Zgłoś się!

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga *
tytuł bloga *
link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga (300x150px)
krótki opis bloga
autor */ nieobowiązkowe dla blogów grupowych
link do zwiastunu
status (trwający / zawieszony / zakończony) *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria * (należy wybrać tylko jedną!)

* punkty obowiązkowe

Jeśli na Katalogowo nie ma odpowiedniej kategorii dla Twojego bloga, zaproponuj własną, ale licz się z tym, że mogę odmówić jej utworzenia. Najlepiej podać także kategorię awaryjną, w której znajdzie się blog w tej sytuacji.
Wypełnienia formularza proszę wysyłać bez nagłówków (adres bloga, tytuł etc.), nieponumerowane, w odpowiedniej kolejności. Ułatwi mi to pracę i zapobiegnie pomyłkom.
Buttony przyjmuję tylko w podanych wymiarach. Do zalinkowania nie polecam Hotlinku – button szybko znika.
Proszę również o umieszczenie informacji, w jakim miejscu wstawiony został odnośnik do Katalogowo, gdy nazwa podstrony jest nietypowa lub miejsce mniej widoczne.

Jeśli do zgłoszenia wkradł się błąd lub chcesz coś w nim zmienić, napisz całe zgłoszenie od początku, pod poprzednim komentarzem (w formie odpowiedzi), kasując błędne zgłoszenie. Przykład.UWAGA
Zgłoszenie zostaje usunięte po dodaniu reklamy bloga do najnowszej aktualizacji!

8 komentarzy:

 1. adres bloga: https://takamilosc.blogspot.com/p/zona-gangstera.html
  tytuł bloga: Żona gangster
  krótki opis: bloga Cześć. Nazywam się Katarzyna Ratmajer. Moja historia nie różni się wiele od innych tym podobnych, choć są ludzie co nie wierzą w ich prawdziwość. Jednak pomimo licznych niedowiarków takie opowieści żyją w murach miast. Są jak biografie, o których huczą bramy i mówią dzielnice.
  Byłam kiedyś normalną dziewczyną, taką jakich setki tysięcy albo nawet i więcej (nigdy nie byłam dobra w odgadywaniu statystyk). Chodziłam w adidasach z rynku, lubiłam także kolorowe trampki. Żyłam szybko, intensywnie, chcąc jak najprędzej dorosnąć. Sądziłam, że mi się to udało, że już jestem kobietą. Nie byłam. Byłam dzieckiem. Dziewczynką, która została żoną gangstera.
  Chęć posiadania pieniędzy, pociąg do wygodnego życia, obsesja, by uciec jak najdalej od typowych, codziennych zmartwień sprawiły, że teraz jestem tutaj, znowu na rozdrożu. Stałam w podobnych miejscach wiele razy. Zawsze podążałam za złym, choć głoszącym prawdę, drogowskazem. Wtedy było łatwo, bo choć każda decyzja miała konsekwencje, to ja zdawałam się ich nie zauważać. Dziś je widzę, dziś już nie jest tak prosto. Dziś stojąc przed wyborem dalszej drogi mam świadomość, że kolejny raz może się nie zdarzyć, że więcej szans mogę już nie dostać. To jakby grać w pokera, mając świadomość, że każde rozdanie kart może być tym ostatnim, albo jakby w ruletkę postawić całe swoje dotychczasowe życie.
  autor: Taka Miłość
  link do zwiastunu: brak
  status (trwający / zawieszony / zakończony): Trwające
  kategoria: Obyczajowe

  OdpowiedzUsuń
 2. adres bloga: www. rzeka-opowiesci.blogspot.com
  tytuł bloga: Rzeka Opowieści
  krótki opis bloga: Rzeka Opowieści to zbiór opowiadań opowiadań o różnej tematyce. Z pewnością wyłowisz z tej Rzeki coś dla siebie.
  autor: Sovbedlly
  status: trwający
  kategoria: Zbiory opowiadań
  Link do 'Katalogowo' już widnieje na moim blogu w zakładce 'Linki'. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. www.melodie-duszy.blogspot.com
  Odwracając czas

  https://zapodaj.net/images/ada004b30e38f.png

  Harry i Hermiona są parą, która musi zmierzyć się z przeszłością i to dosłownie, bo Harry wskutek czegoś dziwnego i nieznanego ląduje w Hogwarcie, stając twarzą w twarz z Lily Evans i Jamesem Potterem. Całość komplikuje fakt powrotu Ginny, byłej narzeczonej Harry'ego, oraz niewytłumaczona obecność Regulusa Blacka.

  Ew

  zakończony
  Fanfiction/Harry Potter/Czasy Trójcy

  OdpowiedzUsuń
 4. www.melodie-duszy.blogspot.com
  Najważniejszy obowiązek
  https://zapodaj.net/images/658a732db06bd.png

  Co by było, gdyby Draco miał córkę, o której nie wiedziałby, że istnieje? I jaki związek z tym wszystkim miałaby Hermiona?

  Ew
  zakończony
  Fanfiction/Harry Potter/Czasy Trójcy

  OdpowiedzUsuń
 5. www.melodie-duszy.blogspot.com
  Słodka zemsta
  https://zapodaj.net/images/3b2dc288f66cd.png

  Ojczym Hermiony Granger, arabski szejk, skrzywdził kiedyś okrutnie jej matkę. Teraz córka chce się zemścić, kradnąc z pałacu dumę kolekcji szejka, najcenniejszy naszyjnik świata. Hermionę śledzi były włamywacz, a obecnie pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej, Draco Malfoy. Nie podejrzewa on, że piękna mścicielka skradnie mu serce.

  Ew
  zakończony
  Fanfiction/Harry Potter/Czasy Trójcy

  OdpowiedzUsuń
 6. Obiecuję, na tę chwilę już ostatni!:)

  www.melodie-duszy.blogspot.com
  Dziewczynka z ulicy
  https://zapodaj.net/images/9490987b5fcde.png

  Co byś zrobił, gdyby osoba wychowana przez ulicę nagle zamieszkała w twoim domu? Czułbyś się bezpiecznie, wiedząc, że obok śpi ktoś, kto w każdej chwili może wynieść pół salonu?
  Pewnego dnia Delilah trafia na Ashtona, chłopaka z pełnej, kochającej rodziny, któremu do szczęścia niczego nie brakuje i który nie potrafi tego docenić. Czy te dwa z pozoru odrębne światy będą w stanie współgrać bez niszczenia wszystkiego dookoła?

  Ew
  trwający
  Fanfiction/Gwiazdy i fani

  I teraz serdecznie pozdrawiam i dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. http://daughterofthepirate.blogspot.com/

  Drop of the ocean

  Aurea jest dzieckiem morza. Jej życiem kierują nurty wodne, ryzykowne decyzje oraz dobra zabawa. Jednak kiedy dowiaduje się, że jej pochodzenie nie jest tak tajemnicze jak w to wierzyła wszystko się zmienia.
  To nie jest bajka o księżniczce zamkniętej w wieży oraz księciu na białym koniu.
  To historia o córce pirata, która staje się pionkiem wśród intryg na dworze, celem niebezpiecznego łotrzyka oraz jedną kroplą, która poruszy cały ocean.
  Kto jest kim? Komu można ufać?
  Tego nie wie nikt.

  Nigris Night

  trwający

  przygodowy

  ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres bloga: http://swiatla-faerie.blogspot.com
  Tytuł bloga: Światła Faerie
  Button: http://i.imgur.com/AuCshCF.jpg
  Opis bloga:
  Fay jest Łowcą — jednym ze strażników Wyobraźni. Odwiedza fikcyjne światy, gdzie porządkuje historie, naprawia błędy w ich fabułach i przywołuje niepokornych bohaterów do porządku. Stara się jak najlepiej wypełniać swoje zadania. Pewnego dnia jednak zaczyna mieć wrażenie, że ktoś chce mu zaszkodzić, a może nawet… zabić.
  Tymczasem w jednym ze światów dzieje się coś dziwnego. Kolejni Łowcy przepadają bez śladu. Historia zaczyna żyć własnym życiem, podobnie jak jej bohaterowie. Fay postanawia temu zaradzić. Nie wie jednak, że to najbardziej ryzykowna decyzja, jaką kiedykolwiek podjął, i że od niej może zależeć los całego wymiaru Wyobraźni.

  Autor: Raixly
  Status: trwający

  Fantastyka/fantasy

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.