20 stycznia 2014

Konkurs na Segregatorze!

Posegregowane organizują konkurs, w którym, jak myślę, warto wziąć udział. :) Odsyłam więc do przeczytania dalszych instrukcji odnośnie tego wydarzenia!
Dzisiejszego dnia rusza akcja "Najlepszy Blog Segregatora". O co chodzi? To nic trudnego. Spośród wszystkich blogów zapisanych w Segregatorze wybierzecie jednego, najlepszego według Was.

Konkurs będzie miał dwa etapy:
I. Nominacje. Każdy z Was wypisuje w komentarzu blogi, które według Was zasługują na miano Najlepszego Bloga Segregatora.
II. Wybranie zwycięscy. 15 blogów, które otrzymają największą ilość głosów dostanie się do kolejnego etapu, gdzie czytelnicy będą mogli zagłosować na jeden z nich w sondzie.

Zasady nominacji:
1. Każdy może nominować dowolną ilość blogów, ale tylko JEDEN RAZ.
2. Przed nominacją każdy sprawdza, czy we wcześniejszych komentarzach blog nie był już nominowany. Jeśli tak - piszemy odpowiedź do tego komentarza, że popieramy tę nominację.
3. W treści komentarza piszemy adres bloga, tytuł, autora oraz przynajmniej jedną kategorię, w której znajduje się ten blog (musimy wiedzieć, czy ten blog jest zapisany do Segregatora). ADRES BLOGA I KATEGORIA SĄ KONIECZNE.
4. Każdą nominację zapisujemy w ODDZIELNYM komentarzu.

Nominować można do 9 lutego do godziny 23:59. Każda nominacja zgłoszona po tym terminie NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ.

Nagrody:
1. miejsce: button bloga zostanie wklejony na stronę główną Segregatora i będzie tam widniał przez pół roku od ogłoszenia wyników.
2. miejsce: button bloga zostanie wklejony na stronę główną Segregatora i będzie tam widniał przez 3 miesiące od ogłoszenia wyników.
3. miejsce: button bloga zostanie wklejony na stronę główną Segregatora i będzie tam widniał przez miesiąc od ogłoszenia wyników.
Ponadto każdy z tych blogów zostanie przeniesiony w swoich kategoriach na pierwsze miejsce spisu wraz z dopiskiem o zajętym miejscu.
Pozostałe 11 blogów również zostaną przeniesione na początek spisu w swoich kategoriach, w ramach nagrody pocieszenia.

Na swoich blogach możecie wklejać button odsyłający do tego konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.