1 sierpnia 2013

Urodziny Katalogowo

Tak, to ten dzień. Szczerze, myślałam, że nie doczekam się dnia, kiedy Katalogowo będzie miało swoje 

PIERWSZE URODZINY


Mianowicie dokładnie 1.08.2012r. na Katalogowo ukazała się pierwsza aktualizacja. Przez tę stronę przewinęło się już kilka osób i wszystkim bardzo dziękuję, gdyż każdy zostawił tu jakiś swój wkład. Mimo że nie jesteśmy jeszcze jakoś szczególnie popularni, nie jesteśmy również mistrzami w swym "fachu", jednak staramy się coś dla Was robić, reklamować, pomagać, wspierać. Tak, niestety czeka Was teraz trochę gadania starej Ville. 
A może lepiej przedstawię Wam to w sposób obrazkowy, co by za bardzo nie zanudzić?Cóż, Blogspot bezlitośnie zmniejsza moje dokonanie w postaci screenu, jednak wyraźnie widać tendencję wzrostową. 
Dość mojego gadania. Dotrwaliście aż tutaj? Tak?
To przechodzimy do rzeczy!

Konkurs

Będziecie mieli za zadanie napisanie krótkiego opowiadania na temat... Waszego miasta! Może to być jakaś miastowa legenda lub coś całkowicie zmyślonego, coś na temat zabytku, miejsca, wydarzenia. 
Czas - do końca września! 
Miejsce nadsyłania prac - e-mail: villemoria@gmail.com
Ograniczenia - czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5 cm, nie ograniczamy długości tekstu, ale pamiętajmy o... rozsądku.

Nagrody
Mamy nagrody książkowe:
Przemytnik cudu Jakub Małecki
Pocałunki na Manhattanie David Schickler
Skrzydła Laurel Aprilynne Pike
A także reklamy na naszym Katalogu!

Etap I: nadsyłacie nam swoje pracy, my wszystkie dokładnie czytamy i wybieramy te najlepsze. 
Etap II: głosowanie. Wybrane przez nas opowiadania zostają umieszczone w podstronach na Katalogu, a Wy głosujecie na to, które najbardziej Wam się podoba. 
Etap III: ? (tu macie do wyboru - albo kolejne głosowanie z zawężeniem ilości opowiadań do głosowania, albo kilku stronicowe opowiadanie na nowy temat dla tych, którzy napisali najlepiej)

Przy nadesłanej pracy autor musi również dopisać nick, tytuł swojego opowiadania oraz kategorię, w której się ono znajduje. Oznacza to, że autor opowiadania musi mieć choć jedno opowiadanie w naszym Katalogu.

4 komentarze:

 1. Czy opowiadanie konkursowe może być krótszą wersją innego? Oczywiście mojego autorstwa, ale konkurs idealnie wpasował się w mój projekt...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że tak. :)
   Wybacz, że tak późno odpisuję, ale jestem na urlopie, więc ciężko mi dostać się do laptopa.

   Usuń
 2. Mam pytanie. Czyli mogę napisać o powstaniu... dajmy na to.. Ratusza, ale mogę całkowicie zmyślić to, jak powstał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dokładnie. Możesz napisać całkowicie własną, zmyśloną historyjkę choćby z kosmitami w roli głównej. Ma dotyczyć danego miejsca, budowli lub historii związanych z Twoim miastem.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.