22 listopada 2016

#1480-1485


(szczegóły po kliknięciu w button)
Powrót z miejsca walki, okazuje się często bardzo trudny. Sierżant Darren, boryka się z nieprzespanymi nocami, koszmarami i wiecznym lękiem. Choć zarzeka się, że wszystko jest w porządku, to Brian wcale mu nie wierzy i uparcie naciska na wizyty u psychologa. Ich związek jest wystawiony na próbę. Kłótnie, awantury. Brian coraz częściej ucieka do alkoholu. Czy będzie dane im przetrwać wszystko, co stanie na ich drodze? Wjedź do ich sekretnego świata i poznaj historię trudnej, ale silnej miłości, która mimo wielu stereotypów ma odwagę przetrwać.
Ruda Paskuda
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

Idąc wśród tłumu nigdy nie wiesz kto przechodzi obok. Demony nie istnieją, to przecież tylko bajka dla niegrzecznych dzieci... Ale gdyby się okazało, że żyją obok, a dwa najstarsze upadłe anioły walczą między sobą o piekło i ty jesteś kluczem do zakończenia tej wojny, które zło byś wybrał? Pamiętaj, że stawką są ludzkie dusze...
Adna
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Vliku opowiada o Alicji, która przez przypadek odkrywa prawdę o swojej rodzinie. Dowiaduje się o sprawach, które dawno zostały zamknięte. Jednak dziewczynie nie odpowiadają wymijające odpowiedzi rodziców i postanawia sama odkryć prawdę. Co gorsza - jej psychika zaczyna płatać figle. 
Jeśli jesteś na tyle odważny, Szanowny Czytelniku, aby pójść ze mną oraz Alicją po przygodę, zapraszam do lektury. 
Allz
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Ciasteczkowy przepis na wierszowane życie.
Posąg z marmuru
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Literackie
Allison w swoje siedemnaste urodziny dowiaduje się, że jest w ciąży i zostaje wyrzucona z domu rodzinnego. Dziewczyna nie ma gdzie się podziać, ani co zrobić. Postanawia więc odnaleźć ojca dziecka, super gwiazdę, słynnego wrestlera- Setha Rollinsa. Co jeśli jednak Seth Rollins nie będzie chciał zaakceptować swojego rodzicielstwa? Co jeśli nie uwierzy? Jak będzie wyglądało dalsze życie Allison? Czy Dean Ambrose i Roman Reigns zdołają przekonać Rollinsa do uznania jego dziecka? 
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
Greymor to normalne, małe miasteczko w Kaliforni. Mimo ponurego klimatu życie przebiega tu harmonijnie. Do czasu, kiedy do miejskiego liceum przeprowadza się Kelly. Przyjazd dziewczyny napędza błędne koło wydarzeń, które wpływają na życie bohaterów. Wraz z przyjazdem Kelly, w Greymor doszło do samobójstwa, które mogło wcale samobójstwem nie być. Ciekawska grupa przyjaciół Ashton, Colton i Jason chcą dowiedzieć się wszystkiego o tym zdarzeniu. Niestety, jeden z nich zostaje zaatakowany przez dzikie zwierze w lesie, co odmienia go na zawsze. Zmienia się również życie innej uczennicy tego liceum- Izzy, która w jeden dzień jest zwykłą nastolatką, a drugiego dowiaduje się o prawdziwej historii jej rodziny i zaczyna szkolić się w swojej powinności, do której nigdy nie była przygotowana. Wszystkie pytania i zawirowania w życiu bohaterów prowadzą do tych samych pytań. Kim jest tajemniczy Derek Hale? Kto ukrywa się w lasach Greymor? Czym naprawdę jest zaćmienie słońca w Greymor? I wreszcie, czy mroczne opowieści, opowiadane do snu, mogą okazać się prawdą?
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.