13 lipca 2015

#1223-1235

Odmowy:
sevmionelove - brak odnośnika do Katalogowo.

Inne:
Kaminaka - należy wybrać tylko jedną kategorię, więc wzięłam pierwszą z dwóch podanych.Ojcze nasz, który jesteś w niebie...
Uśmiechałeś się. Szedłeś dumnie wyprostowany w szpalerze ludzi, z rękami w kajdanach, w czerwonym płaszczu i z uśmiechem, którym witał mnie niemal każdego dnia, od początku mojego życia. 
Szedłeś przed siebie, wciąż z uśmiechem, jakby przed tobą była faktycznie kolejna z ukochanych przygód. 
Pragnąłeś wolności.
Czy możemy nazwać śmierć wybawieniem? 
Nie tak miało się to skończyć. Chciałam przemierzać Grand Line, ot, bez trasy i celu, bo przecież zdobyliśmy już wszystko i panowaliśmy na każdej części ziemi. Kiedy straciłam to, o co tak usilnie zabiegałam? Kiedy wypadło mi z rąk to, o co byłam gotowa zabić? 
Wola D, o której mi zawsze opowiadałeś, nakazuje nam przyjmować śmierć ze spokojem, bo przecież nie ma się czego bać.
Nie odchodź, kapitanie. Czy nie jest ci żal tego wszystkiego, co zostawiasz?
"Tam, do diabła, nie pozwolę ci umrzeć!"
Jak powinnam żyć, jeśli ciebie zabraknie?
Zaczynam płakać, gorzko rozpaczając po życiu, które bezpowrotnie przeminęło. 
Co teraz? Gdzie iść? Roger? Dlaczego?
Ale nas zbaw ode złego, bo Twoje jest Królestwo, chwała, potęga. 
Na wieki, wieków. 
Amen.
Rhan Boleyn
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Inne

Nowy rok szkolny to na Uniwersytecie Yale coś, na co czekają wszyscy. Nauczyciele chcą poznać nowych, uzdolnionych uczniów, a starsi studenci zabawić się kosztem nastolatków.
To właśnie na jednym z najpopularniejszych Uniwersytetów, będzie studiować szóstka przyjaciół: Dylan, Holland, Daniel, Crystal, Shelley oraz Tyler. Wszyscy są wyjątkowi i wszyscy wybrali Yale University School of Drama. Co za tym idzie? Będą kształcić się w najlepszej szkole aktorskiej. Będą tu przeżywać miłostki, rozstania, nowe przyjaźnie i poznają nowych wrogów. Ale chcą tylko jednego. Wynieść coś z murów tej szkoły, żeby w przyszłości spełnić swoje marzenia. Tylko czy ich marzenia nie ulegną zmianom?
Pysiek
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Strach przed tym, co nieznane. Walka o przetrwanie. Niepewność, niewiedza. Ucieczka przed złem, które może czyhać za rogiem. Wszystko ma swoje skutki, tym razem miał również i pewien eksperyment, zmieniający życie młodych naukowców
Angelika Kaminska oraz Kimiko
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Science-fiction
Zbiór opowiadań yaoi/shonen-ai własnych, z Naruto, Harry'ego Pottera. Wczytaj się w wzruszające, poruszające i romantyczne historie.
Kaminaka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Tomek Wilk kocha się w Luizie odkąd usiedli razem w ławce w podstawówce. Na początku chłopiec — jak każdy szanujący się siedmiolatek — okazywał swoje uczucia poprzez ciąganie dziewczynki za warkocze, lecz z biegiem lat powoli zmieniał swoje nastawienie, by wraz z początkiem studiów uznać, że wpadł po uszy.
Szkoda tylko, że ona jest beznadziejnie zakochana w ważniaku z ostatniego roku i ma nadzieję, że Tomek pomoże jej go zdobyć...
Onyks
STATUS: TRWAJĄCY
Romans
William uczęszcza do ostatniej klasy szkoły muzycznej w Nowym Jorku. Jego życie od zawsze obracało się wokół talentu, który posiadał, tak jak dwójka jego rodzeństwa. Każde z nich miało wyjątkowe zdolności na innej płaszczyźnie, jednak ambicje rodziców co do każdego z nich były takie same. Lecz ta pozornie perfekcyjna rodzina kryje straszną prawdę. Jedynym wybawieniem dla chłopaka jest stara księgarnia na Brooklinie, gdzie pewnego dnie wpada w wir wydarzeń, które zmienią jego życie na zawsze.
Patetyczny Karton
STATUS: TRWAJĄCY
Obyczajowe
Cath chce w przyszłości wydać swoją książkę. Chce zostać pisarką jak jej matka. Szuka inspiracji dookoła, lecz na razie słabo jej idzie. Nie ma pomysłów, a wena jest równie oporna. Pierwsza wizja jej powieści pojawia się gdy lepiej poznaje swojego współlokatora.
Theo został nauczony przez życie, że należy cieszyć się ulotnymi chwilami, że to one nadają naszej nudnej egzystencji barw. Tak jest z nim. Jego życie pełne niespodzianek, od jakiegoś czasu zostało skreślone, niczym błędny wyraz w notatniku. Właśnie dlatego ukrywa przed brunetką pewien fakt. Nie chce niczego innego jak tylko ochronić ją przed cierpieniem.
,,Możesz uczynić cierpienie pięknym ... ofiarując je w czyjejś intencji"
Pysiek
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction/ Percy Jackson
Pewnego razu do drzwi zamczyska Czarnej Wiedźmy puka ktoś, kogo nie spodziewałaby się nawet w najśmielszych snach. I co robi? Prosi o pomoc, naturalnie! Czy to możliwe, aby Wiedźma, będąca po ciemnej stronie mocy, dogadała się z Aniołem? Czy Angelika okaże się dobrą partią dla Anioła, a Wiedźma dobrą swatką? Wszystko przed nami (i nimi). 
Legilimencja
STATUS: TRWAJĄCY
Groteska
Każdy chce czasem uciec. Niektórzy to robią, a inni nie. Każdy musi wiedzieć, gdzie chce być. Lily tez wiedziała. Barcelona była miastem jej marzeń, ale co jeśli nasze wyobrażenia są inne od rzeczywistości?
Martyna Fijałkowska 
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Gwiazdy i fani
Neumi jest młodym mężczyzną, mieszkającym w dalekiej przyszłości, na Ziemi, która została niemalże niszczona przez wojnę. Wiedzie on dość spokojne życie, czasami zmieniają się kota, a innym razem mordując okolicznych mieszkańców, ponieważ umiłował sobie ludzkie mięso. Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Franciszka.
Aesnir
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy
Po śmierci swojego ojca Sam i Dean dowiadują się, że John Winchester, w tajemnicy przed nimi wychował kolejnego łowcę. Jest nim dziewczyna o wybuchowym temperamencie, posiadająca zestaw niecodziennych umiejętności.
Podobnie jak bracia Winchester pała ona żądzą zemsty na zółtookim demonie. Szybko okazuje się, że demon ma plany nie tylko wobec Sama, lecz również wobec nowej towarzyszki Winchesterów.
Jak zakończy się polowanie, w którym to demon rozdaje karty?
Ruda Flegmatyczka
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Filmy i seriale
Świat wydaje się spokojny. Grupa nastolatków spełnia marzenia i przeżywa koszmary. Osiąga moce nieznane czarodziejom. Rozwija talenty. Zdobywa wiedzę. Psoci. Marzy o szczęściu. Ucieka przed smutkiem.
Ale czy na pewno jest bezpiecznie?
Czy Rose Weasley odzyska szczęście?
Jaką tajemnicę skrywa Leila Lymphlunar?
Jak jest sekret jednego z założycieli Hogwartu?
Czy pojawi się zły charakter?
Kto umrze, a kto będzie żyć dalej?
Czy świat przetrwa kolejne pokolenie huncwotów?
Tyle odpowiedzi... Chcesz je poznać?
Izi Bels
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Nina widzi dziwne zjawiska z ogniem, a to wszystko dzieje się po przeprowadzce do Londynu. Pewnej nocy jest świadkiem morderstwa dziewczyny, która wygląda dokładnie tak jak ona. W dodatku mordercami są istoty, które nie do końca przypominają ludzi. Tej też nocy spotyka na placu trójkę nastolatków, którzy niedawno tak jak ona przeprowadzili się. W dodatku każdy pochodzi z innego kierunku Anglii. Przypadek? Kim jest dziewczyna wyglądająca tak jak Nina?
Asowa As
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.