24 czerwca 2016

#1390-1397


Witam ponownie!
Oto garść nowych blogów, które dołączyły do Katalogowo w ostatnim czasie.

Już niedługo zacznę pracować nad czymś nowym. Jeszcze trochę sesji mi zostało, a zaraz po niej rzucam się w praktyki szpitalne, więc nie wiem, jak wyjdzie to czasowo. Już za tydzień podsumowanie organizacyjne i informacje z blogów partnerskich, wtedy pewnie coś się wyklaruje - zapraszam.
Wszystkim autorom życzę duuużo weny, a co! :)Kiedy Fabian dowiaduje się, że jego siostra została uderzona przez pijanego ojca, ten postanawia pomóc Anastazji i zabrać ją do siebie. Dziewczyna bez chwili zastanowienia godzi się na to. Nie wie jednak, że chłopak prowadzi bardziej studenckie życie, niż jej się wydaje, a jego współlokator będzie kolejnym problemem dziewczyny...
AnastazjaW
STATUS: TRWAJĄCY
Romans


To nigdy nie kończy się dobrze gdy coś o wielkiej mocy wpada w niepowołane ręce. Czy jednak sprawy Ministerstwa Magii i pewnej grupy czarodziei przewiną się przez pozornie spokojne miejsce zwane Hogwartem? Z pewnością, jeśli w murach zamku znajdzie się coś, co do niedawna było tylko zapomnianą legendą. Będzie to miało wpływ na wszystko, a szczególnie na uczniów Hogwartu. Czy Albus Potter, Rose Weasley, Scorpius Malfoy i parę innych osób poradzą sobie ze wszystkim, jeśli wśród nich nikt nie jest idealny?
Ignis
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
 Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?
Sleepka Ambrose
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani

Zdaję sobie sprawę, że kategoria "Gwiazdy i fani" niespecjalnie pasuje do tematyki Twojego bloga, ale nie mogę utworzyć "WWE", bo byłabyś tam sama. Przemyślę jednak utworzenie kategorii "Sport", policzę blogi, które mogłabym tam zakwalifikować i zabiorę się za to na początku lipca (czyt. po sesji).
http://five-nights-at-freddys-opoiwadanie.blogspot.com
„Freddy Fazbear Pizza”, wesoła restauracja dla dzieci, z animatronikami - człowiekopodobnymi robotami, którzy zabawiają dzieci swoimi przysmakami, piosenkami i historyjkami, a rodzice myślą, że to personel przebrany za zwierzęta. Jednakże prawda jest inna.
Przekonałam się o tym na własnej skórze, jako nowy strażnik nocny. Szybko niewinna i spokojna praca zmieniał się w istny horror. Horror nietypowy, gdyż prześladują mnie właśnie animatroniki. Każdy ma inne uosobienie i każdy inne powody, aby doprowadzić mnie do zawału serca. Najbardziej jednak daje mi się we znaki Foxy - zauroczony we mnie pirat, który jest przy mnie niemalże na każdym kroku i robi mnie wszystko, aby mnie uwieść.
To historia, w której poznaję mroczne sekrety tej restauracji, a jeden wybór przesądza o całym moim życiu. Wszystko to jeden, wielki horror!
Karla Pisarka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gry
Bliz­ny przy­pomi­nają nam, że przeszłość była rzeczywistością.
Maya Johanson zaczyna nowe życie w New Haven, zostawiając za sobą 20 lat względnie szczęśliwego życia, a także tragiczne zdarzenia w rodzinnym Baltimore. Z pozoru silna dziewczyna, w głębi ducha skrywa bolesne tajemnice, które nie dają o sobie zapomnieć.
Czy Mai uda się uporać z powracającymi demonami przeszłości? Odnajdzie prawdę i pogodzi się z utratą bliskiej osoby? Czy będzie gotowa poświęcić miłość dla upragnionej zemsty?
Liczne retrospekcje, poruszające relacje, przerażająca tajemnica i niespodziewany romans - to wszystko odkryjecie czytając Dziewczynę z Blizną!
Mona Simon
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe…czyli klisze, które nieświadomie powielacie. Nie wszyscy, rzecz jasna. Spora liczba autorów zdaje sobie sprawę z istnienia klisz, mniejsza liczba używa ich świadomie, by osiągnąć dany cel i by coś udowodnić, ale prawda jest taka, że od groma w sieci fanfików potterowskich, które – gdy tak się spojrzy na nie w miarę na trzeźwo – różnią się od siebie jedynie imionami i nazwiskami postaci, a czasami nie dano im nawet tego. Mogłabym wzniośle powiedzieć, że ten blog ma na celu przybliżenie początkującym autorom popularnych klisz, by mogli uniknąć ich powielenia, ale prawda jest taka, że lubię (wcale nie od czasu do czasu) marudzić na tematy, które nie interesują prawie nikogo, ale może zainteresują akurat Was.
wrażliwiątko
STATUS: TRWAJĄCY
Hobbystyczne / Literackie
Hermiona Granger jest postrzegana przez wszystkich jako czarownicę mądrą, silną i odważną, jednak nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje. Pewnego dnia zostaje zaatakowana. Jakie będą tego skutki? Czy Draco Malfoy wyratuje dziewczynę z opresji? Jaką rolę odegra w jej życiu ten właśnie chłopak?
zakręcona01
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Queen of hearts
Nie łatwo jest być kobietą za panowania dynastii Yuan. Tym bardziej kiedy jest się królową Goryeo. Cesarz składa fałszywe doniesienie o zamachowcach, przez co król Wang Yu musi ponieść karę. Stratę nie ponosi tylko dwór królewski, a całe państwo. Wang Yu wraz z żoną Arisą wyrusza z tysiącem młodych dziewczyn do Yuanu. Młody cesarz stawia kolejne kroki w celu zniszczenia Goryeo. Cesarzem manipuluje tyran i zabójca jego poprzednika. El Temur. Czy komplikacja spraw pomoże władcą Goryeo?
Ola Mirosia
STATUS: TRWAJĄCY
HistoryczneUwaga! Post został opublikowany automatycznie, więc zareklamowanych tu blogów nie ma jeszcze w kategoriach. Pojawią się tam w ciągu doby od publikacji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.