21 maja 2015

#1138-1160

Odmowy:
Kora Vedam - brak odnośnika do Katalogowo.Od dnia, gdy tajemniczy seryjny morderca zamordował rodziców Lilith, nic w jej życiu nie jest takie jak przedtem. Uczucie, jakim zapałała do Jeffa można nazwać miłością, ale czy on zdołał pokochać ją prawdziwie? Czy może zawładnęła nim kolejna obsesja, tym razem niezwiązana z zabijaniem?
Kasamiyo Akasawa
FanFiction / Creepypasty


Kalena to niewolnica służąca za żywą walutę podczas targów. Dziewczyna nie za bardzo potrafi poradzić sobie z życiem w surowym i okrutnym świecie. Pewnego dnia jej los splata się z losem księcia Galaspiaela Jest to członek tajemniczego stowarzyszenia pragnącego przywrócić stary porządek rzeczy w pełnym powojennego chaosu, anarchii i zniszczenia świecie. Niestety, kolejna wojna czai się tuż za rogiem.
Kasamiyo Akasawa
Fantastyka / Fantasy

http://takwlasniebylo.blogspot.com/
Rok 1976. Historia przyjaźni, w czasach, w których trudno było o prawdziwych przyjaciół. Jednak oni, siódemka Gryfonów, wyłamali się z tych barier. Zaczynają swój szósty rok w Hogwarcie. Rok, który przyniesie wiele zmian. Ciężko stwierdzić, czy zmiany są złe, czy dobre. Na pewno nieuniknione. Zapraszam.
jamie
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

http://blogoslawienstwo-apokalipsy.blogspot.com
W roku 2350 rozwój technologiczny doprowadził do wynalezienia sztucznej inteligencji. Ta jednak zbuntowała się i doprowadziła do ogromnych zniszczeń, zmuszając nielicznych ocalałych do opuszczenia terenów zabudowanych, w tym wsi, oraz do zamieszkania w dzikim środowisku. Mimo że po latach sytuacja się uspokoiła i ludzie mieli możliwość powrotu oraz odbudowania swojego imperium, przystosowali się do życia na łonie natury.
Jest rok około 3500. Klimat przez ostatnie tysiąc lat znacznie się ochłodził, sprawiając, że większość Europy porosła tajgą. Zuflucht to wioska położona w Niemczech na terenie przedmieść dawnego Berlina. Ludzie mieszkają w drewnianych domach, noszą ubrania głównie ze skór i wełny, polują, hodują zwierzęta i żyją stałym rytmem. Są niesamowicie religijni i poważnie podchodzą do swoich obowiązków. Czasami nawiązują kontakt z okolicznymi osadami. Czy ich życie zawsze będzie się toczyć bez komplikacji?
zjadacz snów
Fantastyka / Science-fiction

http://wedrowka-tysiaca-swiatow.blogspot.com
Zbieg okoliczności nie istnieje. O tym przekonuje się On - rzekomy wybraniec, który za brodnie wobec władzy i religii zostaje skazany na Wędrówkę Tysiąca Światów. On. Mesjasz, Zbawiciel, Syn Matki. Jego dusza będzie wędrować pomiędzy światami, aż w końcu Syn wypełni swe Przeznaczenie. I wszystko skończy się tak, jak się zaczęło.
Spiit
Fantastyka / Fantasy

Amelia Halloway była najzwyklejszą nastolatką. Chodziła do zwykłej szkoły, mieszkała w zwykłym domu i miała zwykłych znajomych. Tak więc, gdy udaje jej się podpalić szkolną stołówkę siłą umysłu i trafia do miejsca jak z książek fantasy, całe jej życia przewraca się do góry nogami. Teraz Amelia musi przystosować się do nowej rzeczywistości i odkryć, kim tak naprawdę jest i kto na nią poluje. 
Mafencey
Fantastyka / Fantasy

http://i-have-to-kill-you.blogspot.com/
Dziewczyna, która była wychowana w jednym celu aby mordować. Szkolona do konkretnej misji. Uwieść, rozkochać i zabić. Plan doskonały. Lecz nikt nie przewidział, że to będzie aż takie trudne. Miała dwa wyjścia przeżyć za cenę śmierci lub sama zginąć. Co wybrała? Przekonajcie się sami.
Ruda
Kryminalne

Można zaryzykować stwierdzeniem, że czarodziejski świat już nigdy nie zazna spokoju. Miesiąc po zgładzeniu Lorda Voldemorta, ciemność znów rusza do boju. Teraz jednak pod zgoła odmienną postacią. Gdy w życiu Harry'ego i spółki pojawia się tajemnicza przybyszka, powietrze znów gęstnieje, skażone odorem niebezpieczeństwa. Komu tym razem zacznie zależeć na przelewie krwi niewinnych? Kim będzie kolejny "wybraniec"? Jak wielka bitwa przemieniła Hogwart? Magia kontra przyziemna namiętność, intrygi, sekrety oraz zdrady. Dorosłość brutalnie wita słynnych bohaterów, czy uda im się w niej odnaleźć? "Dziedziczka" udzieli każdej odpowiedzi...
Half-blood Princess
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Mimo, że minął już ponad rok, Adam Dewecki wciąż nie może dojść do siebie od kiedy nieśmiała Aleksandra, o której istnieniu nie miał nawet pojęcia, uratowała go przed niechybną śmiercią pod kołami samochodu. Niestety sama zginęła. 
Rodzice chłopaka zaniepokojeni jego stanem postanawiają przeprowadzić się do innego miasta. Jakie wielkie musiało być zdziwienie Adama, gdy na korytarzu swojego nowego gimnazjum spotyka właśnie... Alex. 
Chłopak próbuje zbliżyć się do Aleksandry, jednak ta specjalnie go unika, ciągle tłumacząc się tylko jednym zdaniem: Nie wolno mi. Jest jeszcze ten dziwny tatuaż na jej ramieniu.
Kim jest tajemnicza Aleksandra i jakim cudem... żyje?
Alex Przybylska
Fantastyka / Fantasy

Coline. Coline Stear. Anabell. Anabell Stear. Dwie siostry, których życie zawsze było proste. Do czasu, gdy Coline dowiedziała się, kim naprawdę jest jej siostra. Mija sześć lat od walki z Voldemortem. Lori, córka Anabell zostaje z Coline. Wydawać by się mogło, że cała Śmierciożercza przeszłość związana z kobietami dawno się zakończyła. Nic bardziej mylnego - wciąż niezłapani zakapturzeni chcą dorwać kobietę i dziecko. A Lori? Lori udowadnia, że wcale żadna sielanka po odejściu Voldemorta nie nastała.
Caerie
FanFiction / Harry Potter / Inne

Victoria Starkweather i Natalie Castey mają za sobą mroczną przeszłość. Płatna zabójczyni oraz hakerka próbują odnaleźć się w nowym życiu. Po traumie z młodości, wciąż przeżywają tragedię na nowo. Zapomniały, jak to jest kochać. Niespodziewanie na ich drodze zjawiają się mężczyźni, zmieniający całkowicie ich dotychczasowe poglądy.
Castey Starkweather
FanFiction / Gwiazdy i fani

Ma już trzy wcielenia. W pierwszym beztroskie życie. Spotkała swoją prawdziwą miłość bez której nie mogła żyć. Madzy i szamani żyli w zgodzie i tak miało pozostać do końca świata. Lecz przez jeden błąd człowiek jej narzeczony stał się prawdziwym potworem. Drugie wcielenie nie do końca pamięta a trzeci dopiero co zaczyna. Przekonajcie się jak to się wszystko skończy.... 
Marcia Kyoyama 
FanFiction / M&A / Shaman King

Voldemort został pokonany, a młodzi czarodzieje wracają do zamku by rozpocząć kolejny rok nauki. Związek Hermiony i Rona nie jest sielanką, chłopak co raz więcej czasu spędza ze swoją byłą dziewczyną Lavender Brown. Hermiona zaś stara się doskonalić swoje magiczne umiejętności. Niespodziewanie do Hogwartu powraca także Draco Malfoy, który pragnie zmienić dotychczasowe swoje życie. 
Andromeda
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

Pomiędzy szeptami ukryty jest bojowy krzyk. Gdy tajemnica znicza zostaje odkryta, przyszłość staje pod znakiem zapytania. Losy znanych nam bohaterów ulegają zmianie, a ból po stracie wydaje się maleć. Bowiem jeśli przeszłości nie należy zmieniać, to dlaczego nie można dać ulgi przyszłości?
Atria Black
FanFiction / Harry Potter / Inne

http://ttuce.blogspot.com/
Gdy stara furia powraca w nowej postaci, a nieoswojone zło dochodzi do głosu, Saiyanie muszą dokonać wyboru pomiędzy światem, który ich przygarnął, a tym, który został im odebrany.
Nocebo
FanFiction / M&A / Dragon Ball

Wzgórza Beverly Hills skrywają więcej tajemnic niż ktokolwiek mógłby przypuścić. Pewnej gwieździstej nocy, trójka aktorów odnajduje w przydrożnym lesie zmaltretowaną kobietę. Odtąd życie jednego z nich miało się diametralnie zmienić... Jak bardzo niebezpieczne okażą się sekrety osobniczki dotkniętej tragedią? Ile sławny mężczyzna będzie gotów dla niej zaryzykować? Co jeżeli w grę wchodzi handel żywym towarem, sutenerstwo, a nawet mafijne potyczki? Czy dwójkę bohaterów połączy kontrowersyjny romans? Jedno jest pewne - czyjaś egzystencja nigdy nie była do tego stopnia zagrożona, natomiast wybór między tym co łatwe a słuszne, tak trudny.
Audrey♥
FanFiction / Gwiazdy i fani

Po zakończeniu wojny Draco Malfoy prowadzi nudne życie, pracując w Ministerstwie w Departamencie Przestrzegania Praw Czarodziejów. Wszystko jednak ulega zmianie, gdy w jego życiu ponownie pojawia się Hermiona Granger ze swoją córeczką.
Andromeda
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia

Życie Ginny Weasley w jednym momencie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Dowiaduje się szokującej prawdy o sobie i o swoim pochodzeniu. Poznaję swoich byłych wrogów od całkiem innej strony i uczy się być całkiem nową osobą. Traci kontakt z przyjaciółmi, którzy nie chcą jej zrozumieć. Gdy wszystko powoli się wali na jej drodze staję Draco Malfoy, który wyciąga w jej stronę pomocną dłoń
Another
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

http://burzliwa-milosc-lily-evans.blogspot.com/
Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego Lily Evans nosi akurat takie imię? Lub dlaczego, spośród dwóch córek, to właśnie u niej rozwinęły się umiejętności magiczne? A może to tylko przez przypadek Lily stała się tym, kim się stała? Może tak naprawdę jedno zdarzenie miało wpływ na całe jej życie? Jaki związek z całą historią ma tajemnicza sadzawka, nad którą dziewczyna uwielbia spędzać czas? Kim jest kobieta pojawiająca się w jej, w jak i życiu jej przyjaciół? Jaki sekret skrywają jej rodzice? Oraz jak bardzo zmieni się życie Lily Evans i jej przyjaciół, gdy odkryją prawdę?
Panienka Livvi
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...
Dor Ka
Romans

Nie jest to kolejne dramione, gdzie Draco nagle przeprasza "Mionkę", ona mu wybacza i żyją w najlepsze. Nie jest to kolejne dramione, gdzie seks i miłość pojawiają się w drugim rozdziale. Jest to dramione, gdzie Malfoy wciąż jest okropnym dupkiem, Hermiona pomaga Potterowi w walce z trzema zadaniami podczas turnieju trójmagicznego. Tylko Crouch, podszywający się pod Moody'ego wcale nie ma czystych intencji. Ile w stanie będzie wytrzymać Hermiona, kiedy Weasley wraz z Potterem zauważą, że z dziewczyną jest coś nie tak i co do tego wszystkiego ma Eliksir Zmiękczający?
Caerie
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy

William Quincey mógłby być książkowym przykładem szlachcica-tyrana — nie ma za grosz szacunku do służby, którą traktuje jak najgorsze ścierwo, a każdy niższy od niego stanem nie jest godzien czyszczenia mu butów. Za jedyny słuszny wyznacznik wartości człowieka ma pieniądze, nie przywykł do okazywania sympatii czy współczucia, za to hojnie obdarza wszystkich wokół drwinami oraz pogardliwymi uwagami.
Wszystko zmienia się, kiedy w Instytucie Castlepond, renomowanej szkole dla młodych arystokratów, zjawia się Claire Eliott. To nie jest jednak historia z miłością od pierwszego wejrzenia, przeciwnie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Claire nie napawa Williama nienawiścią, lecz... przerażeniem.
Tylko dlaczego? I co to ma wspólnego z koszmarem, jaki nawiedził Quinceya tuż przed wyjazdem do Castlepond?
Onyks
Romans

http://gate-to-the-avalon.blogspot.com/
Wampir, który płonie namiętnością i czarownica, nieumiejąca kochać. Połączyła ich walka, a dzieli praktycznie wszystko. Co się wydarzy, gdy razem odnajdą Wrota do Avalon? Miejsca, z którego ich przodkowie uciekli tysiące lat temu...
LexiX5
Fantastyka / Fantasy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.