21 grudnia 2014

#926-975

Świąteczna edycja konkursu facebookowego Katalogowo zostaje odwołana z powodu małego zainteresowania. Strona jest w trakcie usuwania.

Odmowy:
Cashy - błędna podkategoria;
Lama Ryu - błędna kategoria.
Na poprawę swoich zgłoszeń macie czas do końca roku 2014.
W 2015 Wasze komentarze w zakładce "Zgłoś się" zostaną usunięte.Mortaddin
www.mortaddin.blogspot.com
Na blogu zamieszczane będą twory wszelkiej maści, zazwyczaj jednak dotyczące serii "Harry Potter" autorstwa pani Rowling.
Prawdopodobnie znajdziecie tu (w odległej przyszłości) historie związane z Chłopcem- Który-Przeżył-By-Nas-Gnębić, Wiem-Wszystko-Najlepiej-Granger, Zawsze-Poszkodowanym-Ronaldem, Wiecznie-Świętym-Dropsem, Sami-Wiecie-Kim, a także postaciami pobocznymi oraz moimi własnymi.

Krzywołap
Zbiory opowiadań
Your perfect imperfections
Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
greaseblow
Romans
Natalie to nastolatka jak wiele innych – niesamowicie piękna, seksowna, zdolna, ironiczna, obdarzona nieziemskim talentem wokalnym i zdolnościami nadnaturalnymi (rzadko używanymi). Krótko mówiąc – niczym się nie różni od setek innych bohaterek blogów. Tak się jednak złożyło, że wpadła w kłopoty… a osób chętnych ją ratować (albo zabić, co za różnica) okazało się więcej, niż ustawa przewiduje.
Tak oto można pokrótce zapowiedzieć opowiadanie, które wystartowało jako parodia blogasków inspirowanych „Zmierzchem”, a potem wyewoluowało w wysmakowaną stylistycznie i wysoce ekscentryczną parodię różnych tendencji napotykanych w opowiadaniach internetowych (i paru innych rzeczy). Co czeka czytelników na obszarze od Vancouver przez Kraków po Leningrad? Wampiry, mafia, piraci i jedyny w swoim rodzaju kocowilk. Miłość, opera i całe mnóstwo rozmaitych aluzji kulturalnych (a czasem nawet niekulturalnych). Seks, skoki narciarskie i rock and roll. 
miriamcia668
Groteska
Chciałeś kiedyś zobaczyć życie Hogwarczyka innego,niż Harry Potter?Na History of a Slytherin masz taką szansę.Julia Rose to typowa Ślizgonka Czystej Krwi.Ma swoją grupę przyjaciół,pieniądze oraz wpływowych rodziców.Co by się stało,gdyby cała ta sielanka została przerwana w najmniej spodziewanym momencie?Towarzysz Julii przez wszystkie 7 lat nauki i razem z nią przekonaj się,że nie wszystko jest takie jakie by się wydawało.
Rosie
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

ile ludzi tyle opinii. a wszędzie pełno liter plątających się pod nogami, szukających swojego miejsca; dwadzieścia sześć mnie.
Porcelanowa
Pamiętniki i refleksje
itutaj nie ma nic specjalnego. dzielę się mną po trochu, ponieważ lubię. pisanie sprawia mi przyjemność.
Ka.
Pamiętniki i refleksje

Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
Jednak każdy ma jakiś umiar.
Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
Mika Foggy
FanFiction / Percy Jackson
Osiemnastoletnia Samanta tuż przed końcem roku szkolnego przeprowadza się wraz z mamą do Seattle. Po zdarzeniach z majowego wieczoru nie mogła zostać w Portland. Musiała uciekać, nie tylko przed wspomnieniami. W nowym miejscu zyskała szansę na nowe życie. Wydawałoby się, że wszystko powoli wraca do normy, zbyt szybko straciła czujność. Pojawia się ktoś w jej życiu. Czy ktoś znowu chce jej zaszkodzić? Czy koszmar powróci?
Pani Pałka
Dramat
Nie jest łatwo czuć się w obowiązku wobec szkoły i jednocześnie być Ślizgonką, która powinna opuścić mury Hogwartu tylko dlatego, że na uczniów Slytherinu patrzono ogólnikowo. Chciałam zostać i walczyć, pragnęłam w końcu odciąć się od wizerunku "młodszej siostry Dafne", bo to często równoważyło się z "mini wersją Dafne", a ja nigdy nie miałam zamiaru stać się kimś takim.
Kiedy Harry Potter pokonał Voldemorta miałam piętnaście lat i całą listę celów do zrealizowania. Teraz jestem w ostatniej klasie i próbuję dopasować się do Nowej Ery, która tylko pozornie zdaje się być lepszą od tej sprzed bitwy o Hogwart. Czarny Pan już nikomu nie zagraża, ale przecież zło nigdy nie śpi, prawda?
Pierwszy list od niego dostałam tuż po rozpoczęciu siódmego roku i, jak miało się później okazać, na tym jednym się nie skończyło. Pisał o wszystkim, co go dręczyło a ja do dziś nie wiem, dlaczego na swojego powiernika wybrał akurat mnie. Zwłaszcza, że z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wyczekiwałam listów od niego...
Dafne mnie zabije.
azul
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Chcesz się dowiedzieć,czemu Tsunami z ,,Inazuma Eleven'' woła na Aphrodi'ego per,,Księżniczko'',lub dlaczego Hao z ,,Shaman King'' boi się noży?Lub jakim cudem ja i moja Wesoła Drużyna Pierścienia dotarła do Mordoru,kiedy wesoło szukała Sasuke z ,,Naruto''?Albo co ja,do cholery,robiłam w świecie D.Gray-Mana?W one-shotach,zwanych przeze mnie przedstawieniami, możesz znaleźć śmieszne momenty,lub te,które do najszczęśliwszych nie należą.Jeżeli cię to zainteresowało,drogi czytelniku,to zapraszam~!
Darka3363
Zbiory opowiadań
Koniec wakacji. Inoue Orihime poznaje nieziemsko przystojnego mężczyznę. Pierwszego dnia w nowej szkole okazuje się, że jest on jej nauczycielem.
Sunny
+18
Harry wraca do szkoły, aby rozpocząć szósty rok nauki w Hogwarcie, jako zupełnie inna, odmieniona osoba. Potter stroni od dotyku i żyje w swoim własnym świecie. Czy jest ktoś, kto może to zmienić? A może ta osoba przyniesie mu jeszcze więcej zmartwień i cierpienia?
rehab-e
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Jest to pierwsza część sagi o trzech siostrach. 
Elizabeth Hamond to piękna, 34-letnia kobieta, która po siedemnastu latach wraca do rodzinnego miasteczka - Eureka, na pogrzeb swojej matki. Tam wreszcie po bardzo długim czasie spotyka swoje siostry.
Czy uda im się odbudować rodzinne więzy? Jest coś w tym miejscu co stoi na przeszkodzie. Coś co wyryło na duszy Liz głęboką ranę. 
Czy uda jej się pokonać demony przeszłości? I jaką rolę w tym wszystkim odegra przystojny brunet?
Aurelia
Romans
Mali Corporalis to jeden z najniebezpieczniejszych artefaktów znanych na całym świecie. Czarnomagiczne urządzenie od wieków przechowywane jest w pilnie strzeżonych miejscach. Nawet tu w Anglii. Ministerstwo ukrywa je, jednak jeden z Niewymownych wykrada owy przedmiot pod działaniem Imperiusa z rozkazu Voldemorta. Misją Draco Malfoya jest dopilnowanie, aby przesyłka trafiła do Harry'ego. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jak wielkim zmianom ulegnie Potter? Zmieni swoje nastawienie do śmierciożercy? Jakie skutki będzie mieć to zdarzenie dla świata magii?
Acrimonia
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Anya to z pozoru zwykła dziewczyna,uczęszczająca do szkoły w Greenwich Village. Jednak za sprawą pewnego incydentu jej życie zmienia się o 180 stopni. Bohaterka dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu, musi uciekać. 
Co teraz zrobi? Czy nie zawiedzie najbliższych? Nie ma pojęcia o tym co zgotował jej los. Napotka miłość, zakazaną, piękną i bolesną... Pytanie tylko czy będzie wstanie się poświęcić, zginie ofiarą dla słońca?
Illa
Fantastyka / Fantasy
Anglia, epoka wiktoriańska. 
Spokojną wiejską okolicą wstrząsa wypadek kolejowy, w którym giną siostry Blackwood, pozostawiając po sobie osierocone dzieci. Jak poradzą sobie May, Effie i Leanna? Droga do marzeń i postępowanie w zgodzie z sobą często są niełatwe – zwłaszcza, kiedy krewni mają zgoła inne poglądy na zachowanie dobrze wychowanej panny… 
Leleth
Historyczne
Co, jeśli śmierć wcale nie przychodzi pod postacią przerażającej kostuchy, a ukochanej osoby? 
Haruno Sakura
"Bo żyć też trzeba umieć, 
a uniwersalnego sposobu nikt nie rozdaje za darmo."
Uchiha Sasuke 
"Każdy posiada inne poczucie realności zdarzeń. Nie interesuje mnie twoje. Znam swoje, więc moja własna rzeczywistość w zupełności mi wystarczy. "
Dziewięć zbrodni dopiero zaczęło zataczać swe koło.
Co zrobisz, jeśli padnie na ciebie?
Sheeiren Imai
FanFiction / M&A / Naruto
Victoria nie wyróżnia się w Hogwarcie niczym szczególnym, jest zwykłą mugolaczką. W wakacje, ku swojemu niezadowoleniu, musi pojechać na parę tygodni do matki, z którą jest skłócona. W czasie pobytu w domu, w piwnicy znajduje zmieniacz czasu. Vicky nie wie co o tym myśleć, bierze ze sobą magiczny przedmiot i jedzie do ojca. Kilka tygodni później, dostaje wiadomość, że jej matkę zamordowano. I wtedy pojawia się w jej życiu Draco Malfoy.
W tym samym czasie, Draco Malfoy wiedzie na pozór spokojne życie. Pewnego dnia echo przeszłości zakłóca jego spokój. Powracają wspomnienia i dawne znajomości. Byli Śmierciożercy chcą aby Draco pomógł im zrealizować ich plany. Dostaje niecodzienne zadanie – musi przyprowadzić im Victorie Johnson. Mężczyzna stara się to odwlekać i pomóc dziewczynie, ale w tej grze nie ma czasu. Trzeba działać. Tylko, czego chcą byli Śmierciożercy od zwykłej mugolaczki?
Ann Dreamy
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Londyńskie powietrze obmywa nasze zmęczone dusze, składając obietnicę zmiany życia na lepsze. Krople deszczu powoli spływają po zamkniętych powiekach, dając nadzieję lepszego jutra. Czy jako dziecko marzyłeś o tym, jak w przyszłości będzie wyglądać Twoje życie? Ja tak — i przyznam się szczerze, nie sadziłem, że spełnianie marzeń okaże się takie trudne. W prawdziwym życiu nic nie przychodzi prosto, o każdy ochłap szczęścia trzeba walczyć do utraty tchu.
Stolica miała być wyzwoleniem, jednak miasto świateł postanowiło mi dać więcej, niż kiedykolwiek sądziłem, że zasługuję. 
maximilienne
Romans
Jedno, malutkie cięcie wystarczy żebym poczuła się lepiej. Przecież to nic takiego. Ja nic złego nie robię. Staram się uszczęśliwić. Czemu to jest zabronione? Nie jestem nic warta. Trudno, takie życie. Jakby nie mogło się już skończyć. Niektórzy mówią, że mam anoreksję w początkowym stadium. Nie zgadzam się z nimi. Uważam, że jestem chuda, ale to nie jest anoreksja. Nie muszę się głodzić, bo to nic nie da. I tak nie będę piękna. 
"Łzy dają ukojenie." Chciałabym tak powiedzieć...
Ola B. (~ola)
Pamiętniki i refleksje 
Ileż się człowiek rozwodzi w życiu nad tym czymże jest właściwie miłość. Z tym, że po cóż się tak właściwie nad tym zastanawiać? Lepiej dotknąć, poczuć namacalnie. Wtedy już nie ma nad czym myśleć, bo się wie, czuje i widzi, że ta osoba obok to miłość. Nauczył mnie na nowo, od podstaw, co to znaczy kochać. Nauczył mnie nowej definicji, jakiej dotąd nie znałam. I niech uczy dalej. 
Favez
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Szesnastoletni Dave jest prawie normalnym nastolatkiem. Pierwszego września rozpoczyna naukę w nowej szkole. Gdy pierwszy raz widzi swoją klasę, w oczy rzuca mu się pewien tajemniczy blondyn. Jest pewien, że gdzieś go już spotkał. Zastanawia się nad tym dość spory kawałek czasu.
Wydarza się u niego również pewna tragedia rodzinna, za którą czuje się odpowiedzialny i obarcza się winą.
Nie jest już w stanie żyć normalnie, co sprawia, że wyląduje nawet w szpitalu!
Nie jest to zwykłe opowiadanie o miłości, ba, miłości będzie tam niewiele. Historia ma dać do zrozumienia, jak kruche i ulotne jest życie człowieka. Jak bardzo ludzie potrafią niszczyć siebie nawzajem. 
Chaiko Teira
Dramat
Jesteś ciekawy, jak wyglądało życie Narcyzy Black, jednej z najodważniejszych postaci z całej serii Harry'ego Pottera? Kobieta, która oszukała i zdradziła samego Lorda Voldemorta, by ratować życie swojego syna. Odważna, wierna, gotowa do poświęceń. Obserwuj, co ukształtowało jej osobowość, jak powstała grupa śmierciożerców, jak narodził się jej związek znany z kart książki... i wiele więcej. Coś dla wielbicieli hogwarckiego życia z dużą szczyptą namiętności i pasji. Pamiętaj bowiem, że "rodziny Black nigdy się nie lekceważy." Zapraszam!
Narcissa
FanFiction / Harry Potter / Inne
On - chory na nieodwracalny zanik mięśni. Ona - altruistka chcąca wszystkim pomóc. 
Caerie
Dramat
1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany.
Priori Incantatem
FanFiction / Filmy i seriale
Mystic Falls skrywa wiele tajemnic, nic nie jest tu takie jak się wydaje. Na pozór zwykłe miasteczko jest jednym z ulubionych miejsc wampirów. Mieszkańcy żyją w nieświadomości, jedną z nich jest Elena Gilbert, której rodzice giną w dziwnych okolicznościach kilka dni po powrocie do miasta braci Salvatore. Dziewczyna nie wie kim tak naprawdę są i w jak dużym niebezpieczeństwie się znajduje. Czy dożyje dnia, w którym dowie się prawdy o tym co dzieje się wokół niej?
Agness
FanFiction / Pamiętniki WampirówMarcelle Ellis to całe metr siedemdziesiąt niepewności i tajemnic. Pojawia się niespodziewanie, rozkochuje - wydawałoby się też niespodziewanie - i za sprawą jednego niefortunnego wydarzenia, pakuje walizki i ucieka. Do nowego miejsca, do nowych ludzi, do nowych tajemnic.
Alexander Carter zaś nigdy nie szuka szczęścia, może czasami, może w sytuacjach krytycznych, albo gdy świat staje do góry nogami. Poddał się raz. Jeden jedyny raz postanowił porzucić nadzieję i... mówi, że nie żałuje.
Spotykają się po latach. Ona ma Logana, a on Vivecę, a mimo to nie mają kogo kochać. 
mosane
Romans
Wiele historii, jeden temat: Hogwart. Miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. Lecz nie skończy. Poznajcie Lisę Berry - dziewczynę z gwiazdą na czole, Sonię Winner - czarodziejkę Gryfonkę i Rosalie Dale - córkę Sami-Wiecie-Kogo ( lecz ona o tym jeszcze nie wie ). Poznajcie sekrety Hermiony Granger - jej perypetie i miłości. Zanużcie się w świecie Ginny, zakochanej w Wybrańcu. Poznajcie losy dzieci Złotego Trio - James'a, Albusa, Lilly, Rose i Hugona. Otwóżcie drzwi dla przygód Huncwotów - Lunatyka, Rogacza, Łapy i Glizdogona. Przekonajcie się, że życie Malfoy'a nie jest sielanką... I wreszcie... Dowiedźcie się co by było gdyby... No właśnie, jakby historia potoczyła się innym biegiem. Tyle histori, tyle Czarów, ale jedno miejsce - Hogwart. ( Wiele opowiadań nie jest jeszcze zaczętych, ale wkrótce się to zmieni )
Aneta Wideł, Jula D. i Paula K.
FanFiction / Harry Potter / Inne
Sehun jest kompozytorem, który boryka się z samotnością. Po rozwodzie z żoną zamieszkał w Hanam, gdzie spotyka swoją bratnią duszę o imieniu Luhan. Chłopak zamierza pomóc mu w szukaniu pracodawcy. W tym czasie dzieje się wiele niewyjaśnionych rzeczy. W dziewiątą rocznicę śmierci rodziców Sehuna, on spotyka ich w mieście, bowiem nie wszystkie dusze odchodzą do nieba.
Baekwylona
Zbiory opowiadań
Jest to jedyne w polskiej blogsferze miejsce, w którym żądni nietuzinkowych historii czytelnicy spotkają się ze zbiorem najlepszych opowiadań o bohaterach serialu Xiaolin Pojedynek Mistrzów. Tematyka jest jasno określona, jako że dotyczy tylko i wyłącznie pary Chamiko, czyli pobierającej nauki w tybetańskim klasztorze wojowniczki ognia oraz jej śmiertelnego wroga: księcia ciemność Chase Younga. Czekają na Was najróżniejsze historie, wariacje i „inne wersje” uporządkowane według czterech głównych kategorii: mocno erotyczne, dramat, psychologiczne, komedia.
Zniewalające z nóg opisy, naturalne dialogi, ścisła charakterystyka bohaterów ze szczególną koncentracją na ich psychice, a także pragnieniach dyktujących zachowania i postawy to tylko nieliczne walory naszego bloga, które powinny zachwycić zarówno starszych fanów serialu, jak też tych niemających o fandomie bladego pojęcia. 
Layali&Raylie
FanFiction / Filmy i seriale
Tonight we'll turn around and we'll leave your silent maze...
Świat MMORPG nigdy nie powinien stawać się rzeczywistością. Co jednak, jeżeli się nią stanie? Co zrobisz, jeżeli znajdziesz się w grze, w której jedynym wyjściem jest przejście trzydziestu poziomów? Co zrobisz, jeżeli dowiesz się, że śmierć w świecie wirtualnym oznacza śmierć w realu? Co zrobisz, jeżeli nie potrafisz walczyć? No cóż, możesz się poddać. Możesz też walczyć. Możesz wygrać. Możesz zginąć, za to ze świadomością, że chociaż próbowałeś...
Ostrzeżenie: do czytania bloga potrzebne jest główkowanie i wyszukiwanie aluzji, lecz za to wspaniała zabawa gwarantowana!
Katja
Przygodowe
Próbowałam mu powiedzieć, że nie chcę pomocy, ale on prosił. Błagał, żebym mu pozwoliła. Tak bardzo nalegał. Jego uśmiech był tak cudowny, że nie potrafiłam odmówić... Przystałam na jego propozycję, lecz nic się nie polepszyło, a było tylko gorzej. Chociaż był jeden plus... zaczęłam poznawać życie na nowo.
Curly Angel
FanFiction / Gwiazdy i fani
Co się dzieje, gdy dwie bratnie dusze zostają rozdzielone?
Sakura – dziennikarka, która osiągnęła całkiem sporo. Ma dobrą pracę, kochającego narzeczonego i wspaniałych przyjaciół.
Jeden telefon rozbija jej samozadowolenie na kawałeczki.
Sasuke – muzyk czerpiący z życia garściami. Twierdzi, że jego narzeczona to „najlepsze co go w życiu spotkało”.
Jeden wybór zabierze mu wsparcie jej miłości.
Ta dwójka zostanie zmuszona do funkcjonowania bez swojej połówki.
Czy wygrają grę, w której stawką jest ich wspólna przyszłość?
Kasumi
FanFiction / M&A / Naruto
Głównie fanfiction z Percy'ego Jacksona. Będą się też pojawiać opowiadańa i one-shoty z innych fandomów. Serdecznie zapraszam :3
Nyksiątko
Zbiory opowiadań
Josephine Collins od dziecka była uczona, że nikomu się nie ufa. W końcu jakie wychowanie mogła odebrać od szefa mafii i obłąkanej matki, ciągle zwiastującej koniec świata?
Nie wierzyła w te brednie, nikt w nie nie wierzył.
Aż do czasu, gdy jako jedyna przeżyła olbrzymi pożar, który zniósł całe jej miasto z powierzchni Ziemi.
By przetrwać, musi porzucić od dziecka wpajane jej zasady i zaufać niebezpiecznemu mężczyźnie, który z jakiegoś powodu wie o niej wszystko.
Świat nigdy przedtem nie wydawał jej się taki mroczny.
A to dopiero początek.
Anqqa
Fantastyka / Fantasy
Za górami, za lasami, na przedmieściach Brooklyn'u żyła sobie pewna dziewczyna. Osoby, które spotkała i historie, które przeżyła, były równie niesamowite jak ona sama. 
"-Witaj Elizabeth- mężczyzna uśmiechnął się i uścisnął mi rękę- jestem Percy Jackson. Pewnie masz wiele pytań, też miałem. Pierwszą osobą jaką zobaczyłem, była moja przyszła żona i … Ale nie teraz, kiedyś Ci opowiem. Co to ja.. a tak właśnie, od początku. Jesteś córką greckiego boga, Elizabeth.
Naprawdę głupi żart. Ale jak chcą się tak bawić to okay. 
-Uff- teatralnie położyłam rękę na piersi, jakbym właśnie spadł mi kamień z serca. Dużo łatwiej było mi grac niż udawać pewną siebie i wyluzowaną- już myślałam, że usłyszę coś w rodzaju ‘Jesteś czarodziejem, Harry’- zniżyłam głos i roześmiałam się z absurdalności tej sytuacji. Po chwili spoważniałam- gdzie są moje rzeczy?"
Opowieść o losach herosów toczące się po wygranej wojnie z Gają.
puck
FanFiction / Percy Jackson
Do obozu jednostki specjalnej w Afganistanie, przyjeżdża pięć, młodych pielęgniarek, które mają służyć najlepszym żołnierzom. Jedna z nich, Hovery Laing musi dzielić namiot z nieobliczalnym i zabójczo przystojnym Darrenem Fletcherem - wiceadmirałem drugiej grupy swojej jednostki, któremu w ogóle to nie odpowiada. Para ciągle skacze sobie do gardeł a kłótnie towarzyszą im każdego dnia.
Po jakimś czasie na obóz napadaj Pakistańczycy z zamiarem wybicia wrogów. Darren jest zmuszony uciekać razem z Hovery przez afganistańskie ziemie - jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc na ziemi. Po drodze spotyka ich wiele zagrożeń przy których będą musieli połączyć siły.
Tylko czy ta dwójka będzie umiała się ze sobą zgodzić? Czy wspólna walka o przetrwanie połączy ze sobą te dwa różne charaktery? 
Dimitri
Przygodowe
Mila – młoda, aspirująca Czeszka – trzy lata temu, wyjeżdżając z toksycznego Paryża, nie miała zamiaru nigdy więcej powracać do stolicy Francji. Przewrotny los zdecydował jednak, że wystawi na próbę jej ledwo poskładane serce. Czy ma tyle sił by skonfrontować się z Davidem Luizem – człowiekiem, który ją złamał?
Prudie
FanFiction / Gwiazdy i fani
Nasze życie nie było złe, w końcu wiedzieliśmy, że zawsze może być gorzej, prawda? Naszym dnem okazali się chyba bogowie proszący nas o pomoc. W końcu jesteśmy ich dziećmi. Rodzina musi się wspierać.
Xavier, Gaspard, Alan, Fabian, Eliott, Abbey, Lynn i Carla są całkiem normalnymi nastolatkami mieszkającymi w najróżniejszych miastach Stanów Zjednoczonych. No, może czasami ktoś zostanie zabity albo zachoruje na chorobę, która już dawno uległa przedawnieniu, no ale... są w końcu półbogami, a to do czegoś zobowiązuje.
Pewnego dnia, kiedy każde z nich sięgnęło swojego własnego dna, pojawia się Efial - bóg snu, który powierza w ich ręce misję ważniejszą niż dotychczasowe zadania przydzielane przez bogów. Zaczyna się bowiem wojna świata z samym sobą. 
Zaczyna się Koniec.
Arachne
Fantastyka / Fantasy
Kita Maruko - córka Manami Sarutobi oraz jednego z trzech legendarnych Sanninów - Orochimaru. Jako wnuczka Trzeciego Hokage oraz córka Sannina nieustannie obserwowana jest przez otoczenie ninja Konohagakure.
Historia zaczyna się wraz z dniem, gdy Orochimaru po długotrwającej misji powraca do Konohy. Gdy Mistrz zmuszony jest opuścić wioskę, Kita zostaje w niej wraz ze swoją matką, gdzie zaczyna uczęszczać do Akademii. Zostaje przydzielona do Drużyny 7 - wraz z Naruto Uzumakim, Sasuke Uchihą i Sakurą Haruno. Wkrótce potem ruszają na swoją pierwszą misję pod dowództwem Kakashiego Hatake do Krainy Fal. Jak potoczy się historia Drużyny 7?
Panna M.
FanFiction / M&A / Naruto
Taniec z wampirem jest to opowiadanie o grupie różnych ludzi różnych ras i pochodzeniu. Bohaterowie walczą o swoją przyszłość miłość i przyjaźń. losy ludzi krzyżują się z losami wampirów tych dobrych jak i tych bezwzględnych i złych. Wszystko zaczyna się niewinnie , zwyczajny dzień zwyczajne życie. Niestety wampiry nie chcą żyć dłużej w ukryciu i tym razem ludzie będą musieli pokłonić się dzieciom nocy i pogodzić z ich absolutną władzą. Świat staje na granicy apokalipsy i tylko garść rebeliantów i młodych bohaterów jest w stanie zmienić przyszłość. Mojra i Alec zostaną wystawieni na ciężką próbę ,a ich los może uratować tylko dziecko ,dwunastoletnia dziewczynka której nadzwyczajna krew jest w stanie zmienić wszystko.
Grimm Sister
Fantastyka / Fantasy
Nazywam się Hermiona Granger. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ostatnio wokół mnie dzieją się dziwne rzeczy. Na początku myślałam, że powodem jest dojrzewanie, jednak trwa to zbyt długo. Przestałam panować nad swoimi mocami. Czasem, gdy się zdenerwuję potrafię podpalić telewizor lub spowodować niegroźne trzęsienie ziemi. Przejrzałam wszystkie możliwe książki w bibliotece, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, jak strasznych rzeczy jestem w stanie dokonać, których będę w przyszłości żałować. Odpowiedź przyszła do mnie wraz z powrotem na ostatni rok nauki w Hogwarcie, to tam spotkałam osobę, która uświadomiła mnie na temat moich mocy i tego skąd pochodzą. Od tego momentu musiałam poznać siebie na nowo i nauczyć się żyć z tym darem, chociaż dla mnie stał się on przekleństwem. Poznałam również skrywaną przez 17 lat prawdę o mnie i o tym jak pozory mogą bardzo mylić. Nazywałam się Hermiona Jane Granger, a teraz? Teraz już nie jestem szlamą. 
Dorota
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Nowy Jork.
Jack Fays prowadzi beztroskie życie na Manhattanie.
Przygody na jedną noc to coś co lubi najbardziej.
Co stanie się gdy jego życie skrzyżuje się z zupełnie odmiennym Brooklynem? Czy uda mu się uwieść ''Nawiedzoną Arie'', która szczerze go nienawidzi ?
Chanel
Romans
Życie potrafi zaskoczyć i w jednej chwili wszystko zmienić. Gdy wkracza się w strefę tajemnic, kłamstw i przemocy nie ma miejsca na współczucie. Siła przyjaźni wystawiana na próbę. Dążenie do lepszej przyszłości. Sięganie po to, co może wydawać się niemożliwym. Rywalizacja o potęgę i władzę oraz zniszczenie tego, co jeszcze istnieje.
Mari Kim
Fantastyka / Fantasy
Protagonista opowiadania jest zwykłym chłopakiem chcącym osiągnąć coś w życiu. Jeszcze jako dziecko postawił sobie za cel zostanie idolem, przez wszystkie lata pracował bardzo ciężko, by osiągnąć sukces! Jednak na jego drodze pojawia się osoba, do której uczucie może sprowadzić go jedynie na dno. Czy wybierze karierę? A może jednak miłość? Ta historia nadal trwa!
Chris 
Romans
Nudzisz się?
Lubisz oderwać się od codzienności i przenieść w inny świat?
Chcesz się dowiedzieć co siedzi w naszych głowach?
Wiesz kim są EXO, SHINee, B.A.P lub BTS?
Lubujesz się w opowiadaniach yaoi?
Jesteś pewien, że widziałeś już każdy możliwy k-popowy paring?
A może po prostu kochasz k-pop?
Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś "TAK", zapraszamy w skromne progi naszej nieskończonej wyobraźni...
FanFiction / Gwiazdy i fani
Nancy Choll to nastoletnia członkini grupy Avengers. Znalazła się w niej z powodu swojej mocy, nad którą nie ma zbyt dużej kontroli. Gdy Avengersi dowiadują się, że mroczny brat Thora powrócił na Midgard w celu doszczętnego zniszczenia planety, wysyłają dziewczynę do Kłamcy, by zyskać na czasie i przygotować się do starcia. Nancy blokuje moce Lokiego swoją obecnością, musi więc znaleźć sposób, by być ciągle blisko niego. I ma do siebie o to pretensje.
Bo jak można zakochać się w Kłamcy?
Rish
FanFiction/ Filmy i seriale
Emily to dziewczyna pochodząca z dobrego domu. Pozornie mogłoby się wydawać, że ma wszystko - pieniądze, wspaniałą rodzinę i ogromny talent muzyczny. 
Pewnego dnia, musi jednak opuścić rodzinne gniazdko, aby wyjechać na studia do Cambridge.
Dziwny splot wydarzeń oraz ludzie, pojawiający się na jej drodze sprawią, że Emily dostrzeże w życiu wartości, o których nie miała pojęcia, a które jak się potem okazało, są dużo ważniejsze od pieniędzy i dóbr materialnych.
Czy zmiana otoczenia i spotkanie z tajemniczym Jackiem sprawią, że Emily zmieni swoje poukładane życie?
Co wyniknie ze starcia dziewczyny z dobrego domu z zupełnie innym światem? Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości? 
Vivian
Romans
Krąży pewna legenda, historia, jak kto woli, że istnieją dwie nadnaturalne istoty nie z tego świata. To one mają połączyć siły i stawić czoło jednej ze stron. Potężne i niesamowite moce zapewnią im zwycięstwo. Jednak wybór należy do nich, gorzej będzie gdy jedno stanie po stronie zła, a drugie po stronie dobra. 
Poznajcie pewnego chłopaka, zwyczajnego? Otóż nie. I pewną zupełnie normalną dziewczynę, oczywiście do czasu. Co stanie się gdy złoty blask, uśpiony głęboko w duszy zostanie zauważony? Jak potoczą się ich losy? Jedno jest pewne, chłopak wie kim są, w końcu pochodzi z Nieba.
Edyta S.
Fantastyka / Fantasy
W tej chwili było już inaczej. Niebezpiecznie. Na wyspach brytyjskich panoszył się Lord Voldemort, który z jakiegoś głupiego i niezrozumiałego dla niej powodu postanowił zwerbować ją i jej męża w swoje szeregi. Nie wystarczyła mu jedna odmowa. Musieli jeszcze dwa razy stoczyć walkę na śmierć i życie, gdyż on z sobie tylko znanych powodów pragnął mieć ich w zgrai śmierciożerców.
Cathleen.
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

3 komentarze:

  1. Mam pytanko. Jak zrobiliscie gadżet z przewijającym się napisem na górze w prawej kolumnie. Przydałoby mi się też cos takiego. Czy można tak zrobić listę linków?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podaj mi swojego maila, bo niestety kodowania nie chcą się wysłać w komentarzu :)

      Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.