27 listopada 2014

Terminy


Witajcie
W najbliższy weekend powinna pojawić się aktualizacja spisu, jednak z powodu natłoku pracy, jestem zmuszona znacznie ją przesunąć. Zapewne wszyscy teraz mamy pod górkę - semestr powoli dobiega końca, nauczyciele przypominają sobie, że mamy za mało ocen, część z nich należy poprawić itp. Niektórym dochodzą do tego próbne matury, egzaminy gimnazjalne, kolokwia... Jednak do rzeczy. Aktualizacja nowych blogów planowana jest na 12-14 XII 2014, zaś podsumowania w grudniu nie będzie. Powodem jest aktualizacja całego spisu, która będzie miała miejsce podczas ferii świątecznych, a więc podsumowanie pojawi się już w roku 2015. 
Administratorów stron współpracujących z Katalogowo pragnę poinformować, że do tego czasu mogą podesłać nam reklamy tego, co ważnego się u nich wydarzyło lub co ma się wydarzyć w nadchodzącym roku. Chętnie zamieszczamy również informacje o poszukiwaniu osób do współtworzenia stron, o konkursach etc.
Autorów opowiadań zamieszczonych na Katalogowo proszę o ponowne zerknięcie do regulaminu. Tam znajdziecie informacje, z jakich powodów Wasze strony mogą zostać umieszczone w zakładce "Opowiadania usunięte ze spisu". 
W razie pytań zapraszam do zakładki "Poprawki, pytania, sugestie".
Życzę wszystkim powodzenia.
May the odds be ever in your favor...

2 komentarze:

  1. Nasz Katalog powinien dołączyć do akcji czytasz/korzystasz = komentujesz. Produkujemy się, produkujemy i nic z tego nie ma xD

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Po ponad dwóch latach działalności przestałam na to liczyć.

      Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.