14 grudnia 2014

Nowe rozdziały

Akademia OverAble - Rozdział 13 - Jesienne Wykopaliska
Weszli do mieszkania chłopaka. Ledwo drzwi od apartamentu zostały zamknięte a on wpił się w jej małe, malinowe usta. Przyparł ją do zimnej ściany całym swoim ciałem. Dość szybko zaczęli rozbierać siebie nawzajem z jesiennych ubrań.
Shoujo Namida
Zbiory Opowiadań

Rozdział 5
Zaczęłam szperać po szafkach w poszukiwaniu sprzętów kuchennych. Byłam głodna jak diabli. Otworzyłam pospiesznie lodówkę. Przejechałam wzrokiem po półkach, próbując znaleźć coś smacznego. Nagle przed moimi oczami ktoś zatrzasnął drzwiczkami. Podskoczyłam z przerażenia. Zobaczyłam blondynka, opierającego się o lodówkę z uniesioną jedną brwią.
Love me again
Obyczajowe 
IX
Przebywanie obok tego kretyna zdecydowanie nie było tym, na co miałam ochotę przez najbliższe godziny. Wpadłam do pustego, sterylnie czystego pokoju i rzuciłam się na łóżko. Nie wiem ile tak leżałam. Godzinę, Dwie. A co to za różnica. Chyba należy mi się jeszcze odrobinę prywatności. Tak... Prywatności - myślę sobie. Przecież to jasne, że Ośrodek Szkoleniowy jest naszpikowany kamerami i mikrofonami, które mają za zadanie wyłapać każdy nasz ruch. Założę, się, że znalazłabym jakąś nawet w łazience. 
Łazienka! To chyba idealna pora na zażycie odprężającej kąpieli. W końcu kiedy korzystać jak nie teraz. I znów wszystko szlag trafia, gdy nagle widzę kogoś, kto całkowicie bez pukania wchodzi do pokoju, siadając na łóżku.
Nergo Rumba
Fan Fiction / Igrzyska Śmierci 
Rozdział 13
Po cichu zamknęłam drzwi, po czym spojrzałam na klapę w suficie, którą widziałam już jakiś czas temu. Domyśliłam się, że to właśnie stamtąd dochodziła ta przeklęta muzyka i to tam musiałam pójść. Pozostawał tylko jeden problem – nie było szans, żebym do niej dosięgnęła! Nie szczyciłam się długimi nogami, więc stałam przed nie lada wyzwaniem.
Curly Angel
Fan Fiction / Gwiazdy i fani

1 komentarz:

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.