23 lipca 2015

#1236-1250


Wciąż proszę o głosy w ankiecie i przypominam o naszej nowej zakładce! Możecie również zgłaszać się do Polecanych :)

Odmowy:
Narkomanka16 – brak podkategorii.

Inne:
Erenai – niewłaściwie zalinkowany button. Ani nie jest to link bezpośredni, ani pośredni. Niczego pobierać nie będę.
Osiemnastoletnia Elena Gilbert rozpoczyna nowe życie, wkraczając do świata dorosłych. Wraz z osiągniętą pełnoletnością zaczynają się kłopoty. Klątwa uaktywnia się. Czy niczego nieświadoma nastolatka, stanie się ofiarą samej siebie? Czy uda jej się uwolnić... czy zostanie uwięziona? Do miasta przybywa osoba, która chce odebrać to co jej. Nic nie będzie takie, jakie było. Nad Mystic Falls wiszą ciemne chmury. 
Wybija północ. 
Elena
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Pamiętniki Wampirów

Sōsuke Aizen został pokonany. Dwa światy - duchowy i ludzki - zdają się przenikać jeszcze bardziej niż wcześniej. Shinigami mogą w pełni zająć się zwalczaniem swojego pierwotnego wroga, a Ichigo Kurosaki spędza coraz więcej czasu w swoim rodzinnym domu, wciąż próbując udawać normalnego ucznia liceum. Ktoś mógłby śmiało powiedzieć, że w końcu nastały czasy pokoju, ale w tym świecie nie ma mowy o takim zjawisku. Głównodowodzący dostaje coraz więcej niepokojących informacji, które póki co zachowuje jedynie dla siebie. Czy jego milczenie wyjdzie ogółowi na dobre? I jakie niebezpieczeństwo czeka na mieszkańców Soul Society? Dołącz do naszej nadzwyczajnej społeczności, postaraj się odpowiedzieć na te pytania i stocz walkę na śmierć i życie!
STATUS: TRWAJĄCY
Blogi grupowe
Od zwycięstwa Zjednoczonych Sił Ninja nad Madarą Uchihą minęło pięć lat. Na świecie zapanował pokój i sprawiedliwość. Dobrobyt, radość, wieczne szczęście, miłość, sielskie widoczki… Przynajmniej tak to powinno wyglądać. Zagrożenie ze strony Akatsuki zniknęło, ale pojawiły się inne problemy. Wpływowa Królowa Kupców żąda spłacenia pożyczek zaciągniętych przez Kage podczas wojny. Kto by się spodziewał? Świat ninja zniszczy nie żaden okrutny wróg, ale proste zasady Ekonomi…
Elph Enria
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Naruto
Dwie kobiety "lekkich obyczajów" od kilku lat prowadzą życie na bulwarze Los Angeles nieustannie walcząc o przetrwanie i zapewnienie sobie jak najlepszych warunków. Wszystko komplikuje się po poznaniu urokliwego mężczyzny o imieniu Aleksander.
Czy znajdzie się ktoś, kto pomoże wyjść dwóm zagubionym przyjaciółkom na prostą? Czy w końcu dostaną bilet do swojego upragnionego życia? 
Vureshka
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Najczęściej kiedy wydaje ci się że wiesz o kimś wszystko, los natychmiast postanawia udowodnić ci że wcale tak nie jest. Wiecie, coś w rodzaju ulewy, która zawsze pada po zdaniu: "Gorzej być nie może!".
Hermiona Grager zdawała się mówić wszystko swoim przyjaciołom... do czasu. No właśnie, wszystko wydawało się być piękne dopóki nie przyjechała do Hogwartu ze swoją... młodszą siostrą. Równocześnie tego samego roku okazuje się że najgorszy wróg naszej trójki przyjaciół również ma brata, a żeby sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej komiczna, urząd dyrektora w Hogwarcie obejmuje... no właśnie. Kto to jest?
Notka od autorki: Postanowiłam na nowo napisać bloga, który kiedyś znajdował się pod adresem build-a-bridge - nigdy go nie skończyłam. Serdecznie zapraszam!
Mistic
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Panowanie w Imperium przejął okrutny król Maelon Roxerhood. W dniu swoich urodzin jego siostrzenica- Laureline zostaje uprowadzona przez jednego z buntowników- Kordiana. Chłopak ma za zadanie sprowadzić dziewczynę do głównej siedziby rebeliantów, ale nie wie w jakim celu. Siostra porwanej księżniczki- Adelisa wraz ze swoim zaufanym przyjacielem Percyvalem postanawia za wszelką cenę odnaleźć siostrę i sprowadzić ją do domu. Komu uda się wypełnić swoją misję? Dlaczego królowi tak bardzo zależy na sprowadzeniu Laureline? Jakie sekrety i kłamstwa wyjdą na jaw podczas podróży dziewczyny?
Terra Darcy
STATUS: ZAWIESZONY
Fantastyka / Fantasy
Kim tak naprawdę jest Oliver Queen. Bogaczem, byłym kobieciarzem czy mordercą? Czy nadal kocha Laurel Dinah Lance, a może jej młodszą siostrę Sarę? Czy nadal jest na pograniczu życia i śmierci, nękany przez pamięć o Shado? Co jeśli się zakocha? Ale nie w Laurel, Sarze czy kimś innym. Co jeśli się zakocha w niej: słodkiej informatyczce o blond włosach - Felicity Smoak. Co na to panna Lance? I co na to sam Oliver? 
Crossover
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Kim jestem? Nikim, mówiąc całkowicie szczerze.
Mówcie mi Luna… choć nigdy nie zasłużę na to, żeby mnie tak nazywano.
Co mnie wyróżnia? A może raczej… Co ludzi do mnie odrzuca i dziwi? Aseksualność. A dokładniej – jestem heteroromantycznym aseksualistą.
Luna
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksje 
Gdy Thorowi przychodzi żyć w Midgardzie zauważa wiele rzeczy, których nie rozumie. Darcy wpada na pomysł, aby założyć gromowładnemu bloga na którym każdy może zadać mu pytanie. Bóg burzy dowiedział się już wielu ciekawych rzeczy. Czego dowie się jeszcze?
Marlenka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
http://diament-rebelianta.blogspot.com/
Jessamine, księżniczka Destirii, otrzymuje zaproszenie z Akademii Monarszej na kilkuletnią edukację. Wskutek rebelii, których przyczyną są apodyktyczne rządy jej ojca, dziewczyna wraz z przyjaciółką i domniemanym przyszłym mężem wyrusza w podróż swojego życia.
Ale nic nie zdarza się przypadkiem.
Następczyni tronu poznaje życie dalekie królewskim obyczajom i szybko przyzwyczaja się do nowego środowiska. Jej szczęście nie trwa jednak długo...
Zagadkowe zniknięcia. Niewytłumaczalne zjawiska. Miłość, która nie powinna istnieć. Jakie sekrety kryją podziemia Dorthone?
Amy Sol 
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Opowiadanie luźno związane z twórczością J. R. R. Tolkiena. Skupiać się będzie przede wszystkim na postaci Thranduila. Opowiadanie stanowi jedynie wizję możliwej przeszłości miłosnej władcy Mrocznej Puszczy.
Meredith
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Hobbit
Czasami chęć zmiany obraca się przeciwko nam w najgorszy, możliwy sposób.
Tak też było w przypadku Shiry. Za poleceniem ojca, młoda Norweżka udaje się do Los Angeles, gdzie czekać ma na nią starsza siostra. Nie widziały się od siedmiu lat od pamiętnej nocy, kiedy zginęła ich matka. Owiana tajemnicą - śmierć rodzicielki, przytłoczyła osiemnastoletnią Anneli, w wyniku czego opuściła rodzimy kraj i udała się do Miasta Aniołów - miasta, w którym mogła zacząć wszystko od początku, bez żadnych problemów i zmartwień. Teraz to Shira, nakłoniona do zmiany, wyjeżdża rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. To co widzi i zaczyna czuć, jednak przerasta jej najśmielsze oczekiwania. Wieczne imprezy, przelotni seks, narkotyki - to tylko niektóre etapy, przez jakie chce przeprowadzić ją starsza siostra, dla której owe rzeczy trzymają się porządku dziennego. Pewnej nocy, Shira poznaje dosyć enigmatycznego, przystojnego bruneta. On wraz ze swoimi znajomymi wydają się być inni niż ludzie w LA, których do tej pory poznała. Znają umiar, pragną osiągnąć coś w życiu, nie pogrążają się z dnia na dzień. Czy młoda Norweżka odnajdzie się w lepszej części Miasta Aniołów? A może pozostanie przy siostrze, z którą tak bardzo pragnie więzi, przyjmując jej kontrowersyjny styl życia?
To już zależy tylko i wyłącznie od niej samej. Wiadomo jednak, że od przeszłości nie da się w zupełności uciec.
Erenai
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
Opis : Stefan po śmierci Damona zostaje rozpruwaczem. Nie liczy się dla niego nic, ani nikt. Dziewczyna, którą kochał najbardziej na świecie, wyjechała z miasta. Chłopak załamuje się. Pewnego dnia poznaje dziewczynę, która próbuje uciec od problemów. Zaprzyjaźniają się i zakochują w sobie, ale jest jeden problem. Ona jest w połowie człowiekiem. Stefan stara się oprzeć głodowi, ale czy mu się uda ? Czy będzie w stanie zmienić swoją naturę dla niej?
noisy
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Pamiętniki Wampirów
wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com
Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. 
Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo?
Czy magia istnieje naprawdę?
Neva
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Od śmierci rodziców widuję i słyszę różne dziwne rzeczy. Nie zawsze rozumiem dlaczego. Wiele razy zastanawiałam się czy jestem normalna, ale nigdy nie miałam odwagi komuś się do tego przyznać. Wokół każdego człowieka widzę aurę, kolorową poświatę. Każdy kolor oznacza stan w jakim dany człowiek się znajduje. Jeżeli mocno skupie się na jednej osobie potrafię usłyszeć jej myśli, jeżeli jej dotknę mogę zobaczyć całe jej dotychczasowe życie, wszystkie dobre uczynki, kłamstwa, grzechy...
Wyjechałam z Kansas z nadzieją, że tutaj wszystko się zmieni. Miałam nadzieję, że mój dziwny dar zniknie i że w końcu będę zwyczajną nastolatką. 
Jak bardzo mogłam się wtedy mylić.
Victoria Sparks
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

2 komentarze:

 1. Dziękuję za dodanie mojego bloga do spisu :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło czasem przeczytać taki komentarz :)
   Proszę bardzo. Mam nadzieję, że się przydamy ;)
   Również pozdrawiam

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.