11 lipca 2017

#1626-1630

Dzień dobry!
Przez ostatnie dwa tygodnie nazbierało nam się trochę zgłoszeń. Niestety, jak długo nie było odmów, tak tym razem pojawiły się dwie. A szkoda, bo dotyczy to błahostek, których jednak nie mogę pominąć lub uzupełnić za autorki. Mam nadzieję, że oba zgłoszenia zostaną poprawione i pójdą w następnej aktualizacji.

Odmowy:
Suzanne Lupin – niepełna kategoria;
Julia K. – brak odnośnika do Katalogowo.
Tonopah Kate
Rok 1907, Tonopah w stanie Nevada. Do przeżywającego ostatnie miesiące wielkiego boomu górniczego miasta przybywa, wyrwawszy się z Dakoty Południowej, Jeremiah Hart. W domu zostawia zmęczoną i przytłoczoną życiem matkę oraz cztery młodsze siostry. Wie, że jeśli chce zrobić coś dobrego dla nich, najpierw musi zadbać o siebie. Nie on jeden próbuje odmienić swój los w Tonopah — towarzyszą mu najlepszy przyjaciel jego ojca, niespokojny duch Smokey Reed, wraz z nim czarująca, ale upadła Maud Walker, a także wiecznie poświęcająca się dla właścicieli hotelu Sundowner, w którym pracuje, dobroduszna Nellie Snyder. Całą czwórkę łączy wspólny cel: znaleźć dla siebie lepszą przyszłość. Nie spodziewają się jednak, że to, co zacznie się dla nich całkiem niewinnie, niebawem obróci się w tragedię, mającą swój finał na oczach całego miasta.
Carolina
STATUS: TRWAJĄCY
Historyczne
Skreśleni
Gdy Stella po raz pierwszy widzi swojego nowego sąsiada nie wie, że Ethan przewróci jej życie do góry nogami. To dzięki niemu odkrywa inną stronę swojej muzycznej pasji i zaczyna wędrówkę ku spełnieniu dziecięcych marzeń. Niestety dość szybko przekonuje się, że show biznes jest zepsuty o szpiku kości. Jedna zła decyzja ciągnie za sobą pasmo kolejnych, co w końcu doprowadza do wielkiego skandalu, po którym Stella traci wszystko, co miało dla niej znaczenie.
Ola
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Potwory spod Łóżka
http://ciche-slowo.blogspot.com
Będąc dzieckiem wszystko, co znajduje się w ciemności jest straszne, każdy cień to jakiś potwór, każde stuknięcie to śmiech wiedźmy. Tylko rodzice są w stanie odgonić mrok potworów spod łóżka, każdy dorosły powtarza, że potwory nie istnieją... co jednak się stanie, gdy okaże się to nieprawdą?
Kim Miracle
STATUS: TRWAJĄCY
Przygodowe
There's love that is a saviour
http://dear-granger.blogspot.com
Hermiona zaczyna dostawać tajemnicze listy od nieznanego nadawcy, który nie wiedzieć czemu stara się pomagać Zakonowi w walce z Lordem Voldemortem. Wraz z początkiem roku szkolnego wszystko się zmienia, a cały świat Hermiony wywraca się do góry nogami. Jedynie nocne konwersacje z nieznajomym dają jej moment wytchnienia od problemów. Wie jednak jedno - nie może zignorować żadnego listu.
silk
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Król
Rainfall, niegdyś potężne królestwo Północy, dziś jest spustoszone przez minioną wojnę, a krew wiernych dynastii Tanvarenów żołnierzy i cywili nie zdążyła jeszcze wsiąknąć w ziemię. W Wenrille rozprzestrzenia się strach, nędza i cierpienie, ale nie chcemy wierzyć, że nie ma już dla nas nadziei, każdy kolejny krok przybliża bowiem Czarnego Ptaka do serca jego kraju.
Jego czyny przyniosą dewastację, ale może po wszystkim znów będziemy wolni?
Vesna Might
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.