12 marca 2013

#111-122


Lily Evnas zaczyna swój ostatni rok w Hogwarcie, kiedy myśli że jej życie układa się idealnie, osoba z jej najbliższego otoczenia zaczyna z nią grę. Grę w miłość. Alice Forman uważa, że Lily nie powinna mieć tak prosto, zaczyna mieszać w jej relacjach miedzy nią, a Alexem aktualnym chłopakiem Rudej. Dziewczyna niewiedząca już co myśleć, wahająca się miedzy spokojnym Alexem, a miłością do nieobliczalnego i dziecinnego Jamesem, szuka pocieszenia w ramionach Severusa Snepa.
Salvio Hexia
FanFiction (Harry Potter, Czasy Huncwotów)

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak to jest kompletnie nie widzieć? Być zdanym jedynie na własną wyobraźnię i... inne osoby. Bo chodź chodzisz, żyjesz i oddychasz jak każdy inny - różnisz się. Biała laska stała się nieodłącznym akcesorium, bo dzięki niej nie błądzisz. Nikt nie dał ci zdolności posiadania oczu w pełnym tego słowa znaczeniu. Ale to wszystko staje się nieważne, gdy tylko na ścieżki twojego życia wkracza ktoś, kto swoim uczuciem może odwrócić wszystko do góry nogami.
I see you in my mind's eye...
berenika
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Co robić, gdy zamek wali ci się na głowę, buntowniczy górale lubują się w torturowaniu wrażego garnizonu za pomocą lokalnego folkloru i brak jakichkolwiek perspektyw na powrót do cywilizacji? Doświadczenie nauczyło Jehana Sancerre, że niespodzianki losu należy przyjmować z godnością, nawet jeśli wszelkie znaki na niebie i ziemi wróżą niesztowicę u owiec i bliźniaki, a zwierzchnicy podrzucają wybuchową niespodziankę.
Bohater wojenny, choćby i o zamazanej kartotece, nie może przecież polec w starciu z realiami życia na krańcu Cesarstwa, gdzie uczeni przepadają bez śladu, a tubylcy tylko czekają, by uwiecznić twą klęskę dla potomności w pouczających przyśpiewkach.
Orszula
Fantastyka (Fantasy)
Każdy wie, że kobieta zmienną jest. A co dopiero dwie kobiety? Zapraszamy na bloga, pisanego przez dwie, zupełnie inne istoty, które biorą pod lupę tematy ciekawe, kontrowersyjne i zaskakujące. Sprawdź co mają do powiedzenia i jak różnią się ich opinie. Kto wie, może znajdziesz tam odpowiedzi na dręczące Cię pytania? Masz szansę wziąć udział w konwersacjach i wyrazić swoją opinię, więc nie czekaj – zobacz, co słychać w ‘Mieście Kobiet’.
Przyszła pani Elektryk oraz Ceviche
Pamiętniki
Darcy Carver opuściła rodzinne miasto i zamieszkała w Los Angeles sądząc, że tam jej się powiedzie. Niestety, skończyła jako pracowanica małego sklepu monopolowego w najgorszej dzielnicy miasta. Niespodziewanie poznaje Ricka Genesta- modela znanego jako Zombie Boya z teledysku Lady Gagi. Pozornie groźny mężczyzna okazuje się wspaniałym przyjacielem. Odnajduje w Darcy bratnią duszę i z każdym dniem coraz bardziej przywiązuje się do dziewczyny. Co się stanie, kiedy Darcy zniknie z jego życia?
TheSunshine
Romans
Dziewiętnastoletnia Rose Michel jest Powierniczką. Jej pierwszym poważnym zadaniem jest dostarczenie mapy Isendrill do głównej siedziby Powierników. Uciekając przed ludźmi, którzy chcą zdobyć mapę, dociera w końcu do Habitatu siedziby Powierników. Na miejscu okazuje się, że Rose musi zostać i pomóc w walce z Bractwem Miecza. W trakcie nauki panowania nad swoimi mocami, dziewczyna dowiaduje się, że posiada moc, która powinna zginąć wiele lat temu.
Nymeria
Fantastyka (Fantasy)
Genevieve bez jej zgody została wciągnięta w obcy świat, świat pełen Aniołów Ciemności, którym i ona zostaje. Co chce od niej Władca tej rasy i co kombinuje jeden z jego sług, który ukrywa Gin? Czy dziewczyna zdoła to odkryć przed czasem?
Reia Morgan
Fantastyka (Fantasy)
#118 Mankament
Mieliśmy marzenia, mieliśmy wielkie plany na przyszłość. Mieliśmy jedyne szesnaście lat, kiedy zostaliśmy wciągnięci w wir wojny. Musimy walczyć, musimy wygrać, inaczej stracimy wszystko. Ale pozostaje taki mały mankament... Wszyscy się boimy.
Lauviah
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Przyjaźń. Podobno nie posiada definicji. Podobno. Każdy patrzy na nią inaczej, interpretuje ją w swój własny sposób. Zdarza się też, że dla niektórych nie ma wyjaśnienia. Ona po prostu jest. Człowiek obdarowany prawdziwą z najprawdziwszych przyjaźni ją po prostu czuje. Czuje ją w sobie każdego dnia, w każdej chwili, każdej godzinie, każdej minucie i każdej sekundzie swojego życia. Czuje ją przy wykonywaniu zwykłych, codziennych czynności. Ma świadomość, że jest kochany i kocha. Budzi się z myślą, że posiada drugą, idealną połówkę.
Adelaide
FanFiction (Gwiazdy i fani)
#120 PIWNICA
Na statku kosmicznym Nuestra Señora del Carmen podróżuje pięćdziesiąt tysięcy sześćset ludzi. Pasażer pięćdziesiąt tysięcy sześćsetny pierwszy okazuje się być najbardziej niespodziewaną nadwyżką w historii podróży kosmicznych. Sierżant Santiago Estevez wraz z sierżantem Francisco Dávilą dostają zasadnie - ustalić, kim jest gapowicz, jak dostał się na statek i który regulamin mówi o protokole postępowania w takich sytuacjach. A tymczasem u celu podróży czeka ich kolena niespodzianka...
Q
Fantastyka (Science-fiction)
Wojna się skończyła i nastał względy pokój w świecie Czarodziei. Złota trójca Gryffindoru może odsapnąć od niebezpieczeństwa. Jednak zdrada Rona rozwala harmonię życia pewnej dziewczyny. Hermiona wraca do Howartu, by zakończyć naukę z nadzieją na lepsze jutro. Chce odnaleźć tam spokój i móc wszystko sobie poukładać. Niestety nic już nie jest takie samo. Granger się zmienia, zaczyna czuć coś czego nie powinna i być kimś kim nie powinna. Nie ma już odwrotu i jedyne co jej pozostało to brnąć w to dalej. Czy Draco uda się przenieść ją na złą stronę?
Fides
FanFiction (Harry Potter, Czasy Trójcy)
Wariaci. Świry. Ludzie inni, odstający od normy, nieprzystosowani do życia w społeczeństwie. Właśnie tacy trafiają do szpitali psychiatrycznych takich jak ten. Miejsca te stają się małymi światkami pacjentów…
Budynek, przysłowiowe cztery ściany, które mają za zadanie być wystarczająco grube, by nie było słychać świata zewnętrznego, ale jednocześnie wydają się zbyt cienkie dla wszelkich odgłosów.
Są też lekarze, pielęgniarki i cała reszta personelu, która musiała przywyknąć do nieprzychylnych spojrzeń, niekiedy skierowanych wprost na pulsujące na ich szyjach tętnice.
To nie jest baśniowa kraina. To setki różnych historii zgromadzonych w jednym miejscu.
Zechcesz dołączyć?
Blogi grupowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.