30 stycznia 2015

#1008-1016


Odmowy:
Darka3363 - blog o podanym tytule znajduje się już w spisie.


Harry i Niall spotykają się zupełnie przypadkowo, a stoi za tym tylko jeden kubek kawy.
Curly Angel
FanFiction / Gwiazdy i fani

Każdy ma czasem ochotę przeczytać krótkie opowiadanie ze swoimi ulubionymi bohaterami. Jednak trudno takie znaleźć, zwłaszcza do seriali czy filmów. Znajdziesz tu wiele różnych dzieł i coś na pewno przypadnie ci do gustu. Nie ma tego, czego szukasz? Zaproponuj! 
Croyance
FanFiction / CrossoverTajemnica wilka
Rok 2014. Po dwudziestu latach poszukiwań, w opuszczonej hali w stanie Waszyngton zostają odnalezione kości piosenkarki sławnej w latach dziewięćdziesiątych, Jessiki Mayheim, która do tej pory była uznawana za zaginioną. Badając sprawę morderstwa artystki, inspektor Charles Stiltskin, próbuje dowieść, że to któryś z członków zespołu Wolfthorne pozbawił ją życia. Niewinni muzycy by oczyścić swoje imię, rozpoczynają własne śledztwo, wracając wspomnieniami dwadzieścia lat wstecz. Odkrywając powoli tajemnicę jej zaginięcia i śmierci, Charles dowiaduje się, że morderca jest bliżej, niż mogłoby się zdawać. I nadal pragnie zabijać.
Leather
Kryminalne
Nowy rozdział, nowa kartka
Inni mieli szczęśliwe dzieciństwo, a ona?
Dom dziecka... Samotność... Smutek...
18 lat równa się dla niej samodzielność.
Rzucona w wir życia gubi się i postanawia odnaleźć biologicznych rodziców.
Ale jedna sytuacja, jeden wypadek, komplikuje jej plany.
Czy pozna winnego wypadku?
Czy wprowadzi swój plan w życie?
Czy odnajdzie szczęście?
I jakie przygody spotkają ją po drodze...?
Maarit
Obyczajowe
Odszukać Atlantydę
Może i Harry nie ma łatwego życia. Mimo to usilnie stara się być normalnym chłopakiem. Lecz dzień, w którym napotka mężczyznę o zielonych oczach, jego oczach, zmienia całe jego życie, mimo że na początku tego nie zauważa. Co się stanie, gdy na jednej linii czasu będą kroczyć dwaj Wybrańcy? Jakie tajemnice ukrywa Harry z przyszłości i dlaczego skrywa przed młodszym sobą fakt, że jego ojciec chrzestny jednak żyje?
Niezrównoważona
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Bestia Heylinu
Swoiste, dramatyczne 'love story', które powstało ot tak. Motyw przewodni to "Chamiko" - parring KimikoxChase; bazujące na kreskówce "Xiaolin Showdown". Opowieść chociaż nie posiada wykwintnej fabuły, bogata jest w mroczne akcenty z krwią, brutalizmem, nutą horroru i thrilleru. Lekturka dla tych co lubią i walki, i seksy.
Layali N.
FanFiction / Xiaolin
The Chosen
Mercedes jest siedemnastoletnią dziewczyną skazaną na wieczną ucieczkę i życie w odosobnieniu, gdyż plotki mówią, że to właśnie tacy jak ona - Wybrańcy, rozpoczną Sąd Ostateczny. Gdy pewnego dnia pojawia się osoba równie niebezpieczna, jej dotychczasowe życie wywraca się do góry nogami, przywracając kolory jej pełnej rozpaczy duszy i wywołując od dawna niewidziany uśmiech na jej twarzy. Czy tej dwójce porzuconych nastolatków uda się zaprzeczyć plotkom i uniknąć apokalipsy?
Książkoholiczka
Fantastyka / Science-fiction
Dusza Delphiny
Młoda Delphine Armound wraca ze służby, która polegała na patrolu całego Kosmosu przez trzy miesiące. Skrzydła dziewczyny są na skraju wyczerpania. Pewnego dnia wybiera się na polowanie do Kryształowego Lasu z najlepszą przyjaciółką.
Danielle próbuje ją przekonać o szkodliwości polowania, gdy skrzydła są niedysponowane. Delphine jest jednak nieugięta i dziewczyny zaczynają poszukiwania rzadkiego gatunku królików – leptus ruby. Niechcący trafiają do Ery Ludzi, w której trwa rok 1820. Armound zostaje zraniona w skrzydło i natychmiast przechodzi transformację. Dziewczyny, przerażone tym, co się stało, wracają do swojego wymiaru.
Delphine stara się ukryć przed bliskimi swój niewybaczalny błąd, ale jej problemy na tym się nie kończą. Nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo skomplikuje sobie życie, gdy pozna zaklęcie Uzdrowienia...
Cosette
Fantastyka / Fantasy
Wake up princess
19 letnia Charlie pracuje w małej kawiarni znajdującej się pod Sydney.Utrzymuje ona w ten sposób chorą na raka matkę i 11 letniego brata Brian’a. Pewnego dnia do ich miasteczka przyjeżdża rozpieszczony dziedzic fortuny Brook’sów. Chłopak prosi dziewczynę o przysługę , czy Charlie przystanie na jego propozycje , i czy wciągnie się w ten niebezpieczny świat elity? Czy uczucie jednego z braci nie poróżni rodziny i jaką rolę w ich życiu odegra Charlie ?
Asia Smile
FanFiction / Gwiazdy i fani

2 komentarze:

 1. To ja próbowałam się drugi raz zgłosić o.O? Pewnie pomyliłam zakładki -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo możliwe :)
  Pamiętam, że reklamowałam jakiś Twój nowy rozdział, więc na pewno blog widnieje w spisie. Zdarza się najlepszym ;)
  Miłego wieczoru,
  Krzywołap

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.