Regulaminy


REGULAMIN ZGŁOSZEŃ DO SPISU


Dla osób zgłaszających się:

1. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w zakładce „Zgłoś się!” lub drogą mailową (villemoria@gmail.com).
2. Można zgłaszać nieograniczoną ilość blogów pochodzących z dowolnego serwisu.
3. Blog nie może mieć ograniczonego dostępu ani być opuszczony. Blogiem opuszczonym jest ten, który został zawieszony ponad rok temu, ostatni post pojawił się co najmniej rok temu lub autor zadeklarował, że nie zamierza go kontynuować.
4. Na blogu musi widnieć przynajmniej jeden post związany z treścią opowiadania (prolog / rozdział).
5. Obowiązkowe jest umieszczenie na stronie zgłaszanego opowiadania odnośnika do Katalogowo (linku lub buttonu). Prosimy również o dodanie Katalogowo do stron obserwowanych, jeśli strona należy do Blogspotu. Będzie nam również bardzo miło, jeśli dołączysz do grona osób lubiących nas na Facebooku i obserwujących na Wattpadzie oraz Instagramie.
6. Jeśli pod twoim zgłoszeniem pojawi się odmowa, należy napisać zgłoszenie od początku, pod odmową. W przeciwnym razie zgłoszenie zostanie usunięte do czasu następnej aktualizacji. Przykład.
7. Na ogół nie powiadamiamy o wystawieniu odmowy pod zgłoszeniem, choć zdarzają się wyjątki.


Dla osób, których blog widnieje już w spisie:

1. Jeśli po pewnym czasie (po dodaniu do Katalogowo) chcesz coś zmienić w wizytówce swojego bloga lub usunąć go ze spisu, napisz w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, korzystając z zamieszczonego tam formularza.
2. Przenosisz się, zmieniasz serwis, adres bloga? Powiadom nas o tym, a zmienimy link! Inaczej Twój blog po upływie roku zostanie uznany za opuszczony, nawet jeśli na stronie głównej jest informacja o przeniesieniu na adres, na którym wciąż są publikowane posty.
3. Opowiadania, które zawieszone zostały ponad rok temu, bez postów, z ograniczonym dostępem, brakiem odnośnika do Katalogowo lub te, u których ostatni rozdział został opublikowany co najmniej rok temu, zostają usunięte podczas aktualizacji całego spisu.
4. Zamierzasz zrobić remont generalny swojego bloga i dlatego usuwasz wszystkie posty i/lub ograniczasz dostęp? Powiadom nas o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, a otrzymasz status zawieszenia obowiązujący przez najbliższy rok lub do odwołania przez autora. Jeśli jednak blog będzie miał status trwającego, zaś dostęp nie będzie odblokowany dla wszystkich czytelników lub na stronie nie będzie ani jednej części opowiadania, reklama zostanie usunięta z Katalogowo.

Regulamin zaktualizowano 10.07.2018 o 15:36.


REGULAMIN ZGŁOSZEŃ NOWYCH ROZDZIAŁÓW


1. Reklamujemy rozdziały wyłącznie blogów znajdujących się w spisie.  
Uwaga! Jeśli blog jest na etapie zgłoszenia (nie został jeszcze dodany do spisu poprzez aktualizację), nie można zgłaszać nowych rozdziałów. Niezależnie od tego, ile czasu zgłoszenie do spisu znajduje się w zakładce „Zgłoś się!”. 
Jednak brak aktualizacji na stronie głównej nie oznacza, że bloga nie ma w spisie. Twoje zgłoszenie zniknęło? Najprawdopodobniej blog został już umieszczony w odpowiedniej kategorii i możesz reklamować najnowsze rozdziały! Sprawdź!
2. Jeśli na Twoim blogu zaszła jakaś zmiana (zmienił się Twój nick, tytuł opowiadania, adres strony), napisz o tym w zakładce „Poprawki, pytania, sugestie”, wypełniając zamieszczony tam formularz. Dopiero po wprowadzeniu poprawek przez administrację możesz zgłosić się z nowym rozdziałem. W przeciwnym wypadku uzyskasz odmowę za niezgodność nowego zgłoszenia z reklamą zamieszczoną w naszym spisie.

Regulamin zaktualizowano 01.05.2018 o 09:58.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.