2 maja 2014

#590-666

Tradycyjnie już zaczniemy odmowami:
Kolorowa gruszka - brak odnośnika do Katalogowo
nostalgia. - blog znajduje się już w spisie
Another - blog zawieszony
Alex - to nie jest zgłoszenie. Takie informacje należy umieszczać w zakładce Poprawki, uwagi, sugestie, wypełniając odpowiedni formularz.
Julcia 'Mała' - brak odnośnika do Katalogowo
Alex - na blogu nie znajduje się nic poza zapowiedzią
Wiktoria Ostrowska - błędny adres bloga
Eveline Lawrence - brak odnośnika do Katalogowo.

Wyniki ankiety!

Jak oceniasz pracę Pati Z. na Katalogowo?
1-3    4(13%)
4-7     3(10%)
8-10     23(76%)
Liczba głosów do tej pory: 30
Ankieta zamknięta

Jak widać, większość osób jest zadowolona z działań Pat. Jednak znalazły się osoby, dla których nie są one idealne. Chętnie dowiemy się, co byście zmienili w jej dotychczasowym sposobie pracy. Prosimy więc o uzasadnienie swoich odpowiedzi, poniżej noty maksymalnej, w komentarzach. :)

Tymczasem wstawiam nową ankietę w miejsce starej. Zapraszamy do głosowania!#590 Opowieść o utracie nadziei, opowieść o początkach buntu
http://meaningless-iso13.blogspot.com
Złość. Smutek. Rozpacz. Strata. Nadzieja. Przyjaźń. Cierpienie. Tak wiele emocji, tak mało czasu, aby je przeżyć. Lyall Rain – uczestniczka 23 Głodowych Igrzysk – ma dopiero 17 lat i zapewnioną śmierć. Jest zdecydowana, chce tego. Nie pozwoli, aby za jej życia, kolejny raz ktoś bliski cierpiał. Również nie zamierza zabić. Wie, że nie przetrwa, ale nie stanie się mordercą.
Wszystko to jednak staje pod ogromnym znakiem zapytania. Co zrobi, gdy ktoś kogo kocha jest w niebezpieczeństwie? Czy dziewczyna, pomimo gwałtownego upływu jej ostatnich chwil, zacznie oddychać naprawdę?
Meaningless
FanFiction / Igrzyska Śmierci
http://diary-black-heart.blogspot.com
Mój pamiętnik - mój azyl - moje życie ... Miejsce w którym mogę być szczera sama ze sobą ... Miejsce w którym przelewam na "papier" moje przeżycia, wspomnienia, emocje, marzenia, pragnienia, plany, nadzieje, uczucia ... smutki i radości ...
To moja historia ...
Black Heart
Pamiętnikihttp://kleiner-fuchs.blogspot.com/
To, co smutne, i zbędne, co ciąży, zostawiam w internecie, na uśpionym laptopie, za zamkniętymi drzwiami pokoju. Tutaj. Innymi słowy, blog szczwanego Lisa, który lubi mówić wiele, bez ładu i bez składu. Siedzę więc sobie cichutko, pisząc, dmuchając w kubek kawy, strzepując popiół z papierosa i trenując w niebycie.
Mała Lisica
Pamiętniki
http://takanormalna-nika.blogspot.com/
Lily Smith to normalna nastolatka, uczennica szkoły średniej. Jest miła, przyjazna, a tylko czasem wredna i chamska. Poznajemy ją w środku roku szkolnego, w normalny dzień jej życia. Zabawa, przyjaciele, rodzina- takie jest jej idealne życie. Spotyka jego... spotyka ich. Jeden to typowy buntownik, nowy w szkole. Drugi? bogaty i przystojny, jest jedno ale...
Czy coś z tego wyniknie i jak to wszystko potoczy się dalej? A jak zareagują na to jej znajomi? Miłość, przyjaźń, a może pożądanie. Czy Lily nie zatraci się w potoku namiętności, używek i alkoholu? Dowiedz się więcej o jej życiu czytając jej pamiętnik :)
Nika
Romans
http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.
London Baby
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://impossiblebecomespossible-fanfiction.blogspot.com/
Opowieść o Alison - dziewczynie, która wyjeżdża do Australii, potrzebując zmian i nowych wrażeń w swoim dotychczasowym nudnym i ponurym życiu w wielkim, zatłoczonym mieście Londynie. Młoda, niezdarna, z dystansem nastawiona do świata blondynka, po nieudanej próbie zdobycia pracy w najbardziej znanej księgarni w okolicy, wpada przypadkiem na nieznajomego blondyna o olśniewająco niebieskich oczach i nieziemsko słodkich dołeczkach, formujących się przy najbardziej szczerych uśmiechach i anielskim śmiechu. Czy dwójka blondwłosych, lubująca się w wielu podobnych rzeczach, ludzi ma szanse na przyjaźń? Z iloma tajemnicami będzie musiała zmierzyć się Ali? I czy coś, co wydaje się niemożliwe może okazać się prawdą?
Chloe Bermundo
FanFiction / Gwiazdy i fani
#596 Hope
http://panstwo-smierci.blogspot.com/
Sue White była mała nie wiedziała kim jest, ani jaką tajemnicę ma jej rodzina. Jednak kłamstwo ma krótkie nogi. Nim skończyła w życiu okres dziecięcy przeszłość zapukała do drzwi. W jednej chwili straciła praktycznie wszystko. Wybuchł bunt, a istoty które istniały w opowieściach zaczęły kroczyć ulicami. Była najbardziej poszukiwaną osobą na całym kontynencie, a mimo upływu czasu nadal miała jeden cel. Pogrzebała w sobie wszystko co wyjątkowe i idee, które wpoiła jej rodzina. Jednak po upływie czasu los wreszcie się uśmiechnął i wszystko miało się zmienić.
Sherlock
Fantastyka / Science-fiction
http://marauders-another-story.blogspot.com
Gdy Lily Evans podczas ferii zimowych znajduje w bibliotece 7 książek, których nie powinno tam być, zabiera je do huncwotów. Zainteresowani tytułami, zaczynają czytać. W ciągu tych siedmiu dni, kiedy czytają książki, wiele się dzieje, ale nie wiedzą, że będzie się dziać jeszcze więcej. Osoby którym z pozoru nie warto ufać, chcą pomóc, a przyjaciele okazują się wrogami. Jak wiele dzieli ich od wojny? Co nakłoniło Regulusa Blacka do zgody z bratem? Kto wysłał im tajemnicze książki? Czy uda im się odmienić los?
Aleksandra Lestrange
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
#598 Skylight
http://skylight-of-the-moon.blogspot.com/
Kiedy Adeline się urodziła, jej biologiczni rodzice zostawili ją nad rzeką. Znalazła ją kobieta i wychowywała do momentu jej ósmych urodzin, gdzie Adeline nieomalże ją zabiła poprzez użycie czegoś nadzwyczajnego. Odtąd dziewczyna tkwiła w psychiatryku. Jednakże pewnej nocy wszystko się zmieni, gdy obudzą ją wrzaski. Wtem odkryje świat, który był jej kompletnie nie znany. Adeline zmierzy się wówczas ze złem, przyjaźnią, magią i miłością.
Chinny
Fantastyka / Fantasy
http://change-your-life-while-you-can.blogspot.com/
18-letnia Aria Hastings zakochana w swoim dawnym przyjacielu Zaynie Maliku. Do niedawna mieszkała w Polsce, lecz jedno wydarzenie zmieniło wszystko, w Londynie chciała zacząć wszystko od nowa. Poznała tam Harrego Stylesa i spotkała przyjaciela z dawnych lat do którego nadal żywi silne uczucie. Dziewczyna zakochuje się także w Hazzie. Pewnego dnia do jej drzwi puka policja, to od czego chciała uciec powróciło. Co będzie dalej? Który z chłopaków okaże się dla niej odpowiedni? Czy poradzi sobie z uczuciami?
kadryl123
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://czarna-aureola.blogspot.com/
W Nowym Jorku już od dłuższego czasu słychać pogłoski o istotach, które rzekomo przywędrowały z innego wymiaru. Cynthia Lower, siedemnastoletnia dziewczyna mocno stąpająca po ziemi, nie chce w to wierzyć i twierdzi, że to kolejna próba zmanipulowania i nastraszenia ludzi przez media. Wszystko się zmienia, kiedy pewnego sierpniowego popołudnia staje się świadkiem przybycia kilkudziesięciu członków legendarnej rasy na Ziemię. Od tej pory życie płata jej różne figle, z których najgorszym i zarazem najpiękniejszym jest miłość. Przypadkiem odkrywa tajemnicę przybyszy z nieznanego świata i zostaje uwikłana w sprawę, która może kosztować ją życie. Komu może zaufać? Czy będzie w stanie wszystko dla Niego poświęcić? A co, jeżeli najbliższa jej osoba, wyda ją? Jedno jest pewne... właśnie zaczęła się walka o przetrwanie.
Alice Dudler
Fantastyka / Fantasy
http://otherside-of-reality.blogspot.com
Otherside of reality.
Druga strona rzeczywistości.
Love. Hate. Dead. Magic. Life. People. Mental. Lie. Luck. Illusion.
- Mówiłam, że te są pechowe – powiedziałam uśmiechając się lekko do chłopaka.
To ja przynoszę pecha dodałam już w myślach.
Eff.
Zbiory opowiadań
www.plonace-serca.blogspot.com
Od czasów Wielkiej Bitwy o Hogwart, minęło 10 lat i 8 miesięcy, ale w sercach wszystkich którzy przeżyli, pozostali ci którzy zginęli w obronie szkoły, przyjaciół i rodziny. Wśród zdrajców znaleźli się tacy, którzy się nawrócili, lecz nikt w to nie chce wierzyć. Draco Malfoy - czarodziej czystej krwi, od zawsze wszystkich traktował z góry i z nich drwił, zmienił się na lepsze, ale czy Diabeł który w nim siedział, na zawsze umarł? Jedną z dzielnych obrończyń szkoły, była Hermiona Granger - mugolka i wybitna uczennica z czasów nauki w Hogwarcie, przemądrzała i towarzyska, zawsze pomocna. Teraz te dwie postacie, muszą się zmierzyć z nową pracą w Ministerstwie Magii - razem! Obydwoje pracują w tym samym miejscu, to tak jakby do jednej klatki wrzucić dwa wściekłe tygrysy. Czy uda im się zmienić wzajemne stosunki na lepsze?
Czarna Dama
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://red-descent.blogspot.com/
David musi zmierzyć się z przeszłością własnego ojca. Scorpius próbuje nie utrudniać, ale jakoś nie pomaga. Dwight lubi czystość i zawsze służy światłą radą na temat detergentów. Trzy skrajności, które przy jednej myślodsiewni stają się małymi ludzikami, bojącymi się wkroczenia z butami w czyjeś głowy. Nie byle jakie głowy. Historia chce być odkryta, ale nikt nie wie, czy oni koniecznie chcą mieć z nią do czynienia. A przecież na pewno istnieją ludzie, którym to może się nie spodobać, co do tego nie ma wątpliwości. Co zrobisz, jeśli będziesz musiał wybierać między tym, co dobre dla innych, a tym, co wygodne dla ciebie?
graham coxon
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
http://irreplaceable-gentleness.blogspot.com/
Świat się rozpada, kiedy cząstka ciebie odchodzi. Ukochana dziewczyna wybiera innego, a ty nie wiesz, co dalej... Co z twoim życiem, co z karierą, co z twoim złamanym sercem? Zaczynasz udawać, wszystko staje się iluzją, cały ten świat, który cię otacza wydaje się sztuczny, łamiesz się... Wtedy ona wraca.
Nightmare_
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://martwy-sezon.blogspot.com/
Laura, tegoroczna maturzystka ze stolicy, po nieudanej próbie samobójczej postanawia opuścić rodzinne strony i wyjechać na studia do Krakowa - miasta, które zawsze zachwycało ją swoim urokiem i w którym nie znała absolutnie nikogo. Jednak czy rozpoczęcie pustą kartką nowego rozdziału w życiu jest naprawdę możliwe? Laura stara się odciąć od przeszłości, jednak nierozwiązane problemy nie dają o sobie zapomnieć, a ludzie, których spotyka w nowym mieście, zadziwiają ją na każdym kroku i zmuszają do porzucenia bezpiecznego płaszcza obojętności, który do tej pory przybrała.
Historia płaczu ze smutku i ze śmiechu, problemów mniej lub bardziej przyziemnych, ludzi o wielu imionach i sezonie jeszcze nie otwartym.
Dirin
Obyczajowe
#606 Hunter
http://hunter-niall-horan-fan-fiction.blogspot.com/
Mullingar. Niall przybywa do rodzinnego miasta, aby odpocząć od koncertów i zasmakować normalnego, spokojnego życia zwykłego nastolatka. Jego plany burzy przyjazd Zayna, który wciąga chłopaka w swoje kłopoty. Prostytucja, alkohol, narkotyki, mafijne porachunki - Jak to skończy się dla naszych ulubieńców?
Grey
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://wszystko-ma-swoj-poczatek-i-koniec.blogspot.com
Sześcioro młodych przyjaciół wraca do miasteczka, gdzie wszystko się zaczęło. Niektórzy z nich szukają odpowiedzi na pytania związane z ich życiem, inni próbują w spokoju dożyć swoich ostatnich dni. Opowiadanie pełne tajemnic z przeszłości, żądzy miłości, próby odzyskania siebie. Jak potoczy się dalsza historia Niny, Piotra, Ani, Artura, Daniela i Luizy? Czy zdobędą to czego szukają?
Kinga
Fantastyka / Fantasy
http://rozkoszne-wycie.blogspot.com/
Crystal Drake była świadkiem zabicia jej matki przez dzikie zwierzę. Po śmierci matki musi zamieszkać ze swoją starszą i przybraną siostrą, która w tajemniczych okolicznościach w wieku dziewiętnastu lat wyprowadziła się od Hannah Drake. Crystal musi na nowo poznać swoją siostrę, która dużo przed nią ukrywa. Musi na nowo się otworzyć na świeże znajomości. Poznaje roztrzepanego Kevina, narcystyczną Vienne i bardzo nie miłego Juliena. Śmierć Hanny oraz jej przyjazd do Monroe Hill jest splotem pewnych reakcji, które odbiją się bolesnym echem w życiu jej najbliższych, a ona sama nie zostanie pominięta w rozgrywce o normalne życie czy rozkoszne wycie.
la cocaina
Fantastyka / Fantasy
http://dreams-in-red.blogspot.com
Agnieszka jest królem. Nie wie dokładnie czego, wie za to z całą pewnością, że poprzedni król niedawno opuścił ten padół łez i ona musi go zastąpić. Wokół niej pojawiają się dziwni ludzie, a odpowiedzi rodzą jeszcze więcej pytań. Do tego z jakiegoś powodu wszyscy chcą ją utopić...
Latransiya
Fantastyka / Fantasy
http://youaredestinedforme.blogspot.com/
Pewien deszczowy pochmurny dzień, małe zwykłe miasteczko, wydawałoby się, że Kamilę nic tutaj ciekawego nie spotka. Kiedy przenosi się tutaj, wszystko jest nudne, dni ciągną się wiekami co doprowadza ją do szału. W szkole lekcje jeszcze nigdy nie były tak nieciekawe. Nic nie zapowiada, że cokolwiek się zmieni, a jednak. Któregoś dnia do jej klasy przenosi się Oliwia - dziewczyna o magicznym uśmiechu i zalotnym spojrzeniu. Dziewczyny szybko się dogadują. Stają się sobie coraz bliższe...
Ashie
Romans
#611 The Lost
http://the-lost-fanfic.blogspot.com/
Alice Riggs ma 18 lat. Po stracie rodziców przeprowadza się z Sydney do Melbourne. Żeby utrzymać siebie przy życiu zatrudniła się w pobliskim sklepie z Antykami.W życiu nie miała łatwo.Gdy była jeszcze mała ojciec bił ją notorycznie.Jednak po jego śmierci bardzo tęskniła.Tęskni do dzisiaj. Na szczęście ma oparcie u przyjaciół zwłaszcza u Mindy z którą zna się od lat piaskownicy. Alice nie zależy na wykształceniu,woli imprezować.
Pewną nocą będzie wracała z pracy do domu.Sama.Te kilka minut może zmienić jej życie na zawsze.Pojawi się pewny chłopak,który ją obroni.Jednak nie odczepi się od niej tak łatwo.Czy jest zły?Czy jest przestępcą? Tego nie można stwierdzić.Chłopak tak szybko nie zyska u niej zaufania.Ali odkryje kilka ciekawych rzeczy na jego temat.
Chanel joł
FanFiction / Gwiazdy i fani
diary-of-nightmare.blogspot.com
Nathalie Bell prześladują niewyjaśnione koszmary przez które zamyka się w sobie. Rodzice zapisują ją na terapię. Psycholog poleca jej założenie zeszytu snów. Niedługo koszmary stają się rzeczywistością. Jak poradzi sobie z tym nastolatka?
relationshit.
Psychologiczne
http://macnair-story.blogspot.com/
Bycie krewnym śmierciożercy to ciężki kawałek chleba, jednak jeśli dodamy do tego fakt, że twoim bratem jest Walden Macnair, prawdopodobnie największy psychopata w całej tej radosnej gromadce popleczników Voldemorta, najlepszymi kumplami mugolak i zdrajca krwi, a na myśl o Mrocznym Znaku cię zwyczajnie mdli... To może skończyć się tylko źle, ale jak długo Ramone będzie w stanie uciekać od tego, co nieuniknione?
bogdan.
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
#614 Blue Sky
http://one-story-one-direction1.blogspot.com/
Alex Sky ucieka od swojej rodziny, która jest jedną z najbogatszych na Manchattan'ie. Ma zamiar zamieszkać w Londynie, gdzie uważa, że wreszcie odnajdzie samą siebie, jednak los komplikuje wszystkie jej zamiary za pomocą umowy, która miała zawierać warunki jej pracy w sklepie, aczkolwiek Justin ją okłamuje co do prawdziwości papieru. Co się stanie? Kto jej pomoże? Kto sprawi, że uwierzy w swoją wartość i zakocha się ? Jaki wkład w jej życie będzie miał Justin?
Chloe
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://city-of-the-dreams.blogspot.com/
Cichy zakątek dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku kultury konsumpcji. Czytelniku, przystań i daj się wciągnąć.
Cassiel Myrraen
Psychologiczne
http://thisworldscaresmee.blogspot.com/
Tess Rodriguez prowadzi całkiem zwyczajne życie. Ma swoją najlepszą przyjaciółkę, dobre oceny i kochającą młodszą siostrę. Ale. Właśnie, zawsze jest jakieś "ale". Ojciec dziewczyny po tragedii, która dosięgła ich rodziny, zamknął się w sobie i nie interesował się poczynaniami córki właściwie wcale. Na domiar wszystkiego sprowadził do domu kobietę, której nastolatka nie znosiła. Czy w życiu Tess pojawi się ktoś, kto zagoi ranę na sercu po okrutnej tragedii? Bo mimo że minęło już sporo czasu, nastolatka nie umie sobie poradzić. W końcu nie tak łatwo jest zapomnieć, że straciło się matkę. Czy Tess zaakceptuje Megan? Czy Pablo zrozumie, że nie może się tak oddalać od córki, bo w końcu ją straci? A może nastolatka znajdzie miłość swojego życia? Chyba że jeszcze bardziej skomplikuje sobie życie...
Terelysh (Julia)
Obyczajowe
http://klatwa-mroku.blogspot.com
Zoe Smith ma wspaniałe życie, kochających rodziców, cudownych przyjaciół i chłopaka, którego kocha z wzajemnością. Wszystko się zmienia gdy pojawia się ON, Noah Wilson, tajemniczy mężczyzna, który by znaleźć ukochaną posuwa się do najgorszych czynów. Wydaje się, że Zoe spotka ten sam los co wiele dziewczyn przed nią, ale staje się inaczej. To ona dostaje zaszczyt bycia ukochaną Noah. Czy życie przy mrocznym mężczyźnie, budzącym w niej lęk jest lepsze niż śmierć? Co ukrywa Noah, dlaczego szukał ukochanej? Czy Zoe da mu w końcu szansę? Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie z serii fantastyki Klątwa mroku.
Marzycielka
Fantastyka / Fantasy
http://inna-wersja.blogspot.com/
Historia alternatywna. Wojownicy Xiaolin przegrywają swą wolność w pojedynku z księciem ciemności i muszą odtąd mu służyć. Jak odnajdą się w nowej rzeczywistości?
Szczypta(a właściwie garść) romansu bardzo niepopularnego, nieco krwi, potu i innych brzydkich rzeczy.
Raylie
FanFiction / Filmy i seriale
http://teenwolf-historie.blogspot.com/
Blog opowiada o przyjaźni, niebezpiecznej i niemożliwej miłości, zagrożeniu i miasteczku, które nie będzie już takie same, jak dotychczas. Rose to dziewczyna, którą w snach nawiedzają różnego rodzaju tragedie i osoby. Jej życie to zagadka, którą tylko ona może rozwiązać, a w tym pomogą jej przyjaciele i brat. Pozna człowieka, który zakocha się w niej tak mocno jak ona w nim, lecz ich miłość nie będzie mogła ujrzeć światła dziennego, a więc, czy Rose, Derek, Scott, Cora, Allison, Stiles i inni poświęcą swoje życie dla tej zagadki?
Mc Lili
FanFiction / Filmy i seriale
http://trying-to-understand-a-heart.blogspot.com/
17-letnia dziewczyna Izzy podejmuje naukę w nowej szkole, po to, by spędzić swoje najbliższe 4 lata z przyjaciółką Stacy. W szkole wszystko się zaczyna. Jej uwagę przykuwa przystojny chłopak Alexander o niezwykle subtelnym i wyrafinowanym sposobie bycia. Potajemne spojrzenia i pierwsze symptomy zauroczenia zmieniają się w wielką miłość. Jednak na drodze Izzy pojawi się osoba, którą od początku znienawidzi. Tajemniczy chłopak namiesza w jej życiu jak nikt dotąd, co wywoła negatywne, a zarazem mieszane uczucia. Czy miłość to uczucie prawdziwe? Co spowoduje ogromną przemianę Izzy? Kto najbardziej ucierpi? Serce będzie musiało podjąć decyzję. Serce, które najpierw trzeba zrozumieć. Złe wy­bory wy­dają się błędne tyl­ko gdy człowiek ogląda się za siebie. Poznaj tą historię od początku!
Chedey
Romans
http://jestem-niezniszczalna.blogspot.com/
Jest rok 2235.
Ludzkość wciąż nie potrafi otrząsnąć się po stratach spowodowanych przez III Wojnę Światową. W wyniku wybuchu bomby atomowej, geny wszystkich organizmów zostały zmutowane. Stworzono społeczeństwo niezniszczalnych. Żadna krzywda, choroba, nie jest w stanie go uśmiercić. Istnieje tylko jedno ograniczenie: słodka sielanka trwa tylko przez trzydzieści lat, ani dnia więcej.
Windy
Fantastyka / Science-fiction
http://krew-motyla.blogspot.com/
Kiedy niespodziewanie znika Nadia, ukochana siostra Estery Regardie, ta próbuje wszystkiego by ją odnaleźć. Pewnego dnia otrzymuje telefon ze szpitala - ma zidentyfikować zwłoki, a gdy przybywa na miejsce, okazuje się że ktoś brutalnie zamordował Nadię. Pełna goryczy Estera poprzysięga sobie znaleźć kata i pomścić siostrę. Tylko czy to będzie takie łatwe?
Feya
Kryminalne
http://storyyofmylive.blogspot.com/
Jak jej imię mówi, jest jak kawa. Dla jednych słodka, dla innych gorzka. Ma jeden defekt, uszczerbek na zdrowiu, a dla innych zdolność... zdolność regeneracji.
On... przystojny, a zarazem arogancki. Potrafi wpędzić kogo tylko zechce w największe bagno, z którego potem nie potrafią się wygrzebać. Podstępny i seksowny.Spotkać go na swojej drodze to czysty grzech przyjemności, ale wejść mu w drogę - to Twój koniec.
bambi
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://13metr.blogspot.com/
Ona - spokojna, szara myszka, dobrze się uczy, nie wchodzi nikomu w drogę.
On - buntowniczy chłopak, nie liczy się z zasadami jak i z innymi ludźmi.
Niespodziewanie ich drogi krzyżują się. Połączy ich nienawiść czy miłość? Czy tak dwie różne osobowości mogą znaleźć wspólny język. Kto kogo skieruje na drogę dobra lub na drogę zła?
Tego dowiecie się czytając bloga.
Dimitri
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://dramione-swapped-souls.blogspot.com/
Dla Hermiony Granger oczywistym był powrót na ostatni rok nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy z początku o tym nie myślał, później jednak doszedł do wniosku, że nie ma nic do stracenia, a Owutemy zawsze na coś się przydadzą.
To była pierwsza lekcja eliksirów w nowym roku szkolnym. Zmuszeni do pracy we dwójkę, mieli przygotować zwyczajny Eliksir Euforii. Niestety, w wyniku kłótni nad kociołkiem, Draco przypadkowo dodaje za dużą ilość jednego ze składników, czego skutkiem jest nie tylko efektowna erupcja piany i nieszkodliwy wybuch...
Przebywanie w obcym ciele może bardziej zaszkodzić, czy czegoś nauczyć? Pokusa na zrujnowanie sobie wzajemnie reputacji jest duża, ale z biegiem czasu Granger i Malfoy przekonają się, że wyjdzie im to tylko na dobre.
milksop
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
just-existence.blogspot.com
Nie jest to kolejny przesłodzony yaoi blog, opowiadający historię "uke" który spotkał "seme" i jego życie zmieniło się nie do poznania. Nie, w moim opowiadaniu znajdują się sceny morderstw, tortur i seksu, a wulgaryzmów nie cenzuruję.
Matt jest młodocianym płatnym zabójcą na zlecenie, żyjącym i pracującym w organizacji Lorda. Pewnego dnia dostaje zadanie, by nakłonić do współpracy dwóch mężczyzn.
Apocalypse
Thrillery i horrory
http://wierszydlo-do-jolki.blogspot.com/
Marcel Sakowski jeszcze pięć lat temu był spokojnym, aczkolwiek biednym i wiecznie głodnym studentem. Dopóki nie spotkał Joli. Upierdliwe stworzenie, jakim jest Amor, wystrzeliło w jego stronę zatrutą strzałę i od tego zaczęła się cała katastrofa... Co mają ze sobą wspólnego banda dresów, mafia i wierszydło do Jolki? Tego dowiemy się od samego zainteresowanego.
graham coxon
Obyczajowe
http://hogwart-lata-70.blogspot.com/
Kolejna historia o miłości Lily i Jamesa. Heh… prawie. Te opowiadanie obejmuje historie każdego z czwórki Huncwotów. Nasi bohaterowie zaczynają szósty rok nauki. Będzie to jeden z tych, które zaważą na życiu większości z nich. Śmierciożercy sieją panikę i zniszczenie, a starsi Ślizgoni też pragną dołączyć do Czarnego Pana. Twórcy Mapy Huncwotów wspólnie zamierzają krzyżować plany zwolenników Voldemorta, zwłaszcza, gdy są świadkami pewnej rozmowy w Hogsmeade. Do tego dołącza pewna księga, która nigdy nie miała powstać. Syriusz i James w pewnej chwili zaczną żałować, że nie słuchali na historii magii.
Glen
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
http://demigodofbrooklyn.blogspot.com/
Od dawna wiadomo, że bogowie miewają dzieci ze śmiertelnikami, wiadomo też, że w dzisiejszych czasach nadal żyją potomkowie egipskich faraonów. Jednak nie wiadomo co się dzieje kiedy zmiesza się krew boga z krwią faraona, dziecko Egiptu będące półbogiem nigdy oficjalnie nie zaistniało w żadnym otoczeniu. Dlaczego? Czy jest możliwe, żeby ktoś taki w ogóle mógł żyć? Nikt się nad tym nie zastanawiał, przynajmniej do czasu, kiedy w Obozie Herosów zjawiła się Kate. Zielonooka blondynka twierdząca, że jest magiem podążającym ścieżką Izydy nagle dowiaduje się, że ojciec, którego nigdy nie znała jest bogiem i to nie byle jakim bogiem, a Posejdonem, jednym z Wielkiej Trójki, a ona sama młodszą siostrą Percy'ego Jacksona, najsłynniejszego herosa XXI wieku. Nie byłoby w tym żadnego problemu, gdyby nie to, że znowu zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Bogowie są wyraźnie zaniepokojeni pojawieniem się Kate, słyszy się nawet, że niektórzy woleliby pozbyć się dziewczyny. Czemu? Nikt nie wie, albo nie chce tego powiedzieć. Wyrocznia wypowiada kolejna przepowiednię zapowiadającą nową wojnę. W tajemniczych okolicznościach znika Sadie Kane, przyjaciółka Kate, która jest jednym z najlepszy magów w Nowym Jorku, a niedługo po niej Percy Jackson. W tym samym czasie zaczynają się pierwsze Igrzyska Herosów, zawody między Obozem Herosów, a Obozem Jupiter mające na celu zbliżyć do siebie Greków i Rzymian. Tylko, że nawet w bezpiecznych obozach półbogowie zaczynają być niespokojni...
Lucy di Angelo
FanFiction / Percy Jackson
http://loveme-sehun.blogspot.com
Wytwórnia Ex Entertaiment jest jedną z największych w kraju, dostają się tam tylko ci najlepsi. Zarazem to siedlisko wielu kłopotów i sytuacji, które później mają wielki wpływ na życie. Tego dowiedział się Sehun, wraz z tym, że nie istnieje nic takiego jak przypadek. Wszystko ma swój cel.
Uszati
FanFiction / Gwiazdy i fani
www.fantasymilosc.blogspot.com

Sara spotyka na ulicy tajemniczego, zielonowłosego chłopaka. Jak potoczy się ich dalsza znajomość? Czy porwanie bliskiej sercu Sary osoby ma coś wspólnego z nieznajomym?
Paulina A
Fantastyka / Fantasy
#632 Osersay
http://osersay.blogspot.com/
Alina prowadzi spokojne życie, dopóki nie przenosi się do innego miasta. Tam poznaje przyjaciół, którzy uświadamiają jej prawdę o niej samej. Od tej pory może przenosić się do świata pełnego zamków, magów i tajemnic, może używać mocy, która rozwija się coraz bardziej, ale i jest narażona na wielkie niebezpieczeństwo,jakim jest ON. Tajemniczy mężczyzna, który próbuje zabić przyjaciół. Kieruje się chęcią władzy, czy może czymś innym? I komu tak naprawdę można ufać, gdy w grę wchodzi wielka potęga?
Victoria
Fantastyka / Fantasy
http://strazniczka-rohanu.blogspot.com/
Liana ma 16 lat.
Żyje w Rohanie, kraju, który powoli podnosi się po Wojnie o Pierścień.
Na pozór szczęśliwa, ale wewnątrz toczy wojnę, której wynik zadecyduje o jej ostatecznej osobowości. Jednak pewnego dnia stanie przed obowiązkiem, który będzie musiała wypełnić. Z pomocą przyjdzie jej ogień.
Czy w obliczu straty znajdzie sens życia?
Czy odkryje rodzinny sekret, którego piętno ją prześladuje?
W wyprawie do Angmaru będzie mogła liczyć na pomoc tego, który nie jest tym, za kogo się podaje.
Bella Stone
FanFiction / Władca Pierścieni
http://napisze-nam-zycie.blogspot.com
Piszę do Ciebie, ponieważ chcę, abyś wiedział, że każda spędzona z Tobą sekunda jest dla mnie najważniejszą sekundą na świecie. Za pomocą słów pragnę pokazać jak zapamiętałam Cię w danym momencie życia, co wtedy czułam i jak odbierałam naszą rzeczywistość. Mogłabym pisać listy i je po prostu wysyłać, ale wolę spisywać to wszystko na kartki czarno-białego zeszytu, aby kiedyś wręczyć Ci go jako moją osobistą książkę pełną prawdy oraz słów, które czasem bałam się wypowiedzieć. Mam nadzieję, że zapamiętasz mnie tak, jak ja zapamiętałam Ciebie, że wszystko co napisałam nie zginie i na zawsze z Tobą zostanie.
Parahumanistka
Psychologiczne
http://darkest-dream.blogspot.com/
Opowiadanie jest kontynuacją wydarzeń z czwartego sezonu serialu. Jest to historia, która zahacza o thriller, romans, a chwilami nawet komedię. Skupiam się na parach się na różnorodnych parach, jednak największą uwagę i nakład pracy wkładam w Eleną oraz Elijah. W fabule znajdują się starzy i dobrze znani bohaterowie z serialu oraz nowe twarze, które są już wyciągnięte z mojej inwencji twórczej. Myślę, że dużo się tam dzieje, są ciekawe zwroty akcji. Odrębni bohaterowie ubarwiają wszystko swoimi wypowiedziami i rozmyśleniami. Jednak wątek główny opiera się w tajemnicy miłości, zarówno tej okazywanej, jak i skrywanej głęboko w bohaterach.
Nielivka
FanFiction / Pamiętniki Wampirów
http://okno-ku-przyszlosci.blogspot.com
Naglę milknę, przerywając jakiekolwiek protesty i błagania o litość, którą próbowałam wzbudzić w moim mentorze. Szybko przenoszę wzrok na sektor chłopców, szukając go. Stoi, pomiędzy grupą większych od siebie osiłków, przy których naprawdę wydaje się niewielki. Jego twarz nie wyraża przerażenia. Nie, to jest ból. Ból i niedowierzanie w to, co właśnie się wydarzyło.
A więc jedno z nas rzeczywiście ma szansę po Igrzyskach być bezpiecznym do końca życia. Problem w tym, że aby tego dokonać, musimy wzajemnie się pozabijać. Przyjaciel zabijający przyjaciela. Tego jeszcze Kapitolińczycy chyba nie widzieli.
Cruncut
FanFiction / Igrzyska Śmierci
http://dwor-wolnych-strzelcow.blogspot.com
Nazywam się Angelika, ale znajomi mówią mi Angel. Aniołek? Może, nie przeczę, ale i nie potwierdzam. Widzieliście jakiegoś z bronią w ręku? Nie? To da się załatwić. Więc zanim go wam przedstawię, spytam się was: słyszeliście o świecie zwanym Purpurą? Nie musicie się głowić, taki nie istnieje, ale przez kilka miesięcy tam byłam. Kilku moich towarzyszy także, jednak po pewnym czasie powróciliśmy tutaj. Pomyśleć, że kilka minut temu umierałam, a teraz leżę w szpitalnym łóżku. Zaciekawieni? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją historią.
Enesia
Fantastyka / Science-fiction
#638 Loss
http://loss-ff.blogspot.com/
Serena van Honses, to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem i wydawać by się mogło, że przywykła już do natrętnych paparazzi i życia przed kamerami. Jednak, kiedy dochodzi do wypadku samochodowego w której ginie jej młodszy brat - Michael, Sena - bo taki jest jej pseudonim sceniczny, nie jest już tą samą uśmiechniętą i pełną życia dziewczyną. Trafia na odwyk, traci kontakt z rodziną. Zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie. Pewnego dnia poznaje Liama Payne'a - członka zespołu One Direction. Czy dzięki niemu życie Sereny odzyska sens?
Plotkara.
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://das-offizielle-blog-pandzia.blogspot.it/
''Oficjalny Blog Fana Cro'' to strona na której znajdziesz moje zdjęcia (te zwykłe jak i profesjonalne). Znajdziesz także wpisy, oraz różne informacje na temat Cro, którego jestem fanem. Oferuję także współprace.
Fan Cro
Hobbystyczne / Fotografia
aisics-night.blogspot.com
Córce Erzy Knightwalker udało się dostać do Fiore, by odnaleźć zaginioną magię jej królestwa i ognistego złodzieja, który śmiał ją odebrać. Będzie musiała dokonać wielu wyborów, by sprostać temu zadaniu, na swojej drodze spotka Mroczne Gildie, Radę Magii i jedną samotną smoczycę spragnioną towarzystwa człowieka. Czy Fairy Tail stanie się jej wrogiem? Czy podejmie właściwe decyzje i wróci do obfitującego z magię Edolas?
Elektrownia
FanFiction / Manga&anime / Fairy Tail
akademia-smoczych-jezdzcow.blogspot.com
Znajdujemy się w krainie Acarleii. Od lat zamieszkiwanej przez ludzi i inne różne stworzenia. Najbardziej tajemnicze z nich to smoki. Przez lata w pięknej krainie panował pokój i harmonia. Wszystko zmieniło się z dniem wybuchu Wojny Czterech Stron. Gdy się zakończyła wiele się zmieniło. Smoki były na skraju wyginięcia. Po wojnie nikt ich już nie widział... A zamiary o założeniu tej oto Akademi zostały zatwierdzone, gdy z Czterech Stron zaczęły napływać informacje o nielicznych znalezieniach smoczych jaj. Martwiono się, o dalszą historię tych stworzeń. Chciano, by przeżyły jak najdłużej. Tak więc stworzono to miejsce. Gdzie trenuje się smoka i jego jeźdźca...
Dołącz już dziś i przeżyj z nami i ze swoim smokiem przygodę, której nie zapomnisz!
Blogi grupowe
http://cien-na-chodniku.blogspot.com/
Na ulicy Pokątnej zostają znalezione zwłoki Astorii Malfoy. Auror Sara Kay, musi odnaleźć mordercę i postawić go przed Wizengamotem, ale Astoria to nie jedyna ofiara, wkrótce giną inni. A Sara ma co raz mniej czasu, zwłaszcza, że gdzieś znajduje się dziecko Astorii, które za wszelką cenę należy znaleźć.
Paradise
FanFiction / Harry Potter / Inne
http://still-with-hearts-beating.blogspot.com/
Mózg jest najbardziej tajemniczym organem ludzkiego ciała. Uczy się, zmienia, dostosowuje. Mówi nam, co widzimy lub, co słyszymy. To dzięki niemu odczuwamy miłość. Prawdopodobnie to w nim „mieszka” nasza dusza. I niezależnie od tego, jak dogłębnie go analizujemy, nikt nie jest w stanie powiedzieć, w jaki sposób pracuje ta delikatna substancja szara w naszej czaszce. A kiedy ucierpi…, kiedy ludzki mózg ulega uszkodzeniu.. Cóż, wtedy jest bardziej tajemniczo..
Zochan
FanFiction / Manga&anime / Naruto
http://skin-of-all.blogspot.com/
Sabaku no Temari – pewna siebie adwokat, która zawsze stawia na swoim, nie przywykła do przegranej, czasami zachowuje się bardzo egoistycznie, jest impulsywna.
Nara Shikamaru – spokojny, niewymagający wiele od życia młody mężczyzna. Jego ojciec zmarł i zostawił mu w spadku firmę, zajmującą się nieruchomościami.
Co połączy dwie, tak bardzo różniące się od siebie osoby? Dlaczego życie bywa brutalne i dlaczego istnieje tak wiele rzeczy, na które nie mamy wpływu?
Przeżyj z bohaterami niesamowite chwile. Poznaj ich sekrety, wady, a także zalety. Przeżyj z nimi miłość, pierwsze smutki, rozczarowania, cierpienie oraz nieuniknioną śmierć.
Zochan
FanFiction / Manga&anime / Naruto
http://memory-can-not-be-change.blogspot.com/
Historia trójki przyjaciół: Alan'a, Jesse'ego i Chanel.
Jeden plan. Jeden cel.
Poznają swoje prawdziwe oblicza.
relationshit.
Psychologiczne
http://me-at-hogwart.blogspot.com/
Natalie White, wcześniej Stephens - ktokolwiek w świecie czarodziejów słyszał o niej, wiedział od razu, że bardziej pechowego dzieciaka nie ma. Ona jednak widziała tylko jeden pechowy aspekt w swoim życiu: Domino śmierci prześladujące jej rodzinę i bliskich. W szkole, poza pomniejszającą się rodziną, dręczą ją ciężkie wybory, pomiędzy przyjaciółmi z różnych domów, drużyną, obowiązkami, nauką, pasjami, bezpieczeństwem i walką o wolność. Czy inteligencja przewyższająca nawet Hermionę Granger pomoże jej wybrać właściwych przyjaciół i chłopaka, ale przede wszystkim też... przeżyć Drugą Bitwę o Hogwart?
NOTKA AUTORKI: Czytelnicy wybierają zakończenie historii :)
Carrie Natalie
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://sleepwalking-ss.blogspot.com/
Czas stanął w miejscu, tak, jak kiedyś... Czuję, jakbym lunatykował. To tak, jakbym lunatykował. Pomóż mi znaleźć sposób, by oddychać...
Historia Sakury Haruno - silnej, mądrej i bardzo odpowiedzialnej medic ninja, która w życiu zaznała wiele bólu i cierpienia oraz Sasuke Uchihy - zaślepionego chęcią zemsty i wypranego z uczuć mężczyzny, który zawsze za wszelką cenę dąży do wyznaczonego sobie celu.
Akcja opowiadania toczy się po IV Wielkiej Wojnie Shinobi, w świecie, gdzie nadal panuje zło i niesprawiedliwość.
Przeżyj z bohaterami wspaniałą przygodę! Poznaj ich sekrety, pomóż im się z nimi uporać. Uwielbiaj ich zalety, ale toleruj wady. Przeżyj z nimi wielką miłość, a także nieuniknioną śmierć...
Zochan
FanFiction / Manga&anime / Naruto
http://galaxy-cookies.blogspot.com/
Zbiór shitów autorstwa Toddy. Od opowiadania traktującego o najniebezpieczniejszym - dosłownie, zespole świata, dla śmiertelników znanego pod nazwą Guns N' Roses, w którym trup ściele gęsto, po mdłe romansidła z Piekła rodem. Jeśli lubisz suffering czy fluff, fantasy i przygodówki, nie dyskryminujesz miłości czysto chłopięcej czy czysto dziewczęcej, sprawdź, czy znajdzie się coś dla ciebie! Opowiadania spod szyldu oksymoronów i psychodelii oraz fanfiction maści wszelkiej.
Toddy
Zbiory opowiadań
#649 Burzom
http://burzom.blogspot.com/
Dwa lata wcześniej Carter uważała, że wyjeżdżając z Madrytu, wyświadcza Xabiemu i Ramosowi ogromną przysługę, gdy tak naprawdę uciekała przed trudnym wyborem, którego dokonanie wiązało się z utratą jednego z nich. W ostateczności utraciła obu. Dwa lata później niedokończona sprawa dała o sobie znać i sprowadziła ją z powrotem do Hiszpanii. I choć w zasadzie Xabi i Ramos już zdążyli ruszyć naprzód, jej niespodziewany powrót skomplikował więcej niż mogłoby się wydawać.
Juliet
FanFiction / Gwiazdy i fani
#650 Aparecjum
http://aparecjum.blogspot.com/
Harry'ego Potter'a to już przeszłość. Oprócz nauczycieli historii magii nikt o nim już nie wspomina. Świat czarodziejów nie drży już z obawy o własne bezpieczeństwo, a Hogwart nie zmienił się ani odrobinkę.
"Aparecjum" to opowieść o młodej ślizgonce, która stanie przed ważnymi wyborami i będzie musiała sobie z nimi poradzić. Czy uda jej się sprostać wymaganiom losu?
Nergo Rumba
FanFiction / Harry Potter / Inne
http://szamanska-przepowiednia.blogspot.com
Życie Freyi Wenston nie było różowe. Wręcz przeciwnie. Z przeprowadzką do nowego miasta ma nadzieję odnaleźć i nowy początek, a może nawet odkupienie. Niestety, los sprowadza na jej drogę tajemniczego Brucka z Północy, który dla każdego innego mieszkańca wygląda na pijaczynę z poplamioną koszulką. Tylko dlaczego nie dla Freyi?
Bastian Lancaster jest szamanem. I to nie byle jakim; jednym z najlepszych. Od dziecka nienawidził wuja, który nauczył go, jak być dobrym szamanem. Jak czerpać siłę z nienawiści i zabijać bez skrupułów. Za to siostra Bastiana jest inna - dobra. Czy kiedy przyjdzie mu wybierać pomiędzy życiem siostry, a zadowoleniem rodziny, podejmie słuszną decyzję?
Tych dwoje nigdy nie powinno się spotkać, jednak ich losy zostały splecione już dawno, dawno temu. Będą zmuszeni złączyć siły i odkryć całą prawdę, która została zatajona. Amen nadchodzi, strzeżcie się, niewierni!
Alia
Fantastyka / Fantasy
http://spojrzenie-syriusza-blacka.blogspot.com/
Masz dość opowiadań miłosnych? Chcesz poczytać coś śmiesznego? Zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, w którym przedstawiam życie Syriusza od 1971 roku.
Oblivion Niz.
FanFiction / Harry Potter / Czasy Huncwotów
http://newmagicalstory.blogspot.com/
Świat staje do góry nogami kiedy do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie trafiają nowe dziewczyny. Jedna z nich o imieniu Catherine przykuwa znaczną uwagę Księcia Slytherinu Dracona Malfoya. Od samego początku czuje do niej niewyjaśnioną nienawiść. Zawsze to jednak gorące uczucie. Ale czy to się zmieni? Czy częstsze przypadkowe spotkania z nią zmienią jego nastawienie do niej? Tego dowiecie się czytając mojego bloga.
Audrey
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
www.iluzja-rzeczywistosci.blogspot.com
Wieść rozchodzą się szybko, szczególnie te nieoczekiwane. Kiedy świat poznaje nową dziewczynę Draco Malfoya, czarodziejski świat zaczyna trząść się w podstawach…
Lekkie, humorystyczne Dramione z domieszką innych paringów.
Alathea
FanFiction / Harry Potter / Czasy Trójcy
http://through-the-dark-1d-fanfiction.blogspot.com
Elizabeth Carter z pozoru była zwykłą nastolatką. Jej rodzice byli najbogatszymi ludźmi w Irlandii. Wydawać by się mogło, że miała wszystko, czego dusza zapragnie. Kochającą rodzinę, wspaniałych przyjaciół, i wielką, świetlaną przyszłość przed sobą. A, jednak w ukryciu, zmagała się z problemami, do których cały świat nie miał jakiegokolwiek dostępu. Szkolne popychadło, anoreksja, samotność, depresja – były jej codziennością, dopóki nie poznała swoich przyjaciół, którzy (wydawać by się mogło) potrafią wyciągnąć z każdego doła. I, kiedy już wydawało się, że jej życie wychodzi na prostą…. Spotkało ją TO! Została porwana, przez najbardziej niebezpieczny gang w Irlandii, Europie, jak i na całym świecie.
Wraz z tym wydarzeniem, powracają wspomnienia, a przeszłość uderza w nią, z niesamowicie wielką siłą. Zniszczyli jej życie, niewątpliwie, traktowali ją, jak nic nie warty przedmiot! Z czasem zrozumiała, że ból i strach, zastąpiło coś znacznie silniejszego, nieznanego – NIENAWIŚĆ! A, z nią? Chyba pojawiła się miłość….
Natka99
FanFiction / Gwiazdy i fani
http://stay-with-me-angel.blogspot.com/
Minęło sześć lat wypełnionych bólem, strachem i ciągłą walką. Teraz wcale nie jest łatwiej, ale koniec jest już coraz bliżej. Dwie przyjaciółki – Monica i Annie wciąż jeszcze wierzą w potęgę przyjaźni, która przecież przez te wszystkie lata się nie skończyła. Wszystko inne przemijało, lecz ich przyjaźń wciąż trwa. Annie próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Monica stara się wszystko uporządkować. Jednak czy przeszłość kiedykolwiek da im spokój? Czy będą miały wystarczająco dużo siły, gdy wszystko wróci? Jak poradzą sobie z dawnymi uczuciami?
Monica
Obyczajowe
http://nathalie-rose.blogspot.com/
"Gdy zgasną światła, wkracza magia. Już nic nie jest takie jak było kiedyś"
Blog z wytworami mojej wyobraźni. Jest on zbiorem moich wszystkich opowiadań, które napisałam bądź dopiero napiszę. Jest to moje małe dzieło, które pozwala mi być sobą.
Nathalie Rose
Zbiory opowiadań
http://hot-cold-water.blogspot.com/
Hot - Cold Water to blog pełen słów. Od opowiadań po wiersze. Jest tutaj wszystko, co przyniesie wyobraźnia. A ona jest nieskończona. Więc, chodź. Zobacz na własne oczy to, czego większość nie dostrzega. Zatrać się w słowach.
Amber
Zbiory opowiadań
http://bold-secrets.blogspot.com/
Deszcz padał, idealnie dopasowując się do mojego humoru. Bębnił o szyby, a wiatr dudnił za oknem. Brzmiał jak jakaś smutna piosenka, puszczona by zagłuszyć wszelkie smutki. Ale w moim przypadku to nie wyszło. Nadal miałam w pamięci to wydarzenie, a tłumaczenie medyków ze szpitala św. Munga, że to nie była moja wina, nie pomogły pozbyć się tego wspomnienia. A wręcz je nadal trzymało. Mogłam sobie wmówić, że to jest tylko koszmar, że oni nie zginęli, ale ciągłe ich ględzenie "oni nie żyją, nie martw się" doprowadzało mnie do szału.
Prawda jest taka, że ich mało obchodziło, że nie żyją. Ich zadaniem było przywrócenie mnie do porządku. Wątpię, aby kiedykolwiek stracili kogoś bliskiego. Nie patrzyli w puste martwe oczy po tym jak zaklęcie tą osobę zabijają.
Miki
FanFiction / Harry Potter / Czasy nowego pokolenia
http://say-something-123.blogspot.com
Tylko jeden stworzony, aby błyskawicą władać.
Tylko jeden, aby wszystkich połączyć.
Wiecznie skłócone ze sobą żywioły za wszelką cenę chciały zwiększyć swoją moc, dlatego, aby przejąć przewagę nad swymi rywalami, postanowiły rozsiać strażników po całym świecie. W ciągu stuleci, strażnicy rodzili się i umierali, przekazując część swej potęgi dzieciom. Jednak ze względu na swą dumę, żywioły nie wzięły pod uwagę pomniejszych przeciwników i proces dziedzictwa został zaburzony przez kalubiu – tajną organizację zmiennokształtnych, którzy pragnęli końca ich dominacji oraz powiększenia własnego terytorium. Po części udało im się. Linia żywiołu pioruna została przerwana. Raiton okazał światu swój gniew.
Piątka nastolatków. Pięć odmiennych historii. Aż w końcu, pewnego dnia, wszystko połączyło się w całość.
Yvette
Fantastyka / Fantasy
http://kwiat-ci-we-wlosy.blogspot.com/
Opowiadanie o poszukującej prawdziwego szczęścia, młodej dziewczynie - Perli Jones, zamieszkującej w rozwijającej się właśnie komunie hippisowskiej na osławionym Ashbury-Haight w dwudziestowiecznym San Francisco.
Słodki Ziemniak
Obyczajowe
http://there-where-are-my-demons-hide.blogspot.com/
" Powiedzieli mi, że osiemnaście lat temu cztery kobiety musiały uciekać z Aramenu. Strażniczki, bo tak je tam nazywają, posiadały niewyobrażalnie wielkie moce. Każda z nich umiała sterować żywiołem, który był dla niej przypisany już w chwili jej narodzin. Jedna z kobiet nosiła pod sercem dziecko, pozostałe miały na celu ją ochronić. Słysząc jak wrogie wojska za nimi podążają, kobiety dotarły nad strome wybrzeże i skoczyły z najwyższego klifu, trzymając się za dłonie. Były pewne, że umrą. Ciężko opadły na dno i poczuły jak coś w rodzaju rażącej iskry przebiega po ich ciałach. Dysponowały tak olbrzymią mocą, że nieświadomie stworzyły portal między wymiarami, przez który przeszły..."
Cztery nastolatki, cztery różne charaktery, cztery różne historie. Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie? Czy zdołają za nim podążać?
Fantastyka / Fantasy
era-tygrysa.blogspot.com
Natsumi Takeshi wyrusza do Ery Sengoku, świata demonów i wojen. Poznaje bohaterów swojej ulubionej mangi. Okazuje się, że sama jest pół-demonem. Czy wróci do domu? Co z jej rodziną?
Sachiko Yujimoto
FanFiction / Manga&anime / Inne
http://roza-czy-kolec.blogspot.com/
Hanatara Hasuno uważa się za typową dziewczyną z typowymi problemami. Ale czy na pewno nią jest?
Wiele przeszła w przeszłości, ale nie poddała się... Nie poddała się zemście. Wyszła z tego, ale nigdy nie wybaczyła i wybaczyć nie ma zamiaru.
Jednak mimo wszystko, los jest nieprzewidywalny...
Ona jest dziewczyną po przejściach, ale czy słabą?
On jest bezwzględnym mordercą, ale czy na pewno?
Różni ich wszytko, a łączy wspólny cel.
Shiori Akuma
FanFiction / Manga&anime / Naruto
http://imfallingfast.blogspot.com
Drogi jednej z mieszkanek Upper West, pewnego Szkota i chłopaka ze Seattle schodzą się ze sobą zupełnym przypadkiem, kiedy każde z nich zaczyna obiecywać sobie, że już nigdy więcej nie pozwoli na to, aby miłość do drugiej osoby pozwoliła mu oszaleć.
Brednia
Romans
http://nocne-szalenstwo.blogspot.com/
Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
Jamie jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
Balladyna
Fantastyka / FantasyPragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować Blacky z Kruczych Szablonów za cudowną szatę graficzną naszej strony.
W ostatnim czasie zawarłyśmy również współpracę z nowymi stronami. Zapraszam więc do ich przeglądania w zakładce Współpraca. Znajdziecie tam szabloniarnie, katalogi, spisy, zwiastunownie i wiele, wiele innych zakamarków blogspota, które z pewnością mogą pochłonąć Wasz wolny czas. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.