17 lutego 2017

Nowe rozdziały

Rozdział siódmy
„Camilla stała jak wryta, niezdolna ruszyć się z miejsca. Bezwiednie zaciskała i rozluźniała szczęki, jakby to miało jej pomóc, w zapanowaniu nad sobą. Jednak i tak wyraźnie dało się słyszeć groźne warknięcie. Zmierzyła Nikolaja chłodnym spojrzeniem, a gdyby potrafiła zabijać wzrokiem, zostałaby z niego kupka popiołów.
Sama nie potrafiła określić co w tym momencie czuje względem tego wampira, ale jedno było pewne – wyprowadzał ją z równowagi samym faktem, że oddychał.”
Adna
Fantastyka / Fantasy
[7] remember
- Jest czysty. Żadnych listów gończych, artykułów w gazetach ani nawet najmniejszych przewinień. Sprawdziłam, nie ma żony ani porzuconego dziecka, nie jest transwestytą ani...
- Po co ci to wszystko? - przerwała jej znudzona Marcelina.
- To ciacho. Nie interesuje cię, co robi w takiej dziurze jak Polska? Z taką buźką bez żadnych pytań przyjęliby go na dwór królewski i podmienili z księciem Williamem.
„Kim jest książę William?”
- Nie jest taki ładny - mruknęła Misia, bardziej do siebie niż do Kamili.
LadyEllien
Dramat
Rozdział 4 
Lily spuściła wzrok. Jej negatywna opinia o związku Syriusza i Hermiony wcale nie wynikała z tego, że nie lubiła Blacka. Nauczyła się już tolerować Huncwotów, ale mimo to wciąż pozostał w niej pewien uraz z przeszłości. Nie mogła zapomnieć tych wszystkich żartów oraz niemiłych komentarzy odnośnie innych uczniów. I jak ona miała mu to wytłumaczyć? „Przepraszam, wiem, że nie jesteś z Mią od wczoraj, ale wciąż boję się, że możesz okazać się kompletnym draniem i złamać jej serce?” To nie brzmiało zbyt sympatycznie…
Monemi
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
20. Dołączenie
- Musimy być czujni, ludzie, którzy posiadają taką chakre nie są zwykłymi pachołkami. Chwila nie uwagi i jesteśmy martwi – powiedział Neji cicho, a przez deszcz jego słowa były prawie nie słyszalne.
Nagle wszyscy, jakby na znak, podskoczyli w miejscu i z rozszerzonymi oczami odwrócili się za siebie. Przed nimi stała wysoka, jakby nie ludzka postać, której twarzy nie zdołali ujrzeć. Ich serca biły szybko, zostali tak prędko namierzeni, że to prawie niemożliwe.
- A więc to wy – zachrypniętym głosem odezwała się nieznana im istota, po czym zaczęła się śmiać donośnie i piskliwie.
Hinata-chan
FanFiction / Manga&anime / Naruto
Rozdział 1 cz. 1
Wychodzę z muzeum na uliczkę prowadzącą prosto do centrum i... zamieram. Moje oczy rejestrują stojącą na środku chodnika wysoką postać, lecz mija chwila, nim zdaję sobie sprawę, że to nie przywidzenia, a rzeczywistość. Mój brat, stylowy jak zawsze, niezmieniony od naszego ostatniego spotkania, macha do mnie, jak gdyby nigdy nic. Jakbyśmy wcale nie urwali ze sobą kontaktu, kiedy postanowiłem odsunąć się od rodziny na jakiś czas. Jakbym już nie był zdrajcą i tchórzem.
Maxine
Fantastyka / Fantasy
7. Łódka braci Andreas
Wyruszamy! Motor łagodnie wyprowadza jacht z miejsca postoju, mijamy zacumowane przy sąsiednich kejach łodzie miejscowych i turystów. 
- Bezpiecznie? – upewniam się.
- Nic się nie martw, Laurie – zapowiada Kenny zza koła sterowego. – Nasz stary służy w straży przybrzeżnej. Gdybyśmy się wpakowali w jakieś kłopoty na oceanie, to poza wszystkim innym narobilibyśmy mu strasznej siary.
- Te, siara, a kamizelek nie założyliśmy! – wytyka mu brat. – Przynajmniej dziewczyny powinny, bo nie mają doświadczenia...
miriamcia668
Romans

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.