31 stycznia 2017

#1529-1531

Naprawdę sądzicie, że nie widać, iż część autorów nie kłopocze się nie tylko lekturą regulaminu, ale również zakładki Zgłoś się? Wzorujecie się na poprzednich zgłoszeniach, które bardzo często nie są poprawne. 
Wypełnienia formularza proszę wysyłać bez nagłówków (adres bloga, tytuł etc.), nieponumerowane, w odpowiedniej kolejności. Ułatwi mi to pracę i zapobiegnie pomyłkom. 
Czy tak trudno zastosować się do prostej prośby? Czy tak trudno okazać szacunek naszej pracy? 
Następnym razem autorzy, którzy nie szanują naszego czasu dostaną odmowę za nieznajomość regulaminu.
Historia miłosna - dramatyczna, smutna, nieco bardziej niż wszystkie romantyczna, nieszczęśliwa, niespełniona i mimo wszystko jednak - piękna. 
Hiroe Nakamura strzeże tajemnic mrocznej przeszłości. Kilka lat wcześniej rezygnuje z bycia kunoichi, by uchronić młodszą siostrę przed zgubnym losem bycia ninja. 
Rion marzy o wstąpieniu w szeregi ANBU. Pragnienie to jest tak silne, że gotowa jest zadrzeć z samym Itachim Uchihą, który wkrótce staje się dla niej największym autorytetem. Tym samym ściąga na drogę Hiroe absolutnego mistrza, wybitnego przywódcę oraz najbardziej zagadkowego mężczyznę jej życia.
Nikt z nich nie ma pojęcia, że wszystko to prowadzi do poznania upiorów przeszłości.
Wiwiana Diehl
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Hanna to uczennica Hogwartu, która jest jedną z najlepszych uczennic w szkole. W sumie z pozoru nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale nich tylko ktoś z nią zadrze to gorzko tego pożałuje. Przekonał się o tym nie raz James, razem ze swoimi kuzynami Fredem i Louisem. To historia, nie o powrocie Voldemorta, czy sił zła, tylko o dzieciakach, które dorastają. Pakując się przy tym nie raz w kłopoty i dokuczając Filchowi. Jak potoczą się dalej ich losy, przekonajcie się sami...
Czarna Dama
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Piekielny hotel Vince'a McMahona, miał być tylko eksperymentem i chwytem na zwabienie większej ilości fanów WWE. Miał to być test dla młodych ludzi, którzy samym istnieniem tworzyli intrygi. Kobiety miały kusić, a mężczyźni mieli im upadać do stóp. Jednak świat WWE rządzi się swoimi prawami i tutaj istnieje tylko prawo dżungli- tylko najsilniejsi przeżyją WIELKĄ KATASTROFĘ. Młodzi ludzie lubią eksportować i tego Vince McMahon nie mógł im tego zabronić. Na jednym z pięter ktoś zaczął zabawiać i nie miejmy tu na myśli zniewalającej Kelly Kelly. Kilka pięter wyżej nieco szalony Enzo spodziewa się dziecka, którego ojcem na pewno nie zostanie kobieta... ani mężczyzna oczywiście. Na pierwszym piętrze w naszym wspaniałym hotelu mieszkają wspaniałe osobistości, które cóż... lubią eksperymentować ze swoim ciałem (nie chcę wymieniać dokładnie kto, ponieważ ten człowiek uważa się za boga seksu ekhemZigglerekhem). W czeluściach naszej piwnicy trwają zacięte walki o władanie internetem, które często kończą się interwencją FBI, bo policja to za mało. A ja? Ja jestem Chris Jericho, jestem tutaj recepcjonistą, który zna każdy sekret. Jesteś chętny na spędzenie nocy w naszym piekielnym hotelu? 
WWEWariats
STATUS: TRWAJĄCY
Groteska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.