13 lutego 2015

#1017-1034

Witam serdecznie!
Nie wiem jak Wy, ale ja wreszcie mam ferie zimowe i zamierzam to wykorzystać. Zaczęłam oczywiście od aktualizacji.
Ponownie przypominam, że nie numerujemy elementów formularza oraz podajemy je we właściwej kolejności. Nie zapomnijcie również o podaniu autora, bo nie zawsze jest to nick widniejący nad zgłoszeniem. Jeśli robicie coś nie tak, dla mnie jest to sygnał, że nie przeczytaliście regulaminu, a więc nie zależy Wam na reklamie.
Pamiętajcie również, że reklamowanie Katalogowo skutkuje reklamowaniem również Waszych blogów, a więc umieszczanie odnośników do spisu działa głównie na Waszą korzyść.
Zapraszam także do obserwowania katalogu, co umożliwia bycie na bieżąco z postami, reklamami, nowościami.

Odmowy:
Alekyna - brak autora bloga w formularzu;
Wajlet - brak odnośnika do Katalogowo.Another world
Po stracie rodziców Lily Podolski musiała się przeprowadzić do swojej przyrodniej siostry. Nie jest jej łatwo - w końcu zamieszka z całkiem obcą sobie dziewczyną. Czy poradzi sobie z nowymi kłopotami?
Rose przyzwyczaiła się już do faktu że ma przy sobie tylko brata. Nauczyła się polegać na sobie i cieszyć się życiem. Jej specyficzny charakter nie odstraszał ludzi a ich przyciągał dzięki czemu zdobyła paru wspaniałych przyjaciół. Ale co zrobi kiedy w jej życiu pojawią się nowe problemy?
Co zatem mogło połączyć dwie tak odmienne historie? Przekonacie się czytając nasze opowiadanie.
żelkowa i Aga Agacia
Fantastyka / Fantasy
Verdium
Cudowne miasto zniszczone przez Burmistrza, gdzie Rebelianci już szykują kolejny sabotaż, a tajemnicza organizacja „V” po cichu krząta się wśród martwych ciał. Oto Waszym oczom ukazuje się Verdium – jedna z ostatnich ostoi ludzkości i nie tylko. Jeśli jesteś gotów na przygodę z innymi podróżnikami jak Ty, wiedz, że się nie zawiedziesz.
Blogi grupowe

Shaman King - Ice Heart
To jest historia dziewczyny, która do zwyczajnych nie należy. Jej niezwyczajność, polega na tym, że posiada moc panowania nad zimą. Mieszkała w wiosce na północy Japonii gdzie ona i jej podobni żyli w zgodzie z naturą. Wszystko było dobrze, do czasu gdy na wioskę nie spadła niespodziewana lawina. Ta katastrofa była przyczyną zagłady dla mieszkańców wioski i dla głównej bohaterki też, gdyby niespodziewana pomoc pewnego również niezwykłego chłopaka. Od tamtej pory jej życie uległo zmianie i pozna przedziwny świat szamanów. Podczas swoich przygód będzie zgłębiała tajniki swojej mocy, dzięki którym zyskała od swego "przyjaciela" przydomek Jackie Frost.
Majo Kurocho
FanFiction / M&A / Shaman King
Anielska Gra
Świat aniołów wcale nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać. Nie ma już czegoś takiego jak anielska nieskazitelność, ten termin dawno stracił na ważności. Intrygi, knowania, oskarżenia czy wręcz ludzkie słabości. Do tego upadli... Jednak po nich nikt nigdy nie spodziewał się ani krztyny dobra. I bunt w Niebie. Kolejny, na dużo mniejszą skalę.
Gdzieś w tym wszystkim stoi Suriel — niesłusznie oskarżona i oszukana anielica, stojąca tuż przy Archaniele Michaelu na stanowisku, z którego odchodzi się jedynie do nicości.
Jak wykazać swoją niewinność? Na kogo może naprawdę liczyć?
Nic nie jest czarno-białe.
Mefatiel
Fantastyka / Fantasy
Niepamiętnik Alèsji
"Z lekkim niepokojem uświadamiam sobie nagle, że nie pamiętam zupełnie, jak tu trafiłam... Nie mam pojęcia, czy przyszłam, czy przyleciałam, czy wypluł mnie magiczny portal. Nie mam również pewności, że wszystko, co się dzieje, nie jest wytworem mojej wybujałej, ale nieszkodliwie śpiącej wyobraźni." Balansując pomiędzy dwoma światami, Alèsja nie potrafi określić, gdzie zaczyna się i kończy rzeczywistość. Postradała zmysły, czy jedynie śni swój najdziwniejszy w życiu sen?
Niepozwolona
FanFiction / Hobbit
Kroniki Wygnania
Ziemie Cynedoru cieszą się zasłużonym spokojem. Władający potężnym cesarstwem tyran został strącony z tronu przez własnego syna, który oprócz olbrzymiej władzy "odziedziczył" po ojcu również nadludzkie zdolności. Czy młody cesarz, wspomagany przez niezwyciężony Legion, poradzi sobie ze zbliżającą się nawałnicą? Dawno zapomniane Zło powstanie, a losy Cynedoru zawisną na włosku...
Omegon Alpharius
Fantastka / FantasyKości zostały rzucone
Świat dzieli się na trzy frakcje. W jednej z tych stref zamieszkuje pewna rodzina, gdzie dużą uwagę przykuwa młoda dziewczyna z rzadko spotykanymi żółtymi oczami. Claire pomimo dobrych umiejętności w boju, ma lukę w pamięci z okresu dzieciństwa. Starała się to zaakceptować, ale jej życie ulega całkowitej zmianie gdy przypadkowo zawiązuje kontrakt. W opowiadaniu główna bohaterka w otoczeniu wielu barwnych postaci dąży do odnalezienia przyczyny utraty pamięci oraz sekretów jakie chowa nieświadomie w sobie. Całość jest opleciona ciekawymi historiami, jak również elementami walki z użyciem mocy.
K96
Fantastyka / Fantasy
W papierowym świecie
Dwie dziewczyny piszące recenzje o przeczytanych książkach. Nie wykluczone, ze pojawią sie rownież wpisy o ulubionych serialach i filmach. Serdecznie zapraszamy!
Hobbystyczne / Literackie
Saga Pięciu Ras: Krew Wilkołaka
Rok 2021. Na świat poprzez niechciane rozpylenie wirusa x wypełzły niebezpieczne i silne stworzenia. Większosć ludzi zginęła lub została przemieniona w nadprzyrodzone istoty. Ludzie zostali zepchnięci za margines społeczeństwa, a swiatem rządzi Rada Pięciu Ras: wilkołaków, wampirów, wiedźm, zmiennokształtnych i hybryd, Vanjah jest zwykłą dziewiętnastolatką, jesli można tak nazwać kogos o likantropicznych zdolnosciach. Ma cięty język, dwóch młodszych braci i natrętnego adoratora na głowie. W jej życie zaczyna wpełzać jednak coraz więcej tajemnic, gdy po jednej z imprez, nakrywa w swoim domu włamywacza...
Priori Incantatem
Fantastyka / Science-fiction
Coś się kończy, coś się zaczyna, coś nadal trwa
Czerwona nić łączy ludzi, oplata się niezauważalnie wokół nich, tylko czyhając na odpowiedni moment, by złapać ich w swoje pokrętne sidła.
Nić to siła, to przeznaczenie, któremu nikt jeszcze nie zdołał uciec.
Przygody, pomieszanie z poplątaniem, kryzysy, niedowierzanie, grupa towarzyszy wpadająca nie-z-całkiem-własnej-własnej winy w kłopoty, które z pozoru nie miały ich dotyczyć.
Odradzające się zło, które ktoś musi powstrzymać, zawirowania i tarapaty w tle.
Szczurołap
Fantastyka / Fantasy
Torn
Lauren Anderson to siedemnastolatka z idealnym życiem - bardzo dobre stopnie, początkowa modelka, wyrozumiała mama, dwoje najlepszych przyjaciół. Nie ma żadnych problemów, zawsze ma to co chce, chociaż nie jest wymagająca. Pewnego wieczoru Harry - syn przyjaciela rodziny poznaje dziewczynę i zabiera ją na imprezę. Chłopak stawia sobie za cele: pokazanie dziewczynie uroków bycia singlem; pokazanie beztroskiego życia oraz co najważniejsze - nauczyć ją, że powinna mieć swoje zdanie. Jest arogancki, ale potrafi być miły. Chociaż Lauren najbardziej irytuje fakt, iż jest on studentem psychologii.Czy Harry dotrze do swojego celu bez problemów, tak jak planował?
Lirejla
FanFiction / Gwiazdy i fani
Bleach next
Kontynuacja Bleacha moimi oczami. Tajemnicza dziewczyna pojawia się w życiu bohaterów ...Piękna, wyrachowana, nieczuła zabójczyni...ale co na prawdę kryje się w jej wnętrzu? Czy na prawdę jest taka zła?..Jedno jest pewne, życie postaci w Bleach'u wywróci się do góry nogami..
Agness Agness
FanFiction / M&A / Bleach
Never fell in the dark
Agnes zaczyna chodzić do szkoły, która przygotuje ją do przyszłego zawodu. Mnóstwo magii, krwawych scen. Przygoda, codzienne problemy i sprawy na większą skalę, ratowanie świata. Akcja dzieje się na wyspach, o której zwykli ludzie nie mają pojęcia. Zapraszam ciekawych, lubiących tajemnice, mocniejsze, niecodzienne opowiadania.
Kremowe Piwo
Fantastyka / Fantasy
The Sun, the Moon, the Truth
Nagła zmiana w Puli Śmierci, nie mogła zwiastować niczego dobrego. Ktoś nowy pojawił się w mieście, a jego intencje wobec nadprzyrodzonej strony Beacon Hills mogą być nie do końca szczere. Jednak za sprawą Dobroczyńcy, z łowcy, stała się zwierzyną, której życie wisiało na włosku, nie tylko ze względu na wysoką nagrodę, za jej głowę. Jednak powrót po latach do tego pozornie zwyczajnego miasteczka, mógł się okazać jedynym rozwiązaniem, ciążącej na niej klątwy.
Tonksia Alexis
FanFiction / Filmy i seriale
Wygrywaj bez pychy, przegrywaj bez urazy.
Shouri to z pozoru nieśmiała i małomówna dziewczyna. Rzadko odzywa się jednak z innego powodu - nie chce, by znienawidzona przez nią wada została dostrzeżona przez inne osoby. Razem ze swoimi przyjaciółkami uczęszcza do gimnazjum Teikou. Chce dołączyć do żeńskiego klubu koszykówki, ale po drodze napotyka parę przeszkód. Najbliższa jej osoba jest temu przeciwna. Shouri zaczyna po kolei poznawać osoby, które zostaną okrzyknięte Cudownym Pokoleniem.
A co, jeśli nie tylko chłopcy otrzymaliby ten tytuł?
Suu.
FanFiction / M&A / Inne
Teraz śmierć poluje na życie
Świat pogrążył się w całkowitym chaosie, odkąd w laboratorium jeden z eksperymentów, wymknął się spod kontroli. Nikt nie spodziewał się tego, jakie będą tego konsekwencje. Zombie - to słowo kojarzy się z horrorami w telewizji, czy komiksami, ale teraz wchłonęło się w rzeczywistość. Melody to młoda dziewczyna, która samotnie wychowuje siostrę, po śmierci rodziców. Sama nie zdążyła jeszcze poznać życia, wybawić się, a już musi stawić czoła mięsożernym bestiom. Po dwóch dniach, dziewczynom udaje się uciec z oblężonego przez zombie domu, lecz czy uda, im się znaleźć schronienie?
Wesoły Kostek
Thrillery i horrory
Im większa miłość tym większy chaos
Hermiona Weasley stoi na życiowym zakręcie. Z jednej strony ma wszystko o czym mogłaby marzyć, duży dom i bogatego męża. Z drugiej jest zmęczona graniem kogoś kim nie jest. Kiedy cudem wychodzi z tragicznego wypadku, uświadamia sobie, że jej życie to zaledwie namiastka prawdziwego szczęścia.
Są chwile, kiedy nasz świat na zawsze się zmienia. A co potem?
Paradise
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
ZNOSZONE • TRAMPKI
blog jest zlepkiem amatorskich sesji oraz recenzji i tutoriali, które w większości dotyczą makijażu, książek oraz filmów. strona prowadzona hobbistycznie prowadzona przez Sznurówkę.
Sznurówka
Hobbystyczne / Moda

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.