5 marca 2015

#1051-1058

Witam!
Na wstępie chciałam poinformować, że Magic Platform wznawia działalność! Nowe postanowienia, pomysły, współpraca i otwarty nabór do załogi. Zapraszamy!Olivia Manson przeprowadza się do Los Angeles, aby po śmierci rodziców, zacząć nowe życie. Jako, że skończyła najlepsze studia fotograficzne, nie ma problemu ze znalezieniem pracy właśnie w tej branży. Pracodawca jest oczarowany jej pracami i przyjmuje ją do zespołu. Dziewczyna próbuje zaklimatyzować się w nowym i całkiem obcym miejscu, lecz brak przyjaciół i rodziców ją dobija, przez co Olivia wieczorami zaczyna popijać alkohol. Pewnego dnia, kiedy dziewczyna wychodzi do sklepu, wpada na tajemniczego mężczyznę, który patrzy na nią przez chwilę, po czym bardzo zdziwiony, lub nawet zaintrygowany odchodzi. Kim był mężczyzna i czy zdąży namieszać jeszcze w życiu Olivii? A może ona sama, ma z nim jakiś związek?
Wesoły Kostek
Fantastyka / Fantasy

Śmietnik, czyli pojemnik na odpadki.
"Śmietnik Złośnicy", czyli pojemnik [czyt. miejsce] na odpadki [czyt. moje twory].
A po ludzku:
Ten blog to miejsce, gdzie będę "wyrzucać" rzeczy takie jak dłuższe lub krótsze formy wypowiedzi [przykładowo opowiadania] oraz inne twory [fotografie, prace plastyczne].
Shrew
Zbiory opowiadań
Akcja zaczyna się w momencie zakończenia odcinka - kiedy Claroline wyłącza swoje emocje.
Lea
FanFiction / Pamiętniki Wampirów
Nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać.
Podobno Hogwart to najbezpieczniejsza szkoła magii w całej Anglii, ale nie dla mnie. To tam wszystko się zaczęło – seria niby niefortunnych zdarzeń okazała się morderstwem doskonałym. Tajemnice, sekrety, intrygi, a w środku epicentrum tego tornada ja i James Potter, który pojawia się na każdym kroku. Łączy nas dziwna więź, której nie potrafimy logicznie wytłumaczyć, ale jest jedyną osobą, której mogę zaufać naprawdę. Zwłaszcza, kiedy wisi nade mną wyrok śmierci. Podobno ja jestem Ostatnia. Ale co to tak naprawdę znaczy? I czym jest Zło, które opanowało zamek?
Zazdrość i chęć zemsty niczym trucizna zawładnęła naszymi sercami.
Thais
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Wojna zakończyła się zwycięstwem dobra nad złem. Voldemort został pokonany, a uczniowie i szkoła zaznała spokój. Przez całe wakacje, wszyscy wspólnymi siłami, odbudowywali i sprzątali zniszczone historyczne mury, aby móc wrócić odrobić ostatni rok nauki. Między innymi Hermiona, Harry i Ron wracają do Hogwartu, na powtórkę ostatniego roku, ku ich zdziwieniu wraca również Draco. W szkole jednak zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Niektórzy uczniowie zmieniają się o 180 stopni, znikają różne przedmioty, po czym znajdują się w innym miejscu. Dodatkowo magiczne stworzenia, którymi opiekuje się Hagrid oraz Luna, zaczynają chorować. Czy ma to jakiś związek z powrotem śmierciożerców? A może ktoś celowo robi wszystkie te rzeczy, aby zmylić wszystkich, a w tym czasie zaatakować szkołę? Ponadto Draco cały czas chodzi z tajemniczą szkatułką. Czym ona jest i czy znowu arystokrata coś planuje?
Wesoły Kostek
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Pisana kontynuacja znanej, telewizyjnej animacji Xiaolin Pojedynek Mistrzów. Opowiadającej o losach czwórki dzieci, szkolących się w klasztorze Shaolin. Młody mnich Omi (władający żywiołem wody), Brazylijczyk Raimundo (używający mocy wiatru), specjalistka od technologii, Japonka Kimiko (władająca ogniem) oraz teksański kowboj Clay (przynależny ziemi) wspólnie muszą stawić czoło złu, uosabianemu przede wszystkim przez ducha heylińskiej wiedźmy, Wuyi. Pokonując swoje słabości i przełamując lęki, toczą z przeciwnikami liczne pojedynki o Shen Gong Wu – przedmioty o niebywałej mocy, które w nieodpowiednich rękach mogą doprowadzić do katastrofy.
Raimundo
FanFiction / Xiaolin
"Na środku pokoju wciąż znajdowało się kryształowe jajo. (...) Zaskoczyły ją własne uczucia. Przedmiot ją niepokoił, wywoływał u niej lęk, ale jednocześnie intrygował, pragnęła go podziwiać. Jakaś nieznana siła sama uniosła jej rękę i poprowadziła w stronę kryształowego jaja, a wtedy wszystko rozbłysło białym, jaskrawym światłem.
Usłyszała piękną melodię. Była tak śliczna... Miała wrażenie, że się unosi w przestrzeni. Czuła się lekka niczym pióro, poruszała się po niebie zgrabnie jak ptak. Mogłaby tak lecieć i lecieć..."
Czy przypadek może być jednocześnie przeznaczeniem? Czy miłość może być porządaniem? Czy los może się okazać dawno ułożonym, dokładnie dopracowanym planem? I czy musi on oznaczać wyrzeczenie się wszystkiego, co się nie zgadza z jego treścią?
MariXa M.
Fantastyka / Fantasy
Jest rok 1996. Trwa wojna z Voledmortem i jego poplecznikami. Czarodzieje dzielą się na dwa wrogie sobie obozy, jedni podążają ślepo za Czarnym Panem, a drudzy dołączają do Zakonu Feniksa, by ratować siebie i swoje rodziny. W Hogwarcie rozpoczyna się nowy rok, który zwiastuje w nowe dziwne wydarzenia i jeszcze więcej tajemnic. Ginny rozstaje się z Harrym...Tymczasem pewien Ślizgon dostał misję. Misję, która dotyczy bezpośrednio jej.
Another
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.