1 kwietnia 2015

#1081-1091

Odmowy:
Waleria - brak odnośnika do Katalogowo;
Aneta Wideł - brak odnośnika do Katalogowo.Czy można poświęcić życie swoje i przyjaciół, by odnaleźć jedną, niewielką rzecz? Rzecz, która choć rozmiarami nie grzeszy, będzie w stanie naprawić życie? Ilu ludzi będzie musiała poświęcić, by dostać to, czego chce? A może jej plany się zmienią? Może, gdy dowie się prawdy, zaniecha poszukiwań? Albo rozpocznie od nowa, ze wzmożoną siłą...? Historia, która swój początek ma w fandomie Fairy Tail, ale gdzie się zakończy?
Akira Veilo
FanFiction / M&A / Fairy Tail

Drobiazg, pozornie mały wypadek... potrafi spowodować całą lawinę następstw, wywracających nawet najzwyklejsze szkolne życie do góry nogami. No może nie takie najzwyklejsze, ponieważ mowa tutaj o Najlepszej Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie... 
Pewnego dnia, mugolaczka Pauline Glam nazywana Pocky, zaczyna pisać dziennik o szkolnych perypetiach związanych z metamorfomagiem, dwiema siostrami wilami, jednorożcem, wrednym profesorem Boorackiem, gangiem puchonów, nierozgarniętymi krukonkami z dormitorium i wieloma innymi... Pocky opisuje uczniowskie konflikty, naukę magii, przyjaźnie i szkolne miłości, przygody i kłopoty, aż w końcu dojdzie do odkrywania sekretów Hogwartu, tajemnic uczniów i nauczycieli oraz zagadek, które ukrywa w sobie chyba każda żyjąca (bądź nieżyjąca) istota w Zamku... 
Do czego może doprowadzić odłamanie małego okrucha skały? Czy sprawi, że zawali się cała góra? 
Tita Pocky
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
„Pamiętam, że pomyślałam wtedy o nim jako o absolucie zupełnym, którego w żaden sposób nie można wyminąć. Zawsze jest kilka kroków przed tobą, spogląda na ciebie ponad ramieniem i powtarza, że nie dasz mu rady. Choćbyś był nie wiem, jak silny i zdolny, przegrasz z kretesem. Właśnie z chwilą, gdy okazał się być murem nie do przejścia, poczułam mocniej niż dotychczas, że muszę coś z tym zrobić”.
Lawler
FanFiction / M&A / Inne
Rodzina Esterrose. Magnaci i śmietanka towarzyska Nowego Jorku. Wielcy, potężni i rządzący tym miastem jak szare eminencje zza kurtyny młodych biznesmenów. Wszyscy widzą ich jako ułożoną, mądrą i rezolutną rodziną. No, może z małym wyjątkiem. Najmłodsze pokolenie Esterrose'ów- Vanjah, Shayla, Seneca, Everly oraz reszta ich rodzeństwa są jak książę Harry w rodzinie Windsorów. Są piękni, bogaci, bezczelni, zepsuci i kompletnie nic sobie nie robią ze wszystkich autorytetów. Robią to, co im się podoba, a wojny wśród tegoż kuzynostwa są na porządku dziennym.Wierzą...nie, oni w i e d z ą, że pieniądz nakręca ten świat. I że władcą jest ten, kto ma walutę. 
Jednak cały ich świat zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni zaledwie w kilka dni. Gdy w Verche High School, najbardziej prestiżowym liceum w Nowym Jorku, zaczyna dziać się coś dziwnego, a młodzi gniewni z rodu Esterrose coraz częściej stają się świadkami przerażających i niezwykłych zarazem zdarzeń. Reguły gry zwanej życiem, której byli panami diametralnie się zmieniają. 
Tylko pamiętaj, istnieją istoty, o których żadnemu z nas się nie śniło!
Priori Incantatem
Fantastyka / Fantasy
Zakładam, iż czytaliście mnóstwo blogów zgodnych z fabułą chłopak-dziewczyna.
Gwarantuję Wam jednak, że TEN BLOG jest zupełnie INNY.
Jestem otwartą, miłą (w miarę) dziewczyną. Wyróżniam się z tłumu dzięki legginsom w neonowe koty....-a tak serio dzięki własnemu stylowi i energii , która jest magnesem dla innych osób.;D
Brzmi to wszystko idealnie ale każdy aniołek czasem jest diabełkiem(zwłaszcza mając za przykład wredną przyjaciółkę ;P) i każdy człowiek ma problemy. Co z tego, że jest się popularnym i lubianym jeśli trzeba to dzielić z jednym wyjątkowo dogłębnym idiotą.
Moje życie było poukładane...dopóki nie poznałam Jego...
Mam na imię Kuba i posiadam 16 letnie doświadczenie w robieniu z siebie kretyna i łamacza serc(wszystkie laski mnie pragną ;) zapewne ty też ;*) Jestem wysportowany:
-jeżdżę na desce
-jestem najlepszym rozgrywającym szkolnej drużyny
Tak wiem,dziwisz się jak jeden facet może być tak idealny. Właściwie moje życie byłoby idealne gdyby nie jedna wyjątkowo infantylna dziewczyna...
A no i jest jeszcze jeden problem, nie chce do końca życia udawać wesołego przygłupa, ale dokuczanie Maji sprawia mi niezmierną przyjemność.
,,Cienka nić między miłością a nienawiścią,,
te słowa nabiorą nowego znaczenia a jednocześnie pozostaną takie same.
Misia i Mysia
Romans
Czy Hermiona Granger jest na tyle inteligentna i zdolna, aby odwieść Toma Riddle'a od morderczych zamiarów? Możliwe. Przenosząc się w czasie, chce jedynie wykonać misję. Niechętnie stoi w blasku swojego przyjaciela - Harry'ego Pottera i dręczącego jej partnera Rona Weasley. Ta misja może sprawdzić, że wiele tysięcy istnień ludzkich, zostanie uratowanych, a wszystko w rękach młodej czarownicy.
Kamana Hayami
FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'a
Kiedy nastają mroczne czasy, nic nie jest pewne. Nie wiesz, czy przeżyjesz kolejny dzień. Nie wiesz, czy się obudzisz. Nie możesz mieć pewności, że dane ci będzie jeszcze raz zobaczyć zachód słońca. Wtedy desperacja sięga nawet tych najbardziej opanowanych. Przychodzi pragnienie miłości, przyjaźni i wolności. Śmierć zabiera każdego po kolei, nie mając litości. Co, jeśli nadejdzie twoja kolej?
Colleen A
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Hestaja to mój mały Dom w Internecie. Opisuję tutaj moje życie okraszone sporą dawką fotografii. Moje zdjęcia nie są profesjonalne - po prostu zawierają w sobie wspomnienia i to mi wystarcza. Czasem pojawiają się też posty na temat moich pasji, szczególnie o zwierzętach oraz o moim ukochanym kraju - Islandii. Jestem otwarta na nowe znajomości i rozmowy w komentarzach.
Hesta
Hobbystyczne / Fotografia
"Nie umarł.
Ale też nie żył.
Nie widział, nie potrafił się ruszyć, był dziwnie lekki, nieważny. Był niczym gaz. Rozproszony, bez ciała, unoszący się w ciemności, nie wyczuwając żadnego oparcia, żadnej granicy. To była nicość. On był nicością. Nicością zdolną do myślenia, zdolną do… strachu. Bo nie tak sobie wyobrażał śmierć. I to po prostu nie mogła być śmierć. Nie czuł nic, poza tym porażającym strachem, że to się nigdy nie skończy. Że nigdy ich już nie spotka."
Megalomanka
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, za siedmioma rzekami mieszkała sobie piękna królewna, niestety to nie ta bajka.
Nic tutaj nie jest i nie będzie normalne.Należy walczyć o swoje.Przeczytaj nie pożałujesz.
Przygoda,emocje, fantastyka i walka między dobrem a złem.
Lama Ryu
Fantastyka / Fantasy
Zastanawiałeś się kiedyś, co by było gdyby do Kopciuszka zamiast dobrej wróżki przyszedł nie kto inny niż Magnus Bane? Zapraszam do świata czarów, Nocnych Łowców i przede wszystkim brokatu. 
Królewna Śnieżka
FanFiction / Dary Anioła

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.