Wasze nowości!

Zgłoszenia nowych rozdziałów przyjmowane są tylko w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga:
tytuł bloga:
numer/tytuł rozdziału: 
krótki fragment rozdziału:
autor:
kategoria / podkategoria / podpodkategoria:
Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca?
Upewnij się, pod jakim tytułem Twój blog znajduje się w spisie. Sprawdź też, czy aby na pewno podajesz właściwą kategorię.
Proszę o umieszczanie elementów formularza w odpowiedniej kolejności, jednak bez nagłówków „adres bloga”, „tytuł bloga” etc.

6 komentarzy:

 1. http://dariusz-tychon.blogspot.com/p/blog-page_19.html
  „Nie jesteś sama”
  „Paulina” – Rozdział 14 – „Własne M3”

  – Puść mnie – zażądała, a kiedy to nie pomogło, to zdecydowała się na wymierzenie chłopakowi policzka wolną dłonią.
  Tomasz zamknął oczy po siarczystym uderzeniu, a gdy ponownie je otworzył, to dało się w nich zauważyć coś dziwnego. Jego źrenice wyglądały dokładnie tak, jakby zaszły jakąś mgłą.
  Trzykrotny huk rozszedł się echem po niemal pustym pomieszczeniu. Poczuł jak piecze go wewnętrzna część dłoni. Spojrzał na zaczerwienione od łez oczy dziewczyny.
  – Możemy licytować się dalej – stwierdził. – Chcesz, to uderz, ale wiedz, że za każdym razem ci oddam – zapewnił twardym, dla niej zupełnie obcym tonem. Po chwili odsunął się i sięgnął pa papierosa, odpalił go wychodząc na balkon.

  Dariusz Tychon
  Obyczajowe

  PS. Dorobiłem trailer pierwszej części serii „Nie jesteś sama” i byłoby mi miło, gdyby się dało go gdzieś wepchnąć, albo w zapowiedzi nowych rozdziałów, albo we wcześniejszy opis opowiadania.
  https://youtu.be/drZh-cZs_2E

  Nie wiem... Jeśli można się zgłosić, to biorę, jeśli nie, to nie.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://tony-rule-the-waves.blogspot.com/
  Tony Rule The Waves
  Rozdział 46. Płonące miasto

  W pewnej chwili przyjechał na rowerze goniec z piekarni Bolanda, który zabłądził w drodze do powstańczych pozycji położonych bardziej na zachód.
  - Powiedz, słyszałeś może, co się dzieje na Poczcie Głównej? – zapytał go Flynn.
  - Na Sackville jest ziemia niczyja, człowieku! Wystawisz głowę, a już Anglicy walą do ciebie ze wszystkich luf. Zupełnie jak na froncie!
  - Uwagaaaa!!! – krzyknął ktoś od strony barykady. – Bojler jedzie!

  miriamcia668
  Historyczne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie określiłaś się, czy bierzesz udział w konkursie, dlatego uznaję, że nie. Jeżeli jednak jest inaczej, to proszę skorygować to przy zgłoszeniu nowego rozdziału lub odpowiedzieć na ten komentarz przed pojawieniem się aktualizacji ustalonej na 28 marca.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. www.hpmercenary.blogspot.com
  Historie najemnika
  2. Dobry, zły i brzydki

  Gdy Gabriel spacerował samotnie nad Tamizą, powoli zapadał zmierzch. Ze stalowoszarego nieba, zgodnie z zapowiedzią, spadł śnieg. Naciągnął kaptur na głowę, zaraz po tym dokładnie osłaniając się szalikiem. Klepnięty w ramię, obrócił się, gotowy odpowiedzieć. Obok niego szedł o głowę niższy, ale szeroki w barach blondyn, około czterdziestoletni. Lekko przerzedzone włosy zaczesywał do tyłu. Postawił kołnierz płaszcza, osłaniając się od wiatru, klnąc przy tym tak, że mijające ich młode kobiety obdarzyły go nieprzychylnym spojrzeniem.
  – Głupio zrobiłeś, Loki – zaczął. Szorstki głos ledwo przedzierał się przez zagłuszające ich podmuchy porywistego wiatru i ruch uliczny.
  Łowca głów nie odpowiedział mu od razu. Wolał się zastanowić, co mógł w ostatnim czasie zrobić, jak to zostało mu przedstawione, głupio. Dlatego szli obok siebie w milczeniu, pogrążeni w rozmyślaniach.

  Raijin
  Fanfiction -> Harry Potter -> Czasy nowego pokolenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie określiłaś się, czy bierzesz udział w konkursie, dlatego uznaję, że nie. Jeżeli jednak jest inaczej, to proszę skorygować to przy zgłoszeniu nowego rozdziału lub odpowiedzieć na ten komentarz przed pojawieniem się aktualizacji ustalonej na 28 marca.

   Pozdrawiam :)

   Usuń
 4. Dzień dobry, wreszcie leci epilog! :D

  www.inna-wersja.blogspot.com
  Inna Wersja
  „Bez masek” – Epilog

  – Przysięgnij, że kiedy opowiem ci całą historię z mojego punktu widzenia, powiesz, jakim człowiekiem mnie widzisz – wyszeptał. – Przysięgnij!
  Usta Kimiko zadrżały, a spod powiek wypłynęła fala łez dotąd umiejętnie tamowanych.
  „Ależ on cierpi”, zauważyła po raz drugi krwawego poranka mającego przejść do historii. „Jak ja mogłam go tak skrzywdzić?”
  Nie wykrztusiła deklaracji, ograniczając się wyłącznie do kiwnięcia, licząc, że również taka odpowiedź mu wystarczy.
  – Chcę cię usłyszeć – powiedział dobitnie. – Twój głos.


  Raylie
  Fanfiction, Xiaolin
  W sumie IW ma do końca blogosfery zapewnioną, ale skoro nie pisałyście, że osoba blog trafia do polecanych, to tak, biorę udział. xd Powalczy sobie z nowym blogiem. xd

  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.