31 maja 2013

#202-208

Kto by się nie cieszył na wieść, ze może spędzić wakacje w słonecznej Florencji. Śródziemnomorski klimat i lazurowe niebo to tylko niektóre z atutów tej toskańskiej miejscowości. Taką szansę na odmianę swojego dotychczasowego życia dostaje Estelle de Lilas-Chavriere. Młoda hrabianka opuszcza tętniący życiem Paryż w dobie la belle epoque i zaczyna niezwykłą podróż, która przyniesie wiele niespodzianek. Czy to tylko przypadek, że w tym czasie do Florencji przybywają jej dawni przyjaciele, a może to los próbuje pomóc dziewczynie w odnalezieniu upragnionego szczęścia?
Mouseline
Historyczne

Każdą chorobę da się wyleczyć. Tą też. Ale trzeba chcieć sobie pomóc. Ona straciła nadzieję na lepsze jutro. Straciła wiarę w siebie. Nie chcę już walczyć, ale musi. Każdego dnia staje przed lustrem i walczy z myślami. Dziewczyna chcę odejść z tego świata, jednak Bóg jej na to nie pozwala. On wie że ona przetrwa to, ale przecenia ją. Wszystko zaczyna się przeprowadzką do ojca. Poznaje miłość. Choć o tym nie wie. Może dlatego jest taka w stosunku do niego. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy zaufa mu?
Ta Arbuzowa
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Gdy wszystko wydawało się być już na właściwym miejscu, ich świat wywrócił się do góry nogami. W czasie gdy Voldemort rośnie w siłę, a jego szeregach pojawia się zdrajca, Lily Evans odkrywa prawdę na temat swojego pochodzenia. A Zło zasiewa ziarno niezgody nawet w murach Hogwartu.
Czy wieloletnia przyjaźń i miłość, która tak naprawdę dopiero rozkwita, przetrwa zbliżającą się wojnę?
A może zło, które wkradło się do ich życie, będzie tylko iluzją?
„A co, jeżeli rzeczywistość tak naprawdę jest iluzją i nic nie istnieje?”
Nymeria
FanFiction (Harry Potter, Czasy Huncwotów)
Jeśli szukasz historii przepełnionej miłością i szczęściem to pomyliłeś adres. To nie będzie bajka taka jak inne. To będzie wielki koszmar. Jednak nie wiem czy to moja wina czy twoja. Mogę się uśmiechać i mieć nadzieję że nic złego mi się przytrafi. Jednak się mylę. Wmawiając to sobie i czerpiąc z tego radość. Jednak mam problem, wielki problem, którego nie umiem rozwiązać. Może ty wiesz lepiej ode mnie co mam teraz zrobić, ale skąd mogę wiedzieć co myślisz. Myślę że sobie nie poradzę z tym, ale ty wiesz lepiej. Mogę się kłócić z tobą cały dzień, ale nikt nie wygra. Jest dokładnie tak jak myślę, nie chcę tu być, po prostu nie chcę żyć.
Ta Arbuzowa
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Szesnastoletnia Kim, po tragicznej śmierci swojego brata, opuszcza rodzinne miasto i zamieszkuje razem ze swoją babcią w Filadelfii. W nowym miejscu, stara się zapomnieć o traumatycznych przeżyciach i zacząć wszystko od nowa. Pozorny spokój burzy pojawienie się w szkole rodzeństwa. Kim, przez przypadek, staje się świadkiem dziwnej rozmowy nowych uczniów. Po tym zdarzeniu, dziewczyna za wszelką cenę stara się dowiedzieć, kim tak naprawdę są, co nie jest takie łatwe. Na domiar złego, nikt nie chce uwierzyć w jej podejrzenia. Kiedy, w końcu prawda wychodzi na jaw, nic nie jest takie, jak przedtem...
Aronia
Fantastyka (Fantasy)
Są to dalsze losy bohaterów pamiętników wampirów. Urwałam sezon IV w połowie aby dodać własny rozdział. Pojawia się wiele nowych wątków, sporów oraz nawet postać wymyślona przeze mnie. Pokazuję historię Jullie Plec tak, jak ja ją widzie i tak jak według mnie powinna wyglądać. Nie brak tam humoru oraz zabawy. Największą uwagę dotychczas skupiałam na braciach "S" oraz Mikelsonach. Teraz poświęcę różnicy między Katherine, a Eleną. Z czego wziął się tytuł bloga. Każdy dostanie swoją rolę, nawet ci martwi. Sprawy zaczną się komplikować. Elena stanie przed wyborem, Katherine dozna prawdziwego uczucia, Caroline da do zrozumienia Klausowi co na prawdę czuję. Sillas będzie walczył aby zdobyć swój cel. Spot jego władania wydostanie się w połowie Bonnie, która będzie zmuszona do zobligowania nowemu problemowi jakim jest niebieskooki Damon Salvatore. Czy wszyscy przeżyją? To już zależy od czasu oraz wytrwania...
Anonimowa Hejterka
FanFiction (Pamiętniki wampirów)
Emily Winslet jest niespełna osiemnastoletnią dziewczyną z tragiczną przeszłością. Jej mama zmarła, gdy miała siedem lat. Emily nie znosi, gdy ktoś wspomina o tym incydencie. Aktualnie mieszka z Ojcem, który większość czasu spędza w pracy. Kocha go ponad życie i nawet nie chce myśleć o tym, że kiedyś może go zabraknąć. Bohaterka ma problemy w szkole, nie najlepiej dogaduje się ze swoimi rówieśnikami. Jednak nie to jest najważniejsze, gdyż Emily coraz częściej zdarzają się dziwne przypadki i nie zawsze są bezpiecznie dla niej i ludzi, którzy znajdują się w pobliżu.
Cassie Black

Fantastyka (Fantasy)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.