29 czerwca 2013

#239-246Zupełny bezsens, czyli coś, czego każdy kiedyś w życiu doświadczył. Jest zbiorem refleksji, recenzji oraz opowiadań, z którymi się jeszcze nie spotkaliście. Mimo radosnej okładki tematyka mroczna zagłębiająca się w tajniki ludzkiego umysłu i... bezsensu.
Tusia
Hobbystyczne (Literackie)

Wszystko dzieje się w świecie o nazwie Samirlih, który składa się z czterech mniejszych światów: Powietrza, Wody, Ziemii oraz Ognia. Mieszkańcy poszczególnych krajów nie wiedzą o swoim istnieniu nawzajem, a magia jest dla wybrańców.
Tiamat Inanna
Fantastyka (Fantasy)
Draco Malfoy po raz szósty wraca do Hogwartu, aby kontynuować swoją naukę. Ten rok okazuje się być dla niego przełomowy. Staje przed ciężkim zadaniem, a zarazem wyborem, którego będzie musiał dokonać już wkrótce. Powierzono mu nie tylko własne losy, ale również losy bliskich. Czy stanie po stronie zła, wybierając tym samym pozornie bezpieczniejszą opcję, czy postanowi walczyć o to, na czym rzeczywiście mu w życiu zależy? I kto tak naprawdę okaże się 'złym charakterem'?
silver
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Tak ciężko jest pogodzić się ze stratą przyjaciela, a jeszcze ciężej dowiadywać się całej prawdy o swym życiu otoczonym kłamstwami i krzywdami osób najbliższych. Jak ciężko jest przyjąć do świadomości śmierć bliskiej osoby, jak trudno jest zrozumieć prawdziwy sens istnienia miłości, która tak dotkliwie zadaje rany zakochanemu człowiekowi, która pozostawia piętno na wypalonym cierpieniem sercu. Czy rzeczywiście sława i pieniądze są głównym celem ludzkiej egzystencji? Czy zatracona osobowość, materialne podejście do codzienności jest czymś pożądanym i słusznym? Czy ludzie naprawdę tak bardzo pragną unikać zobowiązań i boją się przyznać do popełnianych błędów? Czy przyjaźń dwójki ludzi musi być tak zakłamanym obrazem szarej rzeczywistości?
Lena Jones do momentu wyjazdu swojego najlepszego przyjaciela sądziła, że ma wszystko i wszystko to kochała miłością prawdziwą, szczerą. Kiedy jednak kariera i pieniądze okazały się ważniejszymi aspektami życia, utraciła dotychczasowy spokój i szczęście. Po latach niewiedzy dotyczącej swej bratniej duszy odnajduje go, lecz ponowne spotkanie ciągnie ją do coraz straszniejszych prawd i niedorzeczności stających się z każdym dniem częścią jej nowego bytu.
Lena_S
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Jest świt, kiedy wiemy, jaką podążamy drogą. Jest też zmrok, kiedy naszą drogę otula gęsta mgła zatruwająca umysł.
Tą mgłą okazało się być uczucie, które nagle wybuchło pomiędzy Syriuszem a Juliette. Nie, nie jest to miłość. Skądże znowu! To niewyobrażalnie silna nienawiść nieprowadząca do powstania pozytywnych emocji jak miłość, zmuszająca dwójkę siedemnastolatków do pozabijania się nawzajem.
Choć mają swoją teorię, jak to się mogło stać, nie potrafią niczego zrobić, aby to się skończyło, ponieważ ich serca i umysły zostały zatrute nienawiścią.
A gdyby to nie było dość wystarczającym problemem, w szkole zaczynają ginąć uczniowie... jakby rytualnie.
Co się dzieje i jaki to ma związek z wizjami Julie?
Luie
FanFiction (Harry Potter, Czasy Huncwotów)
Wszyscy chcą, aby Hanka w końcu rozpoczęła poważne życie, ale ona woli nadal pozostać beztroską studentką. Po nieprzyjemnościach, jakie spotkają ją ze strony byłego chłopaka, w ciągu kilku minut podejmuje decyzję i wyjeżdża na wakacje, by wszystko przemyśleć. Na miejscu zakochuje się... po raz trzeci w tym samym facecie.
Konrad wraca z Warszawy po kilku latach. Nie ma zamiaru nikomu tłumaczyć, dlaczego stracił pracę i przenosi się z powrotem w rodzinne strony. Ku rozpaczy Hanki nie w głowie mu nowa miłość.
Ona chce uciec od swojego życia, on chociaż na chwilę do niego powrócić, a jedyne, co ich łączy, to wspólny balkon.
Ninówa
Romans
Chcesz poznać historie Morta Millera? Pierwszej hybrydy demona i człowieka.
Wcześniej radosny, młody pisarz z piękną narzeczoną u boku.
Teraz uciekający przed śmiercią demon.
Co byś zrobił, gdyby całe twoje życie runęło ci na głowę? Gdybyś stracił ukochaną, dom, rodzinę, przyjaciół... a w szczególności życie. Gdybyś stał się wysłannikiem Szatana, dzieckiem nocy, pierwszą hybrydą, wybrańcem, mordercą, katem?
Potrafiłbyś zabić, torturować, śledzić? Potrafiłbyś patrzeć na śmierć najbliższych, być torturowanym, znosić miliony śledzących cię oczu?
Prawa ręka Szatana, Władca Śmierci, Dziecko Ciemności, Anioł Nocy.
Hekate
Thrillery i horrory
To historia jakich wiele, podobna do jednej z tych które sami przeżyliśmy. Dwoje nieznajomych spotyka się....Kraków, przyjaciele, tajemnice, przeszłość i tu podobieństwo może zniknąć
Co jeśli ona jest dziewczynką w zakrwawionej sukience, a on chłopczykiem z pistoletem. Czy może zaistnieć zdrowa relacja między tą dwójką ?
Chocolate
Romans

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.