19 czerwca 2015

#1185-1199

Uwaga! Pojawiła się nowa ankieta, którą znajdziecie w dolnej części lewej kolumny. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu.


Odmowy:
Bang Azunne – podana kategoria nie istnieje w spisie Katalogowo.

Inne:
Magical2 – brak buttonu to żaden problem, ponieważ jest to opcja nieobowiązkowa. Pamietaj jednak, że jeśli już będziesz miała szablon i stworzysz button o odpowiednich wymiarach, to powinnaś zgłosić się do zakładki z poprawkami. Tam znajdziesz odpowiedni formularz.
Dzień, w którym nastały ciężkie czasy kiedyś musiał nadejść. Czy księżniczka Saiyanów będzie w stanie stanąć oko w oko ze wszystkimi przeciwnościami? Czy zdoła odnaleźć to, co utraciła i za wszelką cenę będzie walczyć o swoje każdego dnia? Przekonaj się sam! Opowieść o przyjaźni,miłości oraz nieustannej walce dobra ze złem. Sara nie wyprze się pochodzenia wojowniczego narodu i będzie walczyć o swoje.
Czy kiedyś pokój nadejdzie?
Killall
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / Dragon Ball

Martwi Przed Świtem
 
Bonville to miasteczko jak każde inne – z mieszkańcami i historiami opowiadanymi nocą, kiedy dzieci już śpią, a nie ma już o kim porozmawiać. To właśnie tutaj mieszkało pięcioro nastolatków, którzy po wykaraskaniu się z śmiertelnego wypadku zginęli. Tak po prostu – jakby ich ciała obróciły się w pył. Bardziej zabobonni do dziś rozprawiają o kilkutygodniowych burzach zwieńczających zniknięcia, ale kto by im wierzył?
Kiedy historia znów zmierza w tym samym kierunku, zniknięcie młodych jest już zapomnianą legendą. Po tajemniczym wypadku, z którego niemożliwością jest ujście cało, Daniel zdaje sobie sprawę ze zmian, jakie nastąpiły w Bonville. Nic nie jest już takie samo. Ludzie znów zaczynają szeptać na gankach, milkną na widok pięciorga wyrzutków, a dotychczas bezdeszczowa okolica zmienia się w przylądek burz i zawirowań pogody. Czy wybrani okażą się przeklętymi?
 Native
STATUS: TRWAJĄCY
 Fantastyka / FantasyRupieciarnia, ale swoja
Rupieciarnia - czyli zbiór rupieci przeróżnej treści, które wypłynęły z mojej głowy.
Writerka
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksjeCzłowiek i Mysz
Twórczość pesymistycznej osóbki, kochającej pisać o krwi oraz bólu.
Znajdziesz tutaj wszystko i nic.
Gall Anonim
STATUS: TRWAJĄCY
Zbiory opowiadań
"Ktokolwiek mówi, że się śmierci nie lęka, kłamie..."
"Sasuke zostaje odnaleziony w pobliżu Konoha wyczerpany i ranny po walce. Sakura dokłada wszelkich starań, aby go odratować. Ironia losu sprawia jednak, że zostało mu tylko kilka dni życia. Czy porzuci swoją maskę zimnego drania? Czy uczicia Sakury zdołają do niego dotrzeć i odmienić jego duszę, nim umrze...?"
Elena
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / NarutoISKRA NADZIEI
Tom I: Nadzieja silniejsza niż ból
Clarisse Rove jest dwunastolatką mieszkającą w jednym z najbiedniejszych dystryktów w Panem. Po stracie obojga rodziców została przygarnięta przez stare małżeństwo Stokes dla których każdy dzień jest walką o przetrwanie. A kiedy wydaje się, że gorzej być już nie może, Clarisse zostaje wylosowana na reprezentantkę swojego dystryktu. Czy dwunastolatka ma szansę przetrwać w turnieju na śmierć i życie?
Dziki Anonim
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Igrzyska Śmierci"To miss you... - bo na tęsknocie wszystko się zaczyna i kończy."
"Tym razem mój własny głos jest ochrypły z nadmiaru emocji. Czuję,
jak serce przyspiesza rytmu w jednej nanosekundzie, jak krew krąży szybciej w żyłach przyprawiając mnie o wypieki na twarzy.
Zaczerpuję haust powietrza.
Sasuke. To Sasuke. Mój Sasuke. Tylko jak?!
Przecież zmarli nie powracają, prawda?"
Elena
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / M&A / NarutoBrudne myśli poety 
Brudne zapiski poety to blog pełen wierszy, przemyśleń dziewczyny, która odczuwa pociąg do literatury. To karta zapisu uczuć - zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.
 Weltschmerz
STATUS: TRWAJĄCY
Pamiętniki i refleksjeKrólewna w liceum
A gdyby tak... Królewna, która całe życie spędziła w pałacu, trafiła do liceum? Historia królewny Aylin, która oderwana od bogatego i wygodnego życia w pałacu, zmuszona jest do poznania życia zwykłej nastolatki. Czy zrozumie, czemu ojciec poddał ją próbie? Czy poradzi sobie w życiu, w którym prawdziwym wyzwaniem będzie dla niej przetrwanie na pełnym rozwrzeszczanych nastolatków korytarzu? Czy zapragnie czegoś więcej, niż życie w pałacu pod okiem straży? Czy pogodzi w sobie role nastolatki i królewny?
Only Dream
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / FantasyMoja druga szansa
Dawniej piękna dręczycielka, a teraz? Miła dziewczyna, która w wyniku wypadku samochodowego straciła pamięć i musi zacząć swoje życie na nowo. Z tym jest trochę ciężej, szczególnie jeśli poznaje nieprzyjemną prawdę o swojej przeszłości. Czy uda jej się udowodnić rówieśnikom, że się zmieniła i naprawić wyrządzone krzywdy?
O.
STATUS: TRWAJĄCY
DramatPo czasie
Dwa lata po ostatecznym pokonaniu Voldemorta, Lucjusz Malfoy postanawia zerwać ze swoją przeszłością w wyniku śmierci swoich najbliższych. Rozgoryczony mężczyzna wyrusza do swojej posiadłości we Francji, gdzie stara się ruszyć naprzód i żyć. Zawsze zainteresowany kulturą czarodziejską, a także ciekawą propozycją udziałów, odwiedza miejscowe kasyno, gdzie spotyka młodą czarownicą o niebywałym zmyśle muzycznym.
Czy uda jej się przeskoczyć przepaść, goszcząc w jego życiu?
Euforia
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy TrójcyUważaj na trolle
Marcel Sławiński marzy o zmianie statusu społecznego z „czarodziej” na „czarnoksiężnik”, ale nie jest to łatwe, szczególnie gdy lekcję o trollach przerywa mu napad… trolla. Od tamtego momentu nie może pozbyć się nieproszonych gości ze swojego życia, w szczególności wielkich i paskudnych stworów, ale także niepozornej dziewczyny, której jedyna niezwykłość objawia się w ojcu, wierzącym we wszystko, co nadnaturalne. Zresztą słusznie. Okazuje się bowiem, że Marcel nie jest jedyną osobą, na którą czyhają trolle, a Kaja Figlewicz przez przypadek staje im na drodze do tej osoby. A to dopiero początek kłopotów.
W pozostałych rolach: jeszcze więcej trolli, Boże Narodzenie, zła nastolatka, która niestety potrafi czarować, przejścia do Narnii (albo nie), wódka o nazwie „Wódka”, smoki, bandyci, narwani hotelarze i nadużycie czteroliterowego słowa na „d” (i nie chodzi o „dłoń”).
Moncjusz
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / Fantasy"All I want"
Emily Stone straciła rodziców. Po kilku latach od tragedii postanawia wyjechać do Londynu i tam zacząć wszystko od nowa. Spotyka wspaniałych ludzi, którzy są dla niej naprawdę ważni, ale jednego się nie spodziewała - spotkania ze swoim byłym przyjacielem, który wyjechał kilka lat temu i nie utrzymywał z Emily kontaktu. Czy coś ich połączy? Jakie zło tym razem przytrafi się Emily?
Magical2
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
RomansKrzyk Duszy
Krzyczę bez słów. Moje wołanie słyszę tylko ja. Nikt nie przyjdzie mi z pomocą. A każdego dnia cierpię coraz bardziej. Każdego dnia świat zabija mnie na nowo... Ludzie zniszczyli Ziemię eksperymentami, ale gdy zauważyli swoje błędy było już za późno. W efekcie na ziemi pojawiają się Łzy Ziemi - ludzie, którzy odczuwają to, co Matka Ziemia czuje codziennie. Na własnej skórze czują bezwzględność ludzką wobec ich planety.
Only Dream
(zwiastun)
STATUS: TRWAJĄCY
Fantastyka / FantasyLudźmi rządzą instynkty
Wiele jest opowieści o tym, jak Ruda przekonała się do Rogacza, Syriusz przestał być Cassanovą dla Dorcas Meadowes, Remus został zaakceptowany przez Ann czy Mary... Przy czym wyżej wymienione były najlepszymi przyjaciółkami z jednego domu. TA opowieść jest inna. Występują w niej te same uczucia, co w innych - miłość, przyjaźń, strach, niepewność i oddanie - ale żadnej Dor, Ann Mary na głównym planie nie będzie. I najważniejsze - Voldemorta również nie uświadczysz. Czy to oznacza, że nasi bohaterowie będą mieli spokojne, bezpieczne i nudne życie? Ależ skąd! Zmienia się wróg, ale groza zostaje.
Wejdź ze mną do dobrze znanego Świata Magii w trochę innej odsłonie.
Ayd en
STATUS: TRWAJĄCY
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.