22 maja 2013

#184-201Jest to historia zwykłej na pozór nastolatki - Mii Anders. Od 18 lat wszystkie przewinienia, humory i złe zachowanie jej rodzice tolerowali. Ale, ale. Miarka się przebrała! Dla Rudolpha i Alex Anders już tego wszystkiego za wiele. Po kolejnym wyskoku ich na pozór, słodkiej i miłej córeczki podejmują drastyczne kroki. Dziewczyna ma pojechać do Londynu do swojej o siedem lat starszej kuzynki z którą nie widziała się już dziewięć lat. Zarówno jej matka jak i ojciec mają nadzieję, że Danielle sprowadzi Mię na dobrą drogę i pomoże uporać się jej z nałogami. Młoda Anders od początku jest źle nastawiona do całego wyjazdu. Jest jej dobrze u boku starych znajomych i całonocnych balang. Poza tym jest zła na swoją kuzynkę za to, że o niej zapomniała. Czy Mia przebaczy Danielle? Czy dziewczyny zaczną się dogadywać? Czytając to opowiadanie poznacie odpowiedzi na te i inne pytania przy okazji zagłębiając się w życie sławnego zespołu - One Direction.
Kornelia
FanFiction (Gwiazdy i fani)

Ona pamiętała jedynie oczy, oni znali ją od narodzin. Kimże są oni? To czwórka, dość dziwnych i nieobliczalnych ludzi. Anioł Mateusz, jedyna dobra dusza tego opowiadania, nie skalany niczym Najświętsza Panienka, Dawid, Patrycja, Adam - to już inna historia. Nie, nie są to demony. To istoty zrodzone inaczej. Jak skrzyżują drogi z Aniką? Czy zdadzą sobie sprawę, że ta ognistowłosa dziewczyna, jest do nich podobna? I czemu pewien wilk, zawrócił jej w głowie?
Cóż, może to być historia, godna filmu.
Brunette
Fantastyka (Fantasy)
„Nazywam się Antonietta Wilson, ale wszyscy nazywają mnie Tony. Mieszkam w państwie Statu. Pochodzę z Connex’u 2. Gdy miałam 11 lat zostałam zmuszona do wyjechania do Akademii Wojskowej w Stolicy. Od tego czasu nie widziałam rodziny… Chociaż mam tu przyjaciół mażę o ucieczce. W powietrzu wisi rebelia ludzi z całego Statu przeciw Stolicy. I wtedy będę musiała wybrać: uciec czy zostać z przyjaciółmi..”
Karolina Charlie
Fantastyka (Fantasy)
To nie jest takie proste. Kiedy zderzają się dwa zupełnie różne światy może dojść do wielu niedomówień, a nawet tragedii. Tak samo jest w tym przypadku. Ona – dojrzała szesnastolatka z biednej rodziny i on – siedemnastoletni arystokrata, który dopiero teraz zrozumiał czym jest dojrzałe odpowiedzialne życie.
Czas próby jest historią o bólu, cierpieniu, słabości i wielkiej wojnie w świecie czarodziejów, która przy każde złej decyzji gęsto zbiera swoje żniwa. Bo wbrew pozorom, główni bohaterowie są tylko ludźmi, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że są tylko dziećmi.
Foresta
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Rise of the guardians (pol. Strażnicy Marzeń) to wielka przygoda, opowieść o grupie bohaterów, a każdy z nich ma niezwykłe zdolności. Każdy zły duch, znany jako Mrok, chce przejąć władzę nad światem, nieśmiertelni Strażnicy Marzeń muszą po raz pierwszy w historii połączyć siły, by ocalić nadzieje, wierzenia i wyobraźnię dzieci na całej Ziemi.
Jedną z głównych bohaterów, który za wszelką cenę chce powstrzymać Mroka przed jego złowieszczymi planami jest Sarah. Która do tej pory pragnęła tylko jednego...być wolnym duchem, lecz znów będzie musiała stanąć wraz z strażnikami u boku w jak dotąd najtrudniejszym zadaniu jakim się zmierzy. Jednak nie będzie to takie łatwe. Oprócz Mroka, będzie musiała trzymać w tajemnicy sekret, który może wiele zmienić w życiu jej jak i Jack'a Frost'a nieodwracalnie.
Anne
FanFiction (Filmy i seriale)
Bo czasem lepiej zapomnieć o przeszłości, niż na siłę starać się ją przywrócić. Miłość z pożądania to nie miłość. To obsesja.
Viv V.
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego Harry'emu się udało? Czemu właśnie to on wszystko osiągnął? I jakim cudem miał tyle szczęścia... ? Jeśli tak, to należysz do tej grupy dociekliwych ludzi, którzy zauważyli, że w historii Harry'ego Pottera coś się nie zgadza. I właśnie my mamy zamiar pokazać Ci prawdę. Powiedzieć, jak to było i kto w tym brał udział. W ten sposób poznasz historię szalonej Lu ze swoim parszywym szczęściem, która kilka razy znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, tym samym zmieniając trochę... no dobrze, wszystko. Ale jakimś cudem została pominięta w tej znanej opowieści! Nie zapominajmy również o Alex, która również miała w tym swoją rolę do odegrania i nie raz czy dwa (ewentualnie dziesięć, może więcej) zatruła życie temu sławnemu czarodziejowi. Wybrała zupełnie odmienną drogę od Lu, co wynikało z jej tajemniczego pochodzenia, jak i przydziału. Przed tym wszystkim były to dwie przyjaciółki, zwyczajne dziewczyny, o których nawet w Hogwarcie zapomniano. Niemniej jednak zmieniając bieg historii, wkroczyły do akcji, wprowadziły inną, tę prawdziwą i ostateczną wersję wydarzeń. Aczkolwiek opowiadając się po przeciwnych stronach barykady, wybrały trudną drogę. Zmienianie losów świata jest niełatwe, ale walka bez przyjaciółki u boku jest znacznie gorsza... Choć trzeba przyznać, że pomysłowość niekiedy rozwiąże różne, dziwne problemy.

I tak oto w świecie magii zapanuje troszkę chaosu dzięki tym dwóm młodym dziewczętom. Co tam Harry Potter... to Lu i Alex zmieniły świat! Choć nikt o tym nie pamięta, a ludzie widzą tylko to co chcą widzieć...

Zapraszamy. Poznaj prawdę. Nie daj się oszukać. I wiedz, że jeżeli myślisz, iż historia o Harrym Potterze jest prawdziwa, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!
Tristezza&Lexi
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
W świecie magii nastały czasy linczów, wzajemnej nienawiści i nietolerancji dla odmieńców zbliżającej wszystkich do krwawej wojny. Niegdyś wolne przepiękne krainy przeistaczają się w totalitarne, odgrodzone od reszty świata miasta. Czarodzieje, którzy zwykli pokonywać bariery i żyć razem, dzielą się na kasty. Pojawia się pogląd twierdzący, że ci, którzy mają mniejszą moc zanieczyszczają rasę.
Wśród wielu miast również Zachód - miasto zamieszkiwane od lat przez najsłabszych - przygotowuje się do walk.
Właśnie tam mieszka Jo Green – kobieta jednego z głównych dowódców tamtejszego ruchu oporu. Wkrótce okazuje się, że, aby przeżyć, musi porzucić swoje dawne życie i zapomnieć o nim. Pomaga jej w tym John Moon, który wydaje się być ważną ikoną w zagadkowym klubie Ivo, Michael Plath i znacznie wyprzedzająca swoją epokę Faye Reo.
Jo chce stanąć do walki, wyzbyć się dawnych uczuć i zacząć zupełnie inne życie u boku nowych przyjaciół, lecz wojna jest jedynie dla mężczyzn, dawnych miłości i więzi nie zabije żadna zbrodnia, a tajemniczym znajomym ciężko zaufać.
Old Mary
Fantastyka (Fantasy)
Ceriba - niegdyś kraj opływający w bogactwo i dostatek, teraz upada. Jedynym podparciem są trzy filary, trzy Szkoły Zabójców, ukryte gdzieś w jej wnętrzu. Zabójcy wyszkoleni by zabijać, Fałszerze potrafiący podrobić każdy rodzaj pisma i Inżynierowie wyspecjalizowani w trudnej sztuce składania i projektowania maszyn - Ci wszyscy ludzie dokładają największych starań, aby kraj Nadziei przetrwał. Wśród nich są też ci specjalni, posiadający niezwykłe, jak i również niebezpieczne Zdolności. Od czterech tysiącleci pośród ludzi z nadnaturalną mocą znajduje się trójka dzierżąca Artefakty Śmierci. Czwarte tysiąclecie zbliża się ku końcowi, czas na nowych wybranków Śmierci, jednak jeden z dotychczasowej trójki przepada, a razem z nim Artefakt.
Laurel Clementia nigdy nie słyszała ani o Szkołach, ani o Artefaktach, żyjąc w jednym z ostatnich bezpiecznych miast. Pewnego dnia zostaje wciągnięta prosto do serca Nadziei, Szkoły Llofrud. Poznaje prawdziwe oblicze swojej Ojczyzny, rodziny, aby w końcu dowiedzieć się o swoim nieistnieniu.
Rosse Snow
Fantastyka (Fantasy)
Opowiadanie o siedemstoletniej Wiktorii, która pewnego dnia w dzieciństwie spotykała postać znaną jej jedynie z opowieści. Dopiero przy następnym spotkaniu bardziej zaznajamia się z duchem zimy - Jackiem Frostem. Gdy oni spędzają czas na beztroskiej zabawie, Czarny Pan - znany bardziej jako Pitch Black - rośnie w siłę i zdobywa sprzymierzeńca. Jednak do czego potrzebna im wszystkim jest Wiktoria?...
Raylighane
FanFiction (Filmy i seriale)
Główny bohater, siedemnastoletni Mirza Lothav, jest utalentowanym Panem Luster. Wiedziony chęcią przedostania się do Świata Zmarłych w celu odnalezienia rodziców, zamieszkuje w głównej siedzibie Speculum – organizacji zrzeszającej ludzi potrafiących władać magią. Tam napotyka wiele przygód i niebezpieczeństw, przez które musi przejść, aby spełnić swoje marzenie. Czy jest jednak w stanie się z nimi zmierzyć? Co więcej - czy jest w stanie zapanować nad wyniszczającą mocą Lustra?
CriminalEye
Fantastyka (Fantasy)
#195 Podświat
Jaki jest sens życia bez celu? Jeśli nie masz celu, to niech jego szukanie stanie się celem - odpowiada główny bohater opowiadania "Dwaj bogowie". Tylko te słowa trzymają go na tym świecie.. do momentu, kiedy spotyka boga - jak wówczas myśli. Czy ów bóg wskaże mu drogę?
W moim (pod)świecie znajdziesz również wiersze, rysunki i inne dziwadła. Ostrzegam: Możesz wrócić odmieniony!
Kyra
Psychologiczne
Czy kiedykolwiek dotknęła Cię prawdziwa miłość? Czy miałeś/aś do czynienia z najgorszymi smutkami, jakie w ogóle istnieją? Czy kiedykolwiek śmiałeś/łaś się do łez z prawdziwymi przyjaciółmi? Czy chciałeś/łaś kiedyś kogoś zabić z nienawiści? Tak, to tylko emocje. Jednak są one niezapomniane, prawda? Każdy je posiada, w innej postaci, inaczej je odbiera. Dlatego postanowiłyśmy założyć bloga z one shotami, by móc przekazać innym swoje prawdziwe odczucia i utożsamić się z bohaterami opowiadań. Chcemy być inspiracją dla innych, by czytelnicy mieli pomysły na wspaniałe dzieła. Chcemy przekazywać innym swój światopogląd, marzenia, życzenia i sny. Czy masz ochotę wkroczyć do naszego świata? Zapraszam Cię z otwartymi ramionami na bloga z one shotami z udziałem chłopców z One Direction. Jeśli tylko poszukujesz inspiracji, bądź lubisz ten zespół – znajdziesz coś dla siebie.
Pluton, Matrioszka
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Selen była normalna, miała matkę i ojca... A teraz ma macochę, ojca który ją cały czas okłamywał, wątpliwą przyjaciółkę, chłopaka który ponoć nie żyje, dziwacznego kumpla i wredną, przyrodnią siostrę. Gorzej być nie może co? A co powiecie na to, że jest ona córką samego diabła...?
Black&White Coffie
Fantastyka (Fantasy)
Adoptowana Reia do tej pory prowadziła monotonne życie przeciętnej amerykańskiej nastolatki i niczym nie wyróżniała się z tłumu. Dopiero odwiedziny dziwnego gościa, który mówi, że jest ona upadłym aniołem, sprawiają, że coś zaczyna naprawdę się dziać w jej świecie. Czy to prawda? Czy teraz może udowodnić archaniołom i Bogu swoją niewinność? Czy wybaczą jej i zwrócą skrzydła? Nie. Anioły spadają z nieba nie bez powodu...
M. Arton
Fantastyka (Fantasy)
Nie znałyśmy się, nigdy o sobie nie słyszałyśmy. Nasza przemiana była inna, ale jedno nas łączy. Wspólna pasja i wspólna rasa. Od wielu lat żyłam sama, nie sądząc, że może istnieć ktoś taki jak ja, czułam się jak potwór. Osiemnaste urodziny wszystko zmieniły. Całe nasze życie uległo zmianie, a tajemniczy list odkrył bolesną prawdę. Czy to możliwe, że kiedy byłam mała, a raczej byłyśmy małe, ktoś nas rozdzielił? Kto mógł być tak podły? Może nawet poznamy tą osobę, ale niech nie liczy na dobroć. Jesteśmy wampirami, kieruje nami żądza krwi.
Nicole Maja i IWannaToSleep AndNeverWakeUp
Fantastyka (Fantasy)
Jest to dalsza część anime pt. Król Szamanów. Opisane są tam dalsze relacje braci Asakurów, jak i innych bohaterów.
Kocineczka i Natkaaa
FanFiction (Manga & anime, Inne)
Śmierć jest nieodłącznym elementem naszego życia. Nie da się przed nią uciec, ale można szybciej do niej doprowadzić. Niestety, jeśli ktoś to zrobi, nie uzyskuje całkowitej przepustki do nieba. I choć dalsze życie po śmierci niektórym odpowiada, to wiecznie toczona jest walka o uzyskanie łaski i wejście w krąg zaufanych dusz, obcujących ze świętymi w niebie.
Często walka ta jest nieczysta, zbyt brutalna, wyciąga z człowieka to, co najgorsze, ale zapłata, jaką osiągamy po uzyskaniu odpuszczenia, staje się zbyt cenna, by zrezygnować z niej dobrowolnie. Najważniejsza jest jednak jedna zasada: niekoniecznie wygrywa najsilniejszy.
Ars Moriendi
Groteska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.