10 lipca 2016

#1398-1402

A oto blogi, które dołączyły do Katalogowo od czasu ostatniej aktualizacji. 
W ten sposób dobijamy do 1400 reklam blogów opublikowanych na tym katalogu! Co Wy na to, by na 1500 reklam zrobić jakiś konkurs?


Odmowy:
Crossover – niewłaściwa kategoria;
Mała Kicałka – brak postów.
Blog jest zbiorem opowiadań (i nie tylko) tworzące z poszczególnych cyklów wspólne uniwersum. 
Kapelusznik 
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań

Rose Weasley jest ironiczna, złośliwa i uparta. Scorpius Malfoy jest... zagadką. Przekornie udaje, że nikt nie pamięta przeszłosci jego ojca. Jak wygląda Hogwart po latach? Kto do kogo czuje mięte? Kim są dzieci ohaterów wojennych? Wpadnij, a dowiesz się wszystkiego.
Lithine

STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
http://definition-of-destiny.blogspot.com/
Zawód miłosny potrafi prześladować latami. Szczególnie jeżeli mowa o pierwszej miłości, której podobno nigdy się nie zapomina. Czasami musi minąć dekada by odważyć się spojrzeć w twarz tej drugiej osobie. A wtedy zaczyna się gdybanie, ale czy na gdybaniu się skończy?
Inertia
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Sport
Nie wiesz, co przyniesie jutro, ale nie spodziewasz się niczego nadzwyczajnego. Aiko też tak myślała, ale jedna, jedyna osoba zmieniła cały jej świat, wywróciła go do góry nogami. Nic w tej osobie nie byłoby nadzwyczajnego, gdyby nie to, że była ona bogiem... 
Nie wie, jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Czy sobie poradzi? Pewnie tak, bo musi. Musi pokazać, na co ją stać. Tak to już jest, kiedy twoim ojcem jest Pain, Lider Akatsuki.

Midori
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / M&A / Naruto
http://akademia-shiny-woods.blogspot.com/
Świat jest dziwny, pełen tajemnic, niewytłumaczalnych zdarzeń. Możecie mi wierzyć lub nie, ale magia istnieje. Istnieją ludzie, którzy władają mocami, są w stanie okiełznać dziką naturę. Uzdolnieni są wśród nas

STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe

2 komentarze:

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.