25 listopada 2012

#64-68


Fanfik pisany dlatego, że autorce nie spodobała się końcówka "Awendżersów" i postanowiła dopisać sobie własną. To wersja bez happy endu, za to z dużą ilością polityki, teorii spiskowych i kolejnych zagrożeń spadających na Nowy Jork. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
Wade Wilson, Kłapający Najemnik, szuka prawdy o inwazji, która nawiedziła miasto. Niestety, niemalże każdy - rząd, media i sami Nowojorczycy - ma swoją wersję prawdy. Jedno jest pewne i tu zgadzają się wszyscy - winni zostaną ukarani.
A w każdym razie ktoś zostanie.
Irena Adlerowa
FanFiction (Filmy)

Trzeci sezon opowiadania, trochę niezrozumiały. Jeśli uważasz, że po śmierci czeka Cię niebo lub piekło to się grubo mylisz. Duszę zje Ci przystojny, wysoki brunet, trafisz do miejsca, gdzie zrobią Ci szybki rachunek sumienia a na sam koniec... wybierzesz sobie, czy wolisz sprzymierzyć siły z białym niebem czy z tym brudnym. Co byś wybrał?
Kamila Przypek
Fantastyka
Natsume jest złośliwą, arogancką, samolubną kunoichi z Wioski Gwiazdy, a jej największą ambicją życiową jest wykonać misję rangi A krócej niż jeden dzień, aby móc przez resztę czasu wylegiwać się i nic nie robić.
A przynajmniej taką ją znają mieszkańcy Wioski.
Przybierając maskę codzienności ukrywa swoje prawdziwe oblicze.
Otóż tragedia jej klanu oraz zapieczętowanie Meteoru, to tylko początek.
Historia dziewczyny, która straciła wszystko przez Minato Namikaze i jej zemście na jego jedynym potomku.
Tusia
FanFiction (Manga & anime, Naruto)
Co byście zrobiły, gdyby mając zaledwie 20 wiosen, ktoś poinformowałby Was o rychłych zaręczynach? Mało tego, musiałbyście wynieść się z rodzinnego domu i zamieszkać u niechcianego kandydata. Właśnie taka nieprzyjemna niespodzianka spotyka Cassidy Evans-dziewczynę o niewyparzonym języku oraz ognistych włosach. Zamieszkała pod jedym dachem z przystojnym gangsterem i jego...dziwnymi kompanami buntowniczka, rozpoczyna swoją prywatną wojnę o wolność. Tylko, co się stanie, gdy prawda zacznie wychodzić na jaw i uczucia wezmą górę? Jeśli macie ochotę na Vondy w zwariowanym stylu, to zapraszam ;)
wiola1189
Romans
Mistrz Marionetek pojawia się nagle, nie wiadomo skąd, nie wiadomo w jakim celu. Wprowadza zamęt lub przywraca porządek. Niszczy lub tworzy. Jedno się nigdy nie zmienia: bacznie obserwuje oczami swoimi, bądź swych lalek. Żyje we własnym umyśle, który jednocześnie jest dlań niekończącym się labiryntem. Zamiast szukać z niego wyjścia, coraz bardziej się w nim pogrąża.
Ale kim on jest?
W tym samym czasie bogowie walczą między sobą o władzę. Śmiertelnicy żyją w błogiej nieświadomości. Rodzą się kolejni herosi, zawiązują sojusze, wszczynają wojny przeciwko innym swego rodzaju. Potwory, które nie powinny istnieć, czają się w lasach, morzach, koszach na śmieci. Powstają nowe kulty, religie. A w centrum i tak zawsze pozostanie Mistrz Marionetek.
Strzyga
Fantastyka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger.