Zgłoś się!

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Zachęcam również do sprawdzenia możliwości po zgłoszeniu się do Katalogowo na podstronie z naszą ofertą.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga *
tytuł bloga *
link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga (300x150px)
krótki opis bloga
autor */ nieobowiązkowe dla blogów grupowych
link do zwiastunu
status (trwający / zawieszony / zakończony) *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria * (należy wybrać tylko jedną!)

* punkty obowiązkowe

→ Jeśli na Katalogowo nie ma odpowiedniej kategorii dla Twojego bloga, zaproponuj własną, ale licz się z tym, że mogę odmówić jej utworzenia. Najlepiej podać także kategorię awaryjną, w której znajdzie się blog w tej sytuacji.
→ Wypełnienia formularza proszę wysyłać bez nagłówków (adres bloga, tytuł etc.), nieponumerowane, w odpowiedniej kolejności. Ułatwi mi to pracę i zapobiegnie pomyłkom.
Buttony przyjmuję tylko w podanych wymiarach. Do zalinkowania nie polecam Hotlinku – button szybko znika.
→ Proszę również o umieszczenie informacji, w jakim miejscu wstawiony został odnośnik do Katalogowo, gdy nazwa podstrony jest nietypowa lub miejsce mniej widoczne.
→ Jeśli do zgłoszenia wkradł się błąd lub chcesz coś w nim zmienić, napisz całe zgłoszenie od początku, pod poprzednim komentarzem (w formie odpowiedzi), kasując błędne zgłoszenie. Przykład.
UWAGA
Zgłoszenie zostaje usunięte po dodaniu reklamy bloga do najnowszej aktualizacji!

12 komentarzy:

 1. adres - https://suzanneroselupin.blogspot.com/

  tytuł - Suzanne Rose Lupin

  autor - Suzanne Lupin

  Kategoria - Fanfiction - HarryPotter

  Opis - A gdyby Remus John Lupin miał siostrę? Gdyby jego rodzice zostali zamordowani przez śmierciożercę? Gdyby osiemnastoletni absolwent Hogwartu już na pierwszym zakręcie dorosłości musiał zmierzyć się z tak poważną przeciwnością. Czy udało mu się stawić czoła problemom? Czy Suzanne pomimo problemów brata będzie czerpała życie pełną piersią? Czy pójdzie w jego ślady i będzie szukać zemsty za krzywdy wyrządzone bratu?
  Przekonajcie się sami...
  Poznaj historię dziewczyny, którą życie pokarało już na starcie. Odkryj razem z nią tajemnice przeszłości, które coraz wyraźniej dają o sobie znać i wkradają się do dni codziennych. W czasach kiedy nic nie jest pewne, a nawet najcichszy szmer skrywa za sobą tajemnice, Suzanne staje do walki, zmierzając się z kłodami rzucanymi pod nogi przez los.

  stan - trwające

  OdpowiedzUsuń
 2. adres bloga *https://pozytywnienastawionadozycia.blogspot.com/
  tytuł bloga * Pozytywnie nastawiona do życia
  krótki opis bloga
  Interesujesz się fotografią, literaturą, podróżami, kuchnią, modą? Jeśli tak, to mój blog jest właśnie dla Ciebie! U mnie każdy znajdzie coś dla siebie. No już, klikaj!
  autor */ nieobowiązkowe dla blogów grupowych Julia K
  status (trwający
  kategoria / podkategoria / podpodkategoria * (należy wybrać tylko jedną!) Hobbystyczne - fotografia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – brak odnośnika do Katalogowo.

   Usuń
 3. Adres bloga: https://labirynt-ff.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Labirynt
  Link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga (300x150px):https://zapodaj.net/images/4dcae6580129c.png

  Krótki opis bloga:
  Czas zmienia nas... Ale pozostawia wspomnienia.
  Trzy lata po bitwie o Hogwart. Życie Hermiony Granger powróciło do normy - znalazła pracę, wiedzie zwykłe życie. Przeszłość odeszła daleko.
  Pewnego dnia dostaje od profesor McGonagall list, który diametralnie zmieni jej życie, ale ona jeszcze tego nie wie. Czy będzie gotowa podjąć się zadania wyznaczonego przez dyrektorkę Hogwartu? Jaki związek ma z tym wszystkim zmieniacz czasu oraz ojciec Teodora Notta?
  Hermiona, dostając list, weszła do labiryntu, z którego znalezienie ucieczki wcale nie jest takie łatwe...
  Autor: Netka
  Link do zwiastunu: https://www.youtube.com/watch?v=y7_3whW5iM0&
  Status: trwający
  Kategoria / podkategoria / podpodkategoria: Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy Huncwotów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Link znajduje się w zakładce LINKI. ;)

   Usuń
 4. Adres bloga: http://www.rokugan-monogatari.blogspot.com
  Nazwa bloga: Rokugan Monogatari
  Opis bloga: Rokugan to fikcyjna kraina, olbrzymie Cesarstwo, którego historia, kultura i mitologia są mocno inspirowane dziejami dalekowschodnich państw, głównie Japonii, ale również Chin, Korei i innych. To kraina, w której samurajowie, honorowi słudzy Niebiańskiego Cesarza prowadzą wojny i zawiązują sojusze w imieniu swych lordów. To kraina, w której Wielkie Klany, każdy składający się z licznych wiekowych rodów, które współpracują ze sobą lub knują przeciwko sobie, starając się osiągnąć swe cele. To kraina, w której dzielni wojownicy, bushi, toczą bój by ich klan odniósł zwycięstwo w potyczce. To kraina, w której pobożni kapłani, shugenja, modlą się żarliwie do licznych Fortun i kamich o błogosławieństwa dla ich ziem. To kraina, w której szeroko wyedukowani dworzanie i politycy prowadzą wojnę na słowa, starając się zwiększyć wpływy i znaczenie swego klanu. Rokugan to kraina chwały i honoru, miłości i poświęcenia, tajemnic i magii.
  Button: http://imgur.com/UzmdAFz
  Status: Trwający
  Kategoria: Blogi grupowe
  Miejsce, gdzie znajdę link: zakładka "Sojusze", pod literą K

  OdpowiedzUsuń
 5. adres bloga : https://uzumaki-origins.blogspot.com
  tytuł bloga : Zamienię iluzję w rzeczywistość.
  krótki opis : Historia młodego Naruto, który w swoim życiu robi wszystko, by ziścić marzenie o byciu najlepszym Hokage w historii Konohagakure. Życie nie jest dla niego łaskawe, jednak on nie przejmuje się tym i dzielnie stawia czoło nieprzyjemnościom.
  autor: uzumaki
  status: trwające
  kategoria / podkategoria : fanfiction / naruto
  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=O_7DWNyzYs0
  button: http://imgur.com/a/xmttP

  link do spisu w zakladce "czytam"

  OdpowiedzUsuń
 6. https://griffinowy-projekt.blogspot.co.uk/
  Projekt Griffin
  Połączenie fantasy, kryminału i romansu. O młodej dziewczynie, beztrosko idącej przez życie aż do momentu, gdy zostaje ono wywrócone do góry nogami. Zostaje brutalnie wrzucona do świata, gdzie mityczne stworzenia beztrosko przechadzają się po świecie, zło po raz kolejny wygrywa wojnę, bo się lepiej sprzedaje niż dobro, a lokalny uniwersytet nawiedza seryjny morderca. No i jak tu się skupić na nadchodzących testach, gdy po kampusie szlajają się agenci FBI, a na dodatek okazuje się, że twoja najlepsza przyjaciółka jest córką samego Króla Piekieł?
  Griffin
  Trwający
  Fantasy

  Dzięki wielkie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. https://ithyser.blogspot.com/

  Ithyser

  http://files.tinypic.pl/i/00920/tyv0mzk323l4.png

  Lata świetności krainy Ithyser minęły. Teraz kraje ludzi, elfów i dzieci żywiołów , a nawet wilków muszą pierwszy raz sprzymierzyć się przeciwko wspólnemu wrogowi.

  NatalieShakur

  https://www.youtube.com/watch?v=wDh3QgN9UlU&feature=youtu.be

  Trwający

  Fantastyka - Fantasy

  OdpowiedzUsuń
 8. http://miastomroku.blogspot.com/
  Miasto Mroku
  http://miastomroku.blogspot.com/p/linki.html
  Kalifornijskie miasto Wildfire nigdy nie było zwyczajne, a jego mieszkańcy nigdy nie mogli do końca czuć się bezpiecznie.
  W Wildfire od niepamiętnych czasów znajdowały się wrota do piekieł, przez które potwory wszelakiej maści przedostawały się do naszego świata.
  Kiedy powraca prastara Ciemność, a moce Mroku zaczynają działać, życie siedemnastoletniego Daniela Swansona przewraca się do góry nogami.
  Chłopak z czasem odkrywa swoje magiczne zdolności i z ich pomocą próbuje chronić mieszkańców Wildfire. Razem z przyjaciółmi stawi czoła śmiertelnym niebezpieczeństwom, które czyha na nich na każdym rogu.

  Wkrocz do Miasta Mroku, a już nic nie będzie takie samo.

  Szymon Gibki
  TRWAJĄCY
  Fantastyka - Fantasy

  OdpowiedzUsuń
 9. http://student-prawa.blogspot.com/
  Chodzący przypadek
  Oskar był zwyczajnym studentem prawa, do czasu gdy przypadkowy facet zmienił go w wampira. Teraz do egzaminów, pracy, i problemów z kotem, dochodzą jeszcze problemy z ludźmi próbującymi wciągnąć go do ich tajemniczego stowarzyszenia, mimo iż usilnie im odmawia. No bo jak wytłumaczyć grupie gości w czarnych pelerynkach, że nie jest zainteresowany składaniem ofiar i polowaniem na ludzi, kiedy sesja wisi mu nad głową?
  NotYourAverageWriter
  trwający
  fantastyka > fantasy

  link w linkach :)

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.