5 sierpnia 2016

#1407-1417


Odmowy:
IDA – nieprawidłowy adres bloga, hasło nie istnieje na Katalogowo, źle zalinkowany zwiastun, niepełna kategoria.
Czasy Hogwartu minęły, pora wyruszyć w dorosłe życie.
Gabrielle Harrison razem ze swoimi przyjaciółmi nareszcie może dołączyć do Zakonu Feniksa i robić to, czego zawsze chciała. Walczyć. Wkraczając w dorosłe życie jest szczęśliwa, wszystko układa się po jej myśli, jest bezpieczna, ma wokół siebie ludzi, których kocha. Ale wszystko co piękne, nie może trwać wiecznie. 
Widmo wojny jeszcze nie zniknęła, a wręcz przeciwnie, staje się coraz bardziej namacalne.
Starzy wrogowie powracają na scenę.
Starzy przyjaciele okazują się wrogami.
A ktoś z twojego otoczenia, jest zdrajcą.
Nymeria
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

Prawdą jest, że najpiękniejszy wschód słońca potrzebuje zachmurzonego nieba…

Wojna odbiera wszystko… Wojna to chaos… Ból. Cierpienie. Rozpacz. Pustka. Otchłań. Nicość. Śmierć. Wojna ich zniszczyła… 
Ale życie trwa dalej… Życie to radość. Szczęście. Szaleństwo. Głupstwa. Błędy. Euforia. Spokój. Przyjaciele. Rodzina.
Życie to miłość…
Ale czy uda im się to dostrzec?
A oni wciąż czekają aż ze wschodem słońca nadejdzie lepszy dzień…

Charlotte Petrova 
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy TrójcyCzwórka przyjaciół szkoli się na smoków żywiołów w pewnym klasztorze. Szkolą się w sztukach walki jak i panowaniem nad własnym żywiołem. Chronią świat przed złą stroną zwaną Heylin, walczą z nimi o przedmioty, które mają wielką moc.. są to Shen Gong Wu.
Kippller
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Xiaolin
http://historienadeser.blogspot.com/p/szklany-pantofelek.html
Coś, co miało trwać wiecznie rozsypało się w kilka tygodni... Trzy miesiące temu, po pokonaniu Valentine'a Morgensterna, wydawało się, że już nic nie stanie im na przeszkodzie. A jednak... Owym kamieniem milowym okazał się Robert Lightwood we własnej osobie. Pragnąc ożenku syna, mężczyzna nie dopuszcza do siebie myśli, że jego pierworodny już kogoś kocha...
Coco Deer, Lelo
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Dary AniołaVivian Faroe od dziecka cały swój czas poświęcała idealnym planom na przyszłość, jednak w wyniku tajemniczego zniknięcia przyjaciela, jej dotychczasowe życie zmienia się diametralnie.
Mija osiem lat, a ona wciąż nie potrafi zapomnieć o przeszłości i o chłopcu, który nawiedza ją w snach. Pewnego dnia ochroniarz Vivian odchodzi z pracy, a na jego miejsce zostaje zatrudniony ktoś nowy, od razu stając się nieodłącznym cieniem dziewczyny. Czy zupełnie obca osoba będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo? Dlaczego ten tajemniczy chłopak tak bardzo przypomina zaginionego Jeffa? 
Nocne koszmary nie ustępują. Sekrety tworzą ciasny krąg, który powoli zaciska się na jej szyi. Nikt nie może temu zapobiec. To już się stało. W niektórych chwilach żadne słowo nie jest właściwe, a świadomość tego pogłębia przepaść między nimi... I w końcu zdają sobie ze wszystkiego sprawę. Są chwile, do których nigdy nie będzie można powrócić.
Nerinne
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
Cassandra po powrocie z pracy, wśród porozrzucanych dokumentów, starych papierów i książek, znajduje swoją nieprzytomną ciotkę. Kobieta podczas nieobecności siostrzenicy chciała posprzątać i znaleźć coś, co należało do jej siostry. 
Ciotka Cassandry umiera po doznaniu poważnych obrażeń głowy. Cassie po raz kolejny traci 
kogoś bliskiego swojemu sercu. W przejściu przez kolejny trudny moment pomaga jej przyjaciółka.
Cassandra po kilku dniach od pogrzebu cioci bierze się za uprzątnięcie salonu, w którym nadal panuje bałagan. Wśród przedmiotów, które spadły z półek kobieta znajduje coś, co wywraca jej życie do góry nogami. Odnajduje stary list… List napisany ręką jej zmarłej matki. List, zmieniający całe jej życie. To, co zostało tam napisane jest ogromnym szokiem dla Cassandry. Nie może uwierzyć temu, co kilkanaście razy przeczytała.
Kobieta chce odnaleźć prawdę i prosi o pomoc osobę, której może zaufać. Czy Cassandra Fornely odkryje skrywaną przez lata rodzinną tajemnicę? Czy będzie chciała dowiedzieć się prawdy i odnaleźć osoby zamieszane w sprawę sprzed prawie trzydziestu lat? 
Devirose
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Bogini, heros czy człowiek?
Jeden dylemat towarzyszy Penelopie na każdym etapie jej życia.
Choć pragnie oderwać się od świata Bogów, nieuchronne fatum skazuje ją na walkę, której zakończenie prowadzi tylko do zguby.
Ares wypowiada wojnę, a w jej epicentrum znajduje się właśnie Ona.
Władana przez wizje swej niechybnej śmierci i dręczona przez przepowiednię Trzech Wiedźm.
Kim tak naprawdę jest Penelopa i dlaczego jest tak mocno związana z Granicą Olimpu?
Rolaka
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Zaczynając od nowa
Panna Hermiona Granger jest cenioną lekarką, szczęśliwą narzeczoną pewnego cudownego mężczyzny, którego kocha jeszcze ze szkolnych lat. Ma poukładane życie, wiernych przyjaciół i cudownych teściów. Niestety cały jej świat i szczęście burzą się z chwilą, w której jej największa miłość umiera. Hermiona za namową swojego pracodawcy, wyjeżdża do innego miasta, by pomóc w tamtejszym szpitalu. Gdy rozpoczyna nową pracę, okazuje się, że nie może zacząć wszystkiego od początku, ponieważ czeka tam już na nią kawałek jej przeszłości - pewien przystojny, intrygujący blondyn, który za wszelką cenę pragnie przekonać ją do swojej zmiany.
Vulnera Sanentur
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Serce a Rozum
Świat tak mały, a tyle otaczających nas nieświadomych pytań i nieuzyskanych odpowiedzi. Pełno emocji, przeżyć, podziwów, myśli, przemyśleń, a także decyzji. Jeżeli szukasz rozwiązania na dręczące cię zagwozdki, lubisz poezję z głębi serca, interesujesz się psychiką człowieka – to blog do zastanowienia się właśnie dla Ciebie.
Lena
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksje
Zaginiona Róża


Nicolette Valachi, młodziutka studentka pielęgniarstwa na stażu, nie spodziewała się, że pasja pomoże jej poznać jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Pewnego dnia do szpitala, w którym pracuje, przywożą ofiary pożaru i wybuchu w warsztacie samochodowym. Pośród nich znajduje się William, młody chłopak, uważający, że już nic dobrego go w życiu nie czeka.
Melodia & Lena & SismO
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
Miłość i ryzyko
- Szybko, skryj się. – usłyszałem zdenerwowany głos swojego taty. Długo się nie namyślając, pobiegłem do sypialni rodziców i wszedłem pod łóżko. Przytuliłem do siebie swojego ukochanego misia i modliłem się, aby ten Czarny Pan już poszedł. Nie widziałem jego twarzy, gdyż zakryta była przez czarny kapelusz z rondem wielkości koła od roweru.
W domu coś huknęło. Odkleiłem głowę od podłogi, a swój wzrok skierowałem na drzwi od pokoju. Na podłodze widziałem kilka czerwonych kropli, które przypominały… krew?
Po policzkach zaczęły spływać mi łzy.
- Błagam cię! Zostaw mnie w spokoju! – prosił tata.
- Gdzie on jest?
- Nie ma go! Katie go zabrała… – szeptał mój ojciec.
Usłyszałem jakiś szmer, a po chwili ciało mojego taty leżało na podłodze, z głową skierowaną w moją stronę.
- Tato… – szepnąłem. Nagle przed moimi oczami, nad gardłem taty, zabłysło srebrne ostrze. Nie miałem pojęcia co się stanie, dopóki tego nie zobaczyłem. Błyszcząca stal zagłębiła się w krtani mojego taty.
Zachłysnąłem się powietrzem. Tato, musisz żyć! Te słowa powtarzałem w myślach do czasu, aż nie straciłem przytomności…
Ariel21
STATUS: TRWAJĄCY
Romans

1 komentarz:

  1. Witam,
    nie działa button na pasku przewijania ;)

    http://4.bp.blogspot.com/-KyZVBxAOlkY/Vinr7sRP1TI/AAAAAAAAAMQ/xBxqaISQNQk/s1600/06.png

    Pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.