Zgłoś się!

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga *
tytuł bloga *
link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga (300x150px)
krótki opis bloga
autor */ nieobowiązkowe dla blogów grupowych
link do zwiastunu
status (trwający / zawieszony / zakończony) *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria * (należy wybrać tylko jedną!)

* punkty obowiązkowe

Jeśli na Katalogowo nie ma odpowiedniej kategorii dla Twojego bloga, zaproponuj własną, ale licz się z tym, że mogę odmówić jej utworzenia. Najlepiej podać także kategorię awaryjną, w której znajdzie się blog w tej sytuacji.
Wypełnienia formularza proszę wysyłać bez nagłówków (adres bloga, tytuł etc.), nieponumerowane, w odpowiedniej kolejności. Ułatwi mi to pracę i zapobiegnie pomyłkom.
Buttony przyjmuję tylko w podanych wymiarach. Do zalinkowania nie polecam Hotlinku – button szybko znika.
Proszę również o umieszczenie informacji, w jakim miejscu wstawiony został odnośnik do Katalogowo, gdy nazwa podstrony jest nietypowa lub miejsce mniej widoczne.

Jeśli do zgłoszenia wkradł się błąd lub chcesz coś w nim zmienić, napisz całe zgłoszenie od początku, pod poprzednim komentarzem (w formie odpowiedzi), kasując błędne zgłoszenie. Przykład.


UWAGA
Zgłoszenie zostaje usunięte po dodaniu reklamy bloga do najnowszej aktualizacji!

6 komentarzy:

 1. http://wioskaczarownic.blogspot.com/
  Wioska Czarownic

  Możesz czarownice lubić lub nie. Noszą ciężkie suknie, kapelusze i mają długie włosy. W ich szeptunkach są czary i uroki, na które żaden śmiertelnik nie będzie obojętny. W ich wiosce znajdziesz tajemnice, których nie pojmiesz. Niebawem wyruszą w podróż, by spotkać uśpioną armię, oczarować niejednego łowcę i może nawet zmienić kilkusetletnie pakty królów…

  Ginger Girl
  Trwający
  Fantastyka/Fantasy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – brak odnośnika do Katalogowo.

   Usuń
 2. http://sluchajac-dzwieku-ciszy.blogspot.com/
  Słuchając dźwięku ciszy

  Trzy kobiety i trzy z pozoru odrębne historie, splatające się w wielowątkową opowieść o przeciwnościach losu, uporze i sile dążenia do szczęścia.

  Cykl „Słuchając dźwięku ciszy” to słodko-gorzkie opowieści, snute przez samotne młode kobiety. Każda z nich pragnie szczęścia, jednak by móc je w pełni osiągnąć, musi zmierzyć się z wciąż na nowo pukającą do drzwi przeszłością. Każda z nich może również spełnić swoje najskrytsze marzenia pod warunkiem, że uważnie wsłucha się w ciszę, tak, by móc usłyszeć szept swojego serca. Bo właśnie to czasem serce a nie rozsądek wie, co jest dla nas najlepsze.

  Magdalena
  Trwający
  Romans

  Odnośnik do Katalogowo znajduje się w zakładce „biblioteka”.

  OdpowiedzUsuń
 3. adres bloga: niezakazanamilosc.blogspot.com
  tytuł bloga: (Nie)zakazana Miłość
  krótki opis bloga: Nastolatka Bella Robinson po śmierci matki przeprowadza się do Miami. Zamieszkuje u babci, której nie widziała od kilku lat. Dziewczyna jest zagubiona, nie może pogodzić się ze śmiercią mamy. Ma problemy z odnalezieniem się w nieznanym miejscu. Boi się tego, jak zostanie przyjęta w nowej szkole. Czuje, że nikomu nie może zaufać, a otaczającą ją rzeczywistość uważa za ulotną. Wszystko się jednak zmieni, kiedy pozna jego...
  W którą stronę pójdzie ta znajomość? Ku miłości czy nienawiści? Jak zareaguje na to otoczenie? Wszystkiego się dowiesz, czytając (Nie)zakazana miłość
  Autorka: AniaKornacka
  status: trwający
  kategoria: Romans

  Link do Katalogowo w zakładce "Katalogi"

  OdpowiedzUsuń
 4. http://smocza-opowiesc.blogspot.com/

  Smocza opowieść

  „Nie jesteś zabójcą.”
  Co by było, gdyby Draco Malfoy na Wieży Astronomicznej zgodził się na propozycję Dumbledore’a i trafił pod opiekę Zakonu Feniksa? Czy ta decyzja go uratuje? Czy uda mu się pokonać klątwę śmierciożerczej przeszłości? Czy Zakon poradzi sobie bez swojego założyciela i w porę odkryje szpiega, który ukrywa się w jego szeregach? I wreszcie, czy Harry Potter pokona Tego, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, skoro tym razem wszystko potoczyło się inaczej?
  Alternatywa siódmego tomu. Opowieść o wojnie. Opowieść o życiu, śmierci i miłości. Opowieść o tym, jak decyzja jednego nastolatka może zmienić bieg historii. Smocza opowieść.

  Martwiała
  Trwający
  Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Trójcy

  Link do Katalogowo w zakładce "Linki"

  OdpowiedzUsuń
 5. https://inside-the-curtain.blogspot.com/

  Behind the Curtain
  Mortiel — kraina nadnaturalnych istot wszelakiej rasy, ukryta zza czerwoną, niewidzialną kurtyną, która okala jej tereny, narażona jest na odkrycie przez ludzi. Mniej uzdolnione jednostki miały szczęście się tam znaleźć i żyć w harmonii ze stworzeniami pałającymi wszelaką magią. Drudzy zaś za wszelką cenę chcą zniszczyć ten spokój. A Ty, po której staniesz stronie? Czy odważysz się z nami zamieszkać? A może podejmiesz próbę pozbycia się naszej rasy z powierzchni ziemi?

  Trwający
  Blogi grupowe

  Link do Katalogowo został umieszczony w zakładce "Polecane"

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.