Wasze nowości!

Zgłoszenia nowych rozdziałów przyjmowane są tylko w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga:
tytuł bloga:
numer/tytuł rozdziału: 
krótki fragment rozdziału:
autor:
kategoria / podkategoria / podpodkategoria:
Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca?

Upewnij się, pod jakim tytułem Twój blog znajduje się w spisie. Sprawdź też, czy aby na pewno podajesz właściwą kategorię.
Proszę o umieszczanie elementów formularza w odpowiedniej kolejności, jednak bez nagłówków „adres bloga”, „tytuł bloga” etc.

2 komentarze:

 1. http://dragon-story.blogspot.com/
  Biały Lotos
  Rozdział 7.1 Zabawa

  Nie ma możliwości, aby osoby z innego świata były niezauważone dla innych ludzi. Są tak samo materialistyczne, jak wszystko dookoła. Jestem prawie przekonany, że to sprawka Odrodzenia, chociaż do tej pory nie poznałem żadnego, który by miał moc iluzji. To by znaczyło, że albo jeden nauczył się nowej sztuczki, co wątpliwe, albo… znaleźli kogoś nowego. I tu by był większy problem, bo nowy obiekt zwiększa ryzyko. Nie wiemy z czym byśmy walczyli.

  Mari Kim

  Fantasy
  Tak

  OdpowiedzUsuń
 2. http://smocza-opowiesc.blogspot.com/
  Smocza opowieść
  Rozdział 5 "Smoka nie da się oswoić"

  Na jej jasnej bluzce, gdzieś pod drobną piersią, pojawił się szkarłat, który z każdą chwilą rozlewał się coraz bardziej. Hermiona wydała z siebie cichy dźwięk przypominający „Ała” — jakby skaleczyła się w palec, a nie dostała nożem w plecy. [...] W tym właśnie momencie w Draconie coś pękło.
  Kiedy rzucał się do drzwi, nie był już tym samym Malfoyem, który przez sześć lat nieustannie uprzykrzał życie szlamie Granger.
  Nie zważając na obietnicę złożoną Arturowi Weasleyowi, przy akompaniamencie krzyków Ginny i Harry’ego, przebiegł przez próg domu. [...] Plama na bluzce Granger powiększała się z każdą chwilą.

  Martwiała

  Harry Potter - Czasy Świętej Trójcy

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.