15 czerwca 2014

#667-710

Witam!
Wreszcie wstawiam tę aktualizację. Zdaję sobie sprawę, że trochę z nią zwlekałam (choć chyba nie bardziej niż zwykle), a w między czasie wypadł mi urlop, więc przepraszam. Bardzo mi przykro, że niektórzy jednak tego nie rozumieją... Mimo wszystko mam nadzieję, że teraz wszystko się rozkręci! Konkurs "Dwie strony pecha" jest naszą małą nadzieją, więc dajcie nam szansę wykazać się organizatorsko. :)
W najbliższym czasie zrobię także aktualizację całego spisu (odświeżanie miniaturek w pakiecie). Zobaczymy, kto postanowił pozbyć się odnośnika do Katalogowo... *zaciera groźnie rude, kocie łapki*

To teraz odmowy:
M. - ograniczony dostęp
Mała - brak odnośnika do Katalogowo
Adminka Klaudia - blog zawieszony
Viv V. - błędy formularz, brak wybranej jednej kategorii
FaithInMe - brak odnośnika do Katalogowo
Edyta Horan - brak adresu bloga w formularzu
Shelly - należy wybrać tylko jedną kategorię

Osoby te w miarę możliwości otrzymają powiadomienie o odmowie. Nie mam pojęcia jednak, jak to mam zrobić w przypadku ograniczonego dostępu... no nic, coś się wymyśli. :)

Przypominam o głosowaniu na najlepsze opowiadanie polecane przez Katalogowo (i przy okazji jest też ankieta dotycząca uczestniczenia w konkursie "Dwie strony pecha").

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU W KONKURSIE KATALOGOWO
"Dwie strony pecha"

Koniec ględzenia!#667 Twory niepoprawnej romantyczki
http://twory-romantyczki.blogspot.com/
Blog z wszystkim i niczym. Wszelkie próby wyrażenia siebie, opowiadania, wiersze, recenzje, drabble, wiersze. Rysunki, prace graficzne i wszystko, wszystko inne. Nie spodziewać się niczego normalnego - o tym mogę zapewnić. Bo jak coś miałoby być normalne, mając nienormalnego autora?
kasai
Zbiory opowiadań
#668 Distress
http://distress-and-fear.blogspot.com/
Śmierć nie zawsze jest końcem wszystkiego.Ona może być początkiem; bólu, strachu,ale także miłości,pożądania i namiętności.Jedna osoba może pokazać ci nieznany innym świat,ale tobie już znany.Przypomnieć o przeszłości i tej złej i tej dobrej,ale jednym kłamstwem może zniszczyć dosłownie wszystko.Co zrobisz z przeszłością? Czy pozwolisz jej wrócić? Te pytania ciągle nurtują głowę.Czas będzie wybrać komu można zaufać.Czas na wybór.Co zrobisz gdy ludzie którzy ci towarzyszą przez całe życie okażą się nieznanymi osobami?
Julcia 'Mała'
Thrillery i horrory
#669 ~Keep the memory of these events, even though I'm gone.~
http://our-summer-ff.blogspot.com/
Roof to siedemnastoletnia dziewczyna, mieszkająca z matką w słonecznej Kalifornii. Jej znakiem rozpoznawczym są liczne bransoletki zdobiące nadgarstki oraz sarkastyczny charakter. Wplątuje się w problemy i nie interesuje się szkołą. Od rozwodu rodziców stała się zdystansowana i zamknięta w sobie.
Kiedy mama wysyła ją na wakacje ze swoim nowym chłopakiem, Roof jest wściekła. Traktuje wyjazd jak karę i nie ma zamiaru podporządkować się ojczymowi.
Niespodziewanie spotyka Harry'ego, który spędza wakacje u dziadków. Chłopak jest zupełnym przeciwieństwem Roof. Miły, uczynny i zawsze uśmiechnięty, stara się zaprzyjaźnić ze zbuntowaną nastolatką.
Harry pokazuje Roof jak ważne jest pozytywne podejście do życia, przyjaźń i cieszenie się każdym nowym dniem. Zwłaszcza, że jemu samemu pozostało już niewiele czasu...
Alex
FanFiction / Gwiazdy i fani
#670 Z jednym słowem cała moja miłość przepadła
http://sasukeuchichalovesakuraharuno.blogspot.com
Siedemnastoletnia Sakura Haruno ponownie wprowadza się do Konohy. Niestety uświadamia sobie, że nadal czuje coś do młodego Uchihy i stara się go zapomnieć. Sądzi ,że nie będzie miała szans z zakochanymi rywalkami. Sasuke- przystojny i silny Jonin- powoli zaczyna interesować się śliczną Haruno. Okazuje się jednak, że podbicie serca dziewczyny nie będzie proste, przeszkadzać w tym mu będzie tajna organizacja jego brata Itachiego. Co najgorsze, to nie jest koniec problemów zakochanych.
Pauu Lina
FanFiction / Manga & anime / Naruto
#671 Sekwencja Rubieży
http://sekwencja-rubiezy.blogspot.com/
W układzie spójnych elementów określoną sekwencję zamyka rubież – strefa między czymś ludzkim, a czymś co wkracza już w definicję anormalności. Czym zatem jest ta rubież? Rzeczą, słowem, niematerialnym bytem, zwykłą myślą chorych umysłów? Co stanowiła dla niej, tej podróżującej po ścieżkach otępienia?
Była kimś - osobą z przeszłością, przed którą uciekała. Była zagubiona w uczuciach, które izolowały ją od szczęścia. Miała w sobie strach - w szczególności przed sama sobą. Miała dom, nie będący ostoją dla zmęczonych zmysłów. Pragnęła na zawsze przerwać więzy łączące ją ze złem. Pragnęła posiadać zwykle człowiecze życie
Główna bohaterka w głębi siebie czuje, że za czyn, do którego się dopuściła przyjdzie jej rychło zapłacić. To nie mogło pójść w niepamięć, zdrada czystości linii to czyn gorszy od morderstwa, tak wpajano jej przez większość młodych lat.
Gnijące Jasnowłose Dziewczę
Thrillery i horrory
#672 Poetki z przypadku
http://poetki-z-przypadku.blogspot.com/
,,Przypadek to pseudonim Boga, który nie chce się pod czymś osobiście podpisać." - Anatole France
Rina i Sheeiren Imai
Hobbystyczne / Literackie
#673 Oczy za mgłą
http://fromthestarskc.blogspot.com/
- Ofiara z ludzi daje dużą moc, ale ofiara z żywiołów pozwoli nam obudzić starożytne siły. – Raina spojrzała w stronę okna, teraz zaparowanego.
Jej słowa wciąż brzmiały mi w głowie.
- Zbliżała się wojna – powiedziałam.
- Tak – potwierdziła wieszczka - a do jej wygrania kluczem będzie dziewczyna. Zrodzona z krwi żywiołów. Odrodzona matka czarownic.
Zbliża się koniec świata, lecz nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie będzie ognia, trzęsienia ziemi czy wybuchu wulkanu. Zamiast tego poleje się krew, ponieważ zbliża się najważniejsza bitwa w wszech czasów. Na przeciwko siebie staną dwa tak zbliżone do siebie światy, jasność i ciemność. Które wygra? Zdrada, miłość, strach, nienawiść, rozpacz oraz magia. I ludzie, ale także potwory...To historią w której wszyscy walczą o prawo do życia.
Aisha
Fantastyka / Fantasy
#674 Och, Sherlock
http://och-sherlock.blogspot.com/
Na blogu prezentuję miniatury z bohaterami serialu Sherlock.
SherlockowaPanna
FanFiction / Filmy i seriale
#675 Aparecjum
http://aparecjum.blogspot.com/
Czasy Harry'ego Potter'a to już przeszłość. Oprócz nauczycieli historii magii nikt o nim już nie wspomina. Świat czarodziejów nie drży już z obawy o własne bezpieczeństwo, a Hogwart nie zmienił się ani odrobinkę.
"Aparecjum" to opowieść o młodej ślizgonce, która stanie przed ważnymi wyborami i będzie musiała sobie z nimi poradzić. Czy uda jej się sprostać wymaganiom losu?
Nergo Rumba
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
#676 17 Black
http://17black-rainbows.blogspot.com
Blog zawierający zbiór fanfiction o tematyce yaoi, ale nie tylko. Dotyczy gwiazd Kpopu. Serdecznie zapraszam!
Lou, Jelonek Lehun & Exoiana
Zbiory opowiadań
#677 Archangel and Angel
http://archangel-and-angel.blogspot.com/
Nastoletnia dziewczyna, która straciła obojgu rodziców, mieszka z ciotką. Jej pasją jest pisanie. Pewnego dnia w parku wpada na tajemniczego blondyna, który wygląda jakby został wyciągnięty z jej opowiadania. Jest pewna, że to tylko jedno przypadkowe spotkanie. Przekonuje się, jak bardzo się myliła już tego samego wieczoru. Zostaje napadnięta przez tajemniczą istotę, a z opresji ratuje ją właśnie tajemniczy nieznajomy. Wszystko było by pięknie i z pewnością zakochali by się w sobie i żyli długo i szczęśliwie, ale to jeszcze nie teraz. Dziewczyna dowiaduje się, że nie jest człowiekiem, tylko aniołem, jakby tego było mało chłopak skrywa jeszcze jedną tajemnice, a historia z rodzicami wcale się nie skończyła. Jak zareaguje dziewczyna na kolejne sekrety, kłamstwa i tajemnice? Co anioły robią na ziemi?
No i przede wszystkim: Czy pojawi się tu miłość?
Edyta S.
Fantastyka / Fantasy
#678 Powrót legendarnej Łowczyni
http://legendarna-lowczyni.blogspot.com/
Rada Łowców istnieje po to, aby pilnować porządku w świecie pomiędzy ludźmi a nadnaturalnymi. Łowczyni Ana nie wierzy jednak, że mogą oni żyć ze sobą w idealnej harmonii. Na własną rękę stara się przywrócić porządek, likwidując nadnaturalnych i łamiąc tym samym święte prawo Łowców: „Zabijaj tylko w ostateczności”. Gdy wpada w pułapkę, musi skorzystać z pomocy Rady, dla której przestała pracować dawno temu. Mając do wyboru - ponieść karę śmierci za swoje uczynki lub odpokutować, pomagając Radzie w tajnym zadaniu, wybiera to drugie. Musi odkryć, kto jest seryjnym mordercą Łowców, zanim dla wszystkich będzie za późno.
Vivre
Fantastyka / Fantasy
#679 Zagubiona
http://zagubionacarol.blogspot.com/
Rose Kingh prowadzi zwyczajne życie jako nastolatka. Pewnego dnia kiedy sprząta swój pokój wygląda przez okno. Po chwili nie może uwierzyć w to co widzi. Wychodzi na balkon, aby upewnić się czy to nie jest jeden z jej licznych koszmarów nocnych. Nie.... to wszystko dzieje się na prawdę! Jak potoczą się dalej losy bohaterki ? Czy ocali rodzinę ? A może podda się i ucieknie, ratując siebie samą ? Czy pojawi się w jej życiu ktoś wyjątkowy ? Co wydarzyło się podczas zabójstwa Natalie ?
Caroline
Fantastyka / Fantasy
#680 Na skraju wolności
http://na-skraju-wolnosci.blogspot.com/
Dwie dziewczyny,jeden chłopak,zawiła przeszłość...i przepowiednia która tak długo czekała aby się wypełnić.
Hermiona i Ron postanawiają wrócić do Hogwartu i skończyć ich ostatni rok.Harry jednak nie idzie za ich śladami.Do Hogwartu przyjeżdża dziewczyna z Beauxbatons, zaczyna wprowadzać zmiany.Równocześnie pojawia się także nowy nauczyciel.Co Draco i Hermiona mają z tym wszystko wspólnego.Co to znaczy wolna miłość,i jak odnaleźć prawdziwą wolność i samego siebie...?
Lycheey Lora
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
#681 Variable
http://zmienny-zayn-fanfiction.blogspot.com/
Madeline przeprowadza się do niepozornego Bradford, gdzie w rzeczywistości dzieją się straszne rzeczy. Miastem władają gangi, a do jednego z nich należy jej ukochany brat.
Dziewczyna widzi więcej niż powinna, co stawia przed nią wiele pytań. Zaczyna dociekać i po kolei odkrywać nowe, wcześniej nikomu nieznane, tajemnice.
Poznaje smak miłości i siłę przyjaźni, ale zderzenie dwóch groźnych grup sprawi, że będzie musiała dokonać wyboru.
Czy dziewczyna będzie w stanie utrzymywać na swoich barkach wszystkie sekrety?
Czy podejmie właściwą decyzję?
Magda Lena, Curly Angel
FanFiction / Gwiazdy i fani
#682 Obóz Chowańców
http://oboz-chowancow.blogspot.com/
Jeśli przegrasz, zginiesz.
Jeśli wygrasz, możesz żyć.
Jeśli nie walczysz, nie możesz wygrać!
Obóz chowańców jest to miejsce, gdzie trafiają osoby obdarzone zwierzęcym opiekunem i otrzymanym przez niego żywiołem: ognia, wody, ziemi, powietrza, błyskawicy, księżyca, światła, czy ciemności. Historia tego miejsca jest wszystkim znana, bo po cóż tajemnice? Został utworzony od razu po skończeniu Wielkiej Wojny za zgodą królów z wszystkich królestw Hespery. Odważysz się wkroczyć w nasze szeregi?
Blogi grupowe
#683 The Killers of souls: Secrets of death
http://death-isnt-the-end.blogspot.com/
Florence była inna. Trzymała się na uboczu. Unikała zbędnych kontaktów z rówieśnikami. Tego pragnęła. Ale nie zawsze. Cztery lata wcześniej była normalną dwunastolatką. Zmieniło to się gdy jej starsza siostra, July, została zamordowana. Po tym wydarzeniu uświadomiła sobie, że najbliższa jej osoba nigdy nie wróci. Teraz, w dzień szesnastych urodzin, i ona pragnie uciec z tego świata. Jednak nie trafia do nieba, ani do piekła. Nadal tu jest, lecz nie widoczna. Dołącza do Morderców Dusz, ludzi którzy pomagają umrzeć innym. Teraz musi sprostać wyzwaniom, jako następczyni swojej siostry.
relationshit.
Fantastyka / Fantasy
#684 Aura Nimfy
http://aura-nimfy.blogspot.com
Katharina wyjechała z rodzinnej Austrii, aby studiować turystykę w Nowym Jorku. Wiodła życie beztroskiej studentki i instruktorki fitness, mieszkała z trójką znajomych. Sielanka trwałaby dalej, ale dwór upomniał się o nią, jednocześnie spełniając jej marzenia wystąpienia w tanecznym show. Niestety zmuszona zostaje wyjawić swój największy sekret.
Katharina Dorfmeister jest nimfą.
Helfy
Fantastyka / Fantasy
#685 Pamiętnik anorektyczki i nie tylko...
http://anoreksja-w-pamietniku.blogspot.com
Dziewczyna o sprzecznym charakterze i trudnej przeszłości postanawia się zmienić. Jest po wielu traumatycznych przeżyciach i z tego powodu próbuje zapanować nad swoim życiem. Postanawia kontrolować się pod względem odżywiania, jednak nikomu nie chce zdradzić swoich planów, przez co popada w ciężką chorobę i nałogi... Zaczyna opisywać każdy swój dzień i swoją mękę. Pytanie co z tego wyniknie?
Mari Kurushimi
Pamiętniki
http://theeternalexile.blogspot.com/
Co być powiedział gdybyś dowiedział się że anioły istnieją ?
Co być powiedział gdybym zdradziła Ci że chodzą pośród nas ... ?
No może nie dokładnie anioły ... upadli , którzy zazdrości o nas ludzi przeciwstawili się swojemu ojcu - Bogu i upadli. Ich czasu spędzonego na ziemi nie da się dokładnie okręślić 10 ... 15 ...30 lat przed narodzeniem Chrystusa ?
Odbywają swoją karę prowadząc ludzkie życie , umierając i rodząc się jako inny człowiek od nowa. Widzisz ? A myślałeś że reinkarnacja nie istnieje ...a jednak.
Aż do końca średniowiecza mieszkali w europie... Ale wraz z odkryciem Ameryki i skolonizowaniem jej część z nich przeniosła się tam ... część do Afryki , Azji i na wszystkie inne kontynenty.
Nie żyją w biedzie ponieważ ich zmysły na ludzkie emocje wciąż są wyczulone , a poza tym po 17 latach życia są w stanie przypomnieć sobie wszystkie inne życia i nie powtarzać błędów...
Każdy z nich się zmienia raz w życiu ... gdy skontaktujesz się ze swoim aniołem i zdobedziesz wspomnienia stajesz się pochodną siebie i jego. Trudno utrzymac dobre stosunki , oni sami średnio się dogadują. Mają gdzies kto ich urodził i z jakiej rodziny są ponieważ i tak jak umrą urodzą się w innej...
Ale czekaj ... jest taka rodzina ... jest rodzina składająca się w tym wcieleniu w bardzo potężnych upadłych ... Dzięki ojcu , są prawdziwą rodziną , kochają się dbają i wspierają ... Dzięki matce wiedzą co to utracona miłość , tęsknota i ból.
Dzięki wszystkiemu co się kiedyś stało w ich życiu są przykładem jedynej kochającej rodziny.
Chcesz poznac Alex Harrego Nate'a , Allegre i Charlesa ? Zapraszam
Verrsace
Fantastyka / Fantasy
#687 Łowczyni nefilów
http://lowczyni-nefilow.blogspot.com
Nazywam się Vanessa Morgan. Tak, Morgan. Możecie kojarzyć moje nazwisko z sieci hoteli o takiej nazwie, które prowadził mój wujek przed zaginięciem lub z największej na Florydzie firmy produkującej leki, moich rodziców. Jeśli nic wam to nie mówi, to zapewne znacie Morganów z bycia łowcami nefilów. Tak, dobrze słyszycie, nie zwariowaliście, ja też nie. Ale po kolei. Bóg wiele tysięcy lat temu zesłał potop, by zabić nefilów - pół aniołów, pół ludzi, niestety niektórzy z nich przeżyli. Najpotężniejszy anioł, Gabriel rozkazał moim przodkom, ich zabić, to jednak trwa już tysiące lat. Dzięki moim rodzicom, którzy zajęli się polowaniem, miałam w miarę normalne życie. Wszystko się zmieniło, gdy zostali zabici przez nefila. Musiałam wyjechać ze słonecznej Florydy do Nowego Jorku, do ciotki, siostry mamy, która o niczym nie ma pojęcia i jakże wrednej kuzynki, z którą mam dzielić pokój. Jakby tego było mało jestem jedyna z rodu Morganów i to ja mam walczyć z nefilami. Nie wiem, czy tego chcę. Nie wiem, co mnie czeka. Wiem tylko jedno... Nazywam się Vanessa Morgan i jestem łowczynią nefilów.
Marzycielka
Fantastyka / Fantasy
#688 Don't you want to kill me?
http://my-heart-beats-for-you-jay.blogspot.com/
Justin Bieber - szef jednego z najniebezpieczniejszych gangów w Anglii, opętany żądzą zemsty.
Jazmyn McCalister - dziewczyna, która w wieku dwunastu lat została adoptowana przez bezwzględnego mordercę.
Kiedyś łączyła ich przyjaźń, dziś zupełnie nic. Po latach spotykają się ponownie. Oboje się zmienili. Ona nie jest tą samą wesołą dziewczynką, a on uroczym jedenastolatkiem.
Jazmyn miesza Justinowi w głowie. Co zrobi, gdy z każdą chwilą będzie mu na niej zależeć coraz bardziej?
Agata BezNazwiska
FanFiction / Gwiazdy i fani
#689 Cyrk potępionych
http://ostatnia-pasja.blogspot.com/
Arletta ucieka z domu i zostaje tancerką w cyrku. Jak sobie poradzi z traumatyczną przeszłością i demonami w teraźniejszości? Kim jest jej matka i z jakiego powodu zostawiła ją oraz swojego męża?
Aithnne
Fantastyka / Fantasy
#690 Huncwoci - bez ryzyka nie ma zabawy.
http://huncwoci-huncwotki.blogspot.com/
Dziesięć osób, które nie wierzą w miłość. Przyjaźń ważniejsza niż życie. Zazdrość silniejsza od dobra. Nienawiść przezwyciężona pożądaniem. Świat, w którym nie ma miejsca na Voldemorta. Miłość to tylko gra, a oni zaczęli w nią grać. Zabawa, która trwała do końca.
Panna Zgredkowa
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
#691 Każda chwila szczęścia ma swoją cenę.
http://always-with-you-sweetheart.blogspot.com/
Zamykam oczy już ostatni raz. Tak, aby już NIGDY ich nie otworzyć. Tak, aby już nigdy JEJ nie widzieć. Szum wody staję się jednolity i słyszę go gdzieś w tle. Moje oddechy stają się coraz wolniejsze. Moje serce też zwalnia. Ostatnie co słyszę, to głośny krzyk, przeradzający się stopniowo w płacz. Chcę sprawdzić, czyje gardło jest jego źródłem, jednak staję się zbyt senna, by otworzyć oczy. Zbyt słaba, by pokonać cisze. Zbyt tchórzliwa, żeby nie iść w stronę światła. Ostatkiem sił podnoszę kącik ust w górę, a pojedyncza łza spływa mi po policzku.
Martyna S
Fantastyka / Fantasy
#692 Miasto Merdes
http://miasto-merdes.blogspot.com/
Powiadają, że czarodzieje posiadają w swoich żyłach boską krew. Najstarsze legendy mówią, że bogowie pragnęli, aby stworzonym przez nich światem rządzili ich potomkowie. Więc zabrali do swojego świata część kobiet i zgwałcili je. Miały być one matkami ich synów, przyszłych ziemskich królów [...]
W Merdesie nie dzieje się dobrze, lecz ile jest głów, tyle różnych spojrzeń na sytuacje polityczną. Złoyńcy chcieliby obalić rząd królewski, lecz wiedzą, że nie posiadają magicznego rdzenia i te wszelkie próby okazałyby się samobójstwem. A jak patrzą na tą sytuacje lordowie? Czy rzeczywiście są tak bardzo zepsuci?
Aesnir
Fantastyka / Fantasy
#693 Wake up dreaming and come with me...
http://andcomewithme.blogspot.com/
Mam na imię Felicja i jestem w pierwszej klasie liceum. Nie lubię się wychylać z tłumu. Mam przyjaciółkę- Luizę, zresztą najlepszą na świecie, pasję, normalny dom i rodzinę. Wszystko wydaje się być idealnie. Ale zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak trudno czasem patrzeć na swoją przyjaciółka będącą w idealnym związku ze świetnym chłopakiem? Jak to jest być uważanym przez wszystkich za "świętą"? Nigdy bym nie pomyślała, że chęć przeżycia czegoś ekscytującego, próba poznania czym jest miłość zakończy się ucieczką przed prześladowcą, pobiciem, złamaniem wszelkich reguł moralnych, nie wspominając już o prawie. Nikt tego nie mógł przewidzieć, chociaż jednej osobie się to udało. Szkoda, ze nie umiałam wtedy słuchać, ślepo zapatrzona w swój cel, odmienienia swojego życia i wyrwania się z rutyny. Ale ta historia mnie nauczyła wielu rzeczy, między innymi tego, kim jestem na prawdę i tego, że to jak mnie postrzegają inni, nie musi być prawdą.
A więc, czy macie na tyle odwagi aby poznać moją historię?
Rocknez
Romans
#694 Origin of love
http://origin-of-love.blogspot.com
Rok 1912, Simla, Indie. Dwadzieścia cztery lata temu John Somersett doczekał się upragnionego syna, jednocześnie tracąc ukochaną żonę. Teraz młody Rainier, do tej pory wiodący pozbawione trosk życie, w wyniku wyjątkowo okrutnego zrządzenia losu dosłownie z dnia na dzień staje się jedynym właściwym dziedzicem, który musi zająć miejsce swoich tragicznie zmarłych krewnych. Pozostawiając za sobą wszystko, co najbliższe jego niespokojnemu sercu, wyrusza w podróż do Anglii i wypełnia swoje obowiązki, należycie zajmując się pozostawioną samej sobie kuzynką. Na drodze do ich szczęścia staje jednak dużo więcej, niż gromadzące się nad Europą widmo wielkiej wojny.
Carolina
Historyczne
#695 Smak słów
http://smak-slow.blogspot.com/
Poplątane losy Hermiony Granger i jej córki Juliette Granger. Obie marzą o prawdziwej miłości. Miłość Hermiony i Dracona nie przetrwała burz, które ją napadały. Zmuszeni ułożyli sobie życie osobno: On poślubił Astrorię, kobietę którą nigdy nie pokochał, a która dała mu syna. Ona nawiązała krótki romans ze starym przyjacielem, którego owocem była córka. Po kilku latach Juliette i Scorpius zmuszeni są walczyć o swoją miłość, jak kiedyś ich rodzice.
Paradise
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
#696 Zlatan Petrović
zlatan-petrovic.blogspot.com
Zlatan Petrović, inspektor zuryskiej policji o chorwackim pochodzeniu, za najważniejszą w życiu uważa swoją służbę. Pewnego dnia jednak jego życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni: zostaje zdegradowany bez własnej winy. Ponieważ uważa obniżenie stopnia za bezpodstawne, prosi o pomoc prawnika. Nie jest mu niestety dane choć raz zająć się swoimi sprawami, bowiem w tym czasie w Zurychu odbywa się pokaz brylantowej biżuterii, który to tutejsza policja ma zabezpieczać. Petrović nie ma świadomości tego, jak wielkie znaczenie będzie miała dla niego ta sprawa, a każda kolejna w jakimś stopniu okaże się z nią zazębiać. Ostatecznie przecież mówi się, że diamenty są wieczne - a problemy z nimi związane ciągną się w nieskończoność, jakby została na nie rzucona klątwa...
Fedora
Kryminalne
Świat mordu bez rozkazu, rozkazu bez głosu.
Świat głosu bez ciała i ciała bez Boga,
Świat Boga bez imienia, imienia bez losu."
Historia opowiada losy Itachiego Uchihy i Sheeiren Imai - dwóch bohaterów, którzy nigdy nie mieli ochoty się poznać. Z biegiem czasu ich chęci wcale nie wzrastają, jednak coś się zmienia.
Sheeiren Imai
FanFiction / Manga & anime / Naruto
#698 Miarą mojej nienawiści do ciebie jest właśnie miłość. Nienawidzę cię tak samo, jak cię kocham!
http://beznadziejnie-zakochana.blogspot.com
Miłość znajdzie nas wszędzie i zupełnie niespodziewanie. Para, która z pozoru nie ma ze sobą nic wspólnego, zakochuje się w sobie bez pamieci. Nie jest to miłość łatwa, ale z pewnością prawdziwa. Blog jest moją alternatywną historią o Hermionie i jej życiu.
Dusia2191
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
#699 Mundus Fryne
http://fryne-the-magi-world.blogspot.com/
Po przekręceniu kluczyka w zamku starej szafy, mieszczącej się na strychu ogromnego domu, przypominającego dawne pałace, otworzą się przed Wami drzwi do mojego małego świata. Od Was tylko zależy, czy odważycie się postawić stopę w tej nietypowej krainie, gdzie otaczające was dziwności są tworem umysłu Fryne.
Blog ten jest zbiorem opowiadań, związanymi z mangą i anime. Znajdziecie tutaj historie przygodowe, erotyki bardziej namiętne, jak również te delikatniejsze, a także romanse, przeznaczone dla dusz, łaknących słodkich przypowieści o szczęśliwym zakończeniu. Duch sielankowego nastroju ześle na Was falę, której nie zdołacie uniknąć, podczas czytania przyjemnych opowiadań odpłyniecie w nieznane, może wzruszycie się losem Waszych ulubionych bohaterów, zamkniętych w tej krainie, będącymi moimi marionetkami, a także udzieli Wam się dobry humor, w czasie śledzenia akcji i rozmów, tych mądrzejszych oraz mniej rozgarniętych, lecz pozostających we wspomnieniach czytelników.
Fryne Wilde
FanFiction / M&A / Inne
#700 Proszę... zgaś światło. Boję się go bardziej niż ciemności.
http://dotyk-pioruna.blogspot.com/
Opowiadanie jest dosłownie i w przenośni o nadziei...Nadzieja to najpiękniejsze, najmocniejsze oraz najbardziej potrzebne człowiekowi uczucie. Nadzieja to też dziewczyna, która po starciu z niezliczoną ilością nieszczęść znajduje w sobie jeszcze ostatki swoich sił, które ma zamiar użyć do pokonania swojego losu. Czy zdoła uporządkować swoje życie i wreszcie stać się normalną dziewczyną? Czy może znowu coś jej stanie na drodze? A może jednak lepsza od normalności jest nienormalność?
Astraothia
Romans
"Bo kiedy masz mało czasu, przypominasz sobie swoje życie. Tak jest zazwyczaj, ale ten człowiek woli opisać życiorys kogoś innego. Kogo nigdy nie poznał i nigdy już nie pozna. Nie dowie się on, czy ta postać nawet istniała, czy tylko była wymysłem jego wyobraźni. Sam on - narrator, również zostanie dla nas zagadką. "
Historia beznadziejności to pamiętnik, dramat i refleksje pisane inaczej. Zebrane w jedną całość i uformowane w opowiadanie. Pokusisz się?
Neko Fuyu
Pamiętniki
#702 delikatnie ujmująca
http://uzupelnienie.blogspot.com/
niczego od życia nie oczekuję, nawet tego cholernego zrozumienia. wystarczy, że sama umiem zapanować nad własną rzeczywistością i pragnieniami. ale różnie mi to wychodzi...
Kolia
Pamiętniki
Filozoficzno-psychologiczne przemyślenia, wierszowanki pisane od serca. Odpowiedzi na nurtujące pytania. Jak odnaleźć siebie, gdy nie ma pogodzonego serca i rozumu?
Lena
Psychologiczne
#704 "Memory is not device"
http://memoryisnotdevice.blogspot.com/
Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy jego przypadek może coś zmienić w świecie medycyny? Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować. Zagłębcie się w intrygującą historię z przyszłości, bowiem opisane wydarzenia przypadają na rok 2375.
Julie Sheridan (Julss.)
Obyczajowe
#705 Kostka pisze
http://kostkapisze.blogspot.com/
Kostka pisze...tylko co? Sprawdź sam
Kostka
Fantastyka / Fantasy
#706 Prawdziwych bohaterów pochowaliśmy na polach bitew.
www.krewwiatru.blogspot.com
Historia młodego żołnierza, który służył w zapomnianym już 60 Pułku Piechoty Wielkopolskiej, stacjonującym w Ostrowie Wielkopolskim do dnia bombardowania jednostki wojskowej, pierwszego września 1939 roku. Uczestnik kampanii wrześniowej, później jeniec wojenny... poznaj jego historię. [Opowiadanie oparte na faktach... gdyż życie jest ciekawsze niż scenariusz].
Hybris Persian-Fury
Historyczne
#707 Juggler
http://juggler-fanfiction.blogspot.com/
Mea nigdy nie pomyślałaby, że powrót po pięciu latach do rodzinnego miasta może nieść za sobą tyle konsekwencji. Dom, w którym dorastała cały czas przypomina o dzieciństwie i szczęśliwych rodzicach. Teraz ojciec udaje, że nie ruszyła go śmierć matki i ucieka przed swoją jedyną rodziną, porywając się w wir pracy. Dawni znajomi również dają o sobie znać. Niepozałatwiane wcześniej sprawy zaczynają się odbijać na Meadow. Starzy wrogowie nadal będą wrogami?
Mea Brooks
FanFiction / Gwiazdy i fani
#708 To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://69-igrzyska-glodowe.blogspot.com/
Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra.
Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.
Paulla K
FanFiction / Igrzyska Śmierci
#709 Mam to we krwi.
mamtowekrwi.blogspot.com
Dostała zadanie. Z pozoru takie jak te, których wykonała już setki. A jednak tym razem sprawy się komplikują. Czy poradzi sobie, jeśli to wróg przejmie nad nią kontrolę? Przekonaj się sam/a! Poznaj historię 19 letniej Vanessy, która z pewnością nie jest zwykłą nastolatką.
Parabola
Fantastyka / Fantasy
http://sennaopowiastka.blogspot.com/
My- Przeklęci, chowamy się w ciemnych niewidocznych miejscach.Obserwujemy życie ludzi, a oni nawet tego nie wiedzą. Czasami jest nam ich żal, ale częściej im zazdrościmy.
Shannon- wzorowa uczennica, dobra córka, pomocna siostra, szara myszka. Zwyczajna dziewczyna XXI wieku. Yasmine wręcz uwielbia na nią patrzeć. Zaczyna lubić dziewczynę, z którą nie wymieniła ani jednego zdania!
Dice
Fantastyka / Fantasy

3 komentarze:

 1. Witam! Czy mogłabym prosić o publikację ogłoszenia w ramach współpracy?

  Button: http://3.bp.blogspot.com/-VjN-lF9LOEc/U53IZxAFJII/AAAAAAAANHw/bUKXQ02Irs0/s1600/m.jpg

  Biblioteczka Czytelnicza organizuje pierwszy w historii konkurs literacki pt. "piszmy o książce". Polega on na tym, aby napisać opowiadanie (fanfiction, przygodowe, romans itd.), ale jest jeden warunek; motywem przewodnim musi być książka. Brać dział mogą brać wszyscy - i osoby, których reklama pojawiła się w Biblioteczce i osoby 'obce'. Gotowe prace proszę przysyłać na adres mejlowy piszmy.o.ksiazce@o2.pl - w tytule listu proszę wpisać słowa "Piszę o książce", a w treści zamieścić opowiadanie oraz swoje imię, kategorię opowiadania jak i wiek. Praca, która zdaniem czytelników zyska miano najlepszej, zostanie opublikowana na forum Biblioteczki. Zyskasz rozgłos, a twój talent zostanie zaprezentowany szerszej publiczności. Czyż to nie kuszące? Aby zapoznać się z regulaminem wzięcia udziału zapraszam na biblioteczka-czytelnicza.blogspot.com!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za dodanie mojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie. :)

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.