26 lutego 2015

#1035-1050

Odmowy:
Viv V. - rażąca nieznajomość regulaminu.
Mari Kim - blog już istnieje w Katalogowo. 

Inne:
Cave Inimicum, Wesoły Kostek - nieodpowiednie wymiary buttonów.W Chicago roi się od ludzi innych. Tzw. Odmieńców. Kapitol w obawie, przed ich rozprzestrzenieniem się, ustanawia nową uchwałę, w której zażąda oddania każdego chłopca i dziewczynkę w wieku 6 lat do odrębnej, odosobnionej płciowo frakcji. Tam, są szkoleni na doskonałych wojowników. Co jednak się stanie, jeśli wśród także nich znajdą się Odmieńcy? Co jeśli wśród nich, znajdą się ludzie inni? Co jeśli Kapitolowi nie uda się skontrolować ich umysłu?
Czy naprawdę szykuje się wojna? Jeśli tak, to kto odniesie wygraną?
Czy w świecie bestialskich walk, żmudnych treningów i krwawych ceremonii jest miejsce na miłość?
Drew Swagie
FanFiction / Gwiazdy i fani

Zabiorę Was w podróż po magicznym świecie kosmetyków: podpowiem jak ich używać, doradzę jak dbać o swój wygląd i zdrowie, nauczę jak zrobić każdą ranę zupełnie bezboleśnie i pokażę, jakie cuda można wyczarować tylko za pomocą pędzla i cieni. Zapraszam!
Kaleid
Hobbystyczne / Moda i uroda
Próbowałeś kiedyś kochać, kiedy zabrakło ci miłości?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć bezpieczeństwo, kiedy dookoła panuje wojna?
Próbowałeś kiedyś odnaleźć siebie, kiedy zagubiłeś już wszystkie dotychczasowe wartości?
Wojna o magiczny świat z każdym dniem zbiera swoje krwawe żniwa. Śmierciożercy grasują po londyńskich ulicach torturując i zabijając Mugoli w imię Czarnego Pana. Voldemort rośnie w siłę, przygotowując się do ostatniego uderzenia. Hermiona jako jedyna ze Złotej Trójki w dalszym ciągu chce temu zapobiec. Ma tylko Ginny, ale i tak czuje się, jakby była zupełnie sama ze swoimi potworami.
Czy jeszcze kiedykolwiek wróci do ukochanej szkoły?
Czy jeszcze kiedykolwiek będzie miała okazję do pokochania?
Czy jeszcze kiedykolwiek odnajdzie prawdziwą siebie?
Cave Iniminicum
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Francja : Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, o imieniu Olivia, postanawia się usamodzielnić i wyprowadza z domu. Skończyła studia o kierunku literackim, więc nic nie przeszkodziło jej, aby zdobyć pracę w bibliotece. Dziewczyna próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Ojciec często wyjeżdża i mają utrudniony kontakt, jednak nie traci czasu, aby ją wiecznie kontrolować. Pewnego wieczoru, gdy dziewczyna przegląda książki w bibliotece, znajduje tajemniczą księgę, a kilka dni później zaczepia ją tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że jest potrzebna jemu i jego braciom. Jak dziewczyna poradzi sobie z szokującą prawdą oraz czy przyjmie z pokorą to, kim jest jej ojciec?
Wesoły Kostek
Fantastyka / Fantasy
Annie - skromna, delikatna dziewczyna. Życie jej nie rozpieszcza, traci swoją rodzinę i musi sobie dawać radę sama. Poznaje chłopaka, Mike'a, z zespołu Linkin Park. Zakochuje się w nim i próbuje ułożyć swoją przyszłość, chce zapomnieć o przykrych zdarzeniach. Czy da radę? A może załamie się i nie będzie chciała już dalej tego ciągnąć? 
Mrs Odair
FanFiction / Gwiazdy i fani
Czego można się spodziewać po tym, jak twój chłopak zaprasza cię na romantyczną kolację, po dwóch latach związku? Na pewno nie zerwania. Aimée Wilamowska przekonała się na własnej skórze, że nagłe zmiany zachowania innych ludzi, nie zawsze przynoszą coś dobrego. To jedno, na pozór zwyczajne wydarzenie, całkowicie zmieni jej dotychczasowe życie. Smutek i rozpacz zastąpi dzika fascynacja, po przypadkowym spotkaniu z piękną nieznajomą. Co odkryje w sobie Aimée? Czy będzie gotowa zaakceptować nową siebie?
Lo
Romans
Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej... Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...
Lilits
Fantastyka / Fantasy
Przyjaciel czasem może okazać się wrogiem, a wróg - przyjacielem. Przyjaźń może przerodzić się w głębsze uczucie, a miłość w nienawiść. Ale są osoby, które zostają z nami na zawsze.. Czasem jedna, przypadkowo spotkana osoba wystarczy, aby diametralnie zmienić czyjeś życie. Chłopiec, który przeżył... Dziewczyna zagubiona w świecie magii... Jak potoczy się jej życie? Jakiej prawdy o rodzicach dowie się w Hogwarcie? Komu bedzie mogła zaufać, a kto okaże się wrogiem?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na moim blogu. Serdecznie zapraszam.
Annabeth Magritte
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Wojna wciąż trwa. Wybraniec w śpiączce, nadzieje czarodziejskiego świata leży pół-martwa. Ministerstwo kontra Śmierciożercy. 
Ale w tym całym zamieszaniu jest Acrimonia. Jej imię zostało dawno zapomniane. 7. rok nie wydaje się taki łatwy, gdy Czarny Pan rządzi Anglią. 
Stanęłam przed wyborem, nie miałam wyjścia. Moją drogą jest podążać za Voldemortem. 
Ale w jej życiu pojawia się mężczyzna. Nie przypuszczała, że mogłaby się w czymś tak zatracić. Jest niedobrze, ma coś, czego nie powinna. Coś, czego każdy żąda. 
Nie wiem, co zrobić. To my, to wzór niemożliwy, Lucjuszu. 
Acrimonia
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Blog poświęcony jest recenzjom książek. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o jakiejś książce lub skonfrontować swoją opinię z inną — zapraszam. 
Bohaterka Realna
Hobbystyczne / Literackie
Blog opowiada o historii, pełnej zakrętów i zmian akcji, jednego z najczarniejszych charakterów książek J.K. Rowling- Lorda Voldemorta. 
Tom Riddle powoli wciela swój plan zawładnięcia światem w życie. Pewnego dnia poznaje piękną i zarazem niezwykłą czarownicę o imieniu Lily. Zafascynowany nią, zbliża się do niej. Ryzykuje wiele. Lily może zniszczyć jego marzenia o władzy i nieśmiertelności, ponieważ posiada ona moc, o której śni wielu śmiertelników.
Jak postąpi przyszły Lord Voldemort? Odepchnie, czy może wykorzysta to, co los mu zesłał? Kim naprawdę jest Lily?
Lauren
FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'a
Ariel, szesnastoletnia dziewczyna, ma życie, którego nikt nie chce. Mama dziwka, a ojciec pijak.. W szkole także idealnie nie było. Nie uczyła się za dobrze, bo nic nie mogło wejść jej do głowy.
Jedyne oparcie miała w swoim bracie, Ryanie i zakochanej w nim przyjaciółce, Maddie.
Jej życie zmienia się, gdy niezbyt lubiany kolega Ariel, przyjaciel Ryana, staję się dla niej miły. Czy jest to spowodowane żalem, czy chęcią zaciągnięcia jej do łóżka?
. zuza .
FanFiction / Gwiazdy i fani
Lily Collins w wieku 16 lat odniosła wielki sukces. 
Dzisiaj, mając już 21 lat, Lily jest rozchwytywaną aktorką i modelką, jak i świetną baletnicą. Wiele czasu poświęca swojej karierze, więc ciężko jej zbliżyć się do kogoś, gdyż wiecznie gdzieś wyjeżdża. 
Ale na planie filmu "Dary Anioła" poznała trójkę wspaniałych przyjaciół. Są sobie bardzo bliscy.
Podczas jednego z jej występu baletowego gaśnie światło, a gdy ponownie się zapala, Lily nie ma na scenie.
. zuza . 
FanFiction / Gwiazdy i fani 
Alice to dobra dziewczyna, mająca wspaniałego chłopaka i cudownych przyjaciół. Jednak Justin… musiał wszystko zmienić.
Oboje zasmakują czegoś nowego, co zmieni ich życie. 
Justin, kobieciarz, nie przestanie myśleć o Alice.
Alice, prosta i uczuciowa, będzie chciała więcej tego, co daje jej Justin.
Ich zbliżenie, sprawi, że osoby im bliskie mogą zostać zranione. Czeka ich walka o życie i miłość, której pragną oboje. 
Spotkają na swojej drodze przeszkody, które będzie im ciężko pokonać. Co może się stać, gdy wszystko będzie dobrze? Chyba być tylko lepiej prawda?
Ale nie dla nich. 
. zuza .
FanFiction / Gwiazdy i fani
Twój świta jest idealny, piękny, nienaganny … ale jeśli KTOŚ zaburzy Ci Twój spokój? Czy będziesz w stanie funkcjonować tak jak dawniej? Jeśli zostanie skradziona Ci najdroższa rzecz jaką posiadasz… Co wtedy zrobisz? Będziesz walczyć? Zapragniesz zemsty? Czy może poddasz się i zapomnisz? 
Historia o trzech, na pozór różnych i niepasujących do siebie osób. 
Co je spotka, kiedy ich drogi się skrzyżują? Pomogą sobie nawzajem, czy może pozabijają się zimną krwią? Przyjaźni, zdrada, miłość, ból, tęsknota, tajemnica i coś co kryje się w każdym z nas, ale nie każdy jest w stanie to dostrzec. 
You know my name. 
Not my story.
You see my smile. 
Not my pain.
You notice my cuts.
Not my scars.
You can read my lips.
Not my mind.
Zapraszamy do trochę innego świata, gdzie wszystko może się zdarzyć
Sora-Anja
Obyczajowe
Co zmieni nowo przybyła do obozu dziewczyna w życiu Nica Di Angelo? Czy sprawi mu kłopoty,a może wręcz przeciwnie? I kim jest wróg wspomniany w przepowiedni? A co najważniejsze : czy wszyscy wyjdą z tego cało?
Infinity0017
FanFiction / Percy Jackson

3 komentarze:

 1. Przepraszam, ale bez buttonu nie można było dodać? O.o tylko od razu odmowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie masz odmowy, blog został dodany do spisu.
   Zaznaczyłam tylko, że nie dodałam buttonów, bo nie miały właściwych wymiarów. Sprawdzałaś post? Wystarczyło użyć funkcji Ctrl+F, a Twój nick z informacją o buttonie jest poniżej odmów. Tam jest wyraźna przerwa.

   Usuń
  2. oki, przepraszam w takim razie za problem ;)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.