3 maja 2013

Wywiady

Lena
 Moi Kochani! Chcemy Wam przedstawić nowy pomysł, który już dziś mamy zamiar wcielić w życie.
Kiedyś zaistniały próby stworzenia takiego dodatku do Katalogowo, jednak nie udało się tego uchować. Istnieje pomysł prowadzenia wywiadów z autorami.O tak, biedni autorzy będą maltretowani przez nas masą pytań, co nie powinno być aż tak straszne. Co do tego genialnego pomysłu mamy dodatkowo powiązane sprawy.

Villemo
Na początku stworzyłybyśmy oddzielną zakładkę (tak, kolejną!), by osoby chętne do wywiadów, mogły się do nich zgłaszać (bo może ktoś taki się znajdzie). Jednak żeby nie było zastoju, z czego już chyba nasze kochane Katalogowo słynie, utworzymy listę blogów, na których rozdziały pojawiają się regularnie, w niezbyt dużych odstępach czasowych, a notek jest więcej niż 10 (no dobrze, wliczając prolog, notkę wstępną, czy jak to nazwiecie).
Chwilowo jest pomysł, by zajęła się tym Lena, jednak nie oszukujmy się, mamy przecież swoją pracę (na Katalogowo, rzecz jasna), szkołę, hobby i inne zajęcia. Dlatego też szukamy kogoś, kto chciałby się tym zająć. Oczywiście mamy coś takiego jak OKRES PRÓBNY. Nie chcę nikogo straszyć, to nie miało być przerażające. Chyba znowu za bardzo się rozpisuję... No więc jeśli ktoś jest chętny, by się tego podjąć, zapraszamy do zakładki REKRUTACJA.

Pozdrawiamy Serdecznie

4 komentarze:

 1. Pomysł z wywiadami jest całkiem ciekawy. Mam nadzieję, że to wam wypali. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy taką nadzieję, zależy nam, by Katalogowo się rozwijało. A póki co biorę się za aktualizację, bo ilość zgłoszeń mnie trochę przeraża. :)

   Usuń
  2. No nazbierało wam się :).

   Usuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.