12 sierpnia 2016

#1418-1421


Witajcie!
Większa część wakacji już za nami. Mam nadzieję, że dobrze wykorzystujecie wolny czas i macie mnóstwo planów na kolejne dni. Gdyby jednak tak nie było, zawsze możecie uruchomić swoją wyobraźnię i spożytkować ją na wygranie naszego konkursu. Po więcej informacji zapraszam tu.
Tymczasem zapraszam na reklamę świeżo przyjętych blogów. Może znajdzie się coś, co przypadnie Wam do gustu?

Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie. 
Kariel
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy


Do Hogwartu na czwarty rok nauki przybywa pewna dziewczyna o imieniu Felicja. Tajemnicza przeszłość, która dla jej bliskich jest śmiertelnym niebezpieczeństwem, sprawia, że dziewczyna wybiera samotne życie pośród murów zamku. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej zawarte obietnice powoli rozsypują się jak piasek. A to wszystko za sprawą jednego, rudego żartownisia.
MrsLogan
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Duch z Warm Springs
Nastoletnia Samantha opuszcza Anglię, by zamieszkać z ojcem w małym miasteczku Madras w stanie Oregon, zaraz obok rezerwatu Indian Warm Springs. Dziewczyna szybko poznaje nowych znajomych, zwłaszcza tych z rezerwatu. Po jakimś jednak czasie zaczyna odkrywać związane z tym miejscem tajemnice i dowiaduje się, że choć całe życie mieszkała na innym kontynencie, ma z Indianami dużo więcej wspólnego niż by się tego spodziewała. Kim naprawdę jest i jakie jest jej przeznaczenie? Co za tajemnice skrywają Indianie z rezerwatu w Warm Springs?
NatalieShakur 
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
for-one-more-chance.blogspot.com
Zapewne każdy Potterhead słyszał o tragicznym losie, jaki spotkał Lily i Jamesa Potterów. Oddali swe życie, broniąc jedynego, rocznego syna. Gdy zginęli mieli zaledwie po dwadzieścia jeden lat. Mało kto mówi o ich miłości, uczuciu, które miało tak mało czasu, by naprawdę się rozwinąć. O tym, jak nieznośny James Potter zabiegał o względy tej rudej Evans, wręcz stając na głowie. O tym, jak zakochany w niej Ślizgon, krzyżował mu szyki. Rogacz, mają u boku swoich wiernych Huncwotów, podołał zadaniu i zdobył jej miłość. Pytanie, jak mu się to w końcu udało? Jak wyglądało ich życie po ukończeniu szkoły? Jak cudem trzy razy umknęli Voldemortowi? Jak w końcu zginęli, poświęcając się dla własnego dziecka? Wiemy jedno - do samego końca byli razem. I nigdy się nie poddali.
Melodia
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.