1 marca 2013

#106-110


Uff skończyłam. Jeszcze tylko dodam wszystkich do spisu i wyczyszczę zakładkę. 
Przepraszam, miało być wczoraj, ale aktualnie leżę na łóżku z kocykiem po uszy, inhalacją z mgiełki solankowej, butelką soku marchwiowego i kubkiem gorącej herbatki. Mmm mięta. 

10 przyjaciół wraca samochodem z wakacji. Niestety potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
"Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
Wika
FanFiction (Gwiazdy i fani)

Nad Imperium Cieni zawisły ciemne chmury. Rządy imperatora Sory III dobiegły końca, został zamordowany przez nieznanego sprawcę. Jego syn – Or, znika, aby pojawić się po pół roku. Powrót nie sprzyja niczemu dobremu. Prawowity następca stanowiska zostaje wtrącony do więzienia.
Wielki Imperator wprowadza krwawe rządy. Nikt nie może czuć się bezpieczny.
Recipe for Hate.
Fantastyka (Fantasy)
Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
Some Black
FanFiction (Gwiazdy i fani)
Co byś zrobił, gdyby całe Twoje życie w jednym momencie legło w gruzach? Gdyby człowiek, którego kochałeś, z którym przechodziłeś przez swoje życie nagle został zgładzony? Czy poddałbyś się w momencie, kiedy Twoje życie tak naprawdę dopiero się zaczynało? A może wytrwale walczyłbyś o wolność, by pomścić rodzinę i przyjaciół? By odzyskać to, co utraciłeś, będąc jeszcze dzieckiem?
Losy Vinny’ego Buttscara z pewnością nie zaliczają się do sielankowego życia młodych ludzi. Już od najmłodszych lat skazany jest na ciężką pracę i doświadczenia, jakim niejeden silny człowiek by nie sprostał. Chłopak nie poddaje się jednak, walcząc o swoje prawa. Droga ta jest jednak bardzo trudna i wyboista, fortuna nie zawsze mu sprzyja. Rzuca mu różne kłody pod nogi tylko po to, by sprawdzić, czy jest na tyle silnym człowiekiem, by wypełnić przeznaczenie, które jest mu pisane.
Freya
Przygodowe
Usagi, szamota się między stabilnym i dojrzałym związkiem z narzeczonym, a łączącym ją płomiennym romansem z całkiem nieznajomym mężczyzną.
TsukinoUsako88
FanFiction (Manga&anime, Inne)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.