27 maja 2013

Nowości

Witam!
Przede wszystkim - do naszej załogi, jakże licznej, dołączyła Cassie Black. Dokładniejsze informacje na jej temat znajdziecie w zakładce "Administracja". 
Tymczasem przejdę do tego, czym Cassie będzie się zajmować. 


Mianowicie utworzona została zakładka "Polecane". Chcesz się w niej znaleźć? Wymogiem jest posiadanie na blogu co najmniej 5 rozdziałów (prolog, wstęp itp. nie są liczone). Masz je? To świetnie! Możesz już pisać w zakładce "Polecane". 
Ale, ale - jest haczyk. Opowiadanie to zostanie przeczytane i ocenione przez Cassie. Jeśli jej się spodoba - zawiśniesz w honorowym miejscu - nowej zakładce. Co więcej - opowiadanie otrzyma krótką recenzję! Wiadomo, że nie będzie to coś na miarę oceny na jednej z licznych ocenialni, ale jednak. :) 
Aktualizacja zakładki ukazywać się będzie na samym początku każdego miesiąca. Blogi obecne w niej wezmą udział w głosowaniu na opowiadanie miesiąca - ankieta będzie wstawiana zaraz po zaktualizowaniu "Polecanych" przez Agnieszkę (Cassie) i potrwa do następnej aktualizacji. Zwycięski blog zawiśnie na stronie głównej!
Pytania? Wątpliwości? Opinia?
Pisać w komentarzach, z pewnością odpowiem, z ciekawością również przeczytam, co na ten temat myślicie. :)

Edit: Czcionka na podstronach Katalogowo została zmieniona.

2 komentarze:

  1. No, no, no... Ciekawa sprawa z tymi "polecanymi". ;) Z pewnością każdy chciałby zawisnąć w tak honorowym miejscu. Bardzo poważnie rozważam zgłoszenie (choć wątpię czy się załapię ^^), jednak najpierw poczekam na ocenę i poprawione rozdziały od bety, coby "siary" nie narobić. ;)

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.