Zgłoś się!

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Zachęcam również do sprawdzenia możliwości po zgłoszeniu się do Katalogowo na podstronie z naszą ofertą.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga *
tytuł bloga *
link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga (300x150px)
krótki opis bloga
autor */ nieobowiązkowe dla blogów grupowych
link do zwiastunu
status (trwający / zawieszony / zakończony) *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria * (należy wybrać tylko jedną!)

* punkty obowiązkowe

→ Jeśli na Katalogowo nie ma odpowiedniej kategorii dla Twojego bloga, zaproponuj własną, ale licz się z tym, że mogę odmówić jej utworzenia. Najlepiej podać także kategorię awaryjną, w której znajdzie się blog w tej sytuacji.
→ Wypełnienia formularza proszę wysyłać bez nagłówków (adres bloga, tytuł etc.), nieponumerowane, w odpowiedniej kolejności. Ułatwi mi to pracę i zapobiegnie pomyłkom.
Buttony przyjmuję tylko w podanych wymiarach. Do zalinkowania nie polecam Hotlinku – button szybko znika.
→ Proszę również o umieszczenie informacji, w jakim miejscu wstawiony został odnośnik do Katalogowo, gdy nazwa podstrony jest nietypowa lub miejsce mniej widoczne.
→ Jeśli do zgłoszenia wkradł się błąd lub chcesz coś w nim zmienić, napisz całe zgłoszenie od początku, pod poprzednim komentarzem (w formie odpowiedzi), kasując błędne zgłoszenie. Przykład.
UWAGA
Zgłoszenie zostaje usunięte po dodaniu reklamy bloga do najnowszej aktualizacji!

11 komentarzy:

 1. Adres: http://kuroshitsujizbior.blogspot.com
  Tytuł: Kuroshitsuji. Zbiór wolnych opowiadań
  Opis:Czujesz niedosyt, oczekując na kolejne części pomiędzy wydaniami chapterów? A może nie do końca odpowiada ci przedstawienie postaci przez samą autorkę? W takim razie zapraszam do siebie. "Kuroshitsuji. Zbiór wolnych opowiadań" to coś dla każdego miłośnika lekkiego dreszczyku grozy i subtelnego piękna. Znajdziesz tam historie zakończone i trwające, towarzyszące bohaterom, śledzące ich losy i decyzje. Zajrzyj, przeczytaj, zostaw komentarz.
  Autorka: Andatejka
  Status: Trwające
  Kategoria: Fanfiction: Kuroshitsuji, kryminał, historyczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – kategorię należy wybrać jedną. Zatem albo FanFiction (tu również należy podać odpowiednie podkategorie), albo Kryminalne, albo Historyczne.
   Choć sądząc po reszcie zgłoszenia, najlepiej sprawdziłyby sie po prostu Zbiory opowiadań

   Usuń
 2. adres bloga: https://natchnienielimanniel.blogspot.com/p/we-mgle.html
  tytuł bloga: We mgle
  link buttonu:
  Wersja html: Wemgle.png
  Wersja bezpośrednia: https://zapodaj.net/128aea96a753c.png.html
  Opis: "Czasem jedna rzecz, jeden gest czy ruch potrafi zmienić czyjeś życie. Poczucie sprawiedliwości ,którego nikt nie potrafił zrozumieć. Nikt nie chciał słuchać a ona nie mówiła. Życie w jednej chwili zmieniło się. Musiała odciąć się od wcześniejszego "ja" by poznać nowe. Nie chciała tego. Decyzja zapadła. Opuszcza to co jej znane by odkryć rzeczy na ,które nie była przygotowana. "
  autor: Limanniel
  status: Trwające
  kategorie: Fantastyka/Fantasy
  Wasz link: Prawa kolumna- katalogi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podana grafika ma nieodpowiednie wymiary, w związku z czym nie zostanie umieszczona w reklamie. Odpowiednie wymiary to 300x150px, natomiast podana — 429x123px.
   Po umieszczeniu reklamy na Katalogowo (19.09.2017) można to poprawić w tej zakładce, korzystając z zamieszczonego formularza.

   Usuń
 3. Adres: http://bitwa-katan.blogspot.com
  Tytuł: BITWA KATAN
  Opis:Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
  Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.
  Button: http://funkyimg.com/i/2xcTJ.png
  Autorka: Sharona
  Status: Trwające
  Kategoria: Fanfiction: Naruto
  Link - strona linki

  OdpowiedzUsuń
 4. adres bloga: https://smak-magii.blogspot.com/
  tytuł bloga: Na Wielkim Pustkowiu
  krótki opis bloga:
  Dziewiętnastoletnia Anella jest magiem w kraju, w którym magia jest uznawana za najcięższy z grzechów. Kiedy jej sekret wychodzi na jaw, dziewczyna zmuszona jest opuścić rodzinne strony i wyruszyć w długą drogę - do Oreall, Miasta Magii, miejsca, w którym magowie nie muszą się ukrywać. Jednakże o okrucieństwie magów tam mieszkających opowiada się straszliwe historie. Czy Anella, młoda dziewczyna o dobrym sercu, odnajdzie tam swoje miejsce?
  autor: kudikot
  status: trwające
  kategoria: fantastyka -> fantasy

  OdpowiedzUsuń
 5. adres bloga: https://dramione-widmo-przeszlosci.blogspot.com/
  tytuł bloga: Widmo przeszłości
  link: po prawej, gadżet "Należę"
  krótki opis bloga:
  Co by się stało, gdyby ktoś cofnął się w czasie do pamiętnej nocy w domu Potterów i zabił Czarnego Pana, zanim z jego ust padło znamienne „Avada Kedavra”? Czy zmieniony bieg zdarzeń, rzeczywistość, w której Voldemort jest tylko legendą, a Śmierciożercy oglądają świat zza krat Azkabanu, okaże się wymarzonym Elizjum? Czy bohater w jednym świecie w innym również okaże się bohaterem?
  Co by się stało, gdybyśmy wybrali inaczej? Ten jeden raz? Zakłócili porządek, zmienili bieg zdarzeń. Czy nie warto ingerować, jeżeli zwycięstwo nie jest pewne, zaś zło zbyt potężne? Czy nie warto podjąć walki z samym Czasem? Może to porwanie się z motyką na słońce, ale przynajmniej niektórzy pożyją choć trochę dłużej. Jedno jest pewne — Czas bawi się świetnie. Łączy, co było rozłączone, rozdziela, co mówiło o sobie jako o "jedności". I ma jeszcze niejednego asa w rękawie.

  autor: Vivianne Peverell
  status: trwający
  kategoria: Harry Potter, czasy Trójcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa — brak linku do Katalogowo w podanym gadżecie.

   Usuń
 6. adres bloga: http://sprawy-katarzyny.blogspot.com/
  tytuł bloga: Sprawy Katarzyny
  Link do Katalogowo znajduje się w zakładce: Katalogi || Linki
  krótki opis bloga: Każdy dzień to nowe doznania, a praca detektywa to ciągły chaos, dawka wrażeń i doznań.
  Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Niektóre zawody wymagają pasji, ciągłego oddania i poświęcenia.
  Taka jest właśnie praca detektywa. Śledczy nie ma często życia prywatnego, ich praca jest na pierwszym miejscu i zajmuje każdą sekundę ich życia.
  Kasia się nie bała i podjęła ryzyko. Została detektywem.
  autor: Re(Beca)
  status: Trwające ( rozdziały pojawiają się raz na miesiąc)
  kategoria / podkategoria / podpodkategoria:
  (należy wybrać tylko jedno): Kryminalne

  OdpowiedzUsuń
 7. adres bloga: nie-mow-bogom.blogspot.com
  tytuł bloga: "Nie mów bogom"
  link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga: http://funkyimg.com/i/2xkpK.png
  krótki opis bloga: Życie samo w sobie nie jest proste ani przewidywalne, a gdyby dołożyć do niego magię i bogów... wcale nie stałoby się łatwiejsze. Gdy Ainsley pierwszy raz w życiu zostaje zaatakowana przez potwora, jej dotychczas spokojne życie zmienia się diametralnie. O istnieniu dziewczyny przypomina sobie cały mitologiczny świat na czele z Pandorą, znaną z ustawicznego wtrącania wszędzie swoich przysłowiowych trzech groszy. Stróż w postaci ducha, wyjazd do obozu dla dzieci bogów czy plotka o przepowiedni, która rzekomo ma dotyczyć właśnie jej, to nie jedyne rewelacje, jakie na nią czekają; jednak nie to jest najgorsze. Ainsley dopiero ma się dowiedzieć, że w jej życiu nic nie jest tym, czym się wydaje, a wszystko, czego była pewna, okazuje się jedynie zręczną manipulacją.
  autor: weru
  link do zwiastunu: brak
  status: trwający
  kategoria / podkategoria / podpodkategoria: fanfiction — Percy Jackson

  Link do Waszego katalogu znajduje się w zakładce Linki.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. adres bloga: http://blue-oneshots.blogspot.com/
  tytuł bloga: Blue Oneshots
  link bezpośredni do buttonu reklamującego zgłaszanego bloga: https://2.bp.blogspot.com/-5A6HMBm-BYA/WbsXdHv2DUI/AAAAAAAAE54/Ylngh7I5W5UtzU-fxIAfna3zYCf0LBa_QCLcBGAs/s1600/button.png
  krótki opis bloga: Blog poświęcony historiom różnego gatunku, objętości, przekazu, fandomu. Znajdziesz tu psychologiczne miniaturki bawiące się twoim pojęciem istniejącego świata; odprężysz nerwy przy słodkim przekomarzaniu zakochanych par; jeśli zasugerujesz, stworzę uniwersum fantasy, w którym każdy powymiera. Próbuję wszystkiego zaledwie skinieniem palca na klawiaturze komputera – ty także możesz tego spróbować, wchłaniając powstające przeze mnie słowa.
  autor: Blue
  link do zwiastunu: ---
  status: Trwający
  kategoria: Zbiory opowiadań

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.