuchuje rozmowę rodzeństwa Sorey'ów. Mówią o diademem Ravenclaw i wykonaniu jakiegoś zadania do końca roku szkolnego, bo inaczej 'wyślą innych'. Co to znaczy? I jaki ma związek z Bellatrix Lestrange, która niedawno uciekła z Azkabanu i znajduje się na terenie Hogwartu?
- To ma związek z tym, czego nie możesz mi powiedzieć?
- Ma, ale z tym, co już mogę ci powiedzieć. Pytałem się.
- To o co chodzi?
Potter machnął różdżką w kierunku drzwi.
- To żeby nikt nie podsłuchał - wyjaśnił, widząc pytające spojrzenie Lucasa. - A więc, po pierwsze: nikomu nie mów tego, co ci powiem. Po drugie: błagam, nie uznaj mnie za wariata.
- Już zaczynam cię za takiego uważać.
Potter wyszczerzył zęby.
- Nie spotkałeś mojego ojca.
Lucas prawie spadł z łóżka.
- Co?!
Potter wzruszył ramionami.
- To, co powiedziałem. Ten mój wielki sekret to po prostu moi zartwychwstali rodzice. A, i Syriusz Black, który nigdy nie był śmierciożercą.
- Zwariowałeś - uznał Lucas.'
Magical
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
W jednej chwili jesteś zwykłą osobą, która pomaga walczyć ze złem, a w drugiej chwili... Cały świat zwala Ci się na głowę. Hermiona Granger na skutek nagłego zwrotu akcji okazuje się być osobą czystokrwistą i wszystko szlag trafia. Draco Malfoy nie ma prawa nazywać jej szlamą, a jej przyjaciele nie mogą pogodzić się z zaistniałą sytuacją. Dobro już nie jest dobre. A i zło, nie jest takie złe. 
Snovi
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Aniketos, syn Hadesa i Persefony cały czas próbuje zmienić swoje przeznaczenie. Zostaje generałem wojsk ludzkich. Niesie pomoc. Broni praw ludzi w galaktyce. Jak potoczy się ta historia? Czy jego los jest już przesądzony?
Merkuriuszka
Romans

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.