18 marca 2015

#1059-1069


Na wstępie chciałabym przekazać w Wasze łapki małe ogłoszenie!
Administracja strony Wywiady z autorami blogów mangi i anime organizuje zabawę "Do góry nogami".
http://wywiady-z-autorami-blogow-mangiianime.blogspot.com/p/do-gory-nogami-2.html
Więcej szczegółów po kliknięciu w button reklamujący. Zapraszamy!


Do osób zgłaszających się do Katalogowo:
W formularzu zgłoszeniowym na pierwszym miejscu jest "bezpośredni link do buttonu reklamującego opowiadanie". To NIE JEST miejsce na wstawienie linku do podstrony Waszego bloga, na której znajduje się odnośnik do Katalogowo! Tu macie umieścić bezpośredni link do buttonu, który będzie reklamował WAS w naszym spisie!


Odmowy:
Wilczy - brak odnośnika do Katalogowo na zgłoszonym blogu; przy ponownym zgłoszeniu warto zastanowić się nad podkategorią Crossover.

Inne:
Anonymous - niewłaściwe wymiary buttonu, błędny link (nie jest bezpośredni);
niebieski kwiatek - do bloga "Jesteśmy tacy sami a jednak różni" proponowałabym raczej podkategorię Crossover.http://dark-paradise-saga.blogspot.com/
Nietypowa historia całej rodziny Cullenów, mająca miejsce przed wydarzeniami opisanymi w książce. Carlisle powiedział kiedyś, że jego prawdziwa egzystencja zaczęła się dopiero wtedy, gdy spotkał Esme. Prowadząc przez kręte ścieżki miłości, nauczyła go, co to znaczy kochać do utraty tchu. 
Ich uczucie zostaje jednak wystawione na próbę, gdy Carlisle otrzymuje tajemniczy list od Volturi, a niedługo potem w Forks pojawia się wampirzyca, która przekonuje wszystkich o zażyłościach łączących ją z doktorem. Esme decyduje się na tymczasowe opuszczenie Cullenów, lecz kiedy wraca, jej rodzina jest w niebezpieczeństwie i tylko ona może zdecydować, co dalej. Czy poświęci się dla dobra najbliższych? Czy jej wybór okaże się słuszny?
Like a dark paradise
FanFiction / Zmierzch

Oddać pamięć za bycie wyjątkowym, to chyba nie duże poświęcenie? Stracić parę wspomnień, które i tak prędzej czy później zostałyby zatarte przez czas bądź wyparte przez umysł. Czy to wysoka cena za niezwykły dar? Tak i to ogromna.
W skutek wypadku samochodowego Lily zapada w śpiączkę. Gdy się budzi, wszystko co tak dobrze znała, przestaje mieć sens. Świat wydaje się być inny, lecz tak naprawdę to ona się zmieniła. Dawne zajęcia przestały ją cieszy, zniknęły ambitne plany, a w ukochanym chłopaku zaczęły przeszkadzać jej cechy, na które wcześniej nie zwracała uwagi. Jednakże najbardziej uporczywy jest nowy dar. To on nie pozwala wrócić do dawnej rzeczywistości. Okropna prawda nie da o sobie zapomnieć i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Oby później.
puck
Fantastyka / Fantasy
Wciel się w ucznia najbardziej kultowej Akademii Artystycznej w Los Angeles. Stwórz swój charakter, znajdź znajomych i pobieraj nauki od prawdziwych sław. Żyj swoim życiem tak jak na kalifornijczyka przystało! 
Blog grupowy opierający się na zasadach RPG. 
Norah Harisson Ylvisaker 
Blogi grupowe
Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko. Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach. 
Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…
Amnesia
Psychologiczne
Blog to skupisko niezależnych od siebie, krótkich opowiadań, które muszą mieć "to coś". To zbiór historii opowiadających o życiu, miłości, samotności, ludzkich słabościach, marzeniach... o tym wszystkim co nas łączy i dzieli. Prowadzę go od 2012 roku i chętnie powitam nowe twarze.
A oto próbka: "Ma błękitną sukienkę, która obejmuje jej drobne ciało. Lśni w kolorowych światłach, rusza się w rytm głośnej muzyki. Wiruje, a sukienka powiewa odsłaniając fragmenty jej pięknych nóg. Unosi rękę do góry, zamyka oczy, marzy… Czuje… Wdycha muzykę, która ją otacza… A potem znowu widzę jak jej powieki się podnoszą."
Alice McDalvis
Zbiory opowiadań
On - międzynarodowa gwiazda muzyki.
Ona - zwykła, przeciętna nastolatka.
Między nimi tysiące kilometrów.
Co się stanie kiedy dystans się zmniejszy ?
"Nie patrz na dzielącą nas odległość; spójrz na moją miłość do Ciebie".
Paulina
FanFiction / Gwiazdy i fani
skrzynka-pelnaksiazek.blogspot.com
Blog o szeroko rozumienej literaturze, prowadzony przez młodą książkoholiczkę. Wiele recenzji, artykułów i wyzwań czytelniczych. Zapraszam. :)
KarinaCzyta
Hobbistycznie / Literackie
Pewnego dnia Luna zasypia oglądając swój ulubiony serial o wampirach , jednak budzi się zupełnie gdzieś indziej.Jakimś cudem znalazła się w środku akcji serialu. Jak pobyt w Mistic Falls ją zmieni ? Co zrobi mając możliwość bycia w serialu? Co się wydarzy , gdy na jej drodze stanie Damon i Klaus ? Zapraszam serdecznie 
niebieski kwiatek
FanFiction / Pamiętniki Wampirów
Kim jest i co zrobiła dziewczyna, która w wieku 11 lat wylądowała w najbardziej strzeżonym więzieniu na świecie, którego położenie znają tylko nieliczni.
Jak wygląda, zachowuje się i żyje po latach odsiadki kobieta na wolności wychowywana od dziecka w pace?
Czy to w ogóle powinno mieć byt?...
Jeśli jesteście ciekawi jej losów, to serdecznie zapraszam na bloga.
Anonymous
FanFiction / M&A / Inne
Opowiadanie łączy dwa seriale Pamiętniki Wampirów i Dawno, dawno temu. Alice córka Śnieżki razem ze swoim starszym bratem Willem przez intrygę Królowej Śniegu przedostają się do innego świata.Trafiają do Mistic Falls. Gdzie będą musieli zmierzyć się ze złą królową i odnaleźć sposób na powrót do domu. Na swojej drodze Alice spotka aroganckiego i seksownego Damona, który będzie działał jej na nerwy , a mimo to coś będzie ją do niego ciągnęło. Co się stanie , gdy te dwa światy się zderzą ze sobą? Co wyniknie z nowych znajomości? Zapraszam serdecznie.
niebieski kwiatek
FanFiction / Pamiętniki Wampirów
Zamykam oczy i próbuję ponieść się chwili.
Chłopak muska opuszkami swoich smukłych palców skórę na moim policzku i już czuję jego ciepły oddech na mojej twarzy. Puls mam niewiarygodnie szybki, więc w świecie medycyny prawdopodobnie byłabym już martwa. Jednak ja jestem w zupełnie w innej bajce. 
Bajce, w której każde z nas może zatracić się w pięknym uczuciu miłości.
I w tej sekundzie słyszę, jak on szepcze do mojego ucha zobowiązującą, piękną obietnice, by później musnąć jego płatek. Uśmiecham się delikatnie, ale nie mam na to zbyt dużo czasu, ponieważ chłopak przyciska swoje usta do moich, a ja całą sobą odpowiadam na ten pocałunek.
Nagle leniwie otwieram oczy i zdaję sobie sprawę, że jestem w moim łóżku, w moim pokoju. 
Rozglądam się i uświadamiam sobie bolesną prawdę.
To był sen. To był tylko piękny sen.
♡ #Patricia♡
FanFiction / Gwiazdy i fani

Jeśli jakieś zgłoszenia zostały na podstronie "Zgłoś się!", a nie ma pod nimi odmowy, nie zostały jeszcze sprawdzone. Zajmę się nimi w weekend.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.