23 czerwca 2013

#226-238Trzy dziewczyny Lea, Chloe i Kaya mają zupełnie różne charaktery. Spędzają one ostatnie wakacje przed pójściem na studia na Hawajach, nieoczekiwanie poznają tam chłopców z 1D. Początkowo zwykła znajomość przeradza się w coś więcej, ale czy przyjaźń dziewczyn to przetrwa ? Na początku wszystko wydaje się takie cudowne, ale jak sprawy potoczą się pod wpływem presji innych, złej samooceny i nieodwzajemnionej miłości. Czy historia miłosna może przerodzić się w dramat ? Jak potoczą sie losy Lei, Chloe i Kayi ?
Lea, Chloe, Kaya
FanFiction (Gwiazdy i fani)

Sophie, jest przetrzymywana przez własną matkę w domu od trzech lat. Czyli od momentu kiedy matka wmówiła jej, że jej najlepszy przyjaciel nie żyje.
Trzy lata później matka dziewczyny postanawia wyjechać. Sophie znajduje swój telefon i czyta wszystkie wiadomości od rzekomo nieżyjącego chłopka. Sophie kontaktuje się z Niall'em i prosi go o pomoc.
Jak potoczą się losy tej dwójki?
Czy matka dziewczyny ją odnajdzie?
Czy Sophie pokocha Niall'a z wzajemnością?
Tego dowiesz się czytając tą historię.
littlestrawberry
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Demi, to zwykła osiemnastolatka, której życie nie różni się niczym od innych. Jest jednak coś, co sprawia, że jest wyjątkowa. Od dziecka ma koszmary dotyczące ''czarnej chmury z której wyłania się ciało''. Nikt nie spodziewa się ile może być mroku w tak niewinnej istocie jak ona. Phoenix to pradawna moc, która ma za swój cel opętać duszę i sprawić, aby stała się maszyną do likwidowania istot ludzkich. Czy Demi poradzi sobie z tak ogromnym wyzwaniem? Czy zdoła uratować siebie i swoją rodzinę? Czy zachowa resztki uczuć?
Cassie Black
Fantastyka (Fantasy)
Hermiona pracuje w Strafens UK dla miłego, kochającego Malcolma. Niestety mężczyzna ma swoje lata i postanawia przejść na emeryturę. Wybrany przez niego kandydat już wkrótce ma przejąć stołek i zająć się bankiem. Tymczasem panna Granger zaczyna miewać dziwne sny z jej byłym wrogiem w roli głównej. Draco w zestawieniu z jej zaborczym, skorym do przemocy narzeczonym jest delikatnym, cudownym mężczyzną. Hermiona pozwala sobie na chwilę zapomnienia. Niespodziewanie okazuje się, że nowym przełożonym dziewczyny jest nie kto inny, a obiekt jej fantazji. Czy będzie w stanie pracować z Malfoy'em? Czy Draco zmienił się choć odrobinę? Czy ktoś uwolni ją z piekła, w którym sama się uwięziła? Czy zakończą się jej tortury?
Nusiaa
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Czy możliwe jest, aby ktoś kto przez ponad całe swoje życie był nazywany szlamą, okazał się arystokratą, a do tego w jego żyłach płynęła królewska krew? Czy każda przeszłość musi być prosta, nieskomplikowana i romantyczna? A co jeśli jedna przepowiednia może wszystko popsuć? Zniszczyć? Odmienić losy wybrańców? Jeden popełniony w przeszłości błąd , teraz może kosztować nawet życie…
To NIE JEST kolejna opowiastka o namiętnej, romantycznej i zawsze świetnie się kończącej miłości Hermiony i Dracona. Przeszłość kryje za dużo tajemnic, aby móc wszystko zrozumieć w pierwszym odczuciu. Nie zawsze przecież było tak, jak opisują podręczniki. Kim tak naprawdę jest Hermiona i co antyczny ród Possible ma z nią wspólnego? A do tego wszystkiego, jak zachowa się Malfoy, któremu coraz bardziej zależy na znienawidzonej Gryfonce oraz jej przyjaciołach? Czy on i Amanda uwierzą w proroctwa? Chcecie poznać odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania? Tutaj je znajdziecie! Zapraszam ;)
Victorie la Roulette
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Opowiadam, składam wiersze, piszę reportaże ze snów i dodaję szczyptę dosłowności. "Staram się myśleć" to moje motto - daj się nim zarazić!
Winduru
Hobbystyczne (Literackie)
Villena - miasteczko na maleńkiej wyspie, w którym trwają ciągłe walki z wilkami. Wszyscy uważają wilki za najgroźniejsze zwierzęta w okolicy. Z różnych perspektyw wygląda to inaczej. Wilki uważają oskarżenia za bezpodstawne, ale niestety, nie potrafią mówić, co utrudnia im przekonanie reszty do swoich poglądów. Nadchodzące wydarzenia wskazują jednak na to, że role się odwrócą, a wilki dostaną szansę na zemstę.
Vilian
Thrillery i horrory
Byun Baekhyun jest dość niezdarnym policjantem, postanawiającym kontynuować pracę swojego ojca, który przez nią zginął. Brzydzi się przemocą i każdym przestępcą, jakiego ma okazję złapać. Co więc się stanie, kiedy na jego drodze pojawi się niebezpieczny, najlepszy w swoim fachu morderca, któremu będzie zawdzięczał życie?
Uszati
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Zemsta to jedyna droga jej życia. Wieczność leży u jej stóp, gotowa aby służyć w wypełnieniu przeznaczenia. Plątanina spraw Królewskich zmienia formę przeznaczenia. Vampyyria, która doświadczyła tyle bólu i nienawiści w swoim życiu teraz odpłaca się z nawiązka tym, którzy uczynili z jej życia piekło. Fińskie lasy nie są bezpieczne dla człowieka. Lecz dla Vampyrii są doskonałym schronieniem. Jednak przeznaczenie płata jej figla. Wmieszało ją w Królewskie poczynania, co kompletnie rujnuje jej plan zemsty. Czy uda jej się spełnić wymagania rodziny i Królestwa?
Misao
Fantastyka (Fantasy)
Hekate była najpotężniejszą czarownicą, jaka kiedykolwiek stąpała po Ziemi... do czasu. Trzy wiedźmy, które nie zdają sobie jeszcze z tego sprawy, odbiorą jej ten zaszczyt.
Susanne, Ashley i Andrea pochodzą z trzech różnych rodów magicznych, chodzą do jednej szkoły i mają wspólne sekrety. Młode kobiety posiadają ogromną moc, która czasem wymyka im się z pod kontroli, tworząc poważne kłopoty. Dziewczęta nie wiedzą jeszcze, że pewnego dnia sprawy zajdą za daleko i to właśnie one będą musiały ponieść konsekwencje.
Ashita
Fantastyka (Fantasy)
W Zurychu odbywa się ekskluzywny pokaz brylantowej biżuterii, na który zjeżdżają się jubilerscy potentaci z całego świata, a tutejsza policja ma za zadanie chronić gości tego przedsięwzięcia. Najbardziej wpływową rodziną zajmuje się Zlatan Petrović, z pochodzenia Chorwat, niedawno niesłusznie zdegradowany. Petrović cały czas podejrzewa, że obniżenie jego stopnia ma jakiś głębszy sens, niekoniecznie związany z jego rzekomym niedopełnieniem obowiązków służbowych. Wkrótce jednak ta sprawa przestanie mieć dla niego znaczenie, gdy okaże się, że Griffinowie, którymi zobowiązał się opiekować, zostali zamordowani, a główną podejrzaną w sprawie jest ich dorosła córka.
Fedora
Kryminalne
Życie szesnastoletniej Veronici nigdy nie było łatwe. W bardzo młodym wieku musiała zmierzyć się z morderstwem matki, a ostatnio ze śmiercią ojca. Dziewczyna przeżyła więcej upadków niż niejeden dorosły, a pomimo to nadal ma w sobie siłę do walki. Co się stanie, gdy wraz z braćmi przybędzie do Hogwartu, by tam pobierać nauki? Czy dziewczyna odnajdzie wreszcie dom i przyjaciół? Czy raczej wszystko obróci się przeciwko niej i będzie musiała zmierzyć się ze złem, które na nią czeka, całkiem sama?
Odkryjcie historię Very i wejdźcie do świata czarów jeszcze raz!
Qlibereq
FanFiction (Harry Potter, Czasy nowego pokolenia)
Co by było, gdyby załamany związkiem Lily z Potterem, Severus Snape wylądował w łóżku z przypadkową kobietą? Co by było, gdyby z tego jednorazowego wyskoku powstała Emily? Jak mistrz eliksirów zareagowałby na wieść, że jego córka, która o niczym nie wiedziała przez 16 lat, nagle pojawia się pod jego domem? Historia ta opowiada o dorastającej nastolatce, której życie po śmierci matki zostaje wywrócone do góry nogami.
Xara
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.