22 listopada 2014

Nowe rozdziały

Rozdział 11
"Odpowiedzią na jego żądanie był tylko złośliwy chichot.
Potem jeden strzał.
Zduszony krzyk.
I ogromna plama krwi."
Curly Angel
Fan Fiction / Gwiazdy i fani
Akademia OverAble - Rozdział 11 - Twój zapach uspokaja mnie
Siedziała związana w małej ciężarowce. Nogi miała skrępowane szorstką liną zaś dłonie związane z tyłu ciała. W buzi wciśnięty dość grupy kawałek materiału.
Shoujo Namida
Zbiory opowiadań
II. Demon nocy
Nieco sceptycznie weszliśmy do środka. Panował tam istny zgiełk i harmider; wszędzie pałętało się wielu mężczyzn; kelnerek i w pół-ubranych – a może prędzej, w połowie nagich kobiet, które zapewniały miłe towarzystwo panom.
Całe pomieszczenie było utrzymane w ciepłych barwach, nad barem wisiało kilka czerwonych lampionów, a za ladą stała młoda, rudowłosa kobieta. W izbie panował półmrok, jedynie kilka lamp dawało nikłe światło, co nadawało temu miejscu niesamowity klimat; szczególny dla miłosnych igraszek.
Nasz cel był jednak inny, w końcu nie przyszliśmy się tutaj zabawić – mieliśmy misję do wykonania.
Szukaliśmy jej, w tym natłoku kobiet trudno ją gdziekolwiek odnaleźć. Zwłaszcza, że pod wpływem takiego światła, jakie panowało w pomieszczeniu, nie mogłem rozróżnić koloru włosów. Najbardziej wyróżniały się brunetki, reszta wyglądała praktycznie identycznie.
Okazało się, że była bliżej niż mogło nam się to wydawać. Siedziała sobie spokojnie przy barze, w towarzystwie jakiegoś mężczyzny i z powodzeniem popijała kieliszki wypełnione alkoholem. Prawdopodobnie jej kompan sypał dobrymi kawałami; albo to ona oddawała się błogiemu stanu nietrzeźwości; bo co chwila wybuchała dość głośnym chichotem, kiedy ten zbereźnik szeptał jej coś na ucho.
Trochę zdziwiliśmy się na ten widok; widziałem po twarzy Saia, że był nieco... zażenowany, a Kakashi miał maskę, więc nic nie mogłem stwierdzić.
Hatake skinął głową na znak, że pora wkroczyć do akcji. Podeszliśmy do niej powoli, tak aby niczego się nie spodziewała.
Sai delikatnie dotknął jej ramienia, a Sakura odchyliła głowę w naszym kierunku. Spojrzała na naszą trójkę nieprzytomnym wzrokiem, czknęła, zerknęła w butelkę sake, po czym powiedziała:
– Cholera, chyba za dużo wypiłam.
Sasame Ka
Fan Fiction / Naruto

2 komentarze:

 1. Oczywiście powinno to być już dawno i nie pod tym postem.... ale
  Bardzo dziękuję za dodanie do spisu:)
  Pozdrawiam
  Rogata
  P.S. Lepiej później niż wcale:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, lepiej późno niż wcale. :)
   Proszę bardzo.
   Pozdrawiam serdecznie,
   Krzywołap

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.