Wasze nowości!

Zgłoszenia nowych rozdziałów przyjmowane są tylko w tej zakładce.

Przed zgłoszeniem zapoznaj się z REGULAMINEM. Nieznajomość panujących zasad nie zwalnia nikogo z obowiązku ich przestrzegania.http://katalogowo.blogspot.com/p/oferta-katalogowo.html 
Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy:
adres bloga: *
tytuł bloga: *
numer/tytuł rozdziału: *
krótki fragment rozdziału:
autor: *
kategoria / podkategoria / podpodkategoria: *
Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca? *

* punkty obowiązkowe


Upewnij się, pod jakim tytułem Twój blog znajduje się w spisie. Sprawdź też, czy aby na pewno podajesz właściwą kategorię.
Proszę o umieszczanie elementów formularza w odpowiedniej kolejności, jednak bez nagłówków „adres bloga”, „tytuł bloga” etc.

8 komentarzy:

 1. adres bloga: * abduction--ff.blogspot.com
  tytuł bloga: * Abduction
  numer/tytuł rozdziału: * Fifteenth
  krótki fragment rozdziału: Poczułem narastającą złość na siebie i jeszcze większą na tą upartą dziewczynę. Moje dłonie zacisnęły się w pięści, a usta ułożyły w cienką linię. Zanim jednak zdążyłem zrobić coś, czego potem bym żałował, w mojej głowie zrodził się pewien pomysł.
  Dziewczyna stała teraz oparta o ścianę i co chwila pocierała oczy lub zasłaniała kolejne ziewnięcia. Podszedłem do niej powoli i zatrzymałem się, dopiero kiedy nasze twarze dzieliły milimetry. Uniosła od razu wzrok i spojrzała na mnie zmieszana i trochę zlękniona, niepewna mojego następnego ruchu.
  autor: * Noelle Thphson
  kategoria / podkategoria / podpodkategoria: * Fanfiction --> Gwiazdy i fani

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odmowa – błędne zgłoszenie.

   Usuń
 2. www.ferris-wheel-ss.blogspot.com
  Ferris Wheel SS
  XVII Do I wanna know?

  Małe pomieszczenie, które było kiedyś jakimś schowkiem śmierdziało kurzem i znów wilgocią, a pod ścianą siedziała skulona postać, która nawet nie uniosła głowy, aby na mnie spojrzeć.
  Stałam tak przez moment, nie mogąc się ruszyć. Jedyne o czym teraz pomyślałam, i co od razu zrobiłam, to zdjęłam bluzę i zarzuciłam ją na kamerę, aby mieć chociaż trochę prywatności z człowiekiem, którego myślałam, że kocham. Teraz jednak nie byłam tego taka pewna.
  - Sakura?

  Sheeiren Imai
  FF->M&A->Naruto

  OdpowiedzUsuń
 3. http://ibleedingout.blogspot.com
  Bleeding Out
  Rozdział osiemnasty
  „Camilla nachyliła się nad biurkiem. Przesuwała drżącą dłonią fotografie, uważnie się im przyglądając. Otwierała, to zamykała usta, ale nie wydobył się z nich żaden dźwięk. Serce tłukło się w jej klatce piersiowej z taką intensywnością, że chyba tylko cudem nie wyrwało się na wolność. Każdy mięsień w jej ciele napinał się boleśnie w zaprzeczeniu, ale ona tylko stała i wodziła wzrokiem pomiędzy twarzami. Na każdym zdjęciu widziała siebie...”
  Adna
  Fantastyka/Fantasy
  Nie

  OdpowiedzUsuń
 4. adres bloga: http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/
  tytuł bloga: Wojowniczka z Kagolanii
  tytuł rozdziału: Rozdział 33 - Zadania
  krótki fragment rozdziału: – Jesteś beznadziejna! – krzyk kapitana rozległ się nad jej głową. – Wstawaj, ile mam czekać?!
  Pierwsze treningi nie należały do najłatwiejszych i przypominały Kalenie jej początki w Yagn-Sho. Tym razem jednak nie zamierzała poddawać się zbyt łatwo.
  – Ja ci pokażę beznadziejną, ty stary niedorajdo! – szybko poderwała się i zaatakowała po raz kolejny.
  – Powoli! Wsłuchuj się w swoje ciało! – Jun odparł jej atak i sam przystąpił do natarcia, niemal powalając ją na ziemię. – Męczysz się, a przeciwnik nadal ma siłę, powinnaś wyciągnąć z tego wnioski. Co robisz źle?
  – Nie wiem! Chciałam cię zaatakować raz i zakończyć to.
  – Właśnie. Masz jakąś manię na tym punkcie, daję słowo. Nie ustalaj sobie żadnego schematu nie ma dwóch takich samych przeciwników i dwóch takich samych walk.
  autor: Kasamiyo Akasawa
  kategoria: Fantastyka/Fantasy
  Bierzesz udział w konkursie na rozdział miesiąca?: Nie

  OdpowiedzUsuń
 5. www.las-smoka.blogspot.com

  Las Smoka

  Rozdział 9

  – Nie miej pretensji, bo przyznasz sam, że każesz mi jeść i tyć – powiedziała na swą obronę. – Chyba nie planujesz mnie zjeść, co?
  Chase zachłysnął się donośnym śmiechem, a dziewczyna mu wtórowała. Kipiel liści i igieł szumiała nad nimi w oczekiwaniu na pierwsze, ciepłe promienie słońca.

  Raylie

  Fanfiction, Xiaolin

  Nie tym razem ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. https://beauty--and--the--beast.blogspot.co.uk
  Beauty and The Beast
  Rozdział dwudziesty trzeci
  - Wydałem polecenie, żebyś wstała? - zapytał ze spokojem. Patrzył się na nią, a ona czuła się jakby wywiercał jej dziurę w brzuchu tymi niebieskimi oczami. W odpowiedzi pokręciła tylko głową i wróciła do poprzedniej pozycji. Czyli nic z tego? Ona wyjdzie, a to wszystko okaże się tylko okrutną obietnicą? Zabawił się z nią po raz kolejny. Odprowadziła wzrokiem blondynkę, czując jak w oczach zbierają się jej łzy. Bardzo chciała je powstrzymać przed tym, aby nie spłynęły. Nie chciała dawać mu powodu do radości. Sprawił, że znowu mu uwierzyła, a teraz zabierał jej tą nadzieję. Lubił w końcu obserwować to jak się załamuje, jak jej ciche marzenia się rozpadają na drobny mak. Ręka zniknęła, usłyszała ciche westchnięcie, a w momencie, kiedy otworzyła oczy brunet kucał przed nią. Spoglądał w inny sposób, jakby troskliwy. Nie wierz w to, nie wierz… Nie wierz… poleciła sobie samej, ale było zbyt trudne do wykonania.
  Ice Queen
  Thrillery i Horrory
  Nie

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.