12 kwietnia 2015

Nowe rozdziały

Odmowy:

1. Looking for happiness - bloga nie ma w kategorii "Obyczajowe"
Krzywołap: Mój błąd, po notce aktualizacyjnej nie wstawiłam od razu blogów do odpowiednich dla nich kategorii. Przy następnym zgłoszeniu tego problemu nie będzie. Przepraszam za kłopot.


Omega
"Nie doświadczyła nigdy innego imienia ani innego statusu. Odkąd sięga pamięcią, zawsze była tylko wilczycą omega. Zawsze na samym końcu, zawsze dostawała same resztki, zawsze dostawała wszystko po wszystkich. Nie znała innego życia. Czy to się zmieni?"
Introwertyczka
Psychologiczne


Rozdział 22. Witryna
"Z porucznikiem Vincentem było nieco lepiej. Niewiele wchłonął w siebie trunku, jednak ta ilość, która dostała się do jego żył, mimo wszystko rozpalała go szafirowym ogniem entuzjazmu. (...) Rozglądając się, spojrzał Vincent naraz w prawo…
…i stanął jak wryty. Dunmore, który akurat szedł za Henrym, zaskoczony jego nagłym zatrzymaniem, wpadł na niego z impetem, ale Matthews czuwał i nie pozwolił swemu pilotowi zawrzeć bliższej znajomości z trotuarem.
Uwagę Vincenta zwróciła witryna po prawej..."
miriamcia668
Historyczne
rozdzial XXV. PLAN B
"Czarownice, Damian i Rick już się oddalali, kiedy coś ich zatrzymało.
- Myślicie, że nie mamy planu B? – zapytał Herald głosem tak niskim, że wywoływał wibracje. Elsa odwróciła się w jego stronę, marszcząc brwi. – Naprawdę myślicie, że nie mamy zabezpieczenia?
- Znajdziecie ten cholerny zegarek i dacie go nam – powiedział Simon, podnosząc się z kolan. Choć zachowywał siłę, jego ręce trzęsły się w przeraźliwych pląsach, a twarz pokryła się purpurą.
Elsa prychnęła.
- Nigdy.
Przez twarz mężczyzny przebiegł cień zadowolenia.
- W takim razie przygotujcie się na pogrzeb kolejnego Turnera."
Betty Gilbert
Fantastyka / Fantasy
"Życie Toyani, cz.2"
"Nabrzmiałe i blade ciała topielców były dość trudne do rozpoznania, więc na początku nie wiedziała, o co właściwie chodzi. Przypatrzyła się bliżej czteroosobowej rodzinie i odkryła, że dwaj chłopcy przypominają jej Saara i Norena, a po kilku sekundach zrozumiała także, że oni nie są podobni do jej siostrzeńców, tylko nimi są. Więc ta kobieta... i ten mężczyzna... oni wszyscy są...
Osunęła się do tyłu i byłaby upadła i rozbiła sobie głowę, gdyby nie czyjeś silne ramiona."
kotołaczka02
Zbiory Opowiadań
 Rozdział 1
"- Ciii... - Alec modlił się, aby nikt tego nie usłyszał. - Kocham cię Magnusie. - Zrobił krok do przodu i pogłaskał ukochanego po policzku. Jego niebieskie oczy wpatrzyły się w złoto-zielone. - Kocham cię i będę cię kochał na zawsze – wypowiedziawszy te słowa pocałował go, a był to bardzo namiętny pocałunek. Chłopak oddał w niego całego siebie, całą swoją duszę i miłość. On także się stęsknił. Adrenalina jaką czuł, łamiąc zasady ojca napędzała jeszcze bardziej jego uczucie. Po kilku bardzo długich sekundach oderwał swoje usta od ust czarownika. - Nigdy o tym nie zapomnij ukochany. - I pocałował go po raz kolejny, lecz teraz delikatniej, jakby ten był z porcelany."
Królewna Śnieżka
FanFiction / Dary Anioła
Rozdział 18
"Kiedy myślałem, że już nic nie może zepsuć tej chwili, coś w torebce Lauren zawibrowało wściekle. Sięgnęła do niej i wyciągnęła komórkę, chcąc odczytać SMSa.
– Nieznany – powiedziała, zanim otworzyła wiadomość.
Bez słowa, wyciągnąłem dłoń w jej stronę. Położyła na niej telefon, dobrze wiedząc co miałem na myśli. Kliknąłem na napis "Otwórz" i odczytałem kilka słów, które sprawiły, że moje serce podskoczyło do gardła:
"Korzystaj z życia póki możesz, bo nie zostało ci wiele czasu."
Curly Angel
FanFiction / Gwiazdy i fani

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.