23 stycznia 2015

#976-1007

Witam wszystkich!
Tradycyjnie aktualizację zgłoszeń zaczniemy odmową, które niestety wciąż się zdarzają... ale jest ich coraz mniej, co bardzo mnie cieszy.

Odmowy:
Paullie - brak tytułu bloga.

       Uwaga! Spora część autorów z tej aktualizacji podała linki do buttonów o złych wymiarach, jedna osoba nie podała linku bezpośredniego etc. Przypominam, że odpowiednie wymiary to 300x150px. Jeśli button, który stworzycie (np. ze zrzutu ekranu lub "Narzędzie Wycinanie") ma jakieś niedociągnięcia w wymiarach, w Paincie możecie spokojnie zmieniać wartości, jakość nie zmniejsza się drastycznie. Do zalinkowania polecam program ScreenSHU, a linki bezpośrednie kończą się na .png, .jpg lub .gif.
Jeśli zostanie to poprawione i buttony będą miały odpowiedni rozmiar, możecie się zgłosić w zakładce "Poprawki, uwagi, sugestie", a chętnie umieszczę je w reklamie. W zakładce znajdziecie odpowiedni formularz.
Gotowy na podróż do niezwykłego i zapomnianego świata? Na wędrówki ścieżkami starych lasów czy też łąkami w porannej, złotej mgle? Na spotkania z kluczami dzikich gęsi lub oko w oko z tygrysem sumatrzańskim? A więc usiądź wygodnie, drogi Czytelniku, zaczynamy opowieści...
Sylvia nisoria
Hobbystyczne / Fotografia
Morderstwa, które miały miejsce w domu Collinsów, pozostawiają po sobie ślad. Tak trwały, że wdzierają się w dotychczas spokojne życie rodziny Morgan. Kupując nowy dom nie spodziewali się horroru jaki w, nim przejdą. Duchy oraz istota, której nawet nie potrafią nazwać nie dają, im spokoju. Ciemność staje się lękiem przed, którym nikt nie umie uciec, jednak najstarsza z córek Morganów Cornelia postanawia dowiedzieć się prawdy. Gotowa jest walczyć z demonami i nie dopuścić do odebrania jej tego co najcenniejsze, rodziny i własnej duszy. Strach staje się namacalny, a siedemnastoletni duch młodego Dawida próbuje coś jej przekazać . Dziewczyna musi zrozumieć czy można ufać duchowi i jak straszliwe zło kryje się w murach nawiedzonego domu. Czy może ufać ludziom i czy z ich strony nie grozi jej jeszcze większe niebezpieczeństwo.
Scarlet Raven 
Thrillery i horroryW dzisiejszym świecie każdy chce wyrazić swoje zdanie, więc i ja postanowiłam skorzystać z okazji. Krytykuję, pochwalam, oceniam i komentuję. Znajdziesz tu felietony oraz bezsensowne monologi, recenzje książek, filmów, płyt. Mniej, bardziej obiektywne, ale zawsze prawdziwe. Więc zapraszam, rozgość się. Zgódź się ze mną lub sprzeciw, bo "cóż jest warte własne zdanie, gdy nie ma z kim słowa zamienić". 
Donna
Pamiętniki i refleksjeHermiona Samantha Granger nie zna prawdy o swoim pochodzeniu. Dziewczynę wychowuję Beatrice Granger przyjaciółka jej matki. W Hogwarcie przyjaźni się z Harrym Potterem i Ronaldem Weasleyem oraz jego młodszą siostrą Ginny. 
Jednak okrutna prawda szybko wychodzi na jaw. Dziewczyna obawiając się ojca, spotyka się z nim. Niedługo zmienia nazwisko i traci kontakt z rówieśnikami ze swojego domu. Otrzymuję także ponowny Przedział tym razem do Slytherinu. Jej dawni przyjaciele uważają ją za zdrajczynię, ale czy tak jest naprawdę? 
W tym całym zamieszaniu Hermiona nie zauważa jak zbliża się co raz bardziej do swojego dawnego wroga - Draco Malfoya.
Skołowana Ślizgonka próbuje odsunąć się od chłopaka. Ale nie jest to takie proste, gdy jej ojciec i Lucjusz Malfoy zawarli pakt, że ci dwoje wkrótce się pobiorą. Wściekła i rozeźlona próbuje wziąć sprawy w swoje ręce...ale z przeznaczeniem nie można wygrać.
Harmonia
FanFiction / Harry Potter / Czasy TrójcyOstatni rok w Hogwarcie niesie ze sobą większe wymagania. Tom Marvolo Riddle jest tego w pełni świadomy i wraz ze swoimi poddanymi zamierza pozostawić po sobie trwały ślad na tle czarodziejskiego świata. Voldemort posuwa się do najodważniejszych w jego dotychczasowej karierze czynów, starając się umykać spod czujnych oczu Albusa Dumbeldora. Między licznymi planami i zamachami przeplata się dziewczyna o otumanionym oczach i dziwnym usposobieniu. Amy Benson ma w sobie tajemnice, które Voldemort pragnie poznać. Amy i Tom zaczynają nawiązywać dziwnego rodzaju przyjaźń, składającą się ze spojrzeń, krótkich wymian zdań i wymuszonej troski. Choć Riddle zna Amy słabo i krótko, zaczyna doceniać jej towarzystwo, mimo że nie przynosi ono żadnych widocznych korzyści. Starając się odkryć nowe sekrety i osiągnąć zamierzone cele, Tom spędza ostatni rok w zamęcie i bałaganie, jakie do tej pory nigdy go nie spotkały. Nie były natury fizycznej.
Ridi-culous
FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'aWiktoria jest 16 letnią dziewczyną pochodzącą z Krakowa. Jej trudne dzieciństwo oraz choroba nie ułatwiają życia. Jest jednak silna. Bardzo silna. Pewnego dnia jest zmuszona wyemigrować za granicę. Czy uda jej się odnaleźć w nowych realiach? Jak poradzi sobie ze zmianą szkoły i środowiska? Czy ludzie, których spotka na swojej drodze, pomogą jej w nowym życiu? Czy spotka w końcu kogoś, komu będzie mogła w pełni zaufać? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce.
Vivian
RomansAndrea - dwudziestolatka pozbawiona wspomnień z dzieciństwa, pewna siebie studentka prawa. Uwikłana w spisek, o którym nie ma pojęcia poznaje przystojnego Gabriela. Jednak to nie jedyny jej problem - tajemnicze listy i dziwne sny nie dają jej spokoju. Czy uda jej się rozwiązać zagadkę tajemniczego wielbiciela? Czy poza wreszcie prawdę ukrytą przez rodzinę? Czy przystojny anioł skradnie jej serce? A może jednak coś stanie im na przeszkodzie?
Leilah
Fantastyka / FantasyHistoria Ciela Phantomhive toczy się swoim, wyznaczonym rytmem.
Co stanie się jednak, gdy na jego drodze stanie z pozoru zwykła dziewczyna, z niezwykłą przeszłością?
Akvma
FanFiction / M&A / InneHermiona Granger
Spokojna, mądra, wierna, ambitna – mówimy bez zastanowienia. Myślimy, że wiemy o niej wszystko. Nie tylko my. Większość.
A przecież zasługuje na więcej. Na znaki szczególne, słabości. Na prywatność.
Mówimy, że ją znamy, choć nie mamy prawa do takich słów.
Historia daleka od kanonu, opowiadająca o bólu utraty, radzeniu sobie i wybaczaniu.
Cierpienie tak wielkie, że aż ciężko się oddycha.
Never
FanFiction / Harry Potter / Czasy TrójcyZastanawialiście się kiedyś jak to jest kochać drugą osobę ponad wszystko? I gdy ta miłość jest nieodwzajemniona? Severus Snape z pewnością może powiedzieć, że doświadczył w życiu takiej właśnie miłości. W pewnym momencie przyjaźń to zdecydowanie zbyt mało - pragnie się czegoś więcej. Jeden mały błąd sprawia, że całe Twoje życie może legnąć w gruzach.
Poznaj historię wielkiej miłości i przekonaj się jak zazdrość sprawiła, że pogodny młodzieniec stał się zgorzkniałym profesorem Hogwartu.
Vertifile
FanFiction / Harry Potter / Czasy HuncwotówPisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwyniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
Za sprawą matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?
Panna Martadela
ObyczajoweŚmierć Syriusza otwiera w Harrym drzwi pełne gniewu, bólu, nienawiści i goryczy. Wszystkie emocje, które próbował schować głęboko w sobie wydostają się, a on nie potrafi ich powstrzymać. Nie chce. Przestało mu zależeć. Zniknął Chłopiec-Który-Przeżył. Koniec zaufania, fałszywych uśmiechów i udawania, że wszystko jest w porządku. Nic nie jest w porządku i nic nigdy nie będzie już takie samo. To było o jedną śmierć za dużo. Miarka się przebrała. Chcą wybrańca? Dostaną go, ale na jego warunkach.
+ wiele, wiele innych opowiadań, nie tylko Potterowskich. Zapraszam!
Eleonora
Zbiory opowiadańopis: Historia gimnazjalisty Sakury Kusakabe który jako dwudziestoletni student, ma stworzyć urządzenie zatrzymujące starzenie się kobiet. Niebiańska organizacja Rurutie wysłała na ziemię anioła Dokuro aby zabiła Sakurę w czasie gdy ten jest jeszcze młodym chłopcem, nie dopuszczając tym samym do wynalezienia przez niego leku na wieczną młodość. Dziewczyna nie chce go zabijać, więc robi wszystko aby chłopak się nie uczył tylko poświęcał czas na zabawie z nią, chociaż sama wciąż w widowiskowy sposób go zabija swoim kijem bejsbolowym "Exkaliborgiem" który służy także jako magiczna różdżka. Następnie go ożywia zaklęciem "Pipiru piru piru pipiru pi".
Raimundo
FanFiction / M&A / InneSiouxsie nie jest zwykłą dziewczyną. Musi zmagać się z trudną sytuacją domową, ponownie zaaklimatyzować się w nowym - choć tak naprawdę starym, dobrze znanym - jej miejscu i zmierzyć się z własnymi demonami. 
Z niewyjaśnionych powodów nie gra już w koszykówkę. Ludzie mówią, że podobno kiedyś należała do legendarnej drużyny grając na pozycji niskiego skrzydłowego. Podobno rywalizowała z Pokoleniem Cudów. Podobno zakochała się w jednym z nich. 
Tak więc Siouxsie wraca do rodzinnego miasteczka i zaczyna uczęszczać do Liceum Seirin
Alex Vicious
FanFiction / M&A / Inne Ludzie od wieków boją się magów. Traktują ich jak odrębny gatunek. Chowają się przed nimi w domach, wyganiają z miast. Są przerażeni mocą jaką oni władają. Są pewni, że prędzej czy później użyją jej by pozabijać ludzi bez zdolności do magii. Boją się, że magowie przejmą władzę.
Magowie uciekają. Kryją się. Jednak nie wszyscy tak postępują. Większość stworzyła własny kraj, ale też nie wszyscy w nim mieszkają. Nikt też nie wie, że na świecie jest osoba, która ma zażegnać konflikt miedzy magami i ludźmi.
Mania Okumura
Fantastyka / FantasyCzworo młodych ludzi, którzy są piękni bogaci jednak zarazem zagubieni i nieszczęśliwi. 
Louise Carmaichael jest znaną top modelka, która skrywa bolesną tajemnicę z dzieciństwa. Przeprowadza sie z serca Nowego Jorku do Londynu, aby odnaleźć spokój i zacząć studia. Alexander Devonshire to szlachetnie urodzony hrabia. Jest konserwatywnym prawnikiem i nieustannie kontroluje młodszą siostrę. Arabella Devonshire to znudzona studentka, która od kilku lat jest zakochana w najlepszym koledze swojego brata. Natomiast Logan Hamilton to przebojowy mężczyzna, który żyje chwilą. Nie przejmuje się nikim, jednak tak naprawdę to tylko pozory.
Gdy Lou i Ella zostają przyjaciółkami, los każdego nieoczekiwanie się odmieni. Jednak czy odważą się zmienić swoje życie?
Serci
RomansLudzie mówią żeby żyć teraźniejszością, by nie patrzeć w tył, ale żyć chwilą, jednocześnie planując przyszłość. Ja myślę inaczej. Pamiętajmy o przeszłości. Chcę pamiętać o tym, co było i jest dla mnie ważne, a już dawno temu utraciłam. Ludzie, którzy odeszli, pozostawiając po sobie pustkę w mym sercu, opuścili mnie właśnie w tej przeszłości. Jedynie w swojej pamięci udało mi się ich zatrzymać. Nie mogę o nich zapomnieć. Uczymy się na własnych błędach, tylko dlaczego tak... późno? Za późno...
"- Do zobaczenia po wakacjach - powiedział, po czym z uśmiechem na ustach poszedł w stronę zamku.
Rzuciłam mu ostatnie spojrzenie, gdy odchodził.
- Dziękuję za uratowanie mi życia - rzekłam, gdy zniknął za zakrętem.
Zrozumiałam jedno - straciłam największą szansę. James mógł się przede mną otworzyć, może nawet udałoby się nam zakończyć ten kilkuletni spór. Niestety nie powiodło się, na zawsze pozostanie moim wrogiem... Może tak lepiej."
Świat magii całkowicie zmienił moje życie. Tylko czy na lepsze?
Alice
FanFiction / Harry Potter / Czasy HuncwotówPoznała Cristiano przez głupi żart, choć tak naprawdę niewiele brakowało, by się z nim minąć. Od pierwszego spotkania bała się go, choć bywało też tak, że potrafiła się przełamać i go przytulić. Gdy wreszcie do tego doszło, powiedziała mu, że go kocha. Była z nim bardzo długo. Oddała mu swoją duszę a odchodząc, zapomniała jej zabrać. 
reporto
FanFiction / Gwiazdy i faniJest rok 2125. Minęło dwadzieścia lat od czasów Wielkiej Epidemii, która zmniejszyła populację ziemi. Nieliczni ocalali zamieszkali w mieście Devon otoczonym wielką elektryczną kopułą. Choć początkowo wszystko było w porządku, teraz ludzie, urodzeni podczas Wielkiej Epidemii, umierają w niewyjaśnionych okolicznościach. Córka kanclerza, Leamir Hope i jej chłopak Bellamy Baker są jednymi z nich. Kiedy Bell ląduje w szpitalu, dziewczyna postanawia go uratować i wyjść poza kopułę. Co czeka ją po drugiej stronie? Czy przetrwa i uratuje ukochaną osobę? Poznaj historię Leamir Hope.
Nuria
Fantastyka / Science-fictionAkcja powieści toczy się w Hogwarcie w momencie nauki dzieci Harrego, Rona i Hermiony. Główną bohaterką jest Natalie, zakochana bez wzajemności w Jamesie Potterze gryfonka, na której drodze staje Scorpius Malfoy. Czy uczucia dziewczyny ulegną zmianie? 
Kiwi
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia"To jakieś muzeum estetycznej śmierci, pawilon martwych pragnień." 
Bo wspomnienia każdy powinien mieć własne, tak wspaniale ukryte, aby nikt nie był zdolny w nich namieszać. Jednak najwidoczniej postawiłem zbyt słabe bariery, bo ktoś ważył się je sforsować. Stałem się jego niewolnikiem, mimo że to ja jestem ich prawowitym właścicielem. Ten ktoś ma dobre poczucie humoru. Decydując o ich bycie, bawi się w ich pana, w ich egzorcystę. Egzorcystę moich wspomnień. A ja bardzo nie lubię, gdy ktoś rości sobie prawa do moich własności.
Sheeiren Imai
FanFiction / M&A / NarutoLos nigdy nie był sprawiedliwy.
Przeznaczenia nigdy nie dało się uniknąć.
I choć czwórce rodzeństwa przeznaczonym
było nigdy więcej nie powrócić do Narnii,
oni nigdy nie tracili nadziei. 
Bo co by się stało, gdyby przeznaczenie miało swoje kaprysy?
Caireann Devin
FanFiction / Opowieści z NarniiLegenda głosi, że tysiące lat temu, we wszystkich wymiarach świata panował chaos. Dlatego wybrano cztery kobiety, które miały mu zapobiec. Kobiety te była nazywane Strażniczkami Żywiołów i dzięki nim do serc ludzkich z powrotem zawitał spokój.
Ich moce przechodziły z pokolenia na pokolenie, jednak były coraz słabsze, a zło znów przybierało na sile. 
Do czasu kiedy narodziły się one.
Katherina, Hayley, Diana i Margarett, które kompletnie nie wiedziały o swoim pochodzeniu i mocach.
Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie?
Myślę, że tę odpowiedź znajdziesz właśnie w tym miejscu.
Fantastyka / FantasyHistoria młodej dziewczyny, później kobiety, która oddała całe swoje życie Czarnemu Panu. Nigdy w niego nie zwątpiła, kochała i wierzyła w niego od początku do końca. Ta obsesyjna miłość i oddanie sprawiły, że stała się bezwzględnym potworem, cieszącym się z cierpienia ludzi. Bezwzględna, mordercza, szalona... Tylko czy zawsze taka była? Czy urodziła się pozbawiona uczuć...? Nie, bo nikt nie rodzi się potworem...
Poznaj historię, przeczącą ogólnemu wyobrażeniu, najwierniejszej sługi Czarnego Pana. Poznaj kobietę, która umiała kochać, miała uczucia, potrafiła płakać, ale nie umiała tego okazać. Poznaj człowieka, którego życie zamieniło w potwora.
Morgana
FanFiction / Harry Potter / InneCzy zastanawialiście się, co by było, gdyby nasi ukochani bohaterowie Hetalii byliby Utalentowanymi? Czy ich stosunki między sobą byłyby takie same? Co by było, gdyby Feliks Łukasiewicz przyprowadził do domu magów pewną dziewczynę, w której drzemie magiczna moc? Przekonaj się, kto będzie jej Opiekunem!
Mała Mi
FanFiction / M&A / InneWojenne Dramione.
Było ciężko. Na świat wyszła ogromna tajemnica, która strach obudziła w każdym, bez wyjątku. Nie było czasu, decyzje zostały podjęte. Pośród krzyków zrozpaczonych ludzi kroczyła śmierć. Zaczęły powstawać sojusze, mające na celu uratowania tego, co jeszcze zostało ze świata czarodziejów. Tak zrodziła się miłość; zarówno do magii, jak i do cudzych serc. W sercach wykwitła nadzieja. Może jednak jest szansa na szczęście wśród tego całego zgiełku wojny?
Snovi
FanFiction / Harry Potter / Czasy TrójcyBlog o wszystkim, co wpadnie mi w łapki. Książki, filmy, muzyka, kosmetyki, szmatki i coś o moim wyborze życiowym - architekturze wnętrz. Taki mały miszmasz, który jest próbą odnalezienia miejsca w internetowym świecie. 
Zapraszam serdecznie, miło mi będzie Was poznać :).
Ravi Ollie
Pamiętniki i refleksjeTłumaczenia potterowskie wszelkiej maści - od komedii do tekstów wojennych, od Dramione (Draco/Hermiona) po slash (Severus/Remus, Harry/Severus), od czasów dorosłych po założycieli Hogwartu. Zapraszam!
Rzan.
FanFiction / Harry Potter / InneBrązowe oczy brunetki wpatrywały się w widok miasta o północy. Swoją drobną dłonią kreśliła spiralę. Dobrze wiedziała co ona oznacza. Zemste. Tą samą, która doprowadziła ją do powrócenia do Becon Hills. Ale tym razem nie jest już małą, zagubioną dziewczynką. Wie czego chce i będzie dożyć do celu nawet jeśli miałaby srogo za to zapłacić.
To nie jest kolejne zwykłe opowiadanie o wilkołakach.
I nie kolejna opowieść o miłości nastolatków.
The danger is real, the fear is a choice jest o dziewczynie, która wie czego chce, zemsty i tego się trzyma, nawet jeśli miałaby zapłacić własną krwią.
I jeszcze jedno...
TDIRTFIAC jest strasznie seksowny choć nie jest to "pięćdziesiąt twarzy Grey'a "
Julia Production
FanFiction / Filmy i serialeMoim celem jest przeczytanie w ciągu 73 tygodni 73 powieści kryminalnych autorstwa Agathy Christie, która jest moją ulubioną autorką. Na blogu będę zamieszczać moje wrażenia z każdej książki oraz opisy postaci występujących w nich. Dlaczego blog? Pretekst do znalezienia czasu do czytania (szkoła… bleh.) To nie są w żadnym wypadku recenzje. Nie umiem pisać recenzji, zostawię to doświadczonym recenzentom, bloggerom i youtuberom. Robię to dla siebie, ale będę niesamowicie szczęśliwy jak zdobędę czytelników. Czy się uda? Przekonam się niedługo.
Bartholomew Riggs
Hobbystyczne / LiterackieJust want to get lost in you.
Do tej pory Madison Carlton do czynienia miała tylko ze szczeniacką miłością. Po każdym zauroczeniu obiecywała sobie, że już nigdy więcej. Wreszcie ułożyła sobie życie, a serce stało się bardziej odporne na męskie uroki. Stała się wreszcie panią swojego życia za swoją jedyną miłość mając wiernego Levi’a.
Theodore Rochester uważany był powszechnie za króla życia. Znany jako wschodząca gwiazda biznesu, nieustępliwy gladiator na arenie interesów, był wiecznym kawalerem z licznymi romansami i jednym poważnym związkiem na koncie.
Raz już się spotkali. Wystarczył jeden wieczór, by ona zakochała się w nim, a on bawił się wybornie. Później o sobie zapomnieli, bo taka jest kolej rzeczy. Jednak Los lubi się czasem zabawić, więc ponownie postawił ich na swoich drogach.
Kalkay.
Romans
Droga ku doskonałości
Młody chłopak, wychowanek legendarnego zakonu, ma szansę stać się pierwszym od setek lat Mieczem Dusz, najpierw musi jednak stworzyć tarczę z własnych uczuć i umiejętności. Uczona próbuje przywrócić ludziom wiarę w magię i odkryć prawdziwe przeznaczenie Kamieni Darowanych. Utalentowany wojownik i jego brat wspólnie podbili kontynent, tworząc ziemie Roinnaru, lecz teraz czeka ich trudniejsze zadanie – muszą sprawić, by królestwo nie uległo rozpadowi. Zdrajca narodu, alchemik, żyje na wygnaniu dręczony demonami przeszłości i obarczony tajemnicą, która nakreśliłaby historię na nowo.
Każda z pięciu postaci stanowi element układanki. Jeśli wszystkie zostaną złożone w całość, być może uda się zapobiec Opętaniu Świata. Oni są odpowiedzią. Przeszkodą jednak także.
Fl4shTV
Fantastyka / Fantasy
Aktualizacja stworzona 18.01.2015, ustawiona na publikację czasową. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.