13 czerwca 2017

#1620-1622

Młoda dziewczyna powoli wkracza do świata ninja. Po ukończeniu akademii zostaje przydzielona do drużyny z dwoma chłopakami - ciepły i żartobliwy Naruto oraz zimny i poważny Sasuke. Czeka na nią mnóstwo misji, treningów, a także walk z ninja innych wiosek. Jak będzie wyglądać jej przygoda w tym nowym dla niej, świecie?
Kippller
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Goniąc ulotne szepty przeszłości jak wiele jesteś gotów poświęcić?
Jedno martwe dziecko stawia na nogi niemal całą Konohę. Przypuszczenia i mnóstwo tajemnic, jakie zabrali do grobu Uchiha nie stawiają sprawy w lepszym świetle. Szepty i intrygi, wszystko po to, by pozbyć się ciała, które według części społeczeństwa jest przeklęte. Ile jest w stanie poświęcić Sasuke, by dowiedzieć się prawdy o chłopcu z Sharinganem?
Zek
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Wojna na ziemi trwa już wystarczająco długo, by móc ją wreszcie zakończyć. Jednak najeźdźcy nie dadzą za wygraną, dopóki wszyscy członkowie rasy ludzkiej nie padną trupem. Owi najeźcy nazywani również cieniami, nie mają słabych punktów i są nie do pokonania... Jednak może znajdzie się osoba która jest w stanie ich powstrzymać, kobieta. Ona jesnak woli pić zapominając o wojnie, ale może gdy przyjdzie co do czego, stanie do walki jak prawdziwy wojownik...
Mrs. Death
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.