10 czerwca 2016

#1344-1389

Cześć!
Śpieszę z kilkoma nowinkami, które wprowadzam przy okazji odświeżania Katalogowo. Są to m.in. nowe blogi, z którymi zawarłam lub wciąż staram się zawrzeć współpracę. Znajdziecie je tu
Poza tym jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił we współtworzeniu takiej strony, to sporo katalogów, spisów, rejestrów ma teraz otwarty nabór! Wszystkie specjalnie dla was wrzuciłam w prawej kolumnie do widżetu "Nabór! Gdzie?". Mam nadzieję, że to dostatecznie przejrzysta forma. Jeśli wiecie o kolejnych stronach prowadzących rekrutację lub macie jakieś uwagi, piszcie komentarze. Na pewno na każdy odpowiem.

Jeszcze z kwestii technicznych. Zgłoszenia nowych blogów ogarnęłam, ale nowych rozdziałów tak nie załatwię. Wszystkie z pewnością są przedawnione. Sprawdzę te od lutego i jeśli są aktualne - zostawię w zakładce. Resztę usuwam, bo wątpię w ich aktualność. Zachęcam do zostawiania nowych zgłoszeń!

A teraz do rzeczy. Pojawiło się od groma odmów, co wprawdzie jest związane z nieaktywnością Katalogowo (pewnie zwłaszcza te bez linku/buttonu), ale niestety w tej kwestii regulamin regulaminem. Jeśli stan rzeczy ulegnie zmianie (tj. dodacie gdzieś odnośnik, włączycie dostęp dla wszystkich lub dodacie nowy post), napiszcie o tym tutaj lub pod odmową w zakładce "Zgłoś się!", a dodam wasze blogi do reklam przy najbliższej aktualizacji. Odmowy:
Jean Louise - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Yaeko - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Griffin - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Greenberry - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
MasterLay - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
śliwka - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Night Hunter - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
KikyoBeta - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
zorzynku - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Mrs Rabbit - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Rudzielec - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Nefariel - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
pikum pakum - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Kimberly (Carmela) - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Domi Reus - ostatni post opublikowany ponad 6 miesięcy temu;
Valentine Nox - ograniczony dostęp;
Angell - ograniczony dostęp;
marianka - ograniczony dostęp;
mattie. - ograniczony dostęp;
Darth Revan - ograniczony dostęp;
Viviana Gianni - ograniczony dostęp;
MlodaLarwa - ograniczony dostęp;
MrsLogan - ograniczony dostęp;
Gabriella Black - brak odnośnika do Katalogowo;
Cecily Z. - brak odnośnika do Katalogowo;
Karolina - brak odnośnika do Katalogowo;
ⓢⓘⓛⓔⓣⓗ ⓡⓤⓑⓨ - brak odnośnika do Katalogowo;
MidoriZielona - brak odnośnika do Katalogowo;
Nook of Wolves Academy - brak odnośnika do Katalogowo;
Emily Jones - brak odnośnika do Katalogowo;
Lisica - brak odnośnika do Katalogowo;
Louise - brak odnośnika do Katalogowo;
O.S Neilwood - brak odnośnika do Katalogowo;
Alenna - brak odnośnika do Katalogowo;
Wyrocznia - blog zamknięty;
Evelyn - niepełna kategoria;
Aleksandra N. - niepełna kategoria, niewłaściwa kategoria;
Quar Rayn - niepełna kategoria;
Narkomanka16 - niepełna kategoria;
Lol Lol - niepełna kategoria;
Ona - brak kategorii;
Kyatto - blog w trakcie przenoszenia.
Uff. To teraz możemy przejść do reklam. 
Rozsiądź się wygodnie, złap kubek ulubionej herbaty (tak, kawa też może być) i sprawdź - może znajdziesz coś dla siebie? Zapraszam!


Jestem Aredhel Talarom – czarodziejka z Kaener. Zawsze marzyłam o tym, żeby się stąd wyrwać. Więc kiedy nadarza się okazja, uciekam wraz z przyjacielem, skrywającym ogromny sekret, i przyjaciółką, więzioną przez lata w Opuszczonej Wieży. Dziewczyna nie wie, dlaczego była zamknięta w pomieszczeniu z zakratowanymi oknami. Powód okazuje się bardzo zaskakujący...
Pragnę również odnaleźć rodzinę, od której oddzielono mnie w dzieciństwie. Nie pamiętam ich, ale wierzę, że dam radę. 
We trójkę wierzymy, że czeka nas szczęśliwe zakończenie. Czy rzeczywiście?
Pelargia
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Ona. Z pozoru Śmierciożerca idealny. Ominęła naukę w szkole, by pod okiem świetnych czarodziejów szkolić się, a w przyszłości, stanąć u boku Voldemorta. A jednak coś poszło nie tak i dziewczyna zaczyna współpracować z Ministerstwem, aby po upadku Czarnego Pana wyłapać wszystkich Śmierciożerców. Za wszelką cenę próbuje trzymać się światła, aby ciemność nie zawładnęła jej życiem. On udowadnia, że jej serce nie jest z lodu.
On. Wychowany wśród Śmierciożerców, u boku ojca tyrana i matki, zbyt słabej by się komukolwiek przeciwstawić. Targany przez sprzeczne emocje nie umie znaleźć drogi ucieczki z klatki, w jakiej został zamknięty. Balansuje na krawędzi i tylko krok dzieli go od bolesnego upadku, jednak jest zbyt przerażony by go wykonać. Ona pokazuje, że pod maską obojętności kryją się uczucia.
Oboje. Starają się trzymać z daleka od mroku, który i tak ich otacza. Chcą przetrwać, by w przyszłość wieść zupełnie normalne życie.
Ivy

STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcyhttp://zbudzeni.blogspot.com
Czytasz kolejne, prawie identyczne opowiadanie o dziewczynie, która otrzymuje moce i idzie ratować świat? Mózg paruje ci od insta-love i schodzenia na śniadanie? Jeśli zajrzysz do mnie, dostaniesz… dokładnie to samo. 
Żartuję. A może nie? Przekonasz się, jeśli wpadniesz. Nie stracisz niczego poza odrobiną czasu i roztrzaskaną z frustracji myszką. 
Zbudzeni–znudzeni – nawet o tym nie myśl. To naprawdę wciągająca opowieść o polskich nastolatkach z mocami żywiołów, którzy mają wszystkich ocalić. 
Przepis jest bardzo prosty. Dwie szklanki fantastyki, łyżeczka romansu i kapka tajemnicy, dodatkowo polana sosem obyczajowym. 
Jest wszystko, czego potrzeba: tajemniczy zakon, sekret, o którym wie tylko garstka, proroctwo końca świata i szkoła z internatem. Co może pójść nie tak? 
Może powinnam chociaż przedstawić główną bohaterkę? Choć narracja jest trzecioosobowa i zobaczymy świat z perspektywy większej ilości postaci, jej będzie najwięcej. 
Lena to ognista osiemnastolatka, która od imprez w klubach woli piec ciasta, a najbardziej w świecie kocha swoją rodzinę. Właściwie, imprezy też lubi. Całe jej życie staje na głowie przez jedno wydarzenie. Chcesz dowiedzieć się jakie? Myślę, że wiesz jaka opcja ci pozostała.
Mean Maxine
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy
Sara Torres mieszka w Miami. Z zawodu jest informatykiem, ale pracuje jako mechanik, jej pasją są samochody. Jest córką porucznika, dlatego stara się dbać o swoją reputację. Ma zwariowaną przyjaciółkę Nicole, która zabiera ją na nielegalne wyścigi. Poznaje tam przystojnego Briana O’connera. Pewnego dnia traci pracę. Dzięki protekcji ojca, zostaje zwerbowana przez FBI. Ma rozpocząć pracę u właściciela kasyna i handlarza narkotyków – Diega Vercettiego. Jej partnerem w sprawie zostaje... Brian O’conner. Jak potoczą się ich losy? Czy Sarę i Briana połączy cos więcej niż praca i pasja do samochodów?
Pogonistka

STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Filmy i seriale

Blog, który zawiera tak na prawdę wszystko. Chcesz wiedzieć co przeżywa osoba, która została skrzywdzona? Której ktoś zabrał wolność ciała i duszy? Jak z tym dalej walczy? jaki ma plan zemsty? Z Życia wzięte, może zaciekawi...
Kitsune
STATUS: TRWAJĄCY

Pamiętniki i refleksje
http://agonia-bogow-schylek-mitologii.blogspot.com/
Lokiemu - nordyckiemu bogowi kłamstw - udaje się pokonać Asgardczyków. Jego mitologia przeminęła w momencie, gdy zdradził swój lud. W tamtej chwili archanioła Michała nie zdołało już nic powstrzymać od unicestwienia ich.
Pewnego dnia celem Lokiego jest zabić Aresa, greckiego boga wojny. Na miejscu jednak nie ma Aresa, a znajduje się inny bóg, który wkrótce okazuje się być boginią.
Bellona, rzymska bogini wojny, wywiera na nim spore wrażenie, a co najlepsze - nie może zostać zabita przez aniołów, gdyż jest chrześcijanką. Przez głupi incydent, zostaje przywiązana do Lokiego. Od tamtej pory pracują razem, a Kłamcy coraz bardziej zaczyna zależeć na bogini.
Jednakże Bellona posiada mroczną przeszłość, o której nie chce nikomu powiedzieć, sama chce o niej zapomnieć.
Co się stanie, jeżeli Loki odkryje dawne życie kobiety, na której mu zależy? Co będzie, jeżeli najmroczniejsza tajemnica Bellony, o której ona sama nie miała zielonego pojęcia, ujrzy światło dziennie i przyjdzie po nią?
To jest walka boga kłamstw. Walka o miłość i szczęśliwe zakończenie jego historii. Kłamca zmierzy się z przeciwnikiem, o którym mu się nawet nie śniło.
Karla Pisarka
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
 Już od najmłodszych lat po obejrzeniu teraz już klasyku anime "Pokemon" marzyłem o wyruszeniu w swoją własną podróż, od jakiegoś czasu przeżywam ją w swojej głowie i dzielę się nią na swoim blogu. Ta podróż różni się od tych znanych z anime :)
Night Hunter
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / M&A / Inne
„Musivum” jest wieloelementową opowieścią, na którą składają się: życie uczelniane oraz pozauczelniane grupy humanistów; uniwersytet oglądany zarówno oczami studentów, jak i wykładowców; obraz specyficznego miasta, jakim jest Szczecin. Bohaterowie poszukują swego miejsca w literaturze, w sztuce, w kulturze, w historii, w filozofii, w pisarstwie, w dyskusji, w tym wszystkim, co się składa na humanistykę, w swojej pracy, w orientacji seksualnej, religijnej, politycznej, w związkach z innymi ludźmi, w swych pasjach, a także w miejscu, w którym się urodzili lub zamieszkali z własnej woli.
„Musivum” to intensywne rozgryzanie ludzkiej psychiki i seksualności, tematyka LGBT, queer, feminizm i gender, eksperymenty z formą, współczesna szczecińska rzeczywistość oraz ogląd uczelni, życia naukowego, związków i pisarstwa od kuchni.
Ome
STATUS: TRWAJĄCY

Obyczajowe
Wszystko się w życiu zmienia. Nic nie pozostaje niezmienne.
Często chcemy po prostu zatrzymać czas, tak by nie szedł do przodu.
Nie obracał nam życia do góry nogami.
Chcemy powrócić do tego co było kiedyś, do beztroski, zatapiając się we wspomnieniach.
Gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, a wszystko się zmienia, chcemy jednej, a nawet dwóch rzeczy.
Po pierwsze żeby się już to skończyło i po drugie kogoś kto będzie cię wspierał.
Ale co będzie gdy się okaże, że brakuje obu tych rzeczy?
Gdy wróg okaże się kimś kim w ogóle nie powinien być?
Gdy to w co się wierzyło straci nagle sens?
Gdy ludzie , którym się ufało, zawiodą?
Wróg znajdzie się wśród przyjaciół?
A przyjaciel wśród wrogów?
Gdy życie nie potoczy się tym torem, który sobie wyznaczono?
Zmieni bieg nieoczekiwanie szybko?
Wartości, które się wyznawało pójdą w wątpliwość?
Gdy trzeba będzie podjąć decyzje, które zaważą na przyszłości i dalszym życiu?
Gdy to wszystko człowieka w końcu przerośnie?
Załamie?
Zniszczy?
Co wtedy?
Ruby Rosier
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Blog ze zbiorem różnorakich miniaturek: potterowskie, m&a, autorskie, na podstawie książek, gier, filmów.
STATUS: TRWAJĄCY

Blogi grupowe
Książka "Skrzydła Nielota" opowiada o losach 17-letniego Kevina, który w dziwnych okolicznościach trafia do nowego świata. W świecie tym, zwanym Seredil, mieszkają Inauici i Aseanie, będący w stałym konflikcie. Główny bohater wgłębia się w nowy świat, poznaje nową kulturę, nowych "ludzi", a także odkrywa, kim tak naprawdę jest.
Luavinda von Degaaris
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy
Nasz blog – jak sami możecie zauważyć – to fanfik do Harry’ego Pottera. Jednak na próżno szukać tutaj wielkiego dzieła literackiego – opowiadanie łamie kilka zasad pisania dobrych fanfików (znajdziecie tutaj wyjątkowo irytujące OC, łamanie kanonu na każdym kroku, absurdalność, a sami bohaterowie nie stanowią wzorów do naśladowania - uroczyście przysięgamy, że nie popieramy seksizmu, picia alkoholu przed godziną 12, znęcania się nad zwierzętami). Ten fanfik nie jest dobry – jest koszmarnie zły, ale jest wyjątkową przyjemność dla dwóch, nieco podstarzałych autorek i próbą powrotu do krainy Harry’ego Pottera! Bawcie się dobrze, drodzy czytelnicy!
Boom Boom i Rich B.
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Czasem jedna decyzja może zmienić całe nasze życie. Wszyscy z nas posiadają aurę, która sprowadza ich w to miejsce. Nie mają wyboru – dostając się do Nowego Świata nie ma już powrotu. Emily po rozstaniu z chłopakiem postanawia wyjechać do rodziny, jednak plany psuje jej młodzieniec, którego postanawia ratować przed śmiercią na torach, sama ryzykując własne życie. Nie spodziewała się nawet jak bardzo ta decyzja zmieni jej życie.
Emirose
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy

"… Czasami chce mi się rzygać tą miłością. Ileż można tęsknić za czymś, czego nigdy nie było? Ile można wylać łez dla miłości nierealnej. Dla człowieka nierealnego. Czy, paradoksalnie, nie byłabym szczęśliwsza nie-kochając?
‒ Jesteś makiem na wietrze, spowitym krwią, a ja jestem jak płatek wiśni, który zrywa się do lotu i opada bardzo daleko od łąki. I właśnie dlatego nie mogę z tobą iść. Właśnie dlatego ty nie chciałeś, żebym z tobą szła, pamiętasz? - przełknęłam ślinę, wzbraniając przed powiedzeniem tego, co winnam powiedzieć już dawno temu. W chwili zjednania się jednak naszych oczu, wyszeptałam:
- Nie będę już czekać. Chce żyć. Odrodzić się… jak Konoha. Poturbowana, zniszczona Konoha. To moja szansa. I wiem też, że wtedy, kiedy mi odmówiłeś również chciałeś mi ją dać. To t w o j a ścieżka odkupienia; tak powiedziałeś.
Trwaliśmy tak ułamek sekundy; tyle mi wystarczyło. Zamknęłam oczy, bo wiedziałam, że to właśnie uczynić należy, że to rani, ale że zrani bardziej, gdy tego nie zrobię. Pozwoliłam łzom opuścić wartę. Poczułam jeszcze jego oddech przy uchu i usłyszałam głos:
‒ Nie ‒ powiedział twardo, by dodać miękkim barytonem: ‒ Ty jak przebiśnieg, który nie doczekał wiosny.
A kiedy uchyliłam moją małą kurtynkę...
Sasuke odszedł już na zawsze."
Mitshie
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto

Są duże i małe wojny. Te duże zmieniają świat, te małe człowieka.
Wojna, którą znasz, trwa już od dwóch lat. Jest to wojna pełna okrucieństwa, nienawiści, wywyższania się, uderzania pejczem po twarzy za to, że odważyłeś się powiedzieć coś nieodpowiedniego wobec gruppenfuhrera, że śmiałeś myśleć samodzielnie...Powodów jest wiele, ale ty ich nie szukasz.
Dla Ciebie najważniejsze jest to, że masz swój dom, rodzinę, pracę, jakoś wiążesz koniec z końcem, a Hitler zaczyna przegrywać.
Gdy przyjdą po ciebie "smutni panowie z czaszkami", będziesz wiedział, jak się zachować. Ale czy odegrasz swoją rolę w odpowiedni sposób?
Minami Lady
STATUS: TRWAJĄCY

Blogi grupowe
Poezja inspirowana zwykłą codziennością.
Tomasz Janecki
STATUS: TRWAJĄCY

Hobbystyczne / Literackie
Opowiadanie o wyjściu do innego świata, świata fantastyki, przygód. z szarej rzeczywistości.
Tomasz Janecki
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy
Każda bajka zawsze kończy się tak samo. Zło przegrywa, a dobro triumfuje, szczęśliwy koniec, wszyscy żyją długo i szczęśliwie, aż chce mi się puścić pawia. Nudzą mnie cudowne zakończenia z pocałunkiem w tle. Żyjemy w świecie, gdzie panuje zło, cierpienie i ból, a miłość i nadzieja to wymysł głupców. Och tak, zapewne mi nie wierzycie, ale przecież to czysta prawda, a ja, JA jestem tego żywym dowodem!
Historia inna niż wszystkie. Kobieta, która nie ma uczuć i misja, dla której zrobi wszystko.
Chcesz poznać świat, gdzie to zło przejmuje pałeczkę?
Katya
STATUS: ZAWIESZONY
Fantastyka / Fantasy
Megan i James przyjaźnili się od dziecka i zawsze byli nierozłączni. Oboje złożyli podania na tą samą uczelnię i mają nadzieję, że ich plany się zrealizują. Jednak jednym z marzeń Jamesa, o ile nie największym, była kariera muzyczna. I pewnego dnia nadarza się okazja, aby to marzenie spełnić. I tak oto, po otrzymaniu niepozornej wizytówki, jego życie całkowicie się zmienia. W czasie, gdy James zaczyna spełniać swoje marzenia, życie Megan powoli rozsypuje się na kawałki. a im więcej czasu mija, tym bardziej się od siebie oddalają. James zmienia się w osobę, która kocha tylko seks, muzykę i siebie. Dla niej nie było już miejsca.
Greaseblow
STATUS: TRWAJĄCY

Romans
Czy Draco Malfoy może mieć inną twarz, poza tą, którą wszyscy znają? Czy za pozą okrutnego człowieka kryje się jakieś dobro? Jest szansa na to, że zwykle rozsądna i panująca nad sytuacją Hermiona Granger rzuci się w nieznane?
A może istnieje jakaś druga strona, miejsce, w którym każdy z nas zrzuca maskę i nie bojąc się konsekwencji, odkrywa prawdziwego siebie? Przekonajmy się.
Malfoy i Granger – wrogowie od zawsze, ale czy aby… na zawsze?
Bliscy i oddaleni, jakby stali w lustrze… 
Indiana Nah
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Jeśli kiedykolwiek chciałeś, drogi Czytelniku, wyruszyć z nieznane to właśnie teraz jest odpowiednia pora! Zapraszam do zupełnie Innej Sfery Wszechświata, gdzie sam wybierasz w jaką podróż się udajesz.
Allz
STATUS: TRWAJĄCY

Zbiory opowiadań
Miejsce, gdzie ludzie na linii ognia podejmują najróżniejsze decyzje, miejsce, w którym krwawe walki, baśniowe stwory i piękne księżniczki są na wyciągnięcie ręki.
To właśnie tu, na Ósmym Poziomie Fantazji poznasz i zobaczysz rzeczy, o których nigdy ci się nie śniło. Miej w sobie odwagę i pchnij nieskończone wrota fantazji.
Powodzenia.
Chesshe; Leati
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / FantasyLeila Black jest zwykłą nastolatką. W swojej dawnej szkole nie wyróżniała sie niczym z tłumu. Jednak gdy umiera jej ojciec, z małego miasteczka w USA musi przeniesc sie do Paryża , by zamieszkac z tajemniczą ciocią, o której nie miała nigdy wcześniej pojecia.
Natan Case jest typowym "bad boy'em" i guru szkoły. Każdą panienke ma na zawołanie, jednak co tak naprawde kryje burza ciemnych włosów oraz mieśnie? Kim tak naprawde jest Natan? Co zrobi Leila, kiedy odkryje prawde o świecie, a przede wszystkim o sobie? Tego wszystkiego dowiecie sie właśnie tutaj!
jagodziankaaxx 
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy
Trzy fanfiki na jednej stronie i każdy osadzony w świecie Harry'ego Pottera:
1. Polska Szkoła Magii i Czarodziejstwa - dowiedz się jak wygląda życie czarodziejów oraz młodych adeptów magii w naszym kraju!
2. Powojenne życie Hermiony G. - czy młoda czarownica zostanie z Ronem czy może wybierze sobie kogoś innego?
3. Voldemort ubiera się u Madame Malkin - Peter Pettigrew prowadzi bloga. Uwaga! Ból brzucha ze śmiechu gwarantowany!
Szczęśliwa Trzynastka
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Inne
Luseanne - jak dawno tak ktoś do niej mówił! A teraz słyszy to codziennie. Lepsze to od bycia nazywanym Zagrożeniem, jak to wpierw tytułował ją Cirin. Mimo wszystko wolałaby wrócić do starego, dobrego Lou rzucanego przez Rough'a. Wolałaby wrócić do szkoły, spokojnego życia we Froije oraz rodziców. Jednak bycie zagrożeniem zobowiązuje. Dla dobra ogółu.
Sherbe
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka /  Fantasy
Opowiada o dziewczynie która ma na imię Amy, Amy ma sekrety przed swoimi przyjaciółkami i znika niespodziewanie. Wszystko się zmienia kiedy Bianca odkrywa pewien list, który jest zatytułowany do jej prawdziwych rodziców. Bianca miała inne nazwisko niż rodzice z którymi mieszkała do dzisiaj. Jaką prawdę odkryje dziewczyna? Co jeszcze ukrywa Amy?
Olga
STATUS: TRWAJĄCY

Obyczajowe

Dużo straciłam, musiałam zostawić swoje stare życie, swoje miejsca i przyjaciół. Wyjechać. Chciałam zapomnieć, dokładnie każde jedno wspomnienie z nią.. Teraz mam tylko wujka Neala, ale.. od niedawna mam też Ciebie, tylko że twoja osoba wiąże się z kłopotami. Jesteś poplątany i nie do odgadnięcia, nie wiem co masz w głowie, nie umiem cię odczytać, twoje oczy zawsze wyrażają wiele emocji ale mimo to, są tak tajemnicze.. a mój tatuaż stał się znakiem rozpoznawczym, ale też czymś, co mnie zdradza, że wtedy w nocy, tam, to byłam ja. Więc czemu mnie nie uciszysz? Widziałam cie. Widziałam co zrobiłeś. Wiesz że to ja. Widziałeś wtedy tatuaż. Rozpoznałeś go.. widziałam to w twoich tęczówkach. Czemu nic nie robisz..?
Avery
STATUS: TRWAJĄCY

Romans
http://undead-academy.blogspot.com/
Undead to... szkoła dla nadzwyczajnie uzdolnionych. Upiory, potwory, magowie i inne stworzenia zjeżdżają się z całego świata, aby uczyć się panować nad swoimi mocami w bezpiecznym miejscu.
Dobrze walczysz? Dołącz do klasy walecznej!
A może zajmujesz się magią? Klasa magiczna wita!
Na co czekasz? Twórz historie razem z nami...
STATUS: TRWAJĄCY

Blogi grupowe
Była sobie normalna dziewczynka. Normalna dziewczynka wróciła do domu. Normalna dziewczynka zobaczyła list. List był z Hogwartu. Dziewczynka ucieszyła się.
James: Parę uwag. Po pierwsze: i ty chcesz zostać pisarką? No błagam, to brzmi jak wypociny czterolatka.
Sharon: A ta druga uwaga?
James: Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek uzna cię za normalną?
Will: Z drugą uwagą się zgodzę. Z pierwszą… nie.
Sharon: Idioci, czy wy serio myślicie, że 1. Ja to pisałam na poważnie i 2. O mnie?
Alex: Tak. Nie… Troszeczkę.
Sharon: Z kim ja żyję?
Alex: To kwestia twojej twarzy…
Sharon: Mojej twarzy?
Alex: Jest bardzo przekonująca…
Will: I to był komplement. Będziesz super aktorką.
James: Nie ważne! Sądzisz, że po przeczytaniu tego na górze ktokolwiek będzie chciał wejść na historię naszego życia?
Sharon: A czy ty sądzisz, że mi na tym zależy?
James, Will i Alex: A nie?
Sharon: Nie, cioty. Tylko elita, ci co naprawdę chcę ty wejść, zrobią to.
Will: Czy bycie elitą oznacza podobny stopień porypania mózgowego jak u nas? Bo jak tak, to każdy się nią stanie po przeczytaniu opisów pewnych… eee…
Alex: Sytuacji. On miał na myśli sytuacje.
Okej
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Od ponad dziesiątek lat Stowarzyszenie Nauk Antyczasowych Basenu Bałtyckiego wysyła kobiety w przeszłość, by dzięki swoim wdziękom i licznym romansom, dały światu teraźniejszemu potomków największych przywódców i artystów. Tak zwani Historycy, to dzieci największych sław takich jak Homer, Vasco da Gama czy Hannibal żyjący w XXI w. Uczą się oni w Szarym Forcie, wielkiej, nowoczesnej szkole umieszczonej na samym środku bałtyckiej pustki. Są kształcone na polityków, dziennikarzy, artystów i profesorów, a przez naukowców uważani są za wybitne, wyjątkowe dzieci. Ale tak naprawdę fakt, że jest się synem Aleksandra Wielkiego lub córką Attyli, w połączeniu z buzującymi w okresie dojrzewania hormonami, może wpędzić w poważne kłopoty.
Anaya Tyrell
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Science-fiction
A co jeśli nie tylko Grecy mieli rację?
Jeśli Chrześcijanie swoją wiarę zapożyczyli od Greków?
A gdyby tak na świecie był Bóg, patrzący z daleka, wciąż walczący w niekończącej się wojnie z swoim byłym przyjacielem - Diabłem?
A gdyby tak bogowie po prostu zataili samolubnie tę informację, by być najważniejszymi istotami świata?
A gdyby i Bóg, i Diabeł mieli córki z jednej kobiety, które są sobie najbliższe na świecie?
A gdyby tak je rozdzielić? Czy Melanie Charlotte i Isabelle są gotowe pozostać osobno na wieczność, dla dobra świata?
I najważniejsze, jaką rolę odegra tu miłość do drugiego człowieka?
Nerissa
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Percy Jackson
Odkąd prezydentem Panem zostaje syn Snowa wszystko się zmienia.Czy Katniss i Peeta zaznają jeszcze spokoju? Czy Igrzyska powrócą ? Co stanie się z Willow i Rye'm ? Czy Katniss znów stanie się symbolem rebelii?
Victorie Mellark
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Igrzyska Śmierci
Młoda Cara Lotty jest zmuszona zamieszkać z mężczyzną o sadystycznych upodobaniach, po tym jak znajduje ją w przydrożnym rowie.
Ich relacja nabiera coraz to bardziej destrukcyjnego kierunku...
Dimitri
STATUS: TRWAJĄCY

Romans
Czeka na nas nowa saga rodzinna, czarnomagiczne rody, źli mężczyźni, piękne kobiety, spektakularne ucieczki i dużo lat siedemdziesiątych. Sygnowane typowym zawirowaniem a la Oleńska, bogato ilustrowane, a wszystko pod patronatem wydawnictwa Mad Books.
Oleńska
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Wojna rozgorzała na dobre. Severus Snape ma mnóstwo pracy przez swoją rolę szpiega, nauczyciela Eliksirów oraz aktywnego członka Zakonu Feniksa. Coraz więcej ludzi ginie, brakuje nauczycieli, a na domiar złego coś niepokojącego dzieje się z Harrym Potterem, który jakby nie jest sobą. Snape dostaje polecenie, aby uważnie przyglądać się Złotej Trójcy. Ronald Weasley i Hermiona Granger również mają swoje tajemnice. Sprawy nie ułatwia fakt, że Dumbledore cały czas patrzy Severusowi na ręce, a jego własny sekret może zagrozić życiu pewnej Gryfonki.
Lacerta Lovegood
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Mówi się, że przeszłość nie powinna zakłócać teraźniejszego życia jednostki. Co jeśli przeszłość sama pcha się do czyjegoś życia wbrew jego woli?
Buck, odzyskawszy wspomnienia, był święcie przekonany, że całkowicie zerwał wszelkie powiązania z Hydrą. Czyżby się pomylił? Czyżby po całym tym czasie pracy dla nich, nie wiedział o pewnym ukrytym fundamencie organizacji? O najważniejszym filarze podtrzymującym ciężar zapomnianych tajemnic?
Gdy wszystko wydaje się wracać do normy, odzywa się głos. Głos z przeszłości, który kieruje Bucky'ego w odległe zakamarki historii Hydry. Odkrycie, że James Buchanan Barnes, assassin stworzony przez Hydrę, był całkowitym przypadkiem, wprawi wszystkich w zdumienie i pokieruje Bucky'ego tam, gdzie diabeł mówi dobranoc.
Grzesieg G.
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Avengers
Wydaje się, że w Hogwarcie wreszcie zapanował spokój. Ale czy na pewno? Rose, James, Albus, Brittany, Lily i Scorpius zostaną postawieni przed próbą, od której będzie zależało naprawdę wiele.
Zapraszam na historię szóstki bohaterów, którzy każdego dnia przeżywają coraz to nowsze (nie)zwykłe przygody i mierzą się z realiami życia codziennego, przy okazji starając się nie pozabijać siebie nawzajem.
Nox
STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Harmonia. Piękno. Niezwykłość. Świat Lavandy od początku jego istnienia można było opisać jedynie w tych trzech słowach. Cztery kontynenty, pięć królestw, ponad trzydzieści jeden milionów dwunożnego, rozumnego życia. Jedno dziecko przeznaczenia. Tu właśnie runie harmonia, a piękno zostanie ochlapane krwistą posoką. Jednak niezwykłość... ona rozwinie skrzydła.
Link znajduje się w podstronie "Spisy" nad nagłówkiem
Vanfanell Viceroy
STATUS: TRWAJĄCY

Fantastyka / Fantasy
http://milosc-wiosny.blogspot.com/
Różniło ich dziewięć lat, status społeczny, zainteresowania, kręgi znajomych, charaktery.
Połączyła miłość do fizyki, wina, dobrej muzyki i siebie nawzajem.
Los im powiedział, że nie mogą być razem.
Ale oni rzucili losowi wyzwanie.
Wygrali?
Katja
STATUS: TRWAJĄCY

Romans
http://szczebiot.blogspot.com/
Zbiór opowiadań pełen historii trochę bezładnych, zagmatwanych, dość mętnych...
Znajdziesz tu formę krótszą i dłuższą. Fanfiki i historie zrodzone jedynie przez moją wyobraźnię. Osadzone w naszym świecie i w tych, gdzie wszystko może się wydarzyć.
Jesteś gotowy wybrać się do nich wraz ze mną? Obiecuję, że będę na wyciągnięcie ręki.
Olianne
STATUS: TRWAJĄCY

Zbiory opowiadań
Zbiór kości z wielmożnego trupa rzucony psom na pożarcie. Czy jesteś na tyle odważny, aby wejść, powstrzymać hordę głodnych zwierząt i uchronić poszczególne części szkieletu przed całkowitym zniszczeniem?
Shadnex
STATUS: TRWAJĄCY

Zbiory opowiadań
Blog poświęcony wszystkiemu. Począwszy od fanfiction na podstawie manga i anime zakończywszy na k-popie. Skąd taka rozbieżność? Autoreczce zachciało się porządku, a więc powstaje.
Usiądź sobie wygodnie, załóż kapciuszki, weź kakao i jeśli masz mały smaczek na coś zabawnego/czegoś do czego nie trzeba używać mózgu/poważnego. To zapraszam.
Slim Shady/Dattebayo
STATUS: ZAWIESZONY
Zbiory opowiadań
Archipelag Escursione składa się z siedmiu wysp – elitarnego Mortlune, gorącego Igneus Cataracta, ubogiej Naraki, dziewiczego Arknass, lodowatej Vinterii, nowoczesnego Los Candrahas oraz mrocznego Pandemonium. Każda wyspa ma swoją historię, każda jest równie intrygująca! Ponadto - projekt Escursione zajmuje się działalnością na rzecz akceptacji i tolerancji.
trwajcy
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe
Maurice ma siedemnaście lat i zamartwia się głównie dwiema rzeczami: czy jego rodzice go nie znienawidzą i czy zdoła ukończyć Hogwart. Pewnego dnia poznaje ponurą jedenastolatkę i szybko dochodzi do wniosku, że dziewczynka z całą pewnością nie jest zwyczajną czarownicą. Rozdarty między chęcią rozwikłania tej tajemnicy a ucieczką jak najdalej od niej, w końcu podejmuje decyzję.
Narrator

STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'a
Czy ktoś z Was zastanawiał się, jak wyglądają wakacje w Obozie Herosów? Nie, nie mam na myśli problemów, misji, walki na śmierć i życie z kolejnym, niepokonanym wrogiem, który jednak okazuje się nie być taki 'niepokonany'...
A gdyby tak... A co powiecie na opowiadanie pokazujące OH w wakacje? Jak obozowicze spędzają czas wolny, do czego są zdolni byleby opuścić łucznictwo z Chejronem? Skąd w zatoce rekiny? Kto prowadzi nielegalny handel ciasteczkami, i dlaczego dzieci Hefajstosa muszą być zawsze trzeźwe?
Zapraszamy do przeczytania "Wakacji z ograniczoną odpowiedzialnością". Dwie dziewczyny przez jedno pechowe wydarzenie trafiają już na początek wakacji do świata herosów i od razu pochlania je obozowa codzienność. A zdarza się, że takie wakacje, mają jeszcze bardziej ograniczoną odpowiedzialność, niż samobójcze misje i ratowanie świata po raz setny.
NightLady i Gwiazda

STATUS: TRWAJĄCY

FanFiction / Percy Jackson
Gdy w królestwie, stojącym na krawędzi wojny, pojawia się tajemniczy wędrowiec książę Cerendil nie może przejść obok tego obojętnie. Czy jest to wrogi szpieg? Sojusznik? A może ktoś zupełnie inny?
Aliona Tilia
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Gajowa 7
Łucja ma problem. I to nie byle jaki, lecz Problem przez wielkie "P" – posiada wyjątkowo wybuchowy charakter. Dosłownie. Nieustannie zdarza jej się coś podpalić i absolutnie nie robi tego specjalnie. Nic nie może przecież poradzić, że ludzie wciąż ją drażnią, denerwują lub zwyczajnie sobie kpią, a wtedy BUM! Wszystko wokół idzie z dymem. To jest właśnie powód, przez który dziewczyna często zmienia szkołę – niezależnie jakby się nie starała, w końcu i tak ją wyrzucają.
W ten sposób Łucja, jej bardzo niefrasobliwi rodzice, trzy młodsze siostry oraz kolejna w drodze, trafiają do położonej na końcu świata Łysogóry Nowej. Tam, przy ulicy Gajowej, stoi odziedziczony po nieznanej nikomu ciotecznej babce dom.
A to dopiero początek kłopotów Łucji.
Beatrice
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / FantasyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.