26 lipca 2014

#711-805

Blogger postanowił się zbuntować, więc za wszelkie błędy techniczne z góry przepraszam.


Odmowy:
Nagini - brak odnośnika do Katalogowo.

Love survives everything, you just have to try
  
love-survives-everythign.blogspot.com/
Caroline Forbes, nieśmiertelna, pełna życia wampirzyca, która staje w obliczu śmierci, a jedyną osobą która może temu zapobiec jest pierwotna hybryda, Klaus Mikaelson. Czy ich ponowne spotkanie zdoła ją ocalić, a jeśli tak to czy zagrożenie naprawdę minęło?

Czy narodzone między nimi uczucie, zdoła pokonać nawet śmierć?
FaithInMe;
FanFiction / Pamiętniki Wampirów

http://kamikazebyshellyopowiadanie.blogspot.com
Raven Lynch, upita i naćpana, na imprezie, w pokoju koleżanki, zażywa całe opakowanie tabletek nasennych, popijając obficie alkoholem.
Jej ciało znajdują dobierające się do siebie lesbijki. Lynch zostaje przewieziona do szpitala i odratowana.
Zaczynają się wakacje, a jej matka decyduje się posłać ją na specjalne leczenie w poradni, żeby poznała ludzi takich jak ona - niedoszłych samobójców.
Dziewczyna poznaje tam Arabellę - narkomankę, a dzięki niej Gideona. Ona i Gideon szybko nawiązują przyjaźń i jest między nimi pewna chemia, ale tak samo, jak dobrze się rozumieją, tak samo są dla siebie destrukcyjni.
Raven jeszcze nie wie co szykuje dla niej przyszłość.
Shellen Mikaelson
Groteska
365 dni ze świadomości, że nie jestem facetem
  
http://365dayslikeawo-man.blogspot.com/
Dziewczyna, która całe życie jak ognia unikała jakichkolwiek obowiązków, podejmuje wyzwanie. Projekt "365 dni ze, świadomością, że nie jestem facetem" czyli krótki poradnik o samodzielnym życiu i problemami z jakimi borykaj się single. Proste i zrozumiałe opisy prac domowych, zarówno męskich jak i damskich, które ułatwi życie osobom, które dopiero nie dawno odkryły wolność i odpowiedzialność, którą ona nakłada.
Rastael
Pamiętniki i refleksje
Nie oceniaj po pozorach
  
nie-oceniaj-po-pozorach-dramione.blogspot.com
Dla każdego Potterhead lubiącego dramione znajdzie się coś ciekawego. Na początku było opowiadanie "gdy wróg okazuje się bliższy niż przyjaciel". Jednak ono się skończyło, a blog nadal żyje, co tydzień pojawiają się miniaturki, które uwielbiają żyć własnym życiem mając w poważaniu wszelki kanon.
Lucy Phere
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://dokonujac-wyboru.blogspot.com/
Inteligentna i tajemnicza, Aurora Kandinsky jest światowej sławy złotnikiem, a także bliską przyjaciółką Dantego Havershama, który pomaga Caffreyowi od czasu, gdy ich drogi po raz pierwszy się skrzyżowały. Mozzie prosi ją o pomoc, dotyczącą odnalezienie drogocennej pozytywki Carycy Katarzyny, zapominając wspomnieć, że to przedmiot poszukiwany jest przez wiele osób.
Aurora krocząc drogą, która z legalnością ma niewiele wspólnego pomaga Mozziemu, w ramach zaległej przysługi. Robi to tylko i wyłącznie dla niego, i na złość Caffreyowi, który kiedyś zaszedł jej za skórę.
Neal Caffrey jest jednym z najzdolniejszych fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia - Kate, która niedawno zniknęła. Po ucieczce z więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke, który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem.
Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia - w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie i poznać powody zniknęcia Kate.
Zaś biedny Mozzie, jak zawsze znajduje się między młotem, a kowadłem. Musi utrzymać Aurorę i Neala z dala od siebie, i nie pozwolić by którekolwiek dowiedziało się o pobycie drugiego w Nowym Jorku, a także odciągnąć od całej sprawy agenta Burke'a.
de Sade
FanFiction / Filmy i seriale
Bring to me life  
http://bringtomelife-harrystyles.blogspot.com
Alyson zostaje aresztowana - kolejny raz w ciągu roku. Rodzice podejmują decyzję o umieszczeniu córki w rygorystycznej szkole z internatem dla trudnych nastolatków. Nie potrafi pogodzić się z tą decyzją i za wszelką cene próbuje wymusić na rodzicach zmiane podjętej decyzji. Bunt Allie nie wpływa na rodziców, tak jak ona by tego chciała, wręcz przeciwnie. Małżeństwo jest utwierdzone w swoich przekonaniach, że dziewczyna jest zdemoralizowana i potrzebuje rygoru. Nowa szkoła Alyson nie jest jednak zwyczają szkołą o tym profilu. Panują tutaj dziwne zasady, a uczniowie to rozpieszczone i brutalne dzieci wpływowych ludzi. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana, nikt nie interesuje się mordercą. Allie postanawia odkryć prawdę, tym samym odkrywając mroczne sekrety swojej szkoły. Nie myślała, że to może przynieść, aż tak brutalne konsekwencje. Czy pomoże jej w odkryciu prawdy morderstwan przystojny Carter? A może zimny i nie obliczalny Harry?
Jakie sekrety skrywają uczniowie szkoły?
Kim jest tak naprawdę rodzina Alyson?
Jaki jest prawdziwy powód pobytu dziewczyny w tej szkole?
Life is Brutal
FanFiction / Gwiazdy i fani
Studium szaleństwa 
http://studium-szalenstwa.blogspot.com/
Opowiadanie przedstawia historię młodej lekarki, Weroniki Zalewskiej, która pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Wydawać by się mogło, że jej życie jest sielskie: ukończyła niełatwą medycynę, znalazła dobrą pracę i odnosi na tym polu sukcesy. Jednak to tylko pozory, bo tak naprawdę jest sama. Samotność oraz parę innych czynników składają się na to, że w końcu popada w obłęd i zostaje umieszczona w tym samym szpitalu, w którym niegdyś leczyła pacjentów... Co się z nią wtedy stanie?
Katja
Psychologiczne
Trzy serca 
http://trzy-serca.blogspot.com/
Klara po utracie ojca zmuszona jest przenieść się z rodzinnego miasta do Wrocławia i zamieszkać z ciotką Anną. W nowym mieście, w nowej szkole, poznaje energicznego Konrada oraz jakże tajemniczego Kamila. Mimo początkowej niechęci do jakiegokolwiek spoufalania się z innymi ludźmi, Klara przełamuje się i postanawia otworzyć na nowe znajomości.
Jest to historia o trudach nastolatków, o ich marzeniach, pragnieniach i tajemnicach. Jest to również historia o rodzinie, która rozbita przez śmierć i tragedie będzie starała się naprawić błędy przeszłości i odnowić utracone więzi.
Patrycja Hry
Romans
Nowojorskie tajemnice  
http://nowojorskie-tajemnice.blogspot.com/
Głównym bohaterem jest sierżant Johnny Brigh, który wraz z detektywami Jessicą Carter i Thomasem Reeve'm, prowadzą dochodzenia w Nowym Jorku. Nadzorują nad nimi porucznik Jonathan Brigh, który jest ojcem Johnny'ego, a także prokurator śledczy - Nathasha Plamer. Postaram się wprowadzić Was na ścieżkę tajemniczych morderstw, a także w życie osobiste naszych policjantów.
Dusia
Kryminalne
HAUNT - Harry Styles fanfiction 
http://haunt-fanfiction.blogspot.com
Carrie to normalna nastolatka z normalnymi problemami, jednak zmienia się to, gdy przeprowadza się nowego domu. Słyszy krzyki, których nikt nie słyszy, widzi krew, której nikt nie widzi. A co najważniejsze, Harry jest jej dręczycielem. Codziennie zjawia się u niej, a wraz z nim wszystko co najgorsze.
"Tworzymy okropności by pomóc sobie z rzeczywistością"
Kliii
FanFiction / Gwiazdy i fani
Przysięga
  
http://przysiega-fanfiction.blogspot.com/
Delia Leto jest córką szefa jednego z największych wydziałów śledczych w Stanach Zjednoczonych. Od najmłodszych lat, podobnie jak jej rodzeństwo, jest szkolona, by móc obronić się przed niebezpiecznymi ludźmi, którym w głowie tylko zbrodnie i morderstwa.
Pewnego dnia Delia wyjeżdża do Chicago, gdzie od kilku dni jest dokonywanych wiele morderstw. Choć przyjechała tam na chwilę, zostaje porwana przez wnuka jednego z najniebezpieczniejszych morderców USA. Delia nie panikuje, wręcz przeciwnie - próbuje nawiązać dobry kontakt z człowiekiem, który ją więzi.
Co wyniknie z kontaktów tej dwójki?
Jak zakończy się to wszystko?
Kamila T.
FanFiction / Gwiazdy i fani
Szkoła zabijania 
http://szkola-zabijania.blogspot.com/
Śmierć przynosi rozkosz, szczególnie, gdy można ją przeżywać wciąż na nowo. Problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy na drodze nieśmiertelności staje ktoś o wiele potężniejszy, dla kogo śmierć ma zupełnie inne znaczenie. Czy ktokolwiek się przed nim ustrzeże? Czy pozostała jeszcze nadzieja? A może jedyne wyjście zawiera się w słowach…
„Po prostu się zabij. Będzie bolało, obiecuję.”
Zamora
Thrillery i horrory
Pierwsze Ćwierćwiecze Poskromienia 
http://cwiercwieczeposkromienia1.blogspot.com/
Aron Richardson to osiemnastoletni zawodowiec z Dystryktu Pierwszego. Kiedy był jeszcze dzieckiem na arenie zginęła jego siostra - Emi Richardson. Stracił wtedy wszystkie uczucia i chciał za wszelką cenę wygrać Igrzyska, żeby ją pomścić. I tak się stało. Mając osiemnaście lat zgłosił się. Ale czy na pewno da radę zabijać z zimną krwią tak jak tego się spodziewa? Czy w ogóle da radę wygrać? Wejdź i przeczytaj!
Finnick Odair
FanFiction / Igrzyska Śmierci
Darkness Soul 
http://darknessoulff.blogspot.com/
Parvati Cane jest siostrą Andrewa. Jednego z szefów gangu. Przeprowadza się do Los Angeles z całą rodziną. Zostaje porwana przez gang najniebezpieczniejszego i znanego w całym Los Angeles Jasona Salvatore'a. On nie chce mieć z nią nic wspólnego, ale on i jego gang muszą z nią współpracować, aby odzyskać "swoją własność". Wciągnęli Parvati w swoje niebezpieczne życie. Zaczęła brać udział w nielegalnych wyścigach motocyklowych. Zrobili z niej maszynę do zabijania. Jason i Parvati zbliżyli się do siebie. Jego dusza była mroczna i pomimo wielu protestów Jasona ona zawsze przy nim była. Pomagała mu. Była przy nim. Parvati jest tak zaślepiona ich życiem, że nie zauważa niebezpieczeństwa które czyha za rogiem. Nie zamierzają dopuścić do jej śmierci, ale co jeśli jednak nie zawsze mogą być przy niej i ją chronić? Co jeśli nie będą przy niej wtedy gdy ona będzie ich najbardziej potrzebować?
Paulina Bieber
FanFiction / Gwiazdy i fani
Rejects  
http://rejects-fanfiction.blogspot.com/
"Luke Hemmings? Tak, znam go. On ma gdzieś zasady.
Interesuje się tylko swoim zespołem.
Mam go opisać trzema słowami?
Odrzutek, przystojny i niepoczytalny."
" Taissa Farminga? Siedzę za nią w ławce
na praktycznie każdym przedmiocie.
Co o niej myślę? Zajebiste nogi, włosy i
nie ma żadnych przyjaciół."
Mea Brooks
FanFiction / Gwiazdy i fani
Kocham Cię 
psychosocial-psychospoleczni.blogspot.com
Amanda Brinley wraz z ojcem przeprowadza się z Londynu do Gdańska. Przytłacza ją fakt, że będzie częściej widywać się ze znienawidzoną matką. Jednak jej poglądy zmieniają się w momencie, gdy poznaje swojego przyrodniego brata Mikołaja. Dzięki niemu jej relacje z matką ulegają znacznemu polepszeniu. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy między rodzeństwem zaczyna rodzić się uczucie.
Freffy S
Romans
dark years of my life 
http://dark-years.blogspot.com/
"W odruchu chwili złapała, za parasolkę, leżącą na wersalce i skierowała się w stronę drzwi. Pełna przerażenia, zza ściany przyglądała się męskiej sylwetce ubranej w szarą bluzę i czarne jeansy. Z wzrostu był kilka razy wyższy od niej. Przełknęła ślinę w duchu modląc się, o spokój i cisze. Obserwowała nieznaną jej postać, która kręciła się po pokoju. Odwróciła się zza siebie. Wzrokiem spojrzała na mężczyznę. Jedyne co poczuła, to mocne uderzenie w głowę"
monia monika
FanFiction / Gwiazdy i fani
Uśmiech jest najlepszym sposobem na uniknięcie kłopotu, nawet jeśli jest fałszywy 
http://be--as--one.blogspot.com/
Urodziłam się 24 grudnia 1997r. w Artville, a raczej w samochodzie. Moi rodzice zginęli w wypadku, a ja przeżyłam i nikt nie wie dlaczego. Byłam martwa, to jest pewne, ale jak to się stało, że nadal żyję? Nie wiem. Pewne jest jeszcze to, że już od małego dzieją się ze mną dziwne rzeczy.
Paula
Fantastyka / Fantasy
Kraina cieni  
www.historie-niewyszukane.blogspot.com
Czy zastanawiałeś się kiedyś, drogi przybyszu, jak wiele mógłbyś zrobić dla bliskich Ci ludzi? Jak trudna jest droga, którą podążasz? I czy będziesz wystarczająco silny, aby nieprzerwanie iść przed siebie? Poznaj historię, w której najważniejszą rolę odgrywa Nadzieja. Ona jest wszakże główną bohaterką, ledwo dorosłą dziewczyną, siłą sprowadzoną do organizacji, która sama siebie nazywa Brzaskiem. Choć mężczyźni, z którymi przyszło jej żyć, są mordercami, gwałcicielami, szaleńcami i sadystami, w każdym z nich dostrzegła skrzywdzone dziecko, które, mimo brutalnego usposobienia, obrało sobie szczytny cel. Z czasem stali się dla niej rodziną, dla której zdecydowała się poświęcić wszystko, co ma. Wybierz się do miejsca, w którym dobro toczy nieustanną walkę ze złem, choć strony mogą się odwrócić już wkrótce. To świat zasad, w którym pozory zaślepiają ludzi, a okrucieństwo człowieka nie zna granic. Po trupach do celu – to najkrótsze i najbardziej wymowne streszczenie tej historii, w której los ciągle szydzi i bawi się nieszczęściem.
Mukudori
FanFiction / M&A / Naruto
Hope i Jonathan  
http://hope-i-jonathan.blogspot.com/
Ona- dwudziestodwuletnia Norweżka, studiująca malarstwo na Sorbonie. Nieśmiała, piękna dziewczyna z planami na przyszłość i marzeniem o spotkaniu miłości swojego życia.
On- dwudziestotrzyletni Francuz z gotowym planem na przyszłość. Zależny od woli i zdania własnego ojca, który bez pytania syna o zdanie znalazł dla niego odpowiednią, w jego mniemaniu, kandydatkę na żonę.
Z pozoru przypadkowe spotkanie tej dwójki nie wskazywało na to, że ta znajomość będzie miała jakiś finał.
Zapewne wszystko obeszłoby się bez echa, gdyby nie fakt, iż los znalazł dla tej historii zakończenie, którego nikt - a już szczególnie Hope i Jonathan- się nie spodziewał.
Chcesz wiedzieć co się wydarzy? Sama/sam przeczytaj. Serdecznie zapraszam.
Guardian Angel
Romans
Wybrać miłość 
http://pasujesz.blogspot.com/
Młoda Isabella wyjeżdża z Polski za idealną miłością. Stawia wszystko na jedną kartę. Czy wszystko wyjdzie tak jak miało być? Czy ktoś pobawi się znowu jej uczuciami?
Fraise
Romans
Never Let You Go
  
http://never-let-you-go-jb-ff.blogspot.com/
Normalna dziewczyna zmienia szkołę ponieważ jest nieakceptowana przez otoczenie. Poznaje bliźniaków, którzy wywracają jej świat do góry nogami. Zazdrość. Żal . Smutek. Kłótnie.
Czy jedna osoba może być przyczyną końca braterskiej więzi?
Agata Bizzle & Nela Collins
FanFiction / Gwiazdy i fani
Hold me close I will be yours forever  
http://strazniczka22.blogspot.com/
Czarnooka Kat to odważna, zadziorna i uparta dziewczyna, wraz ze swym wilkiem tworzy niesamowity duet. Po stracie rodziny w bardzo młodym wieku, zostaję adoptowana, ale i to szczęście zostaję jej odebrane. Jednak to nie koniec jej tragedii. W jej życie wkraczają obcy "ludzie" wywracają jej życie do góry nogami, gdy dowiaduję się kim tak naprawdę jest i kim byli jej rodzice.
Patra N.
Fantastyka / Fantasy
Najtrudniej zaufać 
http://najtrudniej-zaufac.blogspot.com/
O siatkówce, ale bez znanych siatkarzy. O miłości, ale bez fajerwerków i wzdychania do księżyca. O życiu, ale bez serii niefortunnych zdarzeń, które nieubłaganie prowadzą do happy endu. Proza życia, opisana najlepiej jak potrafię. Z tym, że "proza" nie oznacza nudy i braku kolorów, a raczej cały wachlarz emocji, które przeżywamy każdego dnia.
Marta
Obyczajowe
Blog z różnymi opowiadaniami, każdy znajdzie coś dla siebie. Od romansu, przez fantastykę aż po krótkie wywody filozoficzne. Piszę wszystko, co mi wena podszepnie i tworzę głównie jednoczęściowe opowiadania. Zapraszam do siebie wszystkich, którzy nie lubią długich historii, które ciągną się miesiącami i męczy ich wyczekiwanie kolejnej części.
Anne Cathy Moore
Zbiory opowiadań
Trucicielka  
http://giftmorder.blogspot.com/
II wojna światowa. Liesel Roetting to przykładna matka i żona niemieckiego generała. Jej uporządkowany świat, w którym żyje, obraca się do góry nogami kiedy poznaje Hansa Goldnera. Dzięki temu mężczyźnie kobieta dowiaduje się, jakie tak naprawdę jest życie, które wykracza poza dobrze ułożony schemat. Dowiaduje się również czym jest prawdziwe i głębokie uczucie. Liesel nie wie, jak wielką cenę będzie musiała zapłacić za wkroczenie na niemoralną ścieżkę życia i kiedy traci najbliższą dla siebie osobę, postanawia dokonać zemsty na wszystkich, którzy są za to odpowiedzialni. Trucicielka to opowieść o tym, jak splot różnych wydarzeń może odcisnąć piętno na człowieku i jak z kogoś spokojnego można stać się żądną krwi osobą.
Melanie
Historyczne
Beautiful Pain  
http://hermiona-ron-opowiadanie.blogspot.com
Jak czas mija, rzeczy zmieniają się codziennie.
Rany się goją, jednak blizny się nie zmieniają.
Akcja toczy się niecały miesiąc po Bitwie o Hogwart. Złota trójka znów jest w niebezpieczeństwie - nieschwytani Śmierciożercy pragną zemsty.
Czy w takim momencie istnieje szansa, na zbudowanie trwałego związku? Czy pomimo przeciwności losu miłość Hermiony i Rona okaże się silniejsza?
Dulce
FanFiction / Harry Potter / Inne
Ciemność daje mi siłę  
www.martwe-serce.blogspot.com
Francja, Paryż, rok 2018. Pewna młoda dziewczyna, postanawia przeprowadzić się od rodziców z Los Angeles. Chce zacząć nowe życie, skończyła studia literackie i zatrudnia się w miejscowej bibliotece. Próbuje zaklimatyzować się w nowym miejscu, ale brak przyjaciół i bliskich utrudnia jej to. Pewnego dnia, ktoś próbuje się zabawić jej życiem... Czy zdoła przetrwać i zrozumie zło czające się wokół niej? Czy pozna godnych zaufania ludzi? Jak zareaguje na szokującą prawdę?
Wesoły Kostek
Fantastyka / Fantasy
Studniowa Kuracja Antymiłosna
  
studniowa-calum-hood-fanfiction.blogspot.com
Calum wie, że ją kocha. Ronnie wie, że go kocha. Ale nie będą razem. Czemu? Bo nie. Bo takie są widzimisię Caluma.
A uczucia nie mają tu nic do gadania. I żadna mafia czyhająca na życie Veroniki również.
Veronica Darkstone
FanFiction / Gwiazdy i fani
Zakochujemy się w tych, którzy nas kochają  
http://hej-evans-umowisz-sie-ze-mna.blogspot.com/
Mówi się,że zakochujemy się w tych, którzy nas kochają. Czy to prawda? Jaki to ma sens? Bo ostatecznie w tej historii ona jest kochana przez dwóch,a on ma tabuny fanek...Chłopak,który myślał, że nie ma dziewczyny wartej jego. Dziewczyna, która ostatnią rzeczą jaką by zrobiła to umówienie się na randkę z napuszonym idiotą...
Klasyk.Stara historia w nowej odsłonie.
Nija
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
Ostatni Blask  
http://ostatni-blask.blogspot.com/
Opowieść o miłości, która nie miała prawa istnieć i nadziei na lepsze jutro. Wejdź w świat bohaterów i przeżyj tę historię razem z nimi.
Cassandra dostaje misję chronienia życia pewnego chłopaka. W tym celu schodzi na Ziemię i udaje śmiertelniczkę. James popada w poważne kłopoty, z których wyciągnąć może go tylko ona. Mimo trudności i innych światów oboje zakochują się w sobie. James staje się innym człowiekiem, a Cassandra traci moc... Czy wróci do innych aniołów nim będzie za późno? Czy wybierze miłość i poświęci własne życie? Czas pędzi, a jej skrzydła tracą blask...
~Lena
Fantastyka / Fantasy
Naznaczona Śmiercią  
http://naznaczona-smiercia.blogspot.com/
Nazywam się Olivia Jeffey i chodzę do nowojorskiej szkoły na Manhattanie. Chcę opowiedzieć wam historię, o tym jak stałam się herosem. Tak. Mówię serio - herosem. Może to wydaje się dziwne - jak cała ja - ale niezwykłe. Zapewniam was o tym.
Olivia jest jedną z wielu herosów walczących codziennie o przetrwanie. Kiedy pewnego dnia trafia do Obozu Półkrwi, jej życie całkowicie się zmienia. Już nigdy nie będzie tym kim była, jednak przeszłość, o której tak bardzo chciałaby zapomnieć, nie daje jej spokoju. Ciągłe zmagania w obozie, rozterki oraz nieporozumienia to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia postanawia spełnić wolę swojego ojca, Pana Podziemi... Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w odkryciu Zaginionego Miasta? Czy podoła wyzwaniu? Czy podda się w najmniej oczekiwanym momencie? Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai? Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość.
~Lena
FanFiction / Percy Jackson
70 igrzyska głodowe  
http://70igrzyskaglodowe.blogspot.com/
Siedemnastoletnia Emily Ature z dystryktu szóstego zostaje wylosowana na 70 igrzyska głodowe. Nie jest lubiana w szkole, nie ma przyjaciół. Jej rodzice się rozwiedli, a brat zginął na arenie, kiedy miała 12 lat. Na igrzyska idzie razem z najpopularniejszym chłopakiem w szkole, który jak się okazuje jest w niej zakochany. Jej mentor również wydaje się być nią zainteresowany. Dziewczyna ma problem z dokonaniem wyboru oraz z uczuciami związanymi z zbliżającym zmaganiami na arenie. Jest to historia o miłości i problemach, które spotykają nastolatkę.
Koledżanka
FanFiction / Igrzyska Śmierci
Harry Joven  
http://harryjoven.blogspot.com/
Szesnastolatek z dystryktu szóstego – Harry Joven jest bardzo pogodnym chłopakiem. Wszystko zmienia się kiedy trafia na arenę. Chłopak zaczyna mieć wiele problemów. Zakochuje się w dziewczynie, która również została wylosowana. Na arenie doznaje zdrady i dostaje wyrzutów sumienia. Jak wygląda jego życie od momentu, kiedy został wylosowany?
Koledżanka
FanFiction / Igrzyska Śmierci
Młodzi i Waleczni 
http://mlodziiwaleczni.blogspot.com/
Osiemnastoletnia Louise Fortis razem z dziewiątką uczniów z jej szkoły zostają wylosowani jako kandydaci do Armii Młodych i Walecznych, która zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom Nowego Jorku. Będą musieli przez miesiąc przygotowywać się w Ośrodku Walecznych do Tygodnia Przetrwania. Tylko najbardziej odważni i inteligentni przeżyją i dołączą do Armii Młodych i Walecznych.
Koledżanka
Fantastyka / Science-fiction
Ostatni świt  
http://ostatniswit.blogspot.com/
"Powiadają, że ten, kto ma pieniądze, ma władzę. Natomiast w moim świecie majątek nie ma większego znaczenia. Liczy się ten, kto posiada doświadczenie i umiejętności."
 Raven Keith jest siedemnastoletnią Łowczynią Nikczemnych. Dotychczas nie miała jednak okazji, by sprawdzić się w walce, ponieważ w chwili jej narodzin krwawe wojny dobiegły końca i nigdy nie zostały powtórzone. Przez Radę Najwyższą Łowców jest uważana za Wybraną, czyli taką, która położyła kres okrucieństwu. A jednak...
Ktoś nielegalnie otwiera jedyny portal prowadzący do Verdille. I tworzy kolejne. Łowcy, zawiadomieni o zagrożeniu za późno, nerwowo przygotowują się na starcie. Ale czy ktokolwiek pamięta jeszcze, jak się skutecznie walczy?
Raven, córka księżnej Adelaidy i księcia Jeffreya, jest obwiniana o całe nieszczęście i posądzana o zdradę. Jednak nie przez wszystkich... ON staje po jej stronie, rzekomo całkiem bezinteresownie. Czy młoda, całkiem bezbronna Łowczyni, zaufa nieznajomemu?
Kaila Samler
Fantastyka / Fantasy
Black Wolf Zayn Malik 
http://black-wolf-zayn-malik.blogspot.com
Moja historia nie jest jedną z tych słodkich opowiastek o szczenięcej miłości, zakończonej słowami „ żyli dobrze i szczęśliwie”. Nie jest też zapisem życia człowieka, który zmienił oblicze świata ani zrobił cokolwiek dobrego dla ludzkości. Nie mówi o kochającej rodzinie, idealnym świecie i tych wszystkich bzdetach. Jest to natomiast historia człowieka, który żył w szarej rzeczywistości i którego wiele czynników doprowadziło na sam szczyt, a później do upadku. Jest to historia świata pełnego przemocy, śmierci i pieniędzy liczonych w milionach banknotów. Historia chłopaka, który stał się najbardziej wpływowym człowiekiem w Londynie, chociaż ciągle pozostawał w cieniu. Moja historia.
Nazywam się Zayn Malik, chociaż w moim środowisku znany jestem jako Czarny Wilk.
Alex
FanFiction / Gwiazdy i fani
Atomy Szczęścia
  
http://atomy-szczescia.blogspot.com/
W jakimś mieście, w jakimś pokoju, pod łóżkiem stoi pudełko pełne listów. Krótkich, pełnych uczuć i emocji. Pisze je C- młoda dziewczyna, wszystko zaś zaadresowane są do tej samej osoby- M. Zawierają w sobie historię, teraźniejszość i marzenia, tęsknotę i pustkę a także wspomnienie miłości. Jest to historia uniwersalna- kto bowiem nie był zakochany i nie cierpiał po stracie swojej miłości? Jest to jednak również historia konkretnej pary. Historia która nie jest, wbrew pozorom, prosta.
atomy_szczescia
Psychologiczne
Prawdziwa przyjaźń czasem bywa zaskoczeniem  
http://dramione-dzis-jutro-na-zawsze.blogspot.com/
Kiedy wchodzę do restauracji, widzę ich po raz pierwszy. Przy elegancko zastawionym stole siedzi jedna z najpopularniejszych par młodych czarodziei.
-Witam - grzecznie się witam, od razu ulegając urokowi tej dwójki. Po paru niezręcznych uprzejmościach, rozpoczynam najbardziej zdumiewający wywiad w mojej karierze.
……
-Nienawidzimy się tak bardzo, że .. – mój rozmówca, wzrusza ramionami, posyłając ciepły uśmiech partnerce –Pomyliliśmy to z miłością.
-Jak już to ty – prycha kobieta, potrząsając brązowymi lokami –Ja nie popełniam prawie nigdy błędów. Wiedziałam, że cię kocham od początku.
-Chyba mnie w takim razie z kimś pomyliłaś – z fascynacją obserwuje ich natarczywe spojrzenia oraz niesamowitą więź. –Tak naprawdę musieliśmy przejść długą i krętą drogę by .. dojść do tego momentu, co teraz.
……
-Dziękuję za poświęcenie mi dzisiejszego wieczoru – wkładam płaszcz, obserwując ich gesty pełne miłości. Po trzech godzinach nie mam dość, przyglądania się tym wyjątkowym ludziom.
-Ah, chcielibyśmy również zaprosić na nasz ślub – mężczyzna otwiera drzwi od restauracji, ignorując moją zszokowaną minę.
-Ślub? – powtarzam, słysząc ciężki oddech mojej towarzyszki. Młoda czarownica otwiera i zamyka usta, mrugając z niedowierzaniem na .. narzeczonego.
-Czy ty mi się właśnie oświadczasz? – prycha, zaplatając ręce na piersi –Tłumacz się..
Oddalam się powoli, słysząc ich sprzeczkę na temat romantyzmu i właściwych zaręczyn. Po raz ostatni zerkam przez ramię na objętą już parę. Brązowe loki mieszały się z platynowymi włosami. Zamierzam przedstawić ich historię w zupełnie innym świetle. Same fakty opowiedziane przez młodych narzeczonych. Najbardziej kontrowersyjna para od stuleci. Hermiona Granger i Dracon Malfoy.
Lupus Lumos
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Ocal mnie, Szlamo
  
http://zmieniacz-czasu-victorii.blogspot.com/
Patrzysz w stalowoszare tęczówki mężczyzny. Zastanawiasz się, czy to co ci opowiedział jest prawdą. To niemożliwe żeby był kiedyś przestępcą, tak jak on siebie nazywa, śmierciożercą. Uświadamiasz sobie, że przed takimi ludźmi jak on uciekał twój dziadek.
Mimowolnie przechodzi ci przez myśl aby mu o wszystkim powiedzieć. Nie macie przecież przed sobą sekretów. Jesteś czarownicą, tak jak on. Ale rezygnujesz z tego pomysłu i upominasz się w myślach, że przecież nie należysz do jego świata. To co ci opowiedział jest dla ciebie nieosiągalne. Wtedy przypominasz sobie pamiątkę po dziadku. Zmieniacz Czasu.
Nazywasz się Victoria Johnson. Jesteś mugolaczką, która postanowiła wkroczyć w nieznany sobie świat. Świat Magii, o którym jedynie słyszałaś. To wszystko wydaje się być dla ciebie na wyciągnięcie ręki dzięki Zmieniaczowi Czasu. Dodatkowo masz szansę zmienić przeszłość stojącego przed tobą nieszczęśliwego mężczyzny.
I właśnie to sobie obierasz za cel cofając się w czasie.
Ann Dreamy
FanFiction / Harry Potter / Inne
Cień nad przepaścią  
http://nadprzepasciazycia.blogspot.com/
Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy w obliczu zagrożenia postąpiłbyś/ postąpiłabyś słusznie, zgodnie z Twoimi ideałami? Czy byłbyś/byłabyś w stanie zrezygnować z własnego bezpieczeństwa, by chronić tych, na których Ci zależy?
Główna bohaterka opowiadania to osiemnastoletnia Eleinor Zayden, która jest na etapie szkolenia, po którym będzie mogła zostać pełnym członkiem korpusu Kairee. Na razie jako Virsinia posiada pewne przywileje, jednak kiedy już złoży przysięgę, te przepadną. Będzie zmuszona wykonywać rozkazy, które nie będą jej się podobać. Ale nie ma innego wyboru, jak tylko zagryźć zęby i robić to, co jej każą.
Czy Elein podporządkuje się Kairee? Czy zdoła przeciwstawić się woli ojca? Czy jej chęć do zmian nie zostanie wypaczona przez ciężkie chwile, które będzie musiała przejść?
Jeśli uważasz, że dałbyś/dałabyś radę oprzeć się rozkazom korpusu, nie krzywdząc przy tym siebie, jak i swojej rodziny, muszę zniszczyć Twoje aspiracje. Nie dałbyś/dałabyś rady. Dobrze się zastanów, czy chcesz przekroczyć granicę i od tej pory żyć pod dyktando innych. Możesz też się zbuntować. Ale tak czy inaczej nie gwarantuję Ci tu bezpieczeństwa. Zagrożenie czyha z każdej strony.
Przeżyć w Kasmanii potrafią tylko inteligentni i odważni. Pozostali wcześniej czy później wypadną z gry. W opartym na spartańskim wychowaniu państwie nie ma miejsca na płacz i biadolenie.
Przekroczysz więc bramę prowadzącą do królestwa? Czy się odważysz?
Eveline
Przygodowe
Dziewiąta Pieczęć  
9thsigil.blogspot.com
Co tysiąc lat ludzkość szykowała się na mityczny koniec świata, który nigdy nie nadszedł. Każda ze starożytnych cywilizacji miała swoje teorie, który nigdy się nie sprawdziły. Łączyło je jedno - konflikt Jasności i Ciemności. Dobra i Zła.
Jest rok 2014. Ludzkość przestaje wierzyć w mity o Ragnarök'u. Pogrążeni w pogoni za swoimi sprawami nie dostrzegają ciągle trwającej walki w przeciąganie liny. Kreując nowych bogów, porzucili kult starych, pradawnych, martwych bóstw, które teraz chcą zemsty za wieki zapomnienia.
Co się stanie, gdy Dobro i Zło zawrze pakt? Jaki los spotka Niewiernych? Co w tym wszystkim robi z pozoru zwykła śmiertelniczka, której jedyną bronią jest nóż? I wreszcie - kto przełamie ostatnią pieczęć Końca?
Nolla
Fantastyka / Fantasy
Nowa w Hogwarcie 
http://nowa-w-hogwarcie.blogspot.com/
Eleonora Zabini zdecydowanie nie jest normalną czarownicą. Nie cierpi… Ludzi. A najbardziej tych magicznych… Do tej pory uczyła się w domu, ale teraz wszystko ma się zmienić. Ojciec wysyła ją do Hogwartu!
Jest to opowieść o przyjaźni, miłości i (najprościej mówiąc) o Hogwarcie… Nie zabraknie także mojego dziwnego, czarnego humoru. A wszystko to będzie się rozgrywać w czasach Nowego Pokolenia. Zapraszam!
PS Wszelkie błędy są winą mojej złej karmy… Lepiej na nią uważajcie. Paskudny stwór.
Gabriela
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Kochać to niszczyć, a być kochanym to zostać zniszczonymhttp://shadowhunters-love.blogspot.com/
Ona - zbuntowana szesnastolatka posiadająca kochającą rodzinę. On - najlepszy łowca, wychowywany przez Lightwoodów. Oboje są Nocnymi Łowcami, mają to samo przeznaczenie i ten sam cel. Czy uda im się znaleźć miłość? I czy oboje przeżyją? Dowiesz się, czytając moje opowiadanie :)
Eveline Lawrence
FanFiction / Dary Anioła
All stories are true
http://all-the-stories-are-true.blogspot.com/
Pewnej piątkowej nocy pod drzwiami nowojorskiego Instytutu zjawia się niebieskowłosa szesnastolatka. Dziewczyna jest zagubiona i przerażona, odkąd wyszła ze szkoły cały czas ścigały ją demony. Shailene Ravenscar, z pozoru zwyczajna dziewczyna z niezwyczajnym nastawieniem do życia poza wybujałą wyobraźnią nie przejawiała żadnych niezwykłych umiejętności. Jej największym marzeniem było odwrócenie tego nudnego stanu rzeczy wydarzeniem rodem z powieści fantastycznej. Jednak do tej pory w jej drzwiach nigdy nie zjawił się Hagrid i nie usłyszała "Hej Shai, jesteś czarownicą!". Nie spodziewała się, że to kiedykolwiek się stanie. Wszystko zmienia się kiedy jej matka przepada jak kamień w wodę, a ją samą odsyła do Instytutu. Tam dowiaduje się o istnieniu Świata Cieni, czyli mniej więcej tego, w co sama chciałaby wierzyć, ale na tym nie koniec. Z listu, który zostawiła jej matka wynika, że Shai jest Nocnym Łowcą, jednak Cisi Bracia wyczuwają w niej coś jeszcze, coś, z czym nigdy się nie spotkali. W tym samym czasie zaczynają prześladować ją sny o końcu świata i potworach. Tylko co ma z tym wspólnego jej matka? I czemu jej najlepszy przyjaciel też wydaje się wplątany w tą historię? Nikt nie potrafi odpowiedzieć na te pytania, ale prawda może okazać się bardziej nieprawdopodobna niż się wydaje.
Lucy Ravenscar
FanFiction / CrossoverZbiór opowiadań o nowym pokoleniu, które zaczyna naukę w Hogwarce. Głosy uparcie w mej głowie szepcą historię młodzieńca nękanego obsesją. Wciąż niepewny, na każdym kroku się waha. Kim jest? A czy mętlik w jego głowie to jedyny problem jaki postanowił zgotować mu los?
I jakie sekrety przeszłości zaczną go nękać?
Anavien Seneru
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Ostatnie Spojrzenie
http://ostatnie-spojrzenie.blogspot.com/
Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...
Selvine
FanFiction / Gwiazdy i fani
Written heart
http://written-heart.blogspot.com/
Blog poświęcony jest w głównej mierze na pisaniu krótkich form tekstowych. Pojawiać się będą także inne rozmaitości ze świata.
Dusia
Zbiory opowiadań
Cena majestatu
http://cena-majestatu.blogspot.com/
Witaj w świecie, gdzie duma trafia na dumę, uprzedzenie na uprzedzenie a drużyna na drużynę. Witaj w świecie intryg, meczów i miłosnych rozterek.
Wyjechać od ukochanego nie jest łatwo, jednak, gdy już to zrobisz czujesz, że nie jesteś ograniczana przez żadną barierę. Jak zareagujesz, gdy zauważysz, że znów się zakochałaś? Ojciec nie popiera związku ze swoim piłkarzem. Czy odwrócisz się do niego plecami dla Ramosa? A może to Ronaldo zawróci Ci w głowie? Możesz też wrócić do Pique.
Wybierz, zanim będzie za późno...
nowadays
FanFiction / Gwiazdy i fani
Galimatias - czyli wizyta w umyśle szaleńca
http://galimatias-gpm.blogspot.com/
Galimatias to wszystko to, co szaleńcowi w duszy gra. Historie osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, hazardu czy od komputera - historie osób tak bardzo potrzebujących pomocy, osób niemo krzyczących. Niektóre z nich zainspirowane wydarzeniami prawdziwymi, inne wyssane z palca, jednak w równym stopniu realne i przepełnione wariactwem. Jeśli upadniesz, nikt Cię na siłę podnosić nie będzie, pamiętaj o tym, zagłębiając się w świat ludzkich słabości bo możesz skończyć tak samo jak oni - osoby kryjące się w umyśle szaleńca.
Powiedz mi, czy wiesz jak to jest wierzyć w coś, co nigdy nie istniało?
Gnijąca Panna Młoda
Zbiory opowiadań
Śmierć i pomoc przyjdą z nieba
http://smierc-i-pomoc-przyjda-z-nieba.blogspot.com/
Wojna nie chciała odchodzić. Polubiła wszczynanie sporów na Ziemi i opętywanie mężczyzn, którzy zdolności przywódcze mieli we krwi. Gdy nadszedł czas apokalipsy, Wojna wiedziała, że wszystko powoli dobiega końca. Posługując się Adolfem Hitlerem, rozpętała II wojnę światową. W Niebie panowały w tym czasie przygotowania do Apokalipsy i nikt nie zawracał sobie głowy zbuntowanym Jeźdźcem. Konflikt światowy rozrastał się w zastraszającym tempie i Bóg nie mógł dłużej tego ignorować. Modlitwy błagalne zapełniały głowę jego i poddanych mu aniołów. Jedną z proszących była Lenora Moszkowicz, Żydówka, która bardziej wierzyła w chrześcijaństwo niż judaizm. Odkąd trafiła do getta, nie rozstawała się ze znalezionym na ulicy różańcem. Codziennie modliła się, by jej rodzina przetrwała wojnę.
W tysiąc dziewięćset czterdziestym pierwszym na Ziemię przyleciały anioły. Po dwóch przedstawicieli do każdego getta. Castiel wraz z Urielem przybyli do Warszawy, by tam walczyć z wysłannikami Wojny. Cas zawsze miał kłopoty z wykonywaniem rozkazów i trzymaniem się zasad. Pomoc uwięzionym Żydom, może być dla niego ciężką próbą posłuszeństwa.
Emo Łosiu
FanFiction / Filmy i serialeO tym, co się dzieje, gdy błękitnowłosy Espada wpada na Shinigami, która korzysta z usług tego samego fryzjera. O tym, jak to jest zderzyć się z kimś, kto mógłby być twoją rodziną, o której nie miałeś pojęcia, ale twoje żądze podpowiadają ci inne rozwiązanie. I mają rację. Oraz o granicach między walką, śmiechem, a pragnieniem.
Na blogu pojawia się niecenzuralne słownictwo (w końcu to Szósty zatwierdza rozdziały ^^)
Wilczy
FanFiction / M&A / BleachKrótki opis bloga: Harry i Hermiona powracają do Hogwartu a Jo Carter odkrywa, że świat czarodziejów stoi na krawędzi wojny. Do tego obaj synowie Harry'ego zaczynają o nią rywalizować a Rose i Scorpius wymyślają coraz bardziej szatańskie pomysły, żeby sobie dokuczyć. Co się stanie, kiedy do tego dołożymy powrót Draco? Zapraszam!
rose ginger
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
Wakacje nad jeziorem są doskonałym oderwaniem się od nudnej rzeczywistości, szczególnie jeśli są one spędzane z najlepszymi przyjaciółmi. Co jeśli jednak te wakacje mają odmienić wszystkie twoje myśli i przekonania oraz twoich znajomych? A co jeśli taki wyjazd nie jest wyjazdem, lecz zwykłym powrotem do rzeczywistości, która wydawałaby się być tak abstrakcyjną? Nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania poza jedną osobą.
Wedrfonir
Psychologiczne
Moje życie straciło sens w zaledwie jeden dzień, a odzyskało w równy tydzień. Podjęłam wiele złych decyzji i zrobiłam wiele okropnych rzeczy, ale nie żałuję. Może się zmieniłam, a może po prostu dorosłam do niektórych spraw. Nigdy nie byłam niczego pewna. Wiem jedynie, że nazwisko Riddle jeszcze nigdy nie było mi tak bliskie.
Luex
Fanfiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
Melanie, dotychczas zwyczajna nastolatka, po powrocie do rodzinnego domu odkrywa coś, czego nigdy nie powinna.
Coś co pomoże zmienić jej dotychczasowe obrazy świata.
Coś co odmieni jej życie już na zawsze.
Coś z czym tylko ona może się uporać.
Coś niewyobrażalnie potężnego.
Coś od czego nie można uciec.
Coś.
Aleks Sandra
Fantastyka / Fantasy
SPACE ANXIETY
http://space-anxiety.blogspot.com/
Rok 2050. Minęło dokładnie dwadzieścia lat od dnia zakończenia III wojny światowej, najkrwawszego konfliktu zbrojnego w dziejach świata, który pochłonął prawie czterysta milionów ofiar na całej Ziemi. USA i Rosja praktycznie przestały istnieć po bombardowaniach, które oba kraje wzajemnie sobie "sprezentowały".
Strefa 51 wydawała się być jednak w stanie nienaruszonym. Owiane tajemnicą miejsce okazało się istnieć naprawdę, a trwające w nim badania przerosły najśmielsze wyobrażenia. Na jaw wyszły eksperymenty nad dziwacznym obiektem z Roswell, który spadł tam w 1947 roku, oraz inne sprawy bezpośrednio powiązane z pozaziemską cywilizacją.
Sarah Finch przypadkiem odkrywa, że Roswell jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Kobieta zmuszona jest uciekać ze Strefy 51, gdzie dotychczas pełniła rolę asystentki człowieka odpowiedzialnego za większość badań nad UFO. Jej tropem rusza Gregory Hughues, doskonale wyszkolony były marine, będący teraz cichym zabójcą wszystkich tych, którzy w jakiś sposób weszli w posiadanie tajnych informacji.
Co tak naprawdę dzieje się w najbardziej strzeżonych laboratoriach? I czy kosmici naprawdę mają jakieś plany wobec Ziemi?
anxiety
Fantastyka / Science-fiction
Wszechpaństwo. Królestwo władane przez zmarłego Lectora przechodzi w ręce jego czterech synów. Ci, po burzliwych naradach, dzielą między siebie ziemie na cztery równe części. Władca Ziem Północnych - Aijnos, pod wpływem fałszywego proroka i zielarza - Doriana, truje dwóch swoich braci i zajmuje ich królestwa. Na drodze do objęcia władzy nad całym Wszechpaństwem stoi tylko Izajah - najstarszy i najsprawiedliwszy z rodzeństwa. Aijnos, za namową Doriana, wyrusza na poszukiwania Owocu Nieśmiertelności, dającemu mu wieczne życie, mądrość i niezłomną siłę, który - według legend - znajduje się na Przylądku Zero - miejscu,strzegącym przez samych potężnych, nieśmiertelnych Bogów.
Izajah, cudem ocalały z zamachu przeprowadzonego przez brata, wyrusza jego śladem, usiłując ocalić Aijnosa spod niebezpiecznej władzy Doriana, uwolnić własną rodzinę z niewoli oraz przywrócić harmonię w Wszechpaństwie.
Błękit
Fantastyka /  Fantasy
nad-przepascia-marzen.blogspot.com
Rebecca i Kathleen - siostry Chapman. Samuele Verberg - właściciel sieci hoteli na całym świecie. Spotkało ich w życiu wiele złego, dlatego los skrzyżował ich ścieżki, aby mogli zaznać trochę szczęścia.
Dwie siostry.
Jeden mężczyzna.
Dwie drogi.
Jedno rozwiązanie.
Która z sióstr spędzi życie u boku przystojnego Samuela, a która spadnie z klifu marzeń?
Michelle
Romans
Blog opowiada historię Marcela. Chłopaka, którego z dnia na dzień zaczął męczyć jeden i ten sam koszmar, którego główny bohater za wszelką cenę chce się pozbyć. Pewnego dnia po kłótni w domu udaje się do lasu, gdzie spotyka dziewczynę dzięki, której zrozumie czym jest miłość.
Jeffrey
Romans
Different
http://different-jbfan-fiction.blogspot.com/
"Nazywam się Sky Cambell, mam 18 lat i to wszystko co mogę o sobie powiedzieć. Nie jestem ciekawą osobą, nie warto wnikać w moje życie, bo gwarantuję, że zanudzisz się na śmierć. Mieszkam w Los Angeles od urodzenia, mam młodszego brata.Mój tata współpracuje z wytwórnią Island Records.Chodzę do liceum, które mnie niszczy. Codziennie spotykam się z wyzwiskami, groźbami oraz wyśmiewaniem. Krócej mówiąc nie jestem lubiana. Jedyne wsparcie mam w babci, ale ona mieszka w San Francisco i rzadko ją widzę. Staram się stawić czoła problemom, ale i tak jestem słaba emocjonalnie czego dowodem są kreski na moich nadgarstkach. Sprawianie sobie bólu pomaga mi zapomnieć o świecie. Znajduje się wtedy w wannie, biorę swoje ukojenie zwane żyletką.Przykładam ją do nadgarstka i wykonuję kilku centymetrowy ślad,z którego po chwili zaczyna lecieć czerwona ciecz. Powtarzam czynność kilka razy, następnie robię to samo na udzie. Jednak wszystko się zmieni,bo poznałam go..."
Clauduśka Duśka
FanFiction / Gwiazdy i faniBlog głównie poświęcony publikowaniu osobistych opowiadań. Od czasu do czasu mogą pojawić się również jakieś dodatki w postaci osobistych refleksji oraz recenzji filmów, książek itp. Jednakże blog w szczególności koncentruje się na wyobrażeniach, marach, zwidach i urojeniach autorki.
GeminiGirl
Zbiory opowiadań
To moje Królestwo, a ja jestem jego Królową i jedynym mieszkańcem, który drąży tematy, które powinny zostać nienaruszone, staje do walki z góry przegranej, szuka odpowiedzi na niepostawione pytania odbijające się pustym echem w kanionie zwanym świadomością... Czyli ja i moje przemyślenia, problemy, dialog z Tobą.
Czarna Wdówka
Pamiętniki i refleksje
Rok 2043. Świat został opanowany przez rządzę władzy i walkę o posiadanie podległych. Szesnastoletnia Scarlett zostaje nabyta przez jednego z najważniejszych ludzi w tym interesie, aby stać się niewolnicą i służyć w willi jego potomka, Harry'ego Stylesa.
Pandasbooty
Fanfiction /  Gwiazdy i fani
Nowy Rok zawsze przynosi wiele zmian, co przyniesie Hermionie Granger – utalentowanej aurorce i vice szefowej Biura Aurorów?
Zapewne dużą dawkę humoru, jeszcze więcej złości i zdecydowanie wiele radości! Bo przecież, każdą osobę pracującą z Draconem Malfoyem spotyka WIELKI ZASZCZYT!
Chcesz dowiedzieć się jak potoczą się losy (nie) zgodnej pary aurorów? Jeżeli tak zapraszam na Aurora z wymiany!
Charlotte Petrova
Fan Fiction / Harry Potter / Czasy TrójcyLily Evans wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki. Voldemort w pełni sił, Zakon Feniksa walczy ze Śmierciożercami, a Szkoła Magii i Czarodziejstwa jest zupełnie odciętym od wojny miejscem. Życie zdaje się toczyć dość monotonnie...
Tylko czy na pewno? Tajemnicą poliszynela jest, że wśród młodych Ślizgonów znalazło się kilku "fanów" Czarnego Pana, chłopców zdecydowanych na wstąpienie w jego szeregi tuż po zakończeniu szkoły. A wśród nich Severus Snape, były przyjaciel Lily, którego los wciąż nie jest jej obojętny, chociaż Sev tak bardzo ją zranił.
Pomiędzy nauką do Owutemów a próbami przemówienia Snape'owi do rozumu, Lily ze zdumieniem zauważa, że jeden z Huncwotów za bardzo zaczyna ją interesować. Tylko który?
imbirowa
Fan Fiction / Harry Potter / Czasy HuncwotówWydarzenia mają miejsce po koniec 3. roku. Syriusz Black zostaje skazany na pocałunek dementora. Albus Dumbledore pozwala Hermionie użyć zmieniacza czasu, by ocalić niewinnego człowieka. Jednak Potterowi i Granger los nie chce pomóc. Urządzenie przenosi ich w czasie do roku 1976, kiedy to Lily Evans jest perfekcjonistką, James Potter to napuszony szukający, Remus Lupin ukrywa swoją wadę, Syriusz Black to szkolny casanova, a Peter Pettigrew snuje plany ze Ślizgonami. Co się stanie, kiedy Harry pozna swoich rodziców? Jak bardzo namieszają w czasie? Czy Hermiona będzie w stanie oprzeć się wielkiemu podrywaczowi? I co gorsza, czy zmienią historię?
Kliii
Fanfiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
"kocham Cię" niby dwa zwykłe słowa, a dla wielu są tak trudne do wypowiedzenia. 17-letnia Tailor ma problem z wyznaniem uczuć przyjacielowi. Mimo wielu pytań "ale co, kochasz mnie?"od Patricka, który coś podejrzewał ona zawsze mówiła NIE. Co będzie musiała poświęcić, żeby w końcu stać się dziewczyną Patricka i czy w końcu jej marzenie się spełni?
Big-Milka
Fantastyka / Fantasy
„ (…) Minęła chwila, zanim Elsa odwróciła się od okna i spokojnym, lecz mocnym głosem powiedziała:
- Nic nie dzieje się bez przyczyny.”
Dobroduszna Alice, promienna Nessie, żywiołowa Melanie i bystra Daniela – gdy wszystkie cztery poznają historię swoich przodków, odkrywają, że są ze sobą w pewien sposób połączone. Wydarzenia sprzed laty mają swoje odbicie w teraźniejszości i dziewczyny są zmuszone rzucić się w wir poszukiwań rzeczy, której wszyscy szukają. Życie stawia przed nimi egzamin z lojalności, odwagi, wytrwałości i pokory, który muszą zdać, by dobiec do końca.
Betty Gilbert
Fantastyka / Fantasy
Melody jest zwyczają nastolatkę pełną sprzeczności. Wyjeźdża do Los Angeles spełniac marzenia jednak los przygotował dla niej istny labirynt pomiędzy uczuciami, kłamstwami, niebezpiecznymi sytuacjami i tajemnicami, których poznanie może ja wiele kosztować. Tajemnicze moce, przygody i niebezpieczeństwo... Czy dziewczyna przeżyje tak wiele?
Deviant
Fantastyka / Fantasy
http://hesavedher.blogspot.com/
Piętnastoletnia Hope Gonazles jest chora na serce. Może ją uratować jedynie przeszczep. Szansa, że znajdzie dawce jest jedna na milion. Małżeństwo jej rodziców rozpadło się. Musi spotykać się z ojcem który ją krzywdzi. Pewnego dnia w szkole wpada na Justina. Chłopak był dla niej wyjątkowo miły. Widział, że dziewczyna należy do tych cichych, skromnych i nie chcących wyróżniać się z tłumu. To właśnie mu się podobało. Zaprzyjaźnili się i pewnego popołudnia przyszedł do niej do domu, gdzie zastał ją i ojca który ją bił. Czy Justin jej pomoże? Czy Hope uda się uciec? Czy odważy się powiedzieć o tym swojej matce? Czy Justin poczuje do niej coś więcej niż przyjaźń? Czy umrze?
Paulina Bieber
Fanfiction / Gwiazdy i fani
Lennie, to ambitna osiemnastolatka, marząca o miłości jak z ekranu telewizora, która po rozwodzie swoich rodziców, z przed kilku lat, próbuje zacząć życie od nowa. Pomimo wielu przeciwności postanawia poradzić sobie z wszystkimi problemami w jedyny sposób, jaki zna - jest idealna. Doskonała córka, doskonała przyjaciółka, doskonała uczennica. Do czasu. Pewnego dnia przez przypadek poznaje chłopaka, który jednym, jedynym spojrzeniem wywraca cały jej świat do góry nogami. Od tamtej pory los nie daje za wygraną i krzyżuje ich drogi na wszystkie, możliwe sposoby. Chłopak skrywa w sobie jednak tajemnice oraz wspomnienia, które nie pozwalają mu iść do przodu. Z czasem oboje przekonają się na własnej skórze, że nie ma idealnych ludzi, ani idealnych uczuć.
John Lennon
FanFiction /  Gwiazdy i fani
"...Kiedyś jednak pamiątka daje o sobie znać.
Przypadkowo napotykamy swoją pierwszą miłość.
Nasze spojrzenia się krzyżują wytwarzając niewidzialną cieniutką nić wspomnień, które na nowo krążą w sercach burząc wszystko to, co budowaliśmy przez kawał czasu.
Czujemy się, jakby to było wczoraj.
Wszystko wraca ze zdwojoną siłą, a myśl,
że to co zdążyliśmy doświadczyć bez niej,
moglibyśmy przeżyć właśnie z nią,
spędza nam sen z powiek.
To właśnie wtedy zaczynamy rozumieć, że nasze serce było zarezerwowane od samego początku dla osoby, która nauczyła nas kochać."
Larry Stylinson
FanFiction / Gwiazdy i fani
Historia siedemnastoletniej Nicole, wampirzycy posiadającej nadprzyrodzone zdolności.
Alice Spencer
Fantastyka / Fantasy
Emilia zaczyna wchodzić w dorosłe życie. Od nowego etapu dzieli ją tylko kilka egzaminów maturalnych, do których ma niebawem przystąpić. Przed nią wyjazd na wymarzone studia do wielkiego miasta, wspólne zamieszkanie z ukochanym chłopakiem oraz chęć przeżycia niesamowitych przygód. Jednak tragiczne zdarzenia wprowadzą w jej idealnych planach prawdziwy zamęt. Na dodatek, w tych trudnych chwilach, zwariowana przyjaciółka namawia ją na szalony pomysł. Czy oderwanie się od przytłaczającej codzienności będzie dobrym rozwiązaniem?
aG.x
ObyczajoweOpis bloga: Dzięki Super Genki-Damie Son Gokū oraz energii zgromadzonej z całego Wszechświata, Majin Bū wreszcie został unicestwiony. Shen Lóng spełnił życzenie naszych bohaterów — przerażające wspomnienia terroru zostały wymazane z pamięci ludzi, a na Ziemię znów mógł powrócić pokój. Szczęśliwy rok minął bardzo szybko. Jednakże…
Rieen
FanFiction / M&A / Dragon Ball
Świat duchów nie jest taki jaki im się wydawał
http://animenatalki.blogspot.com/
Oglądaliście "Shaman King"? Widzieliście zakończenie? Tak? To fajnie, bo od tego zaczyna się ta historia. Zick nie umarł, starsza siostra go uratowała, a teraz pomoże mu wygrać. Tym razem nie potrzebują pomocy Yoh.
Natallie'n N.
FanFiction / M&A / Shaman King
Jedna z najstarszych wampirzyc Ziemi czuła się samotna do czasu gdy poznała młodego członka jej rasy nieśmiertelników. Odnajduje w nim coś czego zawsze jej brakowało, a on w niej. Jednak sielanka kończy się gdy on musi ją opuścić. Gdy zostawił ją samą, samotność zaczęła dokuczać jej jeszcze bardziej. Czy kiedyś go jeszcze spotka? Może jego już nawet nie ma? A co jeśli znalazł sobie inną? Co jeśli nie zamierza dotrzymać obietnicy i nie wróci? Czy jej nieśmiertelność ma jeszcze jakiś sens? Czy z jej śmiercią umrze świat?
Natallie'n N.
Fantastyka / Fantasy
L'amour est un miracle (tł. Miłość jest cudem)
http://mojefantazjei.blogspot.com/
Odkąd Natalia ukończyła 12 lat zaczęła dostrzegać świat i jego mieszkańców w odmienny i dość rzadki sposób. Gdy stała się pełnoletnia opuściła dom i wyjechała do Warszawy, W mieście spotyka popularny zespół Tokio Hotel. Zaprzyjaźnia się z nimi, a po pewnym czasie odnajduje w nich bliskość jakiej nawet nigdy nie czuła od swojej rodziny.
Natallie'n N.
FanFiction / Gwiazdy i fani
Pingwiny z Madagaskaru... Wydawać by się mogło, że te słodkie, antarktyczne zwierzęta, będące bohaterami znanego i lubianego serialu animowanego, są zbyt niewinne, by być komandosami.
Ale co, jeśli nasi uroczy bohaterowie nie będą zwierzętami, a... ludźmi? Co, jeśli ich problemy będą dużo poważniejsze, zaś zagrożenie życia naprawdę realne? Co, jeśli ich wrogami staną się ludzie gotowi zrobić wszystko, by osiągnąć upragniony cel?
Co, jeśli posuną się oni do zamordowania przeciwników, by się zemścić...?
Zwyczajne zwierzęce przygody zamieniają się w pełne wartkiej akcji opowiadanie sensacyjne, którego głównymi bohaterami stają się świetnie wyszkoleni i jedni z najlepszych na świecie agenci wywiadu, a ich wrogami — bezwzględni i rządni zemsty przestępcy. Kto zwycięży, kto popełni fatalne w skutkach błędy, a kto już nigdy nie będzie brał udziału w żadnej potyczce, może okazać się całkiem niedługo...
Blackie Line
FanFiction / Filmy i seriale
Sara
http://silverspring-s.blogspot.com/
Paryż, Francja, rok 1965. Thomas Howard szukając inspiracji przyjeżdża do miasta, gdzie zostaje wplątany w gry uczuciowe swoich dwóch najbliższych przyjaciół. Sara, która za wszelką cenę próbuję odzyskać ukochanego. I jej "ukochany", który próbuje wybić ze swojej świadomości że może rzeczywiście "stara miłość nie rdzewieje".
Rhiannon
Romans

Akademia przyjmuje ludzi ponadprzeciętnie uzdolnionych tj. PARANORMALNIE uzdolnionych! W naszych szkolnych murach miejsce znajdą wszelkiego rodzaju istoty. Od czarowników, wilkołaków, wampirów, smoków o ludzkiej postaci po duchowe medium, ludzi ze zdolnościami telekinetycznymi i innymi dziwactwami włącznie!
Czyżbyś miał pewnego rodzaju talent, który nie jest zbyt akceptowany przez społeczeństwo? Czyżby Twoi rodzice odprawiali na Tobie egzorcyzmy? Czy jesteś bezrobotnym, który ze względu na swoje zdolności nie może pracować w normalnych zawodach?
Genpaku Megpoid
Blogi grupowe
Czy chcesz poznać anioły XXI wieku?
Któregoś dnia Luce budzi się. Wszystko jest normalne, takie jak zawsze... dopóki dziewczyna nie uświadamia sobie, że stoi na chmurze, tysiące metrów nad ziemią. Próbuje sobie przypomnieć kim jest i co tutaj robi, ale bez skutku. Straciła pamięć. Nikt nie potrafi jej powiedzieć dlaczego tak się stało, nawet dwa potężne anioły, które spotkała na swojej drodze.
Luce wie, że musi odzyskać to, co jej skradziono, nie patrząc na zagrożenia i wrogów czających się za rogiem. Mając przy boku skrzydlatych przyjaciół, brnie dalej, po klucz do jej umysłu i nieuchronnie zbliża się do przeznaczenia. Każdy skrywa tajemnice, wie więcej od Luce, ma interesy na boku...
Co takiego stało się, że Luce nic nie pamięta? Kto ukradł jej wspomnienia i dlaczego? Jak może je odzyskać? Czy uda jej się dotrwać do końca?
Czy prawda jej nie zabije?
Camille Ceciderit
Fantastyka / Fantasy
Jeśli wygrasz, przeżyjesz. Jeśli przegrasz, zginiesz.
http://attack-on-kyojin.blogspot.com/
Nazywam się Ayame. Wychowałam się w okrutnym świecie opanowanym przez dziwną rasę olbrzymów, które są nazywane Tytanami. Istnieją mury, w których ludzkość znalazła schronienie, ale ja tam nie mieszkam. Od małego żyję poza nimi, dla mnie to codzienność, dla innych coś niemożliwego.
Paula
FanFiction / M&A / Inne

Każdy marzy o normalnym życiu, idealnych rodzicach, kochającym chłopaku, niezawodnych przyjaciołach... Ale nie każdemu jest to pisane.
Emily skrywa przed światem wielką tajemnicę . Gdyby się wydała, jej życie wywróciłoby się do góry nogami.
Razem z ojcem przeprowadza się do Los Angeles, zwanego Miastem Aniołów.
Ale czy wszyscy ludzie są aniołami?
Niespodziewana śmierć matki, która miała podobny sekret jak Emily.
Nagła przeprowadzka, zmiana życia, nowa szkoła... I oni dwaj.
W życiu każdej dziewczyny w końcu pojawią się chłopcy.
Dwóch wielbicieli walczących o serce tej jednej...
Jak to wszystko się potoczy?
Czy splot niefortunnych wydarzeń, problemów i niezapomnianych wspomnień sprowadzi się do jednego?
Wielka tajemnica, łzy, przyjaciele, złamane serca, nowe miłości, podróże, odkrycia, zmiany... Jak tak wielki napływ, tak różnych emocji zniesie jedna dziewczyna?
Życie jest jedno, nie zmarnuj go, staw czoła światu i idź pod prąd, mimo wszelkich przeciwności losu.
Zapamiętaj imię tej jednej dziewczyny... Od niej może zależeć twoje życie...
"Ci Dwaj i Ona" czyli opowiadanie pełne emocji, wzruszeń, rozczarowań... I sekretów.
Miśka Ptyśka
FanFiction / Harry Potter / InneŚwiat magii to świat czarodziejów.
Każdy czarodziej jest inny.
Każdy dokonuje własnych wyborów.
Każdy ma własne ideały...
Mimo, że Lord Voldemort umarł... To jeszcze nie koniec.
" - Każdy rządzi się swoimi prawami. Ale nie wszystkie są słuszne."
Nienawiść oraz zło czają się wszędzie. W najmniej oczekiwanych kawałkach własnej duszy.
Czy rodzice, którzy są jednymi z największych sprzymierzeńców Harry'ego Pottera, Ronalda Weasleya i Hermiony Granger, sprowadzą na własne dzieci największe niebezpieczeństwo... Śmierciożerców?
" - Hogwart wychowuje największe chluby naszego świata... Lub największych wrogów nas wszystkich."
Zwykła z pozoru dziewczyna... Ale pozory mylą. Co dla młodej Annabeth jest najważniejsze?
Sophie... Potomkini jednego z Huncwotów. Czy zdobędzie się na to, żeby wyjawić światu prawdę?
Prefekt Andrew, który lubi dobrą zabawę... W co wpakują go jego własne ambicje?
Tony i jego pęd do magii... Czego zdąży się nauczyć, a na co zabraknie mu czasu?
" - U nas talent to nie wszystko... U nas liczy się serce. Lecz nie każdy je posiada. Nie każdy jest w stanie kochać."
W czym przeszkodzą im najwięksi wrogowie? Co Hogwart jest wstanie wnieść w ich serca i wolę walki? Czy będą odpowiedni, żeby stać się następcami Wielkiej Trójki? Czy nie zwątpią w siebie , aż do końca? Kto będzie ich przewodnikiem ścieżkach życia?
" - Koniec nie jest wtedy, gdy umieramy... Jest wtedy, gdy nasze dusze zwiędły, jak niezadbane kwiaty."
Czy przyjaciele podołają wyzwaniom? Czy będą wierni sobie do końca? Czy zjednoczą ze sobą innych, by walczyć o to, co słuszne? Co stracą, a co odzyskają?
" - Lord Voldemort nigdy nie umarł. On czai się w każdym ze Śmierciożerców... On czai się w każdym z nas."
Kto będzie ranił? Kto poniesie największe straty? Kto się podda, a kto zrozumie swoje błędy? Czy znajdzie się tutaj miejsce na miłość? Jak ich przyjaźń przetrwa próbę czasu?
" - Trzeba pamiętać, że tylko od nas zależy, czy staniemy się potworami, czy aniołami zesłanymi światu z Nieba."
Miśka Ptyśka
FanFiction / Harry Potter / Inne
Dramione. Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, a po ukończonej szkole bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaoowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu nadejdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya.
wanilijowa (Patt Si)
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
On nie miał pojęcia, że istnieje Ona. Ona wiedziała, że nigdy Go nie spotka. To historie banalna, a może jednak nie? Kto wie, kiedy los zakręci ruletką szczęścia… Przenieś się w krainę, gdzie rzeczy niemożliwe stają się prawdziwe.
Ej-dzi Z.
Romans
Ariadna wiodła na pozór normalne życie. Wkurzający brat. Nadopiekuńcza mama. Wiecznie nieobecny ojciec. Absorbujące studia. Zero planów na przyszłość. Życie układało się w schematyczną sieć rutyny, której nigdy nie udało się przełamać. Jednak pewnego dnia trafia do niej list. Ot, zwyczajna biała koperta, kryjąca zagadkową zawartość. Od tego momentu wszystko zaczyna się zmieniać. A to dopiero początek.
Alathea
Fantastyka / Fantasy
Liczy się tylko dobra zabawa, wyrywanie panienek i litry wylanego alkoholu. Bo jak mogą inaczej spędzić czas w swoim gronie, poza meczami? Coś jednak zmieni się w dzień, kiedy największy casanova w Barcelonie, pozna siostrę swojego kumpla.
Chendelier One
FanFiction / Gwiazdy i fani
Życie Natalii jest zagrożone. Tym razem nie są to żarty przyjaciół, a czas na stanie się dorosłą. Ochrona dziewczyny stanie się obsesyjną myślą jej przyjaciół. Czy wyjdzie im to na dobre?
Chendelier One
FanFiction /  Gwiazdy i fani
Na schizofrenię nie ma lekarstwa. Da się jedynie załagodzić objawy neuroleptykami i... miłością. Sam wie, jak to jest nie mieć wsparcia od najbliższych. Doznał samotności, ale poradził sobie z nią. Tajemnicza dziewczyna zjawia się w szpitalu, jako nowy pacjent. Wraz z przyjacielem za bardzo zainteresowali się jej losem. Nie tylko im, zależy na wydostaniu dziewczyny z miejsca, nazywanego szpitalem. Dowiedzą się koszmarnej prawdy, a wtedy zacznie się wyścig z czasem.
Chendelier One
FanFiction /  Gwiazdy i fani
Czy będzie w stanie pokochać dziewczynę z bliznami? Czy zaakceptuję jej burzliwą przeszłość? Czy przerwie walkę tylko dlatego, że jest trudno? Natalia zjawia się w Brazylii, z nadzieją na miło spędzony czas. Tymczasem będzie musiała podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Dobrze wybierze?
Chendelier One
FanFiction /  Gwiazdy i fani
Zagrajmy w miłość
http://zagrajmy-w-milosc.blogspot.com
Hazel Wallace jest pisarką, autorką trzech bestsellerów, seksoholiczką, życiową sierotą i zakupoholiczką. Wiecznie ogląda seriale medyczne i jest uzależniona od wina oraz tanich romansów. Nie pracuje, zbija fortunę na swoich książkach. Jej życie miłosne jest tak marne, że aż nieprawdopodobne. I oczywiście nudne. Wiele niepowodzeń, nieodwzajemnionych miłości i romansów bez przyszłości. Mężczyznom, którzy byli w niej zakochani po uszy dawała kosza, bo ich nie kochała. Sharon Preston jest mamą dwóch świnek morskich, psa i kota. Prowadzi swoją własną cukiernię i wiecznie przechodzi na dietę, która trwa zaledwie tydzień. Jest nadwrażliwą pesymistką, która wiecznie układa czarne scenariusze. Jej związki nie trwały dłużej niż dwa tygodnie, a każdy był zakończony przez faceta. Jest przewrażliwiona, nie lubi siebie i wątpi, że kiedykolwiek ktoś ją pokocha. Hazel i Sharon, to najlepsze przyjaciółki już od czasów szkolnych. Obie postanawiają żyć chwilą i dać sobie spokój z facetami. Ich plany jednak pokrzyżują mężczyźni, którzy staną im na drodze. I będzie ich dość wielu... Kobiety postanawiają się pobawić - grają miłością. Zasada jest prosta - kto pierwszy się zakocha, ten przegrywa.
silver
Obyczajowe
http://lacus-mortis.blogspot.com/
Podobno tajemnica przestaje być tajemnicą w momencie, kiedy człowiek podzieli się nią z drugą osobą. Remus Lupin podzielił się swoim sekretem aż z trojgiem przyjaciół, u których jego wilkołactwo pozornie jest bezpieczne. Pozornie, bowiem wystarczy tylko zły ruch, a właściwie ognisty temperament, upór osła i jeden gram głupoty, by wszystko zaczęło zmierzać tylko ku jednemu — katastrofie...
billy
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów

2 komentarze:

 1. Dziękuję serdecznie za dodanie mojego bloga. ;) Aż mnie powaliło, widząc taką ilość nowych zgłoszeń i jestem pełna szacunku dla osób prowadzących. To musi być dla Was wyzwanie. ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy. :)
   A i owszem, taka ilość zgłoszeń to dla mnie wyzwanie, choć nie pierwsze i nie ostatnie.

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.