30 czerwca 2017

Nowe rozdziały


Witamy już w pełnoprawny wakacyjny poranek! W końcu jest czas na czytanie oraz pisanie niesamowitych historii :) A oto niektóre z nich – przekonajcie się sami i podzielcie się swoimi wrażeniami!

Jeszcze raz proszę o pisanie poprawnych zgłoszeń.


Rozdział 7.2 Zabawa
„Bądźcie czujni. Odrodzenie zaczyna szaleć”
Nie mogła wytrzymać tego widoku. Nie mogła znieść takiego traktowania małego dziecka. To było dla niej zbyt okrutne i wystarczające, aby złość ją opętała. Była tak wściekła, że już nic dla niej się nie liczyło, nie myślała już o konsekwencjach ani zakazach. Chciała dopaść Demensa i zadać mu taki sam ból. Czuła się, jak w amoku, a żyły zaczęły ją palić. Tego było za wiele. Wpatrywała się w ciało chłopca i nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł tak go skatować. Tylko jedno słowo zaczęło krążyć w jej myślach.
Zabij.
Mari Kim
Fantastyka / Fantasy
8. Tajemnica
Długo nic nie mówi, a ja orientuję się, że wjechaliśmy na podjazd domu Samanthy, który jest pogrążony w całkowitej ciemności. Jedynie w pokoju na piętrze pali się blade światło. 
– Twoje pytanie… – zaczyna powoli, jednak rezygnuje, po czym wzdycha ciężko.
Spoglądam we wsteczne lusterko, wyczekując u niego wściekłego grymasu, jednak jedyne co widzę, to uśmiech. Bardzo smutny i słaby uśmiech, który przypomina mi ten ulotny moment, gdy słońce zabiera ze sobą ostatnie promienie i znika, pozostawiając świat w mroku.
Nerinne
Romans
Rozdział 28, Nadchodzą cienie
Draco ciska zgniecionym listem o posadzkę i zaciska mocno pięści. Ma ochotę rozbić szybę i pozwolić, by odłamki szkła rozszarpały skórę na jego dłoniach. Ból jest czymś, co zagłuszyłoby smutek i rozgoryczenie chłopaka. Jednak zamiast tego wyciąga swój dziennik i otwiera go w miejscu, w którym wcześniej skończył pisać. Wszystko, co czuje wyraża zaledwie jednym zdaniem:
Tak jak myślałem; zawsze będę więźniem swojej przeszłości.
Charlotte Petrova 
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

2 komentarze:

 1. Znów napisałam coś źle? T.T

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam na mailu i widzę zgłoszenie rozdziału 7.2. Tak, napisałaś je źle. Mianowicie podałaś kategorię Fantasy (high fantasy), która u nas nie istnieje, przez co tak naprawdę powinnaś dostać odmowę.
   Sprawdź, w której z naszych kategorii znajduje się opowiadanie Biały Lotos. Jeśli Ci się to miesza, pod linkami do spisów możesz zapisać sobie, które kategorie zajmujesz na poszczególnych stronach tego typu.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.