7 grudnia 2014

Organizacja

Witam wszystkich!
Jak minęły Wam Mikołajki? Dostaliście coś ciekawego? :)
Chciałabym przypomnieć Wam o możliwości zorganizowania krótkiego konkursu świątecznego na naszej stronie facebookowej.
(przypomnienie)
Chcemy wstępnie dowiedzieć się, ile osób chciałoby wziąć w czymś takim udział. W tym celu za moment stworzę ankietę. Jeśli przynajmniej 10 osób będzie za tym pomysłem i do 19 XII na naszej stronie facebookowej będzie razem 30 kliknięć "Lubię to" (aktualnie ich liczba wynosi 22), 21 XII o 18:00 pojawi się tam post rozpoczynający konkurs :)
Aby konkurs doszedł do skutku, pod postem będzie musiało pojawić się przynajmniej 5 komentarzy zawierających tytuł opowiadania zamieszczonego na Katalogowo oraz jego kategorię (podkategorię i podpodkategorię).
Liczymy na Was!


Teraz przejdźmy do ogłoszeń w ramach współpracy (a właściwie jednego ogłoszenia).

Ocenialnia Krytyka Dla Odważnych organizuje konkurs pod hasłem "Karpie Diem"! Celem konkursu jest napisanie opowiadania o tematyce świątecznej. Przewidziane są nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc, a także wyłonione zostaną wyróżnienia. Więcej dowiesz się w poście konkursowym . Zapraszamy do udziału!

Uprzejmie przypominamy, że od roku 2015 takie informacje zamieszczamy wyłącznie w podsumowaniach. Można podsyłać je w komentarzach w zakładce "Współpraca" do końca każdego miesiąca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.