27 września 2014

#879-903

Przypominam, że już teraz możecie głosować w drugim etapie konkursu! Ankietę znajdziecie po lewej stronie Katalogowo oraz na podstronie konkursowej.

Odmowy:
Marika :3 - należy wybrać tylko jedną kategorię


You make me heart attack
http://make-me-heart-attack.blogspot.com/
Anastasia Crawford, świeża absolwentka New York University, dostaje pracę w jednej z najpotężniejszych firm w mieście. Jej współwłaściciel, charyzmatyczny i zabójczo przystojny, Christian Brewer, nie uchodzi uwadze żadnej kobiety, w tym również blondynki. Problem stanowi jednak jego ukochana, która od samego początku pała wielką niechęcią do nowej sekretarki.
Gdy ich relacja wznosi się na nowy poziom, przeszłość dotkliwie atakuję Anastasię, wymierzając jej najsilniejszy cios. Utratę jedynej osoby, jaka stanowiła dla niej opokę od brutalnej rzeczywistości. Dawny koszmar nie daje o sobie zapomnieć, pojawiając
się w życiu kobiety na nowo i zmieniając je w piekło. Wystarczy jedna chwila, by wszystko ułożyło się idealnie... choć może zdarzyć się tak, że bańka mydlana pęka, pozostawiając Crawford przed trudną decyzją. Poddać się i z pokorą przyjąć porażkę, czy walczyć, lecz wiedzieć, że szansa na wygraną jest równa zeru?
Lexi Howard
Romans


„Umarł król, niech żyje król!” – ale co jeśli dziedzic korony ma zaledwie piętnaście lat? Czy władza absolutna może spoczywać w rękach młodzika?
Gdy umiera Karol XI, pozostawia Szwecję silniejszą niż była kiedykolwiek wcześniej – skarbiec królestwa wypchany jest po brzegi złotem pochodzącym z redukcji dóbr szlacheckich, Sztokholm rozkwita, stając się najważniejszym miastem portowym w całym basenie morza Bałtyckiego, a potęga militarna kraju trzyma w szachu zawistnych sąsiadów.
Obowiązek sprawowania władzy spada na doświadczonych członków Rady Królewskiej, jednak mając na uwadze przykry los, jaki spotkał ich poprzedników za czasów zmarłego monarchy, chcą oni czym prędzej posadzić na tronie prawowitego władcę, któremu korona należy się z urodzenia i woli samego Boga.
Sama już koronacja pokazuje wszystkim, że pomimo młodego wieku Karol XII nie zamierza dać się prowadzić za rękę przez doradców. Wkrótce, widząc nadarzającą się okazję, żądni zemsty za lata panowania Szwecji monarchowie rozpoczynają wojnę, która przejdzie później do historii jako III Wojna Północna.
Freyja, Omegon Alpharius
Historyczne


http://good-morning-hypocrite.blogspot.com/
Pracująca w agencji artystycznej Sofia Méndez wiedzie na pozór uporządkowane życie. Jest święcie przekonana o tym, że do szczęścia nie potrzebuje niczego więcej niż... jego. Jareda Shawa. Co jednak stanie się, kiedy pewnego dnia odkryje, że ten wcale nie jest tym za którego się podawał? Czy Alexander, który znienacka pojawi się w jej życiu sprawi, że zdoła wymazać Shawa z pamięci? A może raczej jego obecność pogrąży ją w jeszcze większym chaosie?
Sądzisz, że wszyscy, którzy otaczają Sofię są tymi za których się podają? Jak wiele cudzych żyć zburzą, żeby zdobyć to, czego pragną? Hipokryzja, to coś więcej niż tylko słowo. To nadzieja na lepsze jutro oraz... jego drugie imię.
Ulotna
Romans


Chociaż żyję pośród ludzi, tęsknię za ludzkim zapachem.
Znacie to uczucie, kiedy tak naprawdę nie wierzysz w to, co się dzieje? Jakbyś nie uczestniczył w czymś, co tak właściwie Cię dotyczy? W takich chwilach jak ta, pojawia się żal i nieopisany smutek. Spoglądasz na scenę, szukasz kontaktu wzrokowego z artystą, a jego melodyjny głos odbija się echem w twojej głowie i już nie możesz wrzasnąć by wyrazić swój zachwyt, wzruszenie ściska ci gardło.
Alex Vicious
FanFiction / Gwiazdy i fani


Constantine Darkness - detective in high heels

Podczas przedstawienia pewnego magika, w skrzyni napełnionej wodą pojawia się martwa kobieta. Na pierwszy rzut oka, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a jednak denatka zaginęła 1 rok temu. Sprawą zajmuje się inspektor Charles Peters z zespołem: Anną Nordström, Scottem Gray'em i kryminolożką Constantine Darkness.
stardust
Kryminalne


Dawno temu, gdy na świecie żyły jeszcze smoki, jednorożce, elfy i inne stworzenia, urodziła się następczyni tronu królestwa Arivii. Księżniczka miała przejąć władzę i rządzić Arivią, takie miało być jej przeznaczenie, lecz czy ktoś zapytał ją o zdanie? Może ona wcale nie chce być królową! Nie chce poślubić kogoś, kogo nawet nie zna! Co się stanie, gdy Eileen postanowi posmakować innego życia i stać się zwykłą dziewczyną? Historia taka jak wszystkie, a jednocześnie zupełnie inna...
Paula
Przygodowe


Wilcze Dzieje
Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.
Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?
MlodaLarwa
Fantastyka / Fantasy


Utalentowany wokalnie nastolatek, posiadający wymagających rodziców, najlepszą przyjaciółkę i problemy jak każdy dzieciak, odnajduje pocieszenie w swoim idolu. Wszystko zaczyna się od namowy przez przyjaciółkę do zdobycia autografu znanego boksera. Znajomość w ekspresowym tempie przeradza się w flirt. Ukrywanie się przed dręczycielami odbija w jego psychice piętno. Usiłując zapomnieć o otaczającym go świecie skupia swoją uwagę na niepoprawnym związku z żonatym mężczyzną. Nietolerancyjni rówieśnicy jedynie popychają go w kierunku nieprzemyślanych decyzji. Czy droga którą wybierze przyniesie zadowalające, czy wręcz przeciwnie, fatalne skutki? Odkryj historię Stilesa.
Imaginacja
+18


Karen, Lindsay i Emily nie łączy nic. Są całkiem inne, mają swoje problemy i różne zainteresowania. Jednak po pewnej okropnej nocy po imprezie kończącej lato ich życie zmieniło się nagle o sto osiemdziesiąt stopni.
Myślisz, że magia nie istnieje? Przeczytaj i sam się dowiedz.
Zaczarowana
Fantastyka / Fantasy


Zakochałam się w Tobie naumyślnie. Byłeś przy mnie, gdy potrzebowałam przyjaciela. Piłeś ze mną piwo, mieszałeś je z winem i whisky, ale tylko dlatego, że wódka nie była w naszych gustach. Rzucałeś ze mną palenie, ale nie przyznałam się przed Tobą nigdy, że znowu do niego wróciłam. Byłeś idealnym przeciwieństwem mojego ojca. Jesteś moim wydawcą od dobrych paru lat, święcimy razem sukcesy, a ludzie z branży nazywają nas Bonnie i Clydem wydawniczego światka. Jesteśmy duetem, mistrzami w grze pozorów. Chronisz mnie od wszystkiego białymi kłamstewkami, jednak nie zauważasz, że marny z Ciebie kłamca. Jesteś moim przyjacielem, a ja pragnę czegoś więcej. Bo zakochałam się w Tobie naumyślnie i chcę, byś Ty również mógł to powiedzieć.
Ka.
Obyczajowe


Historia opowiada o klasycznej wojnie światła z ciemności, ale też opowiada dzieje trzech dziewczyn. Cała trójka reprezentuje trzy oblicza świata. Jedna to czarodziejka, która reprezentuje rasę ludzką. Druga jest Dhampirem czyli reprezentuje wampirów. Trzecia zaś jest pół-demonicą, która reprezentuje mieszkańców królestwa piekielnego. Owe dziewczyny po mimo różnic, powodów... itp. łączą siły by razem obalić siły piekielne, którymi kieruje demoniczny książę.
Całość dzieje się w uniwersum Anime Shaman King.
GabrielaNosfaratu, Megami Aer, MariiKurushimi
FanFiction / M&A / Shaman King


Cudownie, prawda? Modlić się. Och, bogowie miejcie litość nad nami! Za późno. Przebaczenia nie będzie. Bogowie nie mają litości, dlatego są bogami. I ostatni z nich także nie będzie jej miał. Zapomniany znów będzie czczony, wróci po to co mu odebrano. Blask Kalyria zniknie, Gatard ogarnie mrok strachu. Niegodziwcy zostaną stłamszeni. Słyszycie? To kroki lodu, który wtargnie do waszych domów, do waszych serc i umysłów. Nie jesteście gotowi? Tym lepiej. Zginiecie wszyscy. Zapłacicie najwyższą cenę. Jesteście tylko ludźmi. Jesteście stworzeni by wami rządzić. Wolność to już tylko puste słowo. Bez znaczenia. Od dziś należycie do niego. Zegnijcie karki, nie patrzcie mu w oczy. To koniec i początek. Ledos Woltor panuje, jak przed laty panowali wyparci bogowie.
Acheza
Fantastyka / Science-fiction


Są to miniaturki FanFiction. Skupiam się głównie na bohaterach z Harry'ego Potter'a, ale może się zdarzyć, że wplecie się Zmierzch i Dary Anioła. Jednak to raczej rzadko. Dlaczego miniaturki.? Bo mogę ciągle przebywać w innym świecie. Jest to przyjemne uczucie, dlatego serdecznie zapraszam Cie do mnie.. :)
Cornelia Grey
Zbiory opowiadańLydia od kiedy tylko pamięta miała problem, a problemem tym byli państwo Malfoy. Nigdy nie otrzymawszy listu z Hogwartu pewnego dnia znika z ich Dworu i trafia do mugolskiego sierocińca, w którym uważając się za charłaczkę uczy się magii. Pewnego dnia zostaje przyłapana na gorącym uczynku i wraz z pomocą dyrektorki przytułku trafia go Hogwartu, gdzie stary problem powraca. Draco okazuje się nie być już przyjacielem z dzieciństwa. Narcyza wciąż piękna, będąca jednak ucieleśnieniem nienawiści. A Lucjusz... chce od Lydii czegoś więcej.
Camille Blue
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy"Jest ciemny i zimny grudzień.
Ale ja mam Ciebie, byś mnie ogrzewał.
Jeśli się zepsujesz, ja Cię naprawię
I będę ochraniać przed szalejącą burzą.
Pozbawiony dotyku, pozbawiony miłości.
Pomogę Ci się pozbierać kiedy upadniesz.
I ze wszystkich rzeczy, których dokonałam
Myślę, że kocham Cię teraz lepiej."
Śmierć panuje nad materią, ale miłość jest ponad śmiercią. Nie bójmy się kochać, bo to uczucie jak nikt nigdy zostaje do końca.
Jules
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy


Wielka podróż do korzeni, krwawe, mordercze starcia, Wielka Wojna zbilżąca się do idyllicznego królestwa Haaria wielkimi krokami i człowiek, który stracił wszystko co kochał. Witamy w świecie, gdzie każdy napotkany człowiek może być miło uśmiechającym się wrogiem, gdzie na pierwszy rzut oka nie istnieje strach ani przerażenie i gdzie nic nie jest takie jakim wydaje się być.
Hirvi
Fantastyka / Fantasy


Hermiona Granger prowadzi na pozór spokojne i poukładane życie razem ze swoim narzeczonym, Ronem Weasleyem.
Niespodziewanie kobieta oznajmia Ronaldowi, że chce odnaleźć swoich rodziców, którym podczas wojny zmodyfikowała pamięć. Ten jednak kategorycznie odmawia dalszego rozmawiania na ten temat i wymusza na niej obietnice nie jechania samej do Australii.
Jednak Hermiona, nie mogąc dłużej wytrzymać w toksycznym związku, ucieka od Weasleya, a swój azyl znajduje w hotelu, którego właścicielem jest Draco Malfoy.
Nagini
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Bezcenna – to opowieść o dziewczynie, która w bardzo krótkiej chwili traci idealnie wygenerowaną przez siebie układankę. Scenariusz jej losów przez większość czytelników może zostać odebrany jako pewnego rodzaju schemat, powielających się opowieści. Jednak to nic bardziej mylnego. W tragicznym wypadku Sky Thilerson traci dwójkę swoich rodziców. Ze względu na brak pełnoletności jest zmuszona zmienić swoje miejsce zamieszkania i zacząć funkcjonować u boku swojej babki. W nowym, szkolnym otoczeniu, bardzo szybko udaje się jej zyskać łatkę „nowej”. Jej niewinność i burza rudych włosów szybko zostaje zauważona prze Scotta – jednego z miejscowych dziewiętnastolatków, uczęszczających do tej samej szkoły. Ten szalony, niebojący się wyzwań chłopak pokazuje jej nieznane dotąd horyzonty. To opowieść pełna dramatu, romantyzm, a jednocześnie gorącego, pikantnego romansu, który poruszy nawet najbardziej niewzruszone serca.
Mrs. Red Lashes
RomansDemiurg, haker, anarchista, ikona antykorporacyjnej opozycji nie żyje. Cyberterroyści robią z niego męczennika dla wolności, ikonę nowego powstania. Korporacje potwora i pretekst do zbrojnej akcji odwetowej. W powstałym zamieszaniu tylko Gabriela „Gaja” Drake jego żona zdaje się być zainteresowana tym, co stało się z Demiurgiem. Podróżując po cyberprzestrzennych zaułkach sieci, w sieci kłamstw własnych przyjaciół i pracodawców kobieta usiłuje zrozumieć, co się stało z jej życiem, oraz ocalić od śmierci siebie i swoich dwóch synów. Prawda okazuje się mieć jednak wysoką cenę.
Liry Moor
Fantastyka / Science-fiction


Raven to spokojna siedemnastolatka z już zaplanowanym przez rodziców życiem. Czy tego chce? Niekoniecznie! Ma bowiem pewną tajemnicę, która utrudnia jej życie. Jak na złość pojawił się też tajemniczy, wysoki, szczupły mężczyzna, który codziennie ją obserwuje. Pewnego dnia wszyscy zapominają o dziewczynie, a prześladowca dostaje dwa lata na sprowadzenie jej do mitycznego Asgardu gdyż zdaniem samego Wszechojca stanowi ona nie lada zagrożenie. Czy mają racje? Przekonajcie się.
Embers
FanFiction / Filmy i seriale


Używając tylko czterech słów - jest to blog artystyczny. Używając więcej słów - chcę tu spisywać wszelkiego rodzaju historie miłosne. Wymyślone i te, które sama przeżyłam, długie i krótkie, prawdziwe i wyśnione. Wszystkie jednak całkowicie moje.
Niepozwolona
Zbiory opowiadańZwykły pamiętnik zwykłej dziewczyny, która codziennie zmaga się z różnymi problemami. Pamiętnik ten posiada również odrębną część - opowiadanie. Historię, którą wymyśliłam lata temu.
White Robe
Pamiętniki i refleksje


Przewrotne losy dziewczyny, często wpadającej w kłopoty i żyjącej na krawędzi prawa i przestępstwa, oraz miłości i zranienia. Wciągniętej od dziecka w nielegalne zgrupowania w których od lat siedzi jej ojciec. Nieszczęśliwie zakochanej w nieodpowiednim mężczyźnie a także mafiozie, mimo to uwikłana w dziwne emocje ze swoim najlepszym przyjacielem, a przyszywanym bratem. Jej życie od zawsze było inne, wypełnione skrajnymi uczuciami, nie zna ciepła pełnej rodziny ani prawdziwego domu. Pewnego dnia okazuję się że jej życie staje się tylko rzeczą do przetargu. Uczucia które łączą ją z przyjacielem, przeistaczają się w coś poważniejszego. Nagle w jej życiu pojawia się przełom, chłopak nakazuje jej zmianę w zamian za bezpieczeństwo. Czy zrezygnuje z aktualnego życia? Czy zgodzi się na warunki? Czy porzuci nieszczęśliwą miłość w dojrzałym mężczyźnie na rzecz miłości w przyjacielu? A może postanowi w tajemnicy połączyć oba życia oraz obie miłości?
Avery
KryminalneUtracony tron

Miranda utraciła wszystko – tron, rodzinę, przyjaciół i wiernych doradców. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że nie pamięta, co działo się z nią przez ostatnie dwa lata, podczas których władca Imperium Vuur włączył Armandar do swojego państwa.
Królowa, ostatnia żyjąca przedstawicielka rządzącego od wieku rodu Tariniusów, nie ma zamiaru się poddać i skazać kraju na powolną zagładę. Wraz z Gelu, elfim wojownikiem wygnanym z królestwa Ilathis, wyrusza w długą i niebezpieczną podróż, by zyskać sojuszników, którzy pomogą jej odzyskać utracony tron oraz powstrzymać króla Cuthberta przed przejęciem władzy na całym kontynencie.
Gelu nie wie jednak, jak wielkie zadanie spoczywa na jego barkach, ponieważ ma do odegrania znacznie większą rolę niż początkowo przypuszcza. To jego wybory zadecydują o dalszym losie świata.
Jaenelle
Fantastyka / Fantasy


Edmund Kamose Haviland wraz z grupą specjalistów podczas letnich wakacji wyjeżdża do Egiptu, by wziąć udział w przeszukiwaniu piramid. Archeologów szczególnie interesuje jeden artefakt – berło Elleshara, wielkiego egipskiego wojownika. Miejscowe legendy mówią, że przedmiot jest zaczarowany i lepiej, aby pozostał w ukryciu, jednak nikt z członków ekspedycji nie bierze tych słów na poważnie.
Powolna praca nie przypada do gustu Kamose. Aby przełamać nudę i monotonię, mężczyzna pewnego dnia postanawia na własną rękę zbadać wnętrze piramidy, co kończy się wypadkiem i utratą przytomności. Gdy Kamose się budzi, okazuje się, że znajduje się w starożytnym Egipcie, niemal 1390 lat przed naszą erą. Najgorsze jednak jest to, że ten świat całkowicie różni się od tego, o którym uczył się z książek, ponieważ magia istnieje tutaj naprawdę.
Jaenelle
Fantastyka / Fantasy

1 komentarz:

 1. Chciałabym podziękować (jeśli jeszcze tego nie zrobiłam) za informację na temat poszukiwanej osoby, która zrobiłaby szablon dla Lekcji matematyki.
  Szabloniarkę znalazłam.
  Proszę pamiętać, że również służę pomocą w razie potrzeby. :)

  Pozdrawiam :))
  Lekcja matematyki

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.