13 sierpnia 2015

#1269-1286

No dobra, z małym poślizgiem, ale jest. Aktualizacja nowych zgłoszeń. Przysięgam, że od przyszłego tygodnia działam według harmonogramu. Nawet w terminarzu zapisałam, o! To wszystko przez te seriale...
Nie przeciągając, zapraszam do sprawdzenia, kto tym razem załapał się do naszego spisu. Może znajdzie się coś dla Ciebie?

Odmowy:
Ada Katarzyna – odmowy dla wszystkich trzech zgłoszeń za brak odnośnika do Katalogowo na zgłoszonych blogach.

Inne:
Sandra.A  button ma nieprawidłowe wymiary (320x133).Młody chłopak o imieniu Sam przez przypadek trafił w ręce wilkołaków. Rządzą tam prawa, jakich nie zna, stracił wszystko, co posiadał i co było dla niego drogie.Opuścił kochanka z Brenes. Pozostała mu tylko zemsta, którą chce dokonać na białym wilku. Jednak nie jest to łatwe, bo za broń służy mu jedynie spryt. 
kimiczo
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają? 
Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem? 
Kłamstwa i niedokończone sprawy... 
To czas żeby wyszły na jaw?
Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.
Bajanjane
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
http://piec-krolestw.blogspot.com/
Kiedy Bóg tworzył ziemię i 7 znanych nam kontynentów, mały, nic nieznaczący kawałek lądu oderwał się od zbitej kuli i powędrował w nikomu nieznaną stronę. Osiadł na błękitnych wodach oceanu, daleko od reszty kontynentów.
Ta zbitka ziemi miała bardzo żyzne gleby i dobre warunki do życia wszelakich stworzeń. Bóg stwierdził, że ziemia ta niesłusznie stoi odłogiem. Stworzył i wysłał tam 4 magów. Stworzyli oni na niej 4 Królestwa, a zimie nazwali Amazją. Z biegiem czasu pokłócili się oni. Wtedy Bóg zesłał anioła, który pogodził magów. W nagrodę Bóg uczynił go magiem. I tak powstało 5 Królestwo. Teraz, prawie 1500 lat po śmierci magów Królestwa nadal istnieją, a w Amazji rozgrywają się historie życia.
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe
Życie Reginy zawsze było w jakiś sposób związane z zimnymi ludźmi. Kiedy znalazła na swojej wycieraczce najeźdźcę z kosmosu nawet nie była zdziwiona.
latransiya
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Avengers
Szybkość to termin nie jednoznaczny czy może powód przez które życie obraca się o 360 stopni? Jest niczym narkotyk, który po dostaniu się do Twojego organizmu nie opuści go już nigdy więcej. Czy Wiktorii uda się wyleczyć Zayn'a z uzależnienia? A może oboje wpadną w nałóg i będą ze sobą rywalizować? Wszystko możliwe. Nigdy nie wiadomo co przyniesie nam los. Może wygraną na loterii, może powolną i bolesną śmierć. Kto wie? Dowiesz się, gdy przeczytasz. A jak nie.. Jak nie to będziesz całe swoje życie zastanawiać się co stało się z Zayn'em pieprzonym Malikiem i jego urodziwą polską koleżanką. 
Ariana McDee
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
Jennifer ma dziewiętnaście lat i jest córką szefa największej organizacji przestępczej w Chicago, a może i w całym kraju. Dziesięć lat temu jej rodzice zginęli z rąk tajemniczych napastników, a ona i jej siostra trafiły pod skrzydła stryja, który od tamtej pory przejął rodzinny interes. Jennifer, pozbawiona rodzicielskiej miłości, wyrosła na zimną i bezwzględną zabójczynię, która doskonale zna się na swoim fachu. Wszystkie jej zlecenia kończą się sukcesem, ale dziewczyna ma ukryty cel – pragnie pomścić śmierć rodziców. Niestety, po jej piętach depczą agenci FBI, których zadaniem jest rozpracowanie Rodziny Fabiano, jej rodziny. Za punkt zaczepienia wybrali sobie właśnie ją – pozornie najłatwiejszy cel. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? I czy Jennifer zdoła odnaleźć morderców rodziców? 
Naiada
STATUS: TRWAJĄCY
Kryminalne
Akcja rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach opisanych w "Insygniach śmierci". Hermiona Granger, główna bohaterka mieszka w kamienicy w dzielnicy czarodziejskiej, a jej sąsiadem jest Blaise Zabini, z którym Hermiona stara się żyć w przyjaznych stosunkach. Jej przyjaciele - Ginny i Harry właśnie przygotowują się do ślubu, do Blaise'a wprowadza się tajemniczy współlokator, a panna Granger właśnie dostała awans w pracy - została przeniesiona do Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów, gdzie musi pracować z nikim innym, jak z samym Draconem Malfoyem. Jest to raczej lekkie i przyjemne opowiadanie, przepełnione zabawnymi dialogami.
Elsa Sky
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Jak wyglądałoby życie Harry'ego Pottera, gdyby przyjął w pierwszej klasie propozycję Draco Malfoya? Gdyby Tiara przydziału nie zawahała się i jednak przydzieliła go do Slytherinu? Jak potoczyłyby się jego wybory i decyzje? I, co najważniejsze - jak spędziłby ostatnie dwa lata nauki w Hogwarcie, mając za przyjaciela kogoś, kto zdawałby się w ogóle do niego nie pasować? Stając się kimś zupełnie innym, czego świat oczekiwał od Chłopca-Który-Przeżył? 
Yuki
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Ona zawsze była niewidzialna. Niczym duch prześlizgiwała się przez wspomnienia, myśli i uwagę ludzi. Gdy zniknęła, na nikim nie zrobiło to większego wrażenia. No, może prócz jednego małego Stilinskiego, ale on miał większe problemy na głowie.
Zawsze była niezwykła. Wiedziała więcej, widziała więcej, czuła więcej, była czymś więcej. Być może dlatego zniknięcie było tak ważne. Ale gdy wróciła, nic nie szło po jej myśli.
Zoey Dust. Te dwa słowa, z pozoru zwyczajne, wśród odpowiednich ludzi sieją popłoch. A u niektórych przywołują dawne uczucia.
Nyks de la Rose
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Hermiona Granger po cudownych wakacjach na Grimmauld Place wraca do Hogwartu w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół- Harry'ego, Rona i Ginny. Nowy rok jest jednak pełen niespodzianek i to niekoniecznie tych dobrych: Dolores Umbridge, nauczycielka obrony przed czarną magią, zabrania im na lekcji używać czarów; Dumbledore traci władzę; Lord Voldemort po cichu zaczyna zbierać sojuszników; Hermionę i Harry'ego coraz częściej zaczynają nawiedzać koszmary; do Hogwartu przypisanych zostaje kilkoro starszych uczniów, zaś ona sama czuje się obserwowana przez znienawidzonych Ślizgonów. 
Kim jest Umbridge i kogo jest szpiegiem? (na to pytanie możecie sobie sami odpowiedzieć ;) ) Czego powodem są powracające koszmary? Czy Hermionie i Harry'emu uda się stworzyć młodszą wersję Zakonu Feniksa? Kim jest tajemniczy chłopak z Ravenclawu oraz tajemniczy uczniowie? Czy Emma Cleanmonth i Pansy Parkinson dadzą odpocząć Hermionie i Ginny? Co skrywają Ślizgoni? Czy piąty rok mimo powrotu Voldemorta zakończy się szczęśliwie?
Charm
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Życie nie jest tak kolorowe, jak mogłoby się wszystkim wydawać. Świat jest pełen konwenansów, norm społecznych, które w pewien określony sposób tworzą wzór poprawnego zachowania, chcą kształtować rzeczywistość w iluzji bezpieczeństwa. Wskazuje się ideały, za którymi należy podążać, które stają się "wzorem do naśladowania. Zabija się odmienność, specyficzność, fenomen inności, wytykając palcami i wystawiając na piedestał kpiny.
A co, jeśli rzeczywistość tak naprawdę jest zupełnie inna, niż wszyscy chcą sądzić?
"Zapiski samotnicy" to zbiór opowiadań osadzonych w dosyć nietypowej konwencji zakrzywionej rzeczywistości, w której nigdy nie zwyciężają opiewane w poematach ideały: miłość, przyjaźń, uczciwość, poświęcenie, heroizm. Tutaj chęć zmiany przeznaczenia nijak się ma do przerażającej mocy losu, nienawiść króluje nad mocą ludzkich więzi, a negatywne emocje wszelkie kalibru napędzają świat.
Jeśli spojrzymy obiektywnie na "nasz świat", przecież on taki jest, prawda? Okrutny i pozbawiony skrupułów.
Amaterasu
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
KOSZYKARSKIE HISTORIE to zbiór opowiadań o tematyce heteroseksualnej z Kuroko no Basket, mangi autorstwa Tadatoshiego Fujimaki. Publikowane tutaj historie opowiadają o problemach ludzkich, nieodwzajemnionej miłości, a także o innych pojebanych rzeczach. Ograniczenia nie istnieją na tym blogu — przekleństwa, sceny erotyczne i inne tego typu rzeczy są powszechne.
Hanamiya
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Kuroko no Basket
Przez dwadzieścia lat z zamkniętej w sobie, nieśmiałej i aspołecznej dziewczynki wyrosła na twardą kobietę, którą sam Salazar Slytherin określiłby mianem "Ślizgonki idealnej". Piękna, mądra, zdolna, naznaczona na ciele i umyśle przez wiele przygód. Opuściła Londyn, ale po wypełnieniu powierzonych jej zadań, wróciła. Na miejcu zastała jedynie dogorywającą po wojnie pożogę i jego grób.
Bellaris
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Inne
Nikt nie przewidział, że Atmorski Pakt zostanie znów zerwany. Nikt nie przewidział, że przez tę samą marchię. Dlaczego? Najwyraźniej państwa Nordów nie odrobiły nauki sprzed przeszło dwudziestu lat. Czas Rebelii, który miał być dla nich nauką, odszedł w niepamięć. 
Zjednoczone Włości, wbrew nazwie są podzielone. Każdy dba o swoje interesy. Gdy ich władcy bawią się, zapijają do nieprzytomności i zbierają podatki, niepostrzeżenie wybucha wojna domowa. Wojna domowa, która niebawem obejmie wiele marchii. 
Czy Tyrebusz Sorkhan II oraz jarl Śnieżnej Marchii w porę uświadomią innych Namiestników Zjednoczonej Tyberii, że wojna domowa naprawdę wybuchła? Czy zwykli rycerze zwycięsko odeprą atak wroga? A może państwa Nordów są zbyt rozdarte, aby przetrwać?
Czas, aby Zjednoczone Włości były zjednoczone nie tylko w słowach i dokumentach. Czas, aby się naprawdę zjednoczyły...
PiSaRz
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Czwórka przyjaciół: niemiła i szczera do bólu Av, wrażliwy i delikatny Kylar, ignorujący większość spraw Indy, oraz bezwzględny i mściwy Brett szkolą się aby zyskać tytuł Smoka Żywiołu. Częścią ich szkolenia na smoczych wojowników jest walka ze złem i zdobywanie magicznych artefaktów zwanych Shen Gong Wu. Nastolatkowie dość często mają problemy z pracą w grupie i cały czas doskonalą swoje kwalifikacje aby w przyszłości stać się obrońcami Ziemi. Historia jest kontynuacją kreskówki Xiaolin Pojedynek Mistrzów, a cała akcja dzieje się kilka lat po tym jak kanoniczni bohaterowie zostali smokami.
Av Aello, Kylar Stern, Brett Cooper i Indy Shen
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Xiaolin
Vicky Rose pragnie zapomnieć o przeszłości, więc udaje się do najdalszej szkoły jaką udaje jej się znaleźć – Hogwartu. Jednak to co wydarzyło się w Wietrznym Mieście, niestety w nim nie zostało. Myślała, że się od Niego uwolniła. On podążył za nią, przywracając cierpienie i strach wśród tych, którzy wierzyli, że przeżyli już najgorsze – wojnę. Wszyscy mają sekrety. Wszyscy kłamią. Kto zginie? A kto przeżyje? I najważniejsze, kim jest S?
Niekanonicznie. Czasem zabawnie. Trochę romansu, a trochę horroru. Mam nadzieję, że czytając tę historię, będziecie bawić się co najmniej tak dobrze jak ja pisząc ją.
Monza
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Violet Christie odkrywa szokującą prawdę o sobie i dowiaduje się, że jest córką dwójki najwierniejszych śmierciożerców. Tymczasem po za murami Hogwartu zło rośnie w siłę. Jakich wyborów dokona dziewczyna i czy okażą się one słuszne? Czy zauważy uczucia jakimi darzy ją jej wieloletni przyjaciel?
Avada
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Lord Voldemort jest powszechnie uważany za potwora, ale czy zawsze nim był?
Kiedyś czarny pan był znany jako Tom Riddle, idealny siedemnastoletni chłopak, prefekt naczelny, nauczyciele, jak i uczniowie go uwielbiali, zbyt naiwni, żeby wiedzieć, że ten przystojny mężczyzna to tylko iluzja, nikt nie potrafił go przejrzeć, do czasu kiedy pojawiła się ona.
Pozwólże opowiem ci historie, o bolesnej miłości i zdradzie, o początku i końcu, o przyjaźni która przetrwała śmierć, o niewinnym życiu, które zostało zabrane. Gotowy? Opowiem ci historię o tragicznej śmierci, która stworzyła potwora.
Sandra.A
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Toma Riddle'aUff, skończyłam i mogę z czystym sumieniem wrócić do oglądania.
Miłego wieczoru!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.